TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Škaredá Betty III. 11-12/24 [i] 07:20 Alf II. 20/24 [i] 07:50 Kung Fu panda I. 10/16 [i] 08:15 Tučniaky z Madagaskaru 9/16 [i] 08:35 Superstar [i] 10:05 Bláznivý Jimov život VIII. 11-12/18 [i] 11:00 Bláznivá strela [i] 12:40 SUPERSTAR [i] 14:30 Harry Potter a väzeň z Azkabanu [i] 17:20 Polárne medvede [i] 17:25 NAŠI MA ZABIJÚ! - NOVÁ ZÁBAVNÁ SHOW [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Posadnutá (HD) [i] 22:40 Rodina na úteku [i] 00:20 Transylmánia [i] 02:00 Rodina na úteku [i] 03:20 Bláznivá strela [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko v obrazoch [i] 05:25 Svet v obrazoch [i] 05:55 Správy RTVS [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Škaredé káčatko: Videohra [i] 07:25 No,počkaj!: Na pláži [i] 07:35 Bola raz jedna planéta: Recyklácia [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Dunajské rozprávky: Vodná ríša 2/3 [i] 09:05 Tanečná akadémia: Môj život na špičkách 15/26 [i] 09:30 Tanečná akadémia: Ovládanie 16/26 [i] 10:00 Anička Jurkovičová 1/3 [i] 11:20 Nikto nie je dokonalý [i] 12:20 Reportéri [i] 12:50 Autosalón [i] 13:20 On air [i] 13:45 Krajina rebelov - Nový svet 5/8 [i] 15:35 Ó, aký si pekný [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Templári [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Skutočný príbeh: Osud bieleho medveďa [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Telo [i] 00:30 Ó, aký si pekný [i] 02:05 Skutočný príbeh: Osud bieleho medveďa [i] 03:35 Po stopách židovskej kultúry v Kežmarku a okolí [i] 04:10 Telo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Objavovanie Južnej Afriky: Z Reddersburgu do Durbanu [i] 09:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:15 Obete páchateľmi [i] 10:45 Mama to vie najlepšie [i] 11:15 Aj knihy majú svoje osudy ... [i] 11:25 Dekanský termín [i] 12:45 Moja cesta na Kamčatku - Ventily zeme [i] 13:20 Slováci vo svete 2012: Belgicko 2012 [i] 13:45 Oko za oko [i] 15:10 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:15 Test magazín [i] 16:30 Senior klub [i] 17:00 Sedemnásť zastavení jari 7/12 [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po svahilskom pobreží Kene [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 (Ne)celebrity: Igor Dohovič [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: Obkľúčenie [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miroslava Trnku [i] 21:20 Kinoráma [i] 21:45 Million Dollar Hotel [i] 23:45 Pred rokmi... [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:30 Timon a Pumbaa [i] 06:50 Gumkáči [i] 07:45 Beyblade Metal Fusion [i] 08:15 Bakugan [i] 08:40 Šarpej a jej rozprávkové dobrodružstvá [i] 10:30 Najprísnejší rodičia na svete 12,13 [i] 12:35 27 šiat [i] 15:00 Zmiznutie [i] 16:50 Rodinné záležitosti 1 [i] 18:00 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 22:00 Miss Marec [i] 00:00 Za nepriateľskou líniou [i] 02:10 Blízko smrti 3/3 [i] 02:50 Zmena je život II. 2,3 [i] 04:15 Zločinné úmysly 21,22/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Sever a juh II. 1/12 [i] 06:10 Stefanie 2 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:30 Valentino [i] 11:00 DA VINCI [i] 13:10 Blízko smrti 2 [i] 14:00 Nevesta pre milionára 1/7 [i] 15:00 Najšpinavšie domácnosti 24 [i] 16:00 Panelák: Utekajme, už ide... [i] 18:00 Abeceda vraždy: Posledné dostihy [i] 20:00 Moderná rodina 15 [i] 20:30 Záchranca [i] 22:30 Walking Dead I.+II. [i] 01:15 American Dad I. 1,2,3/13 [i] 02:20 Mestečko South Park V. (1 [i] 04:45 Glee II. 1/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Někdo to rád hloupé II. 26 [i] 08:00 Advokáti VIII. 3 [i] 08:55 Pán šelem II. 19 [i] 09:50 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 20 [i] 10:50 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 21 [i] 11:50 Merlin II. 3 [i] 12:45 Advokáti VIII. 5 [i] 13:35 Ochránce III. 9 [i] 14:30 Umíte tančit? VI. 24 [i] 15:30 Posel ztracených duší II. 15 [i] 16:25 Ten, kdo tě chrání II. 7 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání II. 8 [i] 18:15 JAG III. 13 [i] 19:15 Případy Anikky Bengtzonové I. 