TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA - NOVÁ SHOW [i] 10:40 Tajomstvo múmie [i] 12:40 Komisár Rex IV. 4/18 [i] 14:35 Monk III. 12/16 [i] 15:30 Alf II. 22/24 [i] 16:00 Dr. House VI. 2/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek [i] 21:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Dr. House VI. 2/22 [i] 00:05 Monk III. 12/16 [i] 00:55 Začiatok konca: Zrážka s kométou [i] 02:25 Alf II. 22/24 [i] 02:50 Komisár Rex IV. 4/18 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS [i] 06:00 Dámsky klub "N" [i] 07:25 Správy RTVS [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:25 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District: Obete 7 [i] 11:05 Sila lásky V. 60 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Žena na úteku 90 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Tornádo [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 73 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Šťastie po brazílsky [i] 21:40 Na krok od neba: Deň svätca 3/12 [i] 22:35 District: Obete 7 [i] 23:15 Doktorka Quinnová V.: Tornádo [i] 00:00 Šťastie po brazílsky [i] 01:30 Na krok od neba: Deň svätca 3/12 [i] 02:25 Žena na úteku 90 [i] 03:10 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 03:20 Sila lásky V. 60 [i] 04:10 Sila lásky VI. 73 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Sládkova abeceda: Písmeno "J" [i] 09:00 Plastová planéta [i] 10:35 Tvárou v tvár [i] 11:05 Fokus rodina [i] 11:40 Dušan Jarjabek jubiluje: Kaviareň Slávia [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:05 ArtSpektrum [i] 13:15 Z ľudovej klenotnice [i] 13:35 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 14:00 Família: Família - Na dno a potom naspäť [i] 14:30 Odpískané [i] 15:00 Športové ozveny [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Spolunažívanie s národnosťami na Slovensku: Maďari na Slovensku I. [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 60 zabijakov divočiny 5/26 [i] 17:55 Počasie [i] 18:25 Modlitbičky [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:40 GEN.sk: Dalibor Karvay [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: 20 tonové oko [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Irina Palm [i] 23:45 On air [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 Krimi 06:20 Noviny TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Nevážia si nič a nikoho [i] 08:55 Súdna sieň: Znásilnená kamarátkou [i] 10:00 Dom snov IV. 14,15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Utajené znásilnenie [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Nevlastná dcéra [i] 19:00 Krimi 19:30 Noviny TV JOJ 19:59 Šport 20:10 Najlepšie počasie 20:30 Panelák: Vyhadzov [i] 21:30 Bučkovci 8/8 [i] 23:15 Experti 8 [i] 00:00 Kúp, požičaj, ukradni ! [i] 02:20 Bučkovci 8/8 [i] 03:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 7 [i] 04:15 Zločinné úmysly II. 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Sever a juh II. 2 [i] 06:00 Stefanie 5 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 81,82 [i] 10:35 Policajt z L.A. 41 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 18 [i] 12:40 Blízko smrti 3 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 21 [i] 14:30 Skutočné paničky z Orange County IV. 11 [i] 15:30 Šokujúce zábery 26 [i] 16:00 Simpsonovci XX. 7 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. III.: Alinko 6 [i] 17:20 Tak sa vozia milionári 1,2/13 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 20:00 Deň a Noc 33 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 16 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 22/22 [i] 22:30 Biele goliere II. 12 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills 9 [i] 00:25 Dexter IV. 9 [i] 01:20 Manželstvo s mafiou [i] 03:00 Big Ben XII. 2 [i] 04:30 Sever a juh II. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 6 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 16 [i] 08:50 JAG II. 15 [i] 09:50 Posel ztracených duší II. 1 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 13 [i] 11:40 Merlin I. 6 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 16 [i] 13:30 JAG III. 1 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 1 [i] 15:20 Podfukáři I. 6 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 14 [i] 17:20 Merlin I. 7 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 17 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 2 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 2 [i] 21:00 House VIII. 4 [i] 21:55 Černý jestřáb sestřelen 1 [i] 00:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 01:35 House VIII. 4 [i] 02:30 CSI: New York VIII. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 06:25 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 06:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 08:10 Špinavé práce: Chovatel exotických zvířat [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Překročit hranici [i] 09:55 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 10:50 Jak to dělají? 