Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Škaredá Betty III. 15-16/24 [i] 07:00 Kung Fu panda I. 12/16 [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru 11/16 [i] 07:45 Len si tak kopnúť [i] 09:35 Bláznivý Jimov život VIII. 15-16/18 [i] 10:30 Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu [i] 12:15 SUPERSTAR [i] 14:20 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 17:25 NAŠI MA ZABIJÚ! - NOVÁ ZÁBAVNÁ SHOW [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Život je raz taký (HD) [i] 22:55 Neľútostný zabijak [i] 00:50 Profesionál [i] 02:15 Neľútostný zabijak [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky VI. 77 [i] 06:20 Správy RTVS [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Škaredé káčatko: Milionár Toc [i] 07:30 No,počkaj!: Na ceste [i] 07:40 Bola raz jedna planéta: Práca detí [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:35 Dunajské rozprávky: Hrádza 3/3 [i] 09:05 Tanečná akadémia: Pred úsvitom 17/26 [i] 09:30 Tanečná akadémia: Jarná horúčka 18/26 [i] 10:05 Anička Jurkovičová 2/3 [i] 11:20 Nikto nie je dokonalý [i] 12:20 Reportéri [i] 12:50 Autosalón [i] 13:20 On air [i] 13:45 Krajina rebelov - Nový svet 6/8 [i] 15:35 Afričan [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Skutočný príbeh: Nočný let [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Otvor oči [i] 00:55 Afričan [i] 02:30 Skutočný príbeh: Nočný let [i] 04:00 Otvor oči [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Objavovanie Južnej Afriky: Z iSimangaliso Wetland Parku do Johannesburgu [i] 09:55 Ambulancia: Ambulancia - Diabetes [i] 10:20 Cesta ZsŠ 2013 [i] 10:45 Cirkus, Cirkus Festival [i] 11:40 Kanadské impresie [i] 12:05 5 minút po dvanástej: PONÍŽENIE [i] 13:10 Mama to vie najlepšie [i] 13:35 Slováci vo svete: Maďarsko [i] 14:00 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:10 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:15 Test magazín [i] 16:30 Senior klub-magazín [i] 17:00 Sedemnásť zastavení jari 8/12 [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Lombardii [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 (Ne)celebrity: Ján Fiľo [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 5. časť: Zovretie [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Silvie Pastorekovej [i] 21:20 Kinorama [i] 21:50 Súmrak [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:20 Timon a Pumbaa [i] 06:40 Gumkáči [i] 07:40 Beyblade Metal Fusion [i] 08:10 Bakugan [i] 08:35 Čarodejníkov učeň [i] 11:10 Najprísnejší rodičia na svete 14,15 [i] 13:15 Austrália [i] 16:50 Rodinné záležitosti 2 [i] 18:00 PÁLI VÁM TO? [i] 19:00 Krimi 19:30 Noviny TV JOJ 19:59 Šport 20:10 Najlepšie počasie 20:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 22:00 Správna sexi trojka [i] 00:15 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 14,15 [i] 03:40 Zmena je život II. 4,5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie 12,13 [i] 07:15 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:50 Zmätok v srdci 1/13 [i] 11:20 DA VINCI [i] 13:00 Blízko smrti 8 [i] 13:55 Nevesta pre milionára 2 [i] 14:55 Tak sa vozia milionári 9,10 [i] 15:55 Panelák: Vyhadzov, Láska nebeská [i] 18:00 Úplne mimo [i] 20:00 Moderná rodina 17 [i] 20:30 Admirál [i] 23:10 Walking Dead II. 9,10,11 [i] 01:50 American Dad 4 [i] 02:10 Mestečko South Park V. 14 [i] 02:30 Valentino [i] 04:10 Manželstvo s mafiou [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Někdo to rád hloupé II. 28 [i] 08:05 Pán šelem II. 21 [i] 09:00 Advokáti VIII. 6 [i] 09:50 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 24 [i] 10:50 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 25 [i] 11:50 Merlin II. 5 [i] 12:45 Advokáti VIII. 7 [i] 13:40 Ochránce III. 11 [i] 14:35 Umíte tančit? VI. 26 [i] 15:30 Posel ztracených duší II. 17 [i] 16:25 Ten, kdo tě chrání II. 9 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání II. 10 [i] 18:15 JAG III. 15 [i] 19:15 Případy Anikky Bengtzonové I. 