TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:45 Zámena manželiek [i] 10:50 Včely - zabijaci [i] 12:40 Komisár Rex IV. 7/18 [i] 13:40 Odložený prípad II. 19/23 [i] 14:35 Monk III. 15/16 [i] 15:30 Alf III. 1/25 [i] 16:00 Dr. House VI. 5/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA [i] 21:30 HORÚCA KRV II. [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Dr. House VI. 5/22 [i] 00:10 Monk III. 15/16 [i] 01:00 Odložený prípad II. 19/23 [i] 01:50 Včely - zabijaci [i] 03:15 Alf III. 1/25 [i] 03:40 Komisár Rex IV. 7/18 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:10 Dámsky klub "N" [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:25 District: Washingtonský škrtič 10 [i] 11:05 Sila lásky V. 63 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Občan za dverami [i] 14:10 Žena na úteku 93 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Čas zázrakov [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 76 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Krajina rebelov - Nový svet 6/8 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Borgiovci 9/9 [i] 23:10 District: Washingtonský škrtič 10 [i] 23:50 Doktorka Quinnová V.: Čas zázrakov [i] 00:40 Žiť ako lev 6/6 [i] 02:20 Borgiovci 9/9 [i] 03:05 Žena na úteku 93 [i] 03:55 Sila lásky V. 63 [i] 04:45 Sila lásky VI. 76 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "M" [i] 09:05 Trieda 9.A [i] 10:05 Jasovská jaskyňa [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus - spotrebiteľ [i] 11:30 Architektúra: Vila Dall´ava v Saint-Cloud [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Šlágerparáda [i] 13:35 Voda pre život [i] 13:55 Polícia [i] 14:10 Profesionál [i] 14:25 Televízia po slovensky: 2000-2010 [i] 15:35 Senior klub [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:30 Martin Činovský jubiluje: Poznámka o známke [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Príroda zblízka: Zavýjať s vlkmi [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 História vedy: Čo je tam v diaľavách? [i] 20:45 Futbal - Európska liga: zápasy [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Spektrum vedy: Vplyv človeka na klimatické zmeny [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 PÁLI VÁM TO? [i] 06:10 Noviny TV JOJ 06:40 Krimi 07:40 Súdna sieň: Robí zo mňa blázna [i] 08:45 Súdna sieň: Z kola von [i] 09:50 Panelák: Paparazzi [i] 11:00 Náš nový dom III. 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Láska nebeská [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Vek nerozhoduje [i] 19:00 Krimi 19:30 Noviny TV JOJ 19:59 Šport 20:10 Najlepšie počasie 20:30 Panelák: Útek [i] 21:30 Dr. Dokonalý: Chlapská záležitosť 10 [i] 22:45 Geissenovci III. 2 [i] 23:45 Kosti II. 5 [i] 00:45 Dom hrôzy [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 11,12 [i] 04:00 Črepiny [i] 04:30 Zločinné úmysly II. 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Sever a juh II. 5 [i] 06:00 Stefanie 9 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 87,88 [i] 10:35 Policajt z L.A. 44/44 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 21 [i] 12:40 Blízko smrti 6 [i] 13:10 Dr. Dokonalý: Ožiarený 9 [i] 14:30 Skutočné paničky z Orange County IV. 14 [i] 15:30 Simpsonovci VIII. 3 [i] 16:00 Simpsonovci XX. 10 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. III.: Garáž 9 [i] 17:20 Tak sa vozia milionári 7,8 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 20:00 Deň a Noc 36 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 18 [i] 21:30 CSI: Las Vegas XIII. 1/22 [i] 22:30 Walking Dead II. 5,6 [i] 00:35 Podvodníci II. 2 [i] 01:25 Človiečik Tate [i] 03:00 Big Ben XII. 5 [i] 04:30 Sever a juh II. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 9 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 19 [i] 08:50 JAG III. 3 [i] 09:50 Posel ztracených duší II. 4 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 16 [i] 11:40 Merlin I. 9 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 19 [i] 13:30 JAG III. 4 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 4 [i] 15:20 Podfukáři II. 3 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 17 [i] 17:20 Merlin I. 10 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 20 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 5 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 5 [i] 21:00 NCIS VI. 19 [i] 21:55 NCIS VI. 20 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 23:45 Boj o čas III. 7 [i] 00:45 NCIS VI. 19 [i] 01:40 NCIS VI. 20 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Camaro vysokoškolačky [i] 06:00 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 06:25 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 08:10 Špinavé práce 60 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 09:55 Nutné k přežití 10 [i] 10:50 Jak to dělají? 