Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 10:45 Niet kam pristáť [i] 12:35 Komisár Rex IV. 5/18 [i] 14:35 Monk III. 13/16 [i] 15:30 Alf II. 23/24 [i] 16:00 Dr. House VI. 3/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 NAŠI MA ZABIJÚ! - NOVÁ ZÁBAVNÁ SHOW [i] 21:30 HORÚCA KRV II. [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Dr. House VI. 3/22 [i] 00:05 Monk III. 13/16 [i] 00:55 Útek do Mexika [i] 02:50 Komisár Rex IV. 5/18 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dámsky klub "N" [i] 07:20 Správy RTVS [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:25 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District: Šakal 8 [i] 11:05 Sila lásky V. 61 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Postav dom, zasaď strom [i] 14:15 Žena na úteku 91 [i] 15:10 Doktorka Quinnová V.: Oddelení ale rovnoprávni [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 74 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 9/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: V zdraví a chorobe 9/23 [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Sivá zóna 9/24 [i] 23:05 District: Šakal 8 [i] 23:50 Doktorka Quinnová V.: Oddelení ale rovnoprávni [i] 00:35 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 O 5 minút 12 [i] 02:40 Žena na úteku 91 [i] 03:30 Sila lásky V. 61 [i] 04:20 Sila lásky VI. 74 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:00 Sládkova abeceda: Písmeno "K" [i] 09:05 Športové ozveny [i] 09:35 Magazín Ligy majstrov [i] 10:00 Noc na Švédskom vale [i] 10:30 Spolunažívanie s národnosťami na Slovensku: Maďari na Slovensku I. [i] 11:00 Fokus práca [i] 11:40 60 zabijakov divočiny 5/26 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Spoza troch dolín [i] 13:15 Miesto pre dvoch osamelých cyklistov [i] 14:40 Najriskantnejšie technické operácie: 20 tonové oko [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Slávnostná svätá omša pri príležitosti 10.výročia vzniku Ordinariátu OS a OZ SR [i] 17:45 Halali [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:40 Japonská mozaika V [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Žiarivky: Úsporné a nebezpečné [i] 20:55 Ambulancia: Ambulancia - Diabetes [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Hudba [i] 22:35 Kinorama [i] 23:00 Medzivojnová kaviareň: Zo starých časov [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Krimi 06:10 Noviny TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Pohrebníctvo [i] 08:45 Súdna sieň: Moja žena ma chce zabiť [i] 09:50 Panelák: Utekajme, už ide... [i] 11:00 Náš nový dom III. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Veľký návrat [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Slepota [i] 19:00 Krimi 19:30 Noviny TV JOJ 19:59 Šport 20:10 Najlepšie počasie 20:30 Panelák: Láska nebeská [i] 21:30 Rodinné záležitosti 2 [i] 22:45 Geissenovci III. 1/19 [i] 23:45 Kosti II. 3 [i] 00:45 Omen - Satan prichádza [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 8 [i] 03:40 Zločinné úmysly II. 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 6,7 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 83,84 [i] 10:35 Policajt z L.A. 42 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 19 [i] 12:40 Blízko smrti 4 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 22 [i] 14:30 Skutočné paničky z Orange County IV. 12 [i] 15:30 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 16:00 Simpsonovci XX. 8 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. III.: Hodina pravdy 7 [i] 17:20 Tak sa vozia milionári 3,4 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 20:00 Deň a Noc 34 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 17 [i] 21:30 Letecké katastrofy IV. 8,9 [i] 23:45 Hľadá sa dom pre milionárov II. 3 [i] 00:45 Podvodníci II. 1/15 [i] 01:35 Mystic Pizza [i] 03:15 Simpsonovci XX. 8 [i] 03:35 Big Ben XII. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 7 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 17 [i] 08:50 JAG III. 1 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 2 [i] 10:40 Lovci pokladů III. 14 [i] 11:35 Merlin I. 7 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI I. 17 [i] 13:25 JAG III. 2 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 2 [i] 15:20 Podfukáři II. 1 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 15 [i] 17:20 Merlin I. 8 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 18 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 3 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 3 [i] 21:00 Jak prosté I. 9 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 21 [i] 22:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 23:35 Pohřešovaný I. 6 [i] 00:30 Jak prosté I. 9 [i] 01:25 Myšlenky zločince VI. 21 [i] 02:15 Pohřešovaný I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Hazardní hráč SEMA [i] 06:00 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 06:25 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 08:10 Špinavé práce: Údržbář izolace postřikových zařízení [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Strasti zelenáčů [i] 09:55 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 10:50 Jak to dělají? 12 [i] 11:15 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 12:35 Opravna vraků 26 [i] 13:30 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Katastrofa v kanalizační rouře [i] 16:15 Špinavé práce: Veterinář velkých zvířat [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 18:05 Nutné k přežití 9 [i] 19:00 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 19:30 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 20:00 Bořiči mýtů 6 [i] 21:00 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i] 22:00 Zbraně: Lidé, kteří je zhotovili [i] 23:00 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 00:00 Idiot na cestách: Čína [i] 00:55 Bořiči mýtů 6 [i] 01:50 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i] 02:50 Zbraně: Lidé, kteří je zhotovili [i] 03:50 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 04:45 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Nepřátelé Jupitera 9/20 [i] 09:35 