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 21:55 Jak prosté I. 9 [i] 22:50 NCIS VI. 19 [i] 23:45 NCIS VI. 20 [i] 00:40 Jak prosté I. 9 [i] 01:35 Ten, kdo tě chrání II. 9 [i] 02:25 Ten, kdo tě chrání II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 06:00 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 06:25 Na plný plyn: Suzuki [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Mega most [i] 09:05 Impozantní lodě: FPSO Maersk Peregrino [i] 09:55 Zlatá horečka – Aljaška 1 [i] 10:50 Zlatá horečka – Aljaška 2 [i] 11:40 Zlatá horečka – Aljaška 3 [i] 12:35 Zlatá horečka – Aljaška: Boj o most [i] 13:30 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 14:25 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 16:15 Rychle a hlasitě: Monstrózní Ford [i] 17:10 Texaské války aut 4 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 19:00 Jak se to dělá: Teploměry [i] 19:30 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 3 [i] 21:30 Bitvy o zavazadla 4 [i] 22:00 11. září – hrdinové z 88. patra 1 [i] 23:00 11. září – hrdinové z 88. patra 2 [i] 00:00 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Kolumbie [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 3 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 4 [i] 02:50 11. září – hrdinové z 88. patra 1 [i] 03:45 11. září – hrdinové z 88. patra 2 [i] 04:40 Texaské války aut 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 06:00 Hovory H z Paláce K [i] 06:40 Malý televizní kabaret [i] 07:15 Finley požární autíčko 33/39 [i] 07:40 Výprava za kouzelným srdcem [i] 09:00 Bumerang [i] 10:30 Případy detektiva Murdocha V: Schody do nebe 10/13 [i] 11:20 Slovácko sa nesúdí "60" Medicína 6/12 [i] 12:00 Z metropole [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Stříbrný a Ryšavec [i] 14:10 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 15:05 Pro pamětníky... [i] 16:40 Vondráčkovo pozdní odpoledne [i] 17:30 Nemocnice na kraji města: Nástup 10/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejlepší scénka [i] 21:20 Silvestrovský koktejl [i] 22:15 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:17 Tetovaný [i] 23:45 Nehoda [i] 01:10 Bolkoviny [i] 02:00 První pomoc [i] 02:15 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 02:20 Jak se vede, sousede? [i] 03:00 Činčin [i] 03:40 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Cesty víry: Přátelé bez domova [i] 06:00 Únorové variace [i] 06:45 Sicílie není jen mafie [i] 07:15 Třistatřicettři [i] 08:10 Divadlo žije! [i] 08:35 Úsměvy "60" Na setkání s prvními [i] 09:15 Náš venkov [i] 09:45 Klub přátel dechovky [i] 10:15 Folklorní výlety [i] 10:45 Poušť Namib - boj o přežití: V údolí slonů 2/2 [i] 11:30 Tajemství železnic [i] 11:55 Tajemství katakomb [i] 12:45 Minisukně [i] 13:40 Galerie umění 12/13 [i] 14:05 Legendární inscenace: Kouzelný cirkus [i] 14:35 Jistě, pane ministře: Černá listina 10/22 [i] 15:05 Copak bych vám lhal? [i] 15:35 Svět zázraků [i] 16:00 Kamera na cestách: Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 16:55 Zázračná planeta: Setkání s lenochodem [i] 17:45 Lojzička je číslo [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Létající Alexandr 67/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:45 Méďové [i] 20:00 Miloš Zeman - nekrolog politika a oslava Vysočiny [i] 20:55 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 6/12 [i] 21:45 Hvězda padá vzhůru [i] 23:40 Na stojáka [i] 00:05 Ennio Morricone v Benátkách [i] 01:50 Doba měděná [i] 02:45 Klubáci a školáci [i] 03:40 Grotesky [i] 03:45 Černá zmije IV: První dáma 3/6 [i] 04:15 Kde peníze pomáhají [i] 04:25 Minuty s fotografiemi Viktora Koláře [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Pepek námořník [i] 06:30 Looney Tunes: Úžasná Show 1 [i] 06:55 Taz - mania III 10 [i] 07:20 Superpes Krypto 11 [i] 07:45 Batman: Odvážný hrdina 14 [i] 08:10 Želvy Ninja VII 9 [i] 08:40 Superkočky 20 [i] 09:25 Mimzy [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Hoří, má panenko [i] 13:45 Erin Brockovich [i] 16:10 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 17:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Koncert pro kuře a krůtu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Monstra vs. Vetřelci [i] 22:05 Poldové [i] 00:05 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 01:30 Novashopping 02:05 Beze stopy