14 [i] 11:15 Jak se to dělá 28 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 12:35 Jízda: Velké autíčko [i] 13:30 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka na počest kosmického raketoplánu Space Shuttle - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Ostrov a lepicí páska [i] 16:15 Špinavé práce 61 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 18:05 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 19:00 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 19:30 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 20:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 21:00 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 22:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 9 [i] 22:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 10 [i] 23:00 Z ráje do pekla 10 [i] 00:00 Únos a záchrana: Taxikář zabiják [i] 00:55 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 01:50 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 02:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 9 [i] 03:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 10 [i] 03:50 Z ráje do pekla 10 [i] 04:45 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Činčin [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Gladiátoři z Capuy 11/20 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Panoptikum Města pražského "60" Pan rada v Paříži 8/10 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:35 13. komnata Richarda Tesaříka [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Projev prezidenta republiky [i] 20:20 Podoby Václava Klause [i] 21:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Panství Downton II 2/11 [i] 23:05 Inspektor Rebus II: Vysoká hra 6/10 [i] 00:15 MI5 VI 9/10 [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:10 Po stopách hvězd [i] 02:40 Činčin [i] 03:15 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:15 Míťa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 05:25 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Džínová planeta [i] 09:50 Postřehy odjinud [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Velikonoční ostrov - Stopy [i] 10:50 Vesmír: Kosmické srážky 25/31 [i] 11:35 Muž, který zkrotil vodu [i] 12:00 Babylon [i] 12:30 Kde peníze pomáhají [i] 12:35 Cesty víry: Přátelé bez domova [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Národní klenoty [i] 13:40 Putování za vínem: Slovinsko I. [i] 14:10 Zázračná planeta: Vydra mezi milionáři [i] 15:00 Sestry čarodějky 2 [i] 16:20 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Host z vesmíru 65/104 [i] 19:15 Doug 24/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Poušť Namib - boj o přežití: V údolí slonů 2/2 [i] 20:50 Svět zázraků [i] 21:15 Interpol: Vycházející slunce [i] 22:05 Borgiové II: Toulaví psi 4/10 [i] 22:55 Krásný ztráty [i] 23:25 Jistě, pane ministře: Černá listina 10/22 [i] 23:55 The Pacific 8/10 [i] 00:50 Moje rodina VI: Žít svůj sen 4/7 [i] 01:20 Abbey Road: Live III. 6/12 02:10 Náš venkov [i] 02:35 Uchem jehly [i] 03:05 Křesťanský magazín [i] 03:30 Nedej se - Klondike v Pošumaví [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Conto Blues Alive ´99 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2358 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Měsíc nad ránem 36 [i] 11:00 Přátelé IX 22 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II: Carl má problém [i] 12:55 Námořní hlídka II 10 [i] 13:50 Vražedná čísla III: Baseball 8 [i] 14:45 Odložené případy V: Zázračné dítě 6 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Atentát 14 [i] 16:35 Přátelé IX 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Kalhotkoví čmuchalové [i] 18:30 Ulice: AD 2359 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Bermudský trojúhelník 396 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XII: Kriminalistka sestřelena 5 [i] 22:25 Noční televizní noviny [i] 22:55 Benjamins [i] 00:45 Zapomenuti: Mrtvá z vlaku [i] 01:30 Novashopping 02:05 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 02:45 Áčko: Bezdomovci v zimě [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:25 Policie Hamburk II: Překvapivé setkání 21 [i] 07:25 Kutil Tim II: Byli jsme na obědě 7 [i] 08:10 M*A*S*H 135 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VIII: Tanec pro dva 18 [i] 10:50 Julie Lescautová I: Vrah mezi námi 7 [i] 12:50 Policie Hamburk II: Srdce k srdci 22 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Obraz svého otce 23 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Zámeček [i] 21:45 VIP PROSTŘENO! [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Vražedný požár 15 [i] 23:50 Firma: Kapitola třináctá 13 [i] 00:50 Živí mrtví II: Stodola 7 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Reportéři na vaší straně [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 61/188 [i] 05:55 Viktória 82/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 187/216 [i] 07:55 Zakázaná vášeň 29/140 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:00 McBride: Hľadanie pravdy [i] 14:00 O.C. California II. 7/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 4/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 188/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 62/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:50 Čarodejnice I. 9/22 [i] 19:50 Máš pravdu, miláčik II. 4/24 [i] 20:20 Tisíc a jedna noc 35 [i] 22:00 Láska a trest 53-54 [i] 23:55 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 3/8 [i] 00:55 Ally McBealová I. 20/23 [i] 01:40 Adela show [i] 02:05 Veronika III. 5-6/22 [i] 02:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 4/22 [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Želvy Ninja [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ohnivá smršť [i] 13:45 Z vězení do éteru [i] 15:55 Jarní úklid s.r.o. [i] 17:35 Zachraňte Emily [i] 19:20 Honička na chlapa [i] 21:00 Předčítač [i] 23:05 Past [i] 00:50 Hlad [i] 02:25 Pod kontrolou [i] 04:10 Zahulíme, uvidíme [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Biatlon [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Watts [i] 15:15 Biatlon [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:15 Biatlon [i] 20:00 Biatlon [i] 21:00 Box [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Biatlon [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Dobré úmysly 4