TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:45 HORÚCA KRV II. [i] 10:55 Frajer mojej frajerky [i] 12:35 Komisár Rex IV. 8/18 [i] 13:35 Odložený prípad II. 20/23 [i] 14:35 Monk III. 16/16 [i] 15:30 Alf III. 2/25 [i] 16:00 Dr. House VI. 6/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Iron Man 2 (HD) [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Profesionál [i] 00:55 Myšlienky vraha IV. 22/26 [i] 01:40 Iron Man 2 (HD) [i] 03:35 Alf III. 2/25 [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS [i] 06:15 Dámsky klub "N" [i] 07:35 Správy RTVS [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:30 Počasie [i] 08:35 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:45 5 proti 5 [i] 10:25 District: Vojna Santa Clausov 11 [i] 11:10 Sila lásky V. 64 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke: Templári [i] 14:15 Žena na úteku 94 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Smrteľná choroba [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 77 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý na Silvestra [i] 21:50 Krstný otec [i] 00:35 District: Vojna Santa Clausov 11 [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:45 V hlbinách mora [i] 01:50 Krstný otec [i] 04:40 Sila lásky V. 64 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Polícia [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Uralské rozprávky: Daniluško [i] 09:00 Sládkova abeceda: Písmeno "N" [i] 09:10 História vedy: Čo je tam v diaľavách? [i] 10:05 Spektrum vedy: Vplyv človeka na klimatické zmeny [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo [i] 11:35 Príroda zblízka: Zavýjať s vlkmi [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Ozveny z hôr a polí [i] 12:50 Mama to vie najlepšie [i] 13:15 Čudné dievča [i] 14:20 Večer tanečných hviezd [i] 15:40 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 Táraninky: MDŽ [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:40 Encyklopédia slovenských obcí: Badín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Objavovanie Južnej Afriky: Z iSimangaliso Wetland Parku do Johannesburgu [i] 20:50 Família: Família - Neodísť s prázdnymi rukami [i] 21:20 Kino na Dvojke: Náuka o snoch [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 BHS 2007: Frank Martin Balada pre saxofón a orchester [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 Krimi 06:15 Noviny TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Dediť sa oplatí [i] 08:55 Súdna sieň: V pasci dvoch žien [i] 09:55 Panelák: Veľký návrat [i] 11:00 Náš nový dom III. 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Útek [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Sanitka [i] 19:00 Krimi 19:30 Noviny TV JOJ 19:59 Šport 20:10 Najlepšie počasie 20:30 Panelák: Zlé správy [i] 21:30 Austrália [i] 01:05 Strážca zákona [i] 03:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 13 [i] 04:10 Zločinné úmysly II. 11,12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 10,11 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 89,90 [i] 10:35 Chameleón 1,2/86 [i] 12:40 Blízko smrti 7 [i] 13:10 Geissenovci III. 2 [i] 14:30 Skutočné paničky z Orange County IV. 15/15 [i] 15:30 Simpsonovci VIII. 4 [i] 16:00 Simpsonovci XX. 11 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. III.: Sociálne dávky 10 [i] 17:20 Tak sa vozia milionári 9,10 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 20:00 Deň a Noc LIKE [i] 20:30 TO NAJLEPŠIE Z ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2 [i] 22:40 Walking Dead II. 7,8 [i] 00:35 Veľký útek [i] 03:25 Najprísnejší rodičia na svete 14,15 [i] 04:50 Sever a juh II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 10 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 20 [i] 08:50 JAG III. 4 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 5 [i] 10:40 Lovci pokladů III. 17 [i] 11:35 Merlin I. 10 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI I. 20 [i] 13:25 JAG III. 5 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 5 [i] 15:20 Podfukáři II. 4 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 18 [i] 17:20 Merlin I. 11 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 21 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 6 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 6 [i] 21:00 Velmi nebezpečné známosti 1 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev IV. 3 [i] 00:00 Cena za lidskost II. 3 [i] 00:55 Velmi nebezpečné známosti 1 [i] 02:40 True Blood - Pravá krev IV. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Auto pro vojáka [i] 06:00 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 06:25 Rození obchodníci: Ford Cosworth [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 08:10 Špinavé práce 61 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 09:55 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 10:50 Jak to dělají? 15 [i] 11:15 Jak se to dělá 29 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 12:35 Pátá rychlost 3 [i] 13:05 Pátá rychlost 4 [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka na počest raketoplánu Space Shuttle - část 2. [i] 15:20 Bořiči mýtů: Záchodová bomba [i] 16:15 Špinavé práce 62 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 18:05 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 19:00 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 19:30 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 20:00 S autem v divočině: Sopka [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 22:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Jamesem Barnesem [i] 23:00 Nejlepší policisté 2 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Sandra Gregory [i] 00:55 S autem v divočině: Sopka [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 02:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Jamesem Barnesem [i] 03:50 Nejlepší policisté 2 [i] 04:45 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Není kouře bez ohně 5/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Gladiátoři z Capuy - 2. část 12/20 [i] 09:30 Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka [i] 10:25 Rub a líc internetu [i] 11:05 Život na zámku "60" Facka 9/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: V síti agroturistiky [i] 17:25 Besipky: Bezpečná vzdálenost v koloně [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj "60" Butik 8/22 [i] 20:55 13. komnata Olgy Šípkové [i] 21:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Domnělý vrah 44/62 [i] 23:55 Město žen III: Svatební fotky 7/15 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:40 Sváteční slovo husitského faráře: Miroslava Kubíčka [i] 00:50 Sama doma - [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 03:00 Po stopách hvězd [i] 03:25 Kavárnička dříve narozených [i] 04:05 Tělo slovem... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Austrálie 4/5 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Šumné stopy [i] 09:20 Galerie umění: Monet a jeho lekníny 11/13 [i] 09:45 Jak vyrobit paniku [i] 10:40 Ještě jsem tady - Jaroslav Dostál [i] 11:05 Legendární inscenace: Zločin a trest [i] 11:35 Na plovárně s Tomášem Jungwirthem "60" Rozhovor Marka Ebena s významným českým vědcem [i] 12:05 Folklorika [i] 12:30 Chcete mě? [i] 12:45 Kde peníze pomáhají [i] 12:50 Sen o lázních [i] 13:10 Zeměpis světa: Austrálie 5/5 [i] 13:25 Království divočiny: Afričtí sloni [i] 13:55 Zvířata a lidé [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Technické divy světa: Letadlová loď Illustrious 7/10 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Puk a Frída 66/104 [i] 19:15 Doug 25/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Setkání s lenochodem [i] 20:55 Vesmír: Osídlíme vesmír? 26/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Steven Spielberg [i] 23:50 Queer: Café Marais [i] 00:20 Černá zmije IV: První dáma 3/6 [i] 00:50 Pološero - Muži v maskách [i] 01:15 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:45 Evropa dnes [i] 02:10 43 sloupů v Bilbau [i] 03:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:30 Postřehy odjinud [i] 03:40 Jazz club [i] 04:40 Za svědky minulosti [i] 04:55 Bílá místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2359 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Bermudský trojúhelník 396 [i] 11:00 Přátelé IX 23 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II: Victoria zasahuje [i] 12:55 Námořní hlídka II 11 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Ochrana přírody 9 [i] 14:40 Odložené případy V: Konec světa 7 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Vemte na vědomí 15 [i] 16:30 Přátelé IX 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Polní myši [i] 18:30 Ulice: AD 2360 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Morganovi [i] 22:15 Lara Croft: Tomb Raider [i] 00:00 Resident Evil: Rozklad [i] 01:45 Novashopping 02:20 Nová tvář pro Marlie [i] 03:05 Nová tvář pro Marlie: Čtyři roky poté [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk II: Srdce k srdci 22 [i] 07:10 Kutil Tim II: U Taylorů straší 8 [i] 07:55 M*A*S*H 136 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 Diagnóza vražda VIII: Každý dobrý skutek 19 [i] 10:35 Julie Lescautová I: Zločin v lyceu 8 [i] 12:50 Policie Hamburk II: Pozdní následky 23 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Thunderovi synové 1/2 24 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Kolotoč života [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Zmatená láska [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Pokání [i] 01:45 Zápisky o skandálu [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 62/188 [i] 06:00 Viktória 83/171 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 188/216 [i] 08:00 Zakázaná vášeň 30/140 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Láska a trest 53-54 [i] 12:05 Tisíc a jedna noc 35 [i] 13:55 O.C. California II. 8/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 5/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 189/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 63/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Čarodejnice I. 10/22 [i] 19:50 Máš pravdu, miláčik II. 5/24 [i] 20:20 Tisíc a jedna noc 36 [i] 22:00 Láska a trest 55-56 [i] 00:00 Vražedné známosti [i] 01:50 Tiene spravodlivosti [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 03:55 Na streche [i] 04:30 Za humny je drak [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Zákon přitažlivosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zachraňte Emily [i] 13:50 Honička na chlapa [i] 15:35 Rudý baron [i] 17:50 Panenství na obtíž [i] 19:25 Co vlastně ženy chtějí? [i] 21:20 Nelítostná volba [i] 23:00 Výchovný tábor [i] 00:45 REC [i] 02:05 Past [i] 03:40 Předčítač [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Biatlon [i] 10:45 Biatlon [i] 11:45 Severská kombinace [i] 12:45 Watts [i] 13:15 Fotbal [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:15 Cyklistika [i] 17:15 Severská kombinace [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Watts [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Samé lži 6 [i] 06:20 Transplantační jednotka 1: Nejšťastnější muž na světě 7 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Laskavost cizích lidí 8 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 6: Mocní andělé 20 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Jakobův žebřík 21 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Po zlém 2.část 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Smrtící virus 21 [i] 21:20 Bratři a sestry 5: Bezpečí domova 13 [i] 22:20 Bratři a sestry 5: Ten, kdo unikl 14 [i] 23:20 Skandál 2: Vzdor 7 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Netýrej mě, brácho 4 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 02:20 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Smrtící virus 21 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Nejšťastnější muž na světě 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 18 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 14 [i] 06:35 New York město jídla 2 [i] 07:05 Top 10 8 [i] 07:35 Příběh sýra 1 [i] 08:05 Podzemí měst II