TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 HORÚCA KRV II. [i] 10:40 Let's Dance 3 [i] 12:40 Komisár Rex IV. 6/18 [i] 13:40 Odložený prípad II. 18/23 [i] 14:35 Monk III. 14/16 [i] 15:30 Alf II. 24/24 [i] 16:00 Dr. House VI. 4/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Dr. House VI. 4/22 [i] 00:00 Monk III. 14/16 [i] 00:50 Odložený prípad II. 18/23 [i] 01:35 Pokrvné puto [i] 03:05 Alf II. 24/24 [i] 03:30 Komisár Rex IV. 6/18 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Dámsky klub "N" [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:25 District: Drogy pre zábavu 9 [i] 11:05 Sila lásky V. 62 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 92 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Miesto, kde sa zomiera [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 75 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov: Paríž SG - Valencia [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 District: Drogy pre zábavu 9 [i] 00:15 Doktorka Quinnová V.: Miesto, kde sa zomiera [i] 01:00 Taxikárka 4/4 [i] 02:30 Žena na úteku 92 [i] 03:25 Sila lásky V. 62 [i] 04:15 Sila lásky VI. 75 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "L" [i] 09:05 Osudy slávnych: Samo,kupec a kráľ [i] 10:30 Turčianski zemani dnes [i] 11:00 Národnostný magazín: Karpatsko - nemecký [i] 11:30 Ako to funguje [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Keď si ja zaspievam [i] 13:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:40 Ja že mám strach? [i] 14:10 Žiarivky: Úsporné a nebezpečné [i] 15:05 Idea štátnosti: Dr. Ján Kempný 1/3 [i] 15:40 Slováci vo svete 2012: Belgicko 2012 [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Energetika [i] 16:55 Fokus - spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Vila Dall´ava v Saint-Cloud [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:40 Táraninky: Knihy [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Televízia po slovensky: 2000-2010 [i] 21:00 Konzervy času: Osmičkári [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Víťaz [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Profesionál [i] 23:55 VAT - Veda a technika [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 PÁLI VÁM TO? [i] 05:50 Krimi 06:15 Noviny TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Zbabelec [i] 08:50 Súdna sieň: Už nevládzem platiť [i] 09:50 Panelák: Niečo za niečo [i] 11:00 Náš nový dom III. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Vyhadzov [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Futbalová hviezda [i] 19:00 Krimi 19:30 Noviny TV JOJ 19:59 Šport 20:10 Najlepšie počasie 20:30 Kuriér 10 [i] 21:30 Kosti VI. 17 [i] 22:30 Vtierka Castle: IV. 1/23 [i] 23:30 Kosti II. 4 [i] 00:30 Kuriér 10 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 9,10 [i] 03:10 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 13/13 [i] 03:50 Zločinné úmysly II. 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Sever a juh II. 4 [i] 06:00 Stefanie 8 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 85,86 [i] 10:35 Policajt z L.A. 43 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 20 [i] 12:40 Blízko smrti 5 [i] 13:10 Geissenovci III. 1/19 [i] 14:30 Skutočné paničky z Orange County IV. 13 [i] 15:30 Simpsonovci VIII. 2 [i] 16:00 Simpsonovci XX. 9 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. III.: Dobrý skutok 8 [i] 17:20 Tak sa vozia milionári 5,6 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 20:00 Deň a Noc 35 [i] 20:30 KINO PLUS: Lovec a prenasledovaný [i] 22:55 Bastardi 2 [i] 01:05 Špeciálne komando IV. 2 [i] 01:45 Domov na sviatky [i] 03:25 Simpsonovci XX. 9 [i] 03:45 Big Ben XII. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 8 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 18 [i] 08:50 JAG III. 2 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 3 [i] 10:40 Lovci pokladů III. 15 [i] 11:35 Merlin I. 8 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI I. 18 [i] 13:25 JAG III. 3 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 3 [i] 15:20 Podfukáři II. 2 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 16 [i] 17:20 Merlin I. 9 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 19 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 4 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 4 [i] 21:00 CSI: New York IX. 10 [i] 21:55 Myšlenky zločince VII. 7 [i] 22:45 Myšlenky zločince VII. 8 [i] 23:40 Myšlenky zločince VII. 9 [i] 00:35 CSI: New York IX. 10 [i] 01:30 Myšlenky zločince VII. 7 [i] 02:20 Myšlenky zločince VII. 8 [i] 03:05 Myšlenky zločince VII. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Pickup z roku 1952 [i] 06:00 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 06:25 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 08:10 Špinavé práce: Veterinář velkých zvířat [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 09:55 Nutné k přežití 9 [i] 10:50 Jak to dělají? 