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 21:55 Jak prosté I. 8 [i] 22:50 NCIS VI. 17 [i] 23:45 NCIS VI. 18 [i] 00:40 Jak prosté I. 8 [i] 01:35 Ten, kdo tě chrání II. 7 [i] 02:25 Ten, kdo tě chrání II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Nejlepší auta [i] 06:00 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 06:25 Na plný plyn: Kawasaki [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 09:05 Impozantní lodě: Le Boréal [i] 09:55 Jak se to dělá 1 [i] 10:25 Jak se to dělá 2 [i] 10:50 Jak se to dělá 3 [i] 11:15 Jak se to dělá 4 [i] 11:40 Jak se to dělá 5 [i] 12:10 Jak se to dělá 6 [i] 12:35 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 13:05 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 13:30 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 14:25 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 16:15 Rychle a hlasitě: Lincoln lowrider [i] 17:10 Texaské války aut: Příběh špinavého gringa [i] 18:05 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 19:00 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 19:30 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 1 [i] 21:30 Bitvy o zavazadla 2 [i] 22:00 Nejtajnější místa v Americe – stavby [i] 23:00 Nejvyšší věž – výstavba mrakodrapu The Shard [i] 00:00 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Brazílie [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 1 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 2 [i] 02:50 Nejtajnější místa v Americe – stavby [i] 03:45 Nejvyšší věž – výstavba mrakodrapu The Shard [i] 04:40 Texaské války aut: Příběh špinavého gringa [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H z Paláce K [i] 06:40 Malý televizní kabaret [i] 07:25 Finley požární autíčko: Animovaný seriál pro předškolní děti 32/39 07:50 Měsíční medvídek a jeho kamarádi [i] 09:00 395 dolarů za unci [i] 10:25 Případy detektiva Murdocha V: Shromáždění vynálezců 9/13 [i] 11:10 Slovácko sa nesúdí "60" Divadlo 5/12 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tom v kozí kůži [i] 14:00 Kde bydlí štěstí [i] 14:50 Missis 2013 [i] 15:50 Nejlepší kšeft mýho života [i] 17:20 Nemocnice na kraji města "60" Odchod 9/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 ČESKÝ LEV 2012 [i] 21:42 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Kolja [i] 23:35 Banditi [i] 01:35 Sváteční slovo kazatele Daniela Kvasničky [i] 01:40 Manéž Bolka Polívky [i] 02:50 Na hodinu v Rozmarýnu [i] 03:50 Nejlepší z obrazovky [i] 04:50 Jak mi pomohl můj čtyřnohý přítel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 TGM opět v Užhorodě [i] 05:25 Cesty víry: Bratr Ondrejko [i] 06:00 Letecké katastrofy III.: Ničivá bouře [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Neodcházení [i] 07:45 Kde peníze pomáhají [i] 07:50 Divadlo žije! [i] 08:20 Úsměvy [i] 08:55 Náš venkov [i] 09:25 Písničky na březen [i] 10:00 Folklorika [i] 10:25 Poušť Namib - boj o přežití: V údolí pouštních lvů 1/2 [i] 11:10 Tajemství železnic [i] 11:40 43 sloupů v Bilbau [i] 12:35 Džínová planeta [i] 13:30 Galerie umění: Monet a jeho lekníny 11/13 [i] 14:00 Legendární inscenace: Zločin a trest [i] 14:25 Jistě, pane ministře: Zasloužené pocty 9/22 [i] 14:55 Copak bych vám lhal? [i] 15:25 Svět zázraků [i] 15:55 Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 16:50 Zázračná planeta: Vydra mezi milionáři [i] 17:45 O zámku v podzemí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Strašidlo na louce 60/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:55 Méďové [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Velikonoční ostrov: Stopy [i] 21:00 Národ zbraní [i] 21:50 Sedm [i] 23:50 Na stojáka [i] 00:20 Volba [i] 01:55 Motýlek - skutečné příběhy [i] 02:45 Rozhořčené 2012 [i] 03:40 Černá zmije IV: Polní soud 2/6 [i] 04:10 Crescendo [i] 04:55 Osudy piva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Pepek námořník [i] 06:30 Baby Looney Tunes II 13 [i] 06:55 Taz - mania III 9 [i] 07:20 Superpes Krypto 9 [i] 07:40 Batman: Odvážný hrdina 13 [i] 08:05 Želvy Ninja VII 7 [i] 08:30 Superkočky 19 [i] 09:15 Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky [i] 11:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Jarčin profesor [i] 14:20 Nikdy to nevzdávej! [i] 