II: Odkaz [i] 02:45 Volenka [i] 03:40 Áčko: Mám nadpřirozenou schopnost [i] 04:40 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Tutenstein I: Královnou na jediný den 23 [i] 07:25 Mickeyho klubík II: Goofyho čapka 9 [i] 07:55 M*A*S*H 136 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Rozbouřené vody [i] 11:55 Král džungle 2 [i] 13:55 Pidilidi [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Nový úsvit [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Polívka na víně [i] 21:25 Policajt ze San Franciska [i] 23:55 Řezník [i] 01:55 Jak se staví sen [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Skrytá vášeň 63/188 [i] 06:50 Poisťovňa šťastia V. 3/16 [i] 08:15 Úbohá Nasťa 98 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Frajer mojej frajerky [i] 12:05 Harlequin: Diamantové dievča [i] 14:10 Kvetinárka [i] 16:00 Larina voľba 144 [i] 17:05 Skrytá vášeň 64/188 [i] 18:00 Inga Lindströmová: Môj falošný snúbenec [i] 20:00 Sissi [i] 22:10 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 00:10 Stopy vraha [i] 02:10 Ružové okuliare [i] 03:00 SEDEM s r.o. [i] 04:00 Chobotnice z II. patra [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Orbit [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:05 Velmi ženatý Malcolm [i] 15:55 Kamioňák [i] 17:45 Letec [i] 20:45 Milenci [i] 22:40 Hráči [i] 00:20 Auto zabiják [i] 02:10 Výchovný tábor [i] 03:50 Nelítostná volba [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:00 Severská kombinace [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:45 Biatlon [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:45 Cyklistika [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Box [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:15 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Laskavost cizích lidí 8 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 1.část 14 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 2.část 15 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 6: Dívky z internetu 16 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 6: Není cesty zpět 17 [i] 14:00 Walker, Texas Ranger 6: Bratři ve zbrani 18 [i] 15:00 Moby Dick [i] 17:00 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [i] 19:00 Bratři a sestry 5: Bezpečí domova 13 [i] 20:00 Bratři a sestry 5: Ten, kdo unikl 14 [i] 21:00 Psí odpoledne [i] 23:30 Dobrá manželka 4: Netýrej mě, brácho 4 [i] 00:30 Skandál 2: Vzdor 7 [i] 01:30 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [i] 03:30 Havaj 5-0 2: Diamanty jsou věčné 19 [i] 04:20 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 19 [i] 06:00 Ledová patrola 3 [i] 07:05 Podzemí měst III. 3 [i] 08:05 Jak žijí Jonesovi 5 [i] 08:40 Jak žijí Jonesovi 6 [i] 09:15 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 10:20 Hugh a kuřata 2 [i] 11:25 Vášnivý jedlík 3 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 4 [i] 12:30 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 13:35 Farma pro mě: Zkoušení křídel s drůbeží 5 [i] 14:50 Jimmyho les: Léto 2 [i] 15:50 Sám v divočině 3 [i] 16:50 Hodování se smrtí II. 3 [i] 17:50 Podfuky a podrazy III. 1 [i] 18:50 Sběrači: Jake a Shirley 7 [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Delhi, India 3 [i] 21:00 Boj o život: Narození 1 [i] 22:05 Poškozeni sportem 1 [i] 22:40 Poškozeni sportem 2 [i] 23:15 Sport očima vědy II. 3 [i] 00:20 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 6 [i] 01:20 Boj o život: Narození 1 [i] 02:25 Podzemí měst III. 3 [i] 03:20 Jak žijí Jonesovi 5 [i] 03:50 Jak žijí Jonesovi 6 [i] 04:20 Vražedných šedesát 7 [i] 04:55 Pláž chameleona [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:10 Real Sex uvádí: Porno 101: Něco navíc [i] 06:00 Před očima [i] 07:30 Krvavé housle [i] 09:40 Kocour v botách [i] 11:10 Láska a basket [i] 13:15 Batman Rok jedna [i] 14:20 Naše máma Georgia [i] 15:50 Černobílý svět [i] 18:15 Nákaza [i] 20:00 Odsouzení [i] 21:50 Hanna [i] 23:40 Hrdina ulice [i] 01:15 Šéfové na zabití [i] 02:50 Vendeta [i] 04:30 Miláčku, zvětšil jsem naše dítě [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:30 Před kamerou X. 9 [i] 06:00 Anonym [i] 08:10 Honičky králíčka Bugse