13 [i] 11:15 Jak se to dělá 27 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Lincoln lowrider [i] 13:30 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Kolo štěstí Bořičů mýtů [i] 16:15 Špinavé práce 60 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 18:05 Nutné k přežití 10 [i] 19:00 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 19:30 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška 5 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: K jedinému cíli [i] 22:00 Zlato z džungle 5 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 5 [i] 00:00 Mečouni - život na udici: Fiasko [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška 5 [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: K jedinému cíli [i] 02:50 Zlato z džungle 5 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 5 [i] 04:45 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak je důležité míti Hraboše [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Nepřátelé Jupitera - 2. část 10/20 [i] 09:35 Příběhy slavných - Václav Lohniský [i] 10:30 Slovácko sa nesúdí "60" Divadlo 5/12 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Václav Klaus: 10 let prezidentem ČR [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Smrt na černo [i] 23:30 Profil zločinu: Slušný člověk 5/18 [i] 00:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:20 13. komnata Karla Schwarzenberga [i] 01:45 Malá farma: Košíky a košťata [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:05 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:15 Zlomený vlastenec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Putování za vínem: Maďarsko II. [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Kde peníze pomáhají [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:25 Chcete je? [i] 09:30 Království divočiny: Afričtí sloni [i] 09:55 Únorové variace [i] 10:40 Interpol: Chybějící článek [i] 11:30 Písničky na březen [i] 12:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 12:35 Oni, my a Skitskoj [i] 13:25 Odchov mořských ryb [i] 13:40 Letopísně: Praha je krásná - 1940 [i] 13:45 Tajný projekt: Voda [i] 14:40 Návraty dokumentaristů: Jana [i] 15:05 Evropa dnes [i] 15:35 43 sloupů v Bilbau [i] 16:25 Moje rodina VI: Žít svůj sen 4/7 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Vilík nočním hlídačem 64/104 [i] 19:15 Doug 23/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 20:55 Národní klenoty [i] 21:25 Šumné stopy [i] 21:50 Copak bych vám lhal? [i] 22:20 Na stojáka [i] 22:50 Třistatřicettři [i] 23:45 Bratři a sestry III: Rozbouřené vody II 17/24 [i] 00:25 Národ zbraní [i] 01:15 Zločin 9/20 [i] 02:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:00 Úsměvy "60" [i] 03:35 Blues Alive Šumperk ´98 [i] 04:35 Cesty sochaře Vladimíra Preclíka za kameny pokání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2357 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci být Cyrano 395 [i] 11:00 Přátelé IX 21 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Mike a Molly II: Kouzlo Vánoc [i] 12:50 Námořní hlídka II 9 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Výpadek proudu 7 [i] 14:35 Odložené případy V: Spřízněni zlodějnou 5 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Zrazená 13 [i] 16:30 Přátelé IX 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Nezemě [i] 18:30 Ulice: AD 2358 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Měsíc nad ránem 36 [i] 21:30 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Krevní pouto [i] 00:35 Zapomenuti: Mrtvá máma [i] 01:20 Novashopping 02:00 Střepiny [i] 02:25 PRÁSK! [i] 03:00 Áčko: Čeští detektivové [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:15 Policie Hamburk II: Starost o Oleho 20 [i] 07:15 Kutil Tim II: Vítězí nejlepší 6 [i] 08:05 M*A*S*H 134 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 Diagnóza vražda VIII: Nebezpečný tanec 17 [i] 10:45 Julie Lescautová I: Únos 6 [i] 12:50 Policie Hamburk II: Překvapivé setkání 21 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Zázrak v sousedství 22 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Pouto lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Není to fér 169 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Slunečno, místy vraždy III: Anatomie vraždy 3 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Levoboček 12 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny VI: Anděl smrti 2 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny VI: Anděl smrti 2 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 60/188 [i] 06:00 Viktória 81/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 186/216 [i] 08:00 Zakázaná vášeň 28/140 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Láska a trest 51-52 [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 34 [i] 13:55 O.C. California II. 6/24 [i] 14:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 3/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 187/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 61/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Čarodejnice I. 8/22 [i] 19:50 Máš pravdu, miláčik II. 3/24 [i] 20:20 Pokrvné puto [i] 22:10 Tiene spravodlivosti [i] 00:05 Ally McBealová I. 19/23 [i] 01:00 Adela show [i] 01:55 Veronika III. 3-4/22 [i] 02:35 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 3/22 [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 03:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Království surikat: příběh začíná [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Blbec v Americe [i] 13:50 Sonny Liston: těžká váha [i] 15:50 Iluze lásky [i] 17:35 Ohnivá smršť [i] 19:15 Z vězení do éteru [i] 21:20 Zahulíme, uvidíme [i] 22:55 Pod kontrolou [i] 00:50 Klan upírů [i] 02:15 Ráže .45 [i] 03:50 Sedmý hřích [i]