Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Škaredá Betty III. 13-14/24 [i] 07:20 Alf II. 21/24 [i] 07:45 Kung Fu panda I. 11/16 [i] 08:10 Tučniaky z Madagaskaru 10/16 [i] 08:30 Superklamár [i] 10:15 Bláznivý Jimov život VIII. 13-14/18 [i] 11:05 Neodolateľná [i] 13:00 Na telo [i] 13:50 Záchranári 5/18 [i] 14:40 Niet kam pristáť [i] 16:45 Tajomstvo múmie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 22:15 Let's Dance 3 [i] 00:20 Posadnutá (HD) [i] 02:05 Neodolateľná [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Autosalón [i] 06:10 Správy RTVS [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Škaredé káčatko: Škaredá húsenica [i] 07:35 No,počkaj!: V lunaparku [i] 07:45 Bola raz jedna planéta: Ženy vo svete [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Rozum nadovšetko: Potrestaná zvedavosť 2/3 [i] 09:10 Sršne v úli: Stará mama 5/7 [i] 09:40 S Jakubom na rybách [i] 10:05 Planéta Zem zhora III.: Koniec ropy 1. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Rosemary a Thymeová II: Parazit [i] 14:25 Rosemary a Thymeová II: Škulibaba [i] 15:15 Film pre pamätníkov - rež. Š. Uher: Kosenie Jastrabej lúky [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Hlavne, že sa máme radi... 8/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zlodej a šampión 1/2 [i] 21:45 Zlodej a šampión 2/2 [i] 23:25 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Rosemary a Thymeová II: Parazit [i] 00:25 Rosemary a Thymeová II: Škulibaba [i] 01:15 Zlodej a šampión 1/2 [i] 02:50 Zlodej a šampión 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Encyklopédia slovenských obcí: Detva [i] 09:55 Miestopis cechov a manufaktúr: Stredovekí kníhtlačiari [i] 10:20 Borgis [i] 11:15 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: Obkľúčenie [i] 12:10 Trezor: Prípad Június [i] 12:35 Žakýlska Veronka [i] 13:35 On air [i] 13:55 Orientácie [i] 14:25 Slovo [i] 14:40 Folklórny festival Východná: "Do služby..." [i] 15:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miroslava Trnku [i] 16:15 Família: Família - Na dno a potom naspäť [i] 16:45 Prípad na vidieku [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:40 Táraninky: Čo sa skrýva v zemi [i] 18:50 (Ne)celebrity: František Krankota [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Plastová planéta [i] 21:35 Odpískané [i] 22:00 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:00 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 23:30 Kultúrna pasovačka [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 Šarpej a jej rozprávkové dobrodružstvá [i] 07:45 Čarodejník [i] 09:40 Fantastické torty 14 [i] 10:40 Kde bolo, tam bolo II. 8 [i] 11:40 Telo ako dôkaz 7 [i] 12:40 Za nepriateľskou líniou [i] 14:55 12 podmienok dedičstva [i] 17:25 Bučkovci 7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Max Payne [i] 22:40 Veterán [i] 00:55 Úloha zabiť [i] 02:35 Max Payne [i] 04:10 NOVINY TV JOJ 04:35 Zločinné úmysly II. 1,2/23 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Stefanie 3,4 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:30 Big Ben XIII. 2 [i] 10:45 Ice Road Truckers III. 5 [i] 11:45 DA VINCI [i] 13:15 Kutyil s.r.o. 9 [i] 14:10 Človiečik Tate [i] 16:10 Valdez prichádza [i] 18:00 Záchranca [i] 20:00 Moderná rodina 16 [i] 20:30 "Slavnosti sněženek" [i] 22:30 Walking Dead II. 3,4 [i] 00:20 Vnútorné záležitosti [i] 02:05 Mestečko South Park V. (8 [i] 04:15 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 04:35 Glee II. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pláž Makaha 15 [i] 07:25 Někdo to rád hloupé II. 27 [i] 08:20 Advokáti VIII. 5 [i] 09:10 Pán šelem II. 20 [i] 10:05 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 22 [i] 11:05 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 23 [i] 12:00 Merlin II. 4 [i] 12:55 Advokáti VIII. 6 [i] 13:45 Ochránce III. 10 [i] 14:40 Umíte tančit? VI. 25 [i] 15:30 Posel ztracených duší II. 16 [i] 16:25 Případy Anikky Bengtzonové I. 4 [i] 18:10 JAG III. 14 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 10 [i] 21:00 Koktejl 1 [i] 23:00 CSI: New York IX. 9 [i] 23:55 Posel ztracených duší II. 16 [i] 00:50 Koktejl 1 [i] 02:45 JAG III. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 1 [i] 06:00 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 06:25 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i] 06:50 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 07:15 Motory Detroitu: Auto na plyn [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 32 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 33 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 10:50 Americké zbraně: Ruční dělo/růžová pistole [i] 11:40 Republika chřestýšů: Zlatá horečka chřestýšů [i] 12:35 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 13:05 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 13:30 Obchodníci 2 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Podloží nebo nic [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Zlatu je to fuk [i] 16:15 Dílna pro psance Jesseho Jamese: Vůz pro pašeráka [i] 17:10 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 18:05 Muž, žena a divočina: Botswana [i] 19:00 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 19:30 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 21:00 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 22:00 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba autopilota [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztuhlý mrazem ve 6096 metrech [i] 00:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 01:50 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 02:50 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 03:50 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba autopilota [i] 04:45 Dílna pro psance Jesseho Jamese: Vůz pro pašeráka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Příběhy z manéže [i] 06:30 Babar: Velká cena Celestova 20/26 [i] 06:55 Trojčátka: Kocour v botách 9/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ vybuchující loutky 9/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Riu de Janeiru [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku "60" Facka 9/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Lojzička je číslo [i] 14:05 Plášť Marie Terezie [i] 15:40 Kožené slunce [i] 17:05 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Sporák 9/13 [i] 18:00 Příběhy slavných - Václav Lohniský [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži: Lež má rozbité auto 2/8 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:46 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:48 Samotáři [i] 23:35 Komisař Moulin [i] 01:05 ČESKÝ LEV 2012 [i] 02:50 Bolkoviny [i] 03:35 Chlapi jak se patří [i] 04:20 Tři chlapi a dáma [i] 04:50 Josefina [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Tradiční čínská medicína [i] 06:00 Putování za vínem: Maďarsko II. [i] 06:25 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 8/26 [i] 07:25 Ještě jsem tady - Jaroslav Dostál [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 927/2379 [i] 08:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 8 [i] 08:30 Mýty a fakta historie: Velikonoční ostrov: Stopy [i] 09:20 Kariéra Hermanna Göringa 3/3 [i] 10:15 Největší tankové bitvy: Sinaj 1973 [i] 10:55 Nedej se - Klondike v Pošumaví [i] 11:25 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 11:30 Křesťanský magazín [i] 11:55 Cesty víry: Přátelé bez domova [i] 12:20 Chcete mě? - [i] 12:35 Království divočiny: Afričtí sloni [i] 13:00 Třetí světy [i] 14:00 Ekumenická bohoslužba za oběti totality [i] 15:00 Uchem jehly [i] 15:30 Hádej, kdo přijde na večeři [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Jana [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Země! 17/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 16/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Zimní spánek 17/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a princezna Fidla 61/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:55 Méďové [i] 20:00 Český žurnál [i] 21:00 Letecké katastrofy III.: Osudná nepozornost [i] 21:50 Kanadská soda [i] 22:10 Zločin 9/20 [i] 23:10 Na plovárně s Tomášem Jungwirthem "60" Rozhovor Marka Ebena s [i] 23:35 Doba měděná [i] 00:30 Final Fantasy VII: Advent Children [i] 02:10 ČT Live - Pocta Petru Mukovi 03:05 Zločin 9/20 [i] 04:00 Crescendo [i] 04:50 Tudy kráčeli bratři Soluňané aneb "my sme se vézli" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:25 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:50 Pepek námořník [i] 07:00 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 26 [i] 07:10 Superpes Krypto 10 [i] 07:35 Batman vítězí IV 9 [i] 08:00 Želvy Ninja VII 8 [i] 08:25 Hannah Montana 17, 18 [i] 09:20 Víkend: Koumáci [i] 10:05 Peníze těch druhých [i] 11:50 Chlapci a chlapi 9 [i] 12:55 Spider-Man [i] 15:05 Holky z porcelánu [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Sněženka a Růženka [i] 18:45 PRÁSK! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 22:00 Střepiny [i] 22:30 Dějiny násilí [i] 00:15 Holky z porcelánu [i] 01:50 Novashopping 02:30 Koření: Všechny vůně světa [i] 03:10 Volejte Novu [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Tutenstein I: Zelenooká mumie 22 [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Minnie řeší záhadu 8 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Přepadení Brunevalu 5 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Stíny minulosti 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:25 Lev, přítel člověka I 1 [i] 13:55 Únos dítěte [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Nedokonale dokonalé vraždy [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Nějak se to komplikuje [i] 22:55 Pasti, pasti, pastičky [i] 01:25 Myšlenky zločince V: Riskantní podnik 13 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Vraždy mezi muškáty I: Stíny minulosti 2 [i] 04:50 Tajemství 2. světové války: Přepadení Brunevalu 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Skrytá vášeň 57/188 [i] 06:45 Poisťovňa šťastia V. 2/16 [i] 08:10 Úbohá Nasťa 97 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Inga Lindströmová: Môj falošný snúbenec [i] 12:00 Veronika Marsová III. 19-20/20 [i] 14:05 Vysnívané dieťa [i] 16:00 Larina voľba 143 [i] 16:55 Skrytá vášeň 58/188 [i] 17:50 Emilie Richardsová: Raj na konci sveta [i] 20:00 Šanca prežiť [i] 21:55 Skutočný príbeh: Vražda v Greenwich [i] 23:40 V zajatí osudu [i] 01:25 Šanca prežiť [i] 02:50 Vražda v Greenwich [i] 04:15 Bzzz!!! [i] 04:40 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Sexy 40 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Želvy Ninja [i] 13:40 Tvrdá hra [i] 15:40 Daltoni [i] 17:15 Před svatbou ne! [i] 19:25 Iluze lásky [i] 21:10 Šupák [i] 22:50 Poslední gang [i] 00:55 Hlad [i] 02:30 Kick-Ass [i] 04:20 Máš padáka! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Biatlon [i] 11:15 Biatlon [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 14:45 Biatlon [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:00 Atletika [i] 19:00 Biatlon [i] 19:30 Biatlon [i] 20:00 Snooker [i] 22:30 Běžecké lyžování [i] 23:30 Biatlon [i] 00:00 Biatlon [i] 00:30 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 6: Cesta do ráje 8 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 6: Rangerovy oči 9 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 6: Na hranici 10 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 6: Ztracení hoši 11 [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 19:00 Skandál 2: Špióni jako my 6 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Bezpečí domova 13 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Ten, kdo unikl 14 [i] 23:00 Návrat do Cold Mountain [i] 02:15 Smrtící sestup [i] 04:10 Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mizející Antarktida [i] 07:05 Podzemí měst II. 1 [i] 08:05 Jak žijí Jonesovi 3 [i] 08:35 Jak žijí Jonesovi 4 [i] 09:10 Slavní a bohatí ve slumech 2 [i] 10:20 Hugh a kuřata 2 [i] 11:25 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 12:25 Arktidou s Brucem Parry: Severní Evropa 5 [i] 13:30 Farma pro mě: Pokus na trhu 4 [i] 14:40 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Tři v podnájmu 2 [i] 15:15 Divoké zločiny 3 [i] 15:30 Divoké zločiny 4 [i] 15:45 Život 10 [i] 16:50 Hodování se smrtí II. 3 [i] 17:50 Podfuky a podrazy II. 1 [i] 18:50 Sběrači: Paul & Alex 6 [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Západní mys, Jižní Afrika 2 [i] 21:00 Uvnitř Mléčné dráhy [i] 22:10 Nejtěžší podmínky II.: Strojvůdcem v Peru 3 [i] 23:15 Sport očima vědy II. 2 [i] 00:20 Hodování se smrtí II. 3 [i] 01:20 Louis Theroux: Nejnebezpečnější mazlíčci Ameriky [i] 02:35 Podzemí měst II. 1 [i] 03:25 Jak žijí Jonesovi 3 [i] 03:55 Jak žijí Jonesovi 4 [i] 04:25 Vražedných šedesát 6 [i] 04:55 Uvnitř Mléčné dráhy [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zbohatlíci [i] 07:30 Před kamerou X. 8 [i] 08:00 Kluci z kalendáře [i] 09:25 Zarafa [i] 10:45 Vysíláme zprávy [i] 12:55 Šmoulové [i] 14:35 Green Lantern [i] 16:30 Zkažená úča [i] 18:05 Hořící keř, část 1. [i] 19:30 Před kamerou X. 9 [i] 20:00 Nákaza [i] 21:45 Svět podle Mallory [i] 23:35 Hra o trůny II.: Sever nezapomíná 1 [i] 00:25 Hra o trůny II.: Noční krajiny 2 [i] 01:20 Margaret [i] 03:45 Sejmout zabijáka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:30 Před kamerou X. 8