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Sporák 9/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:35 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:35 13. komnata Anny K [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Černí baroni [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Tísňová linka [i] 22:45 Případy detektiva Murdocha V: Schody do nebe 10/13 [i] 23:30 Dempsey a Makepeaceová: Bez šance na útěk 7/31 [i] 00:20 Na stopě [i] 00:45 Rub a líc internetu [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:50 Rekordy a kuriozity [i] 03:00 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:20 Činčin [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Zvířata a lidé [i] 09:50 Kormorán velký [i] 10:00 Národ zbraní [i] 10:50 Chcete je? [i] 10:55 Kde peníze pomáhají [i] 11:00 Nedej se - Klondike v Pošumaví [i] 11:30 Technické divy světa: Letadlová loď Illustrious 7/10 [i] 12:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:10 Třetí světy [i] 14:05 Vesmír: Kosmické srážky 25/31 [i] 14:50 Největší tankové bitvy: Sinaj 1973 [i] 15:35 Babylon [i] 16:00 Jak vyrobit paniku [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Návštěva z města 63/104 [i] 19:15 Doug 22/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Pobaltí 1944 [i] 20:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:15 Na cestě po Elbě [i] 21:45 Pološero - Muži v maskách [i] 22:10 Chodníky slávy: George Clooney [i] 00:05 Abbey Road: Live III. 6/12 [i] 00:55 Galerie umění: Monet a jeho lekníny 11/13 [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:50 Legendární inscenace: Zločin a trest [i] 02:15 Kvarteto [i] 02:40 Na plovárně s Tomášem Jungwirthem [i] 03:10 Tajemství železnic [i] 03:35 Chcete je? [i] 03:40 Berlusconi: sex a moc [i] 04:35 Za svědky minulosti [i] 04:45 Sladké hrátky říše sběratelek [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2356 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Ztráty 35 [i] 11:00 Přátelé IX 20 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II: Molly chystá svatbu [i] 12:50 Námořní hlídka II 8 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Outsider 6 [i] 14:40 Odložené případy V: Ďábelská hudba 4 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nájemný vrah 12 [i] 16:30 Přátelé IX 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Nezmar [i] 18:30 Ulice: AD 2357 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci být Cyrano 395 [i] 21:30 Víkend: Plán B [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Špína 14 [i] 23:35 Nikita II 2 [i] 00:25 Zapomenuti: Mrtvý bratr [i] 01:10 Novashopping 01:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Babicovy dobroty: Krásné dobroty [i] 03:15 Áčko: Vzrušuje mne autostop [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:15 Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 19 [i] 07:15 Kutil Tim II: Párty 5 [i] 08:05 M*A*S*H 133 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 Diagnóza vražda VIII: Při plném vědomí 16 [i] 10:45 Julie Lescautová I: Zločin ve vyšších kruzích 5 [i] 12:50 Policie Hamburk II: Starost o Oleho 20 [i] 13:50 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Dračí srdce 21 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 VIP PROSTŘENO! [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Mrtvý z lodi otroků 6 [i] 23:55 Myšlenky zločince VI: Šílená pečovatelka 15 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny VI: Římská mise 1 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Nedokonalé zločiny VI: Římská mise 1 [i] 04:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 59/188 [i] 05:55 Viktória 80/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 185/216 [i] 08:00 Zakázaná vášeň 27/140 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Láska a trest 49-50 [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 33 [i] 14:00 O.C. California II. 5/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 2/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 186/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 60/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:50 Čarodejnice I. 7/22 [i] 19:50 Máš pravdu, miláčik II. 2/24 [i] 20:20 Tisíc a jedna noc 34 [i] 22:00 Láska a trest 51-52 [i] 00:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 2/8 [i] 00:55 Ally McBealová I. 18/23 [i] 01:35 Adela show [i] 02:05 Veronika III. 1-2/22 [i] 02:45 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 2/22 [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Ostrov ztracených duší [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Orbit [i] 13:45 Lars a jeho vážná známost [i] 15:45 Před svatbou ne! [i] 17:55 Blbec v Americe [i] 19:40 Sonny Liston: těžká váha [i] 21:35 Sedmý hřích [i] 23:45 Ráže .45 [i] 01:30 Gambler [i] 02:55 Sólokapr [i] 04:30 Království surikat: příběh začíná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Biatlon [i] 10:15 Biatlon [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:15 Snooker [i] 17:30 Biatlon [i] 18:15 Biatlon [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Watts [i] 20:00 Box [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Biatlon [i] 00:45 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 4: Díra v srdci 22 [i] 06:20 Transplantační jednotka 1: Ryanův první den 1 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Místo pro život 2 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 1.část 14 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 2.část 15 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Dívky z internetu 16 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Není cesty zpět 17 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Budování mostů 10 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a bezpečný úkryt 2 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 21:20 PREMIÉRA POKRAČOVÁNÍ PREMIÉROVÝCH SERIÁLŮ: Skandál 2: Vzdor 7 [i] 22:20 Dobrá manželka 4: Netýrej mě, brácho 4 [i] 23:20 Bratři a sestry 5: Ten, kdo unikl 14 [i] 00:20 Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 1: Budování mostů 10 [i] 02:20 Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Ryanův první den 1