16:15 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 17:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Fotři jsou lotři [i] 22:10 Casino Royale [i] 00:45 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 02:05 Novashopping 02:40 Beze stopy IV: Pacient X [i] 04:00 Áčko: Má nemoc je stálá únava [i] 04:40 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Tutenstein I: Opravdoví přátelé 21 [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Mickey a taneční festival 7 [i] 08:15 M*A*S*H 131 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Za úsvitu [i] 12:10 Drsňák Dudley [i] 13:50 Flubber [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Ozvěny mrtvých [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Polívka na víně [i] 21:25 Na ostří nože [i] 23:55 Cesta k ráji [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Skrytá vášeň 56/188 [i] 07:00 Poisťovňa šťastia V. 1/16 [i] 08:20 Úbohá Nasťa 96 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Milovaný podvodník [i] 12:05 Harlequin: Recept na pomstu [i] 14:05 Prepadnutá [i] 16:00 Larina voľba 142 [i] 17:00 Skrytá vášeň 57/188 [i] 17:55 Rosamunde Pilcherová: Kolotoč života [i] 20:00 Emilie Richardsová: Raj na konci sveta [i] 21:55 Inga Lindströmová: Môj falošný snúbenec [i] 23:55 Sen pre dievča, ktoré nespí [i] 01:25 Harlequin: Recept na pomstu [i] 02:55 Adela show [i] 03:25 Bzzz!!! [i] 03:50 SEDEM s r.o. [i] 04:35 ... a zase ta Lucie! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Zkratky ke štěstí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ostrov ztracených duší [i] 14:00 Zákon přitažlivosti [i] 15:45 Království surikat: příběh začíná [i] 17:10 Rudý baron [i] 19:25 Jarní úklid s.r.o. [i] 21:05 Máš padáka! [i] 22:50 Kick-Ass [i] 00:50 Pokoj 1408 [i] 02:30 Síla odvahy [i] 04:25 Želvy Ninja [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 13:45 Biatlon [i] 14:45 Severská kombinace [i] 15:45 Biatlon [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Atletika [i] 19:45 Biatlon [i] 20:30 Snooker [i] 22:15 Jezdectví [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:15 Běžecké lyžování [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 4: O lítosti minulé a strachu budoucím 20 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 6: Královská loupež 3 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 6: Zákon Západu 4 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 6: Děti Halloweenu 5 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 6: Přežití 6 [i] 14:00 Walker, Texas Ranger 6: Nová šance 7 [i] 15:00 Všemocný Thor [i] 17:00 Jeden a půl policajta [i] 19:00 Bratři a sestry 5: Skandál 11 [i] 20:00 Bratři a sestry 5: Díky za vzpomínky 12 [i] 21:00 Návrat do Cold Mountain [i] 00:10 Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 01:10 Skandál 2: Špióni jako my 6 [i] 02:10 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [i] 04:10 Být Erikou 4: Purim 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 14 [i] 06:00 Ledová patrola 2 [i] 07:05 Podzemí měst III. 2 [i] 08:05 Jak žijí Jonesovi 1 [i] 08:35 Jak žijí Jonesovi 2 [i] 09:10 Slavní a bohatí ve slumech 1 [i] 10:20 Hugh a kuřata 1 [i] 11:25 Vášnivý jedlík 1 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 2 [i] 12:30 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 13:35 Farma pro mě: Pasení a stříhání 3 [i] 14:50 Jimmyho les: Jaro 1 [i] 15:50 Sám v divočině 2 [i] 16:50 Hodování se smrtí II. 2 [i] 17:50 Podfuky a podrazy 3 [i] 18:50 Sběrači: Jennifer a Ron a Jill 5 [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Buenos Aires, Argentina 1 [i] 21:00 Uvnitř lidského těla: Nepřátelský svět 4 [i] 22:05 Předvoj III.: Vítězství nad terorismem 3 [i] 22:40 Předvoj III.: Porno 2.0 4 [i] 23:15 Sport očima vědy II. 1 [i] 00:20 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 5 [i] 01:20 Louis Theroux: Místo pro pedofily [i] 02:35 Podzemí měst III. 2 [i] 03:25 Jak žijí Jonesovi 1 [i] 03:55 Jak žijí Jonesovi 2 [i] 04:25 Vražedných šedesát 5 [i] 04:55 Hledání legendy: Černý leopard [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Letos nepeču [i] 07:25 Filmy a filmové hvězdy V. 9 [i] 07:50 Jsme jenom lidi