11 [i] 11:15 Jak se to dělá: Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo [i] 11:40 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 12:35 Tuning v Berlíně: Nákupy až do úmoru [i] 13:30 Rození obchodníci: Ford Capri 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Ford Capri 2 [i] 14:25 Americký chopper: Vojenská morotka - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Letadlo z lepicí pásky [i] 16:15 Špinavé práce: Údržbář izolace postřikových zařízení [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Strasti zelenáčů [i] 18:05 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 19:30 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 21:00 Opravdový podvod 5 [i] 21:30 Opravdový podvod 6 [i] 22:00 Kouzlo vědy: Dělová koule [i] 22:30 Kouzlo vědy: Nebezpečný pád [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty 5 [i] 00:00 Gangy očima Rosse Kempa: Východní Timor [i] 00:55 Dvojí přežití: Po bouři [i] 01:50 Opravdový podvod 5 [i] 02:20 Opravdový podvod 6 [i] 02:50 Kouzlo vědy: Dělová koule [i] 03:20 Kouzlo vědy: Nebezpečný pád [i] 03:50 Říční příšery – nejlepší momenty 5 [i] 04:45 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Delfíni z Laurentia - 2. část 8/20 [i] 09:30 Kouzelník ještě nepřišel [i] 10:20 Toulavá kamera [i] 10:50 Nemocnice na kraji města "60" Odchod 9/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:35 13. komnata Stanislava Hložka [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského "60" Pan rada v Paříži 8/10 [i] 21:00 Rub a líc internetu [i] 21:42 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Protiúder II 6/10 [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 MI5 VI 9/10 [i] 00:25 Tísňová linka [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:35 Rekordy a kuriozity [i] 02:45 První pomoc [i] 03:00 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:15 Mít štěstí na rendez-vous [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Sdružení Q [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Chcete mě? [i] 09:05 Zeměpis světa: Austrálie 4/5 [i] 09:20 Tajemství železnic [i] 09:55 Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 927/2379 [i] 11:40 Klíč [i] 12:05 Křesťanský magazín [i] 12:35 Krásný ztráty [i] 13:05 Šumné stopy [i] 13:35 Děti potřebují čistý vzduch [i] 14:30 Džínová planeta [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 8/26 [i] 16:30 Ještě jsem tady - Jaroslav Dostál [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Myšák v lahvi 62/104 [i] 19:15 Doug 21/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Goebbelsův pokus 1/2 [i] 20:55 Technické divy světa: Letadlová loď Illustrious 7/10 [i] 21:50 Velikáni filmu: Steven Spielberg [i] 23:35 Druhá žena [i] 01:05 Experiment [i] 01:35 Na stojáka [i] 02:00 Pološero - Česká gheta [i] 02:25 Interpol: Chybějící článek [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 Blues Alive Šumperk 1997 [i] 04:40 V zajetí železné opony [i] 04:55 Návrat kancléře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2355 [i] 09:45 SUPERSTAR [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II: S dietou je kříž [i] 12:50 Námořní hlídka II 7 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Provoz 5 [i] 14:40 Odložené případy V: Vyjížďka 3 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Očistec 11 [i] 16:30 Přátelé IX 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Výbušný motor [i] 18:30 Ulice: AD 2356 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Ztráty 35 [i] 21:35 Helena: Odloučení [i] 22:00 Comeback: Komu zvoní hrany [i] 22:40 Noční televizní noviny [i] 23:10 Šerifové z Texasu 1 [i] 00:00 Plastická chirurgie s.r.o. VI 15 [i] 00:45 Big game [i] 01:30 Novashopping 02:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Očistec [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:15 Policie Hamburk II: Výpadek paměti 18 [i] 07:15 Kutil Tim II: Upřené pohledy 4 [i] 08:05 M*A*S*H 132 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 Diagnóza vražda VIII: Svobodní otcové 15 [i] 10:45 Julie Lescautová I: Špinavé obchody 4 [i] 12:50 Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 19 [i] 13:50 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Případ LaRue 20 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Zatčení 168 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Ledová planeta [i] 01:15 Nedokonalé zločiny V: Konec hry 20 [i] 02:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 58/188 [i] 06:05 Viktória 79/171 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 184/216 [i] 08:00 Zakázaná vášeň 26/140 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Láska a trest 47-48 [i] 12:05 Tisíc a jedna noc 32 [i] 13:55 O.C. California II. 4/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 185/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 59/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:50 Čarodejnice I. 6/22 [i] 19:50 Máš pravdu, miláčik II. 1/24 [i] 20:20 Tisíc a jedna noc 33 [i] 22:00 Láska a trest 49-50 [i] 00:00 Bolesti slávnych II. 5/18 [i] 00:55 Ally McBealová I. 17/23 [i] 01:35 Adela show [i] 02:05 Veronika II. 21-22/22 [i] 02:45 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Tvrdá hra [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Drsňák [i] 13:55 Vztekle tvá [i] 16:00 Daltoni [i] 17:35 Orbit [i] 19:15 Lars a jeho vážná známost [i] 21:10 Sólokapr [i] 22:55 Gambler [i] 00:30 Jezero smrti [i] 02:00 Poslední gang [i] 04:00 Šupák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Běžecké lyžování [i] 09:15 Atletika [i] 10:15 Snooker [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Biatlon [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Atletika [i] 19:30 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Box [i] 23:30 Atletika [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2 [i] 06:20 Pohotovost 4: Nechte malé děti 21 [i] 07:20 Pohotovost 4: Díra v srdci 22 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 6: Zvláštní svědkyně 12 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Ředitel 13 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Ultr