TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 10:35 Prepadnutá [i] 12:25 Komisár Rex IV. 3/18 [i] 13:20 Odložený prípad II. 17/23 [i] 14:15 Monk III. 11/16 [i] 15:10 Alf II. 20-21/24 [i] 16:00 Dr. House VI. 1/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Pomstiteľ [i] 22:30 AKČNÝ PIATOK: Nebezpečný cieľ [i] 00:25 Myšlienky vraha IV. 20-21/26 [i] 01:55 Pomstiteľ [i] 03:25 Nebezpečný cieľ [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Dámsky klub "N" [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:05 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:20 District: Česť a poctivosť 6 [i] 11:05 Sila lásky V. 59 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke: Podkonice [i] 14:15 Žena na úteku 89 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Legenda [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 72 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Silvester legiend [i] 21:55 Vtedy v Amerike 2/2 [i] 23:55 District: Česť a poctivosť 6 [i] 00:35 Doktorka Quinnová V.: Legenda [i] 01:25 Vtedy v Amerike 2/2 [i] 03:25 Sila lásky V. 59 [i] 04:15 Sila lásky VI. 72 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Polícia [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Uralské rozprávky: Studnička starenky Belásky [i] 09:00 Sládkova abeceda: Písmeno "I" [i] 09:10 Bábätká vo vode [i] 09:55 Kým je čas [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo [i] 11:30 Príroda zblízka: Ako rozumieť mravcom [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Chvíľa pre pesničku: V dobrej nálade [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:30 Večer pod lampou [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál - Jozef Mikloško [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 Encyklopédia slovenských obcí: Detva [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Objavovanie Južnej Afriky: Z Reddersburgu do Durbanu [i] 20:50 Família: Família - Na dno a potom naspäť [i] 21:20 Kino na Dvojke: Môj najlepší nepriateľ [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 BHS 2006: Wolfgang Amadeus Mozart Symfónia č 40 g mol KV 550 [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Dvojitý život [i] 08:50 Súdna sieň: Majster sveta v nevere [i] 09:50 Panelák: Pat a Mat v akcii [i] 11:00 Náš nový dom III. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Facky v kabinete [i] 15:00 Kosti II. 2 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Prečo sme zlí? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Veľký návrat [i] 21:30 27 šiat [i] 00:00 Sama v temnote [i] 02:00 Hranica [i] 04:00 Črepiny [i] 04:20 Zločinné úmysly 19,20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Červené ruže 48,49 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:30 V uliciach San Francisca 79,80 [i] 11:00 Policajt z L.A. 40 [i] 11:50 Blízko smrti 1/26 [i] 12:50 Dr. Dokonalý: Ožiarený 9 [i] 14:00 Skutočné paničky z Orange County: IV. 10 [i] 15:00 Deň a Noc 32 [i] 15:45 Simpsonovci XX. 5,6 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i] 17:30 Najšpinavšie domácnosti 24 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 20:00 Deň a Noc LIKE [i] 20:30 TO NAJLEPŠIE Z ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:00 Walking Dead I. 4,5 [i] 00:55 Nežní zabijaci II. 4,5 [i] 02:15 Najprísnejší rodičia na svete 12,13 [i] 03:45 Domov na sviatky [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 5 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 15 [i] 08:50 JAG II. 14 [i] 09:45 Podfukáři I. 5 [i] 10:50 Lovci pokladů III. 12 [i] 11:45 Merlin I. 5 [i] 12:40 JAG II. 15 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 15 [i] 14:35 CSI: New York VII. 21 [i] 15:30 CSI: New York VII. 22 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 13 [i] 17:20 Merlin I. 6 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 16 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 1 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 1 [i] 21:00 Insomnie 1 [i] 23:15 True Blood - Pravá krev IV. 2 [i] 00:20 Cena za lidskost II. 2 [i] 01:15 Insomnie 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Bel Air pro dvojčata [i] 06:00 Jak se to dělá: Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 06:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce koulí na čištění mořské vody [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 09:55 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 10:50 Jak to dělají?: Vanilka / Kotvy [i] 11:15 Jak se to dělá: Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 12:35 Pátá rychlost 1 [i] 13:05 Pátá rychlost 2 [i] 13:30 Rození obchodníci: Mercedes 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Mercedes 2 [i] 14:25 Americký chopper: Závodní motorka NAPA - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Létající gilotina [i] 16:15 Špinavé práce: Chovatel exotických zvířat [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Překročit hranici [i] 18:05 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 19:00 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 19:30 Jak se to dělá 13 [i] 20:00 Nejtvrdší práce na světě: Kontrola lavinového nebezpečí [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 22:00 Superlidé: Síla mysli [i] 23:00 Nejlepší policisté 1 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Scott a Lucy [i] 00:55 Nejtvrdší práce na světě: Kontrola lavinového nebezpečí [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 02:50 Superlidé: Síla mysli [i] 03:50 Nejlepší policisté 1 [i] 04:45 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Společníci 4/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Delfíni z Laurentia 7/20 [i] 09:30 Tajemství rodu Davida Kollera [i] 10:25 Rub a líc plastické chirurgie [i] 11:05 Život na zámku "60" Klíční kost 8/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Košíky a košťata [i] 17:25 Besipky: Crashtesty [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj "60" Nová televize 7/22 [i] 20:55 13. komnata Karla Schwarzenberga [i] 21:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Bílá noc 43/62 [i] 23:55 Město žen III: Velké věci 6/15 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Sama doma - [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:45 Po stopách hvězd [i] 03:10 Humor barevně a černobíle [i] 03:40 Bolkoviny [i] 04:20 Moudrý Engelbert [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Akvabely [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Austrálie 3/5 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Šumné stopy [i] 09:20 Galerie umění 10/13 [i] 09:50 Děti potřebují čistý vzduch [i] 10:45 Ještě jsem tady - Jaromír Zemina [i] 11:15 Legendární inscenace: Kdyby prase mělo křídla [i] 11:40 Na plovárně s Františkem Ringo [i] 12:10 Folklorní výlety [i] 12:40 Muž, který zkrotil vodu [i] 13:05 Chcete mě? [i] 13:20 Zeměpis světa: Austrálie 4/5 [i] 13:35 Království divočiny: Cikády sedmnáctileté [i] 14:00 Amundsen - Ztracen v Arktidě [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Technické divy světa: Opera v: Sydney 6/10 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Dožínková soutěž 59/104 [i] 19:15 Doug 20/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Vydra mezi milionáři [i] 20:55 Vesmír: Kosmické srážky 25/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Elia Kazan [i] 23:40 ČT Live - Pocta Petru Mukovi [i] 00:35 Experiment [i] 01:00 Černá zmije IV: Polní soud 2/6 [i] 01:30 Pološero - Česká gheta [i] 01:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:25 Kvarteto [i] 02:50 Norman Foster [i] 03:45 Klíč [i] 04:15 Postřehy odjinud [i] 04:20 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2354 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Jednohubka k nakousnutí 394 [i] 11:00 Přátelé IX 18 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II [i] 12:55 Námořní hlídka II 6 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Špión 4 [i] 14:40 Odložené případy V: Ta žena 2 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nesmysl 10 [i] 16:30 Přátelé IX 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Dlouhý míč [i] 18:30 Ulice: AD 2355 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Zrození šampióna [i] 22:40 Zákon ulice: Aby nalezl vraha svého syna, je Steven Seagal odhodlán udělat cokoli! [i] 00:20 Hory zalité krví [i] 01:45 Novashopping 02:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nesmysl 10 [i] 03:50 Áčko: Žiju ve světě virtuální reality [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:15 Policie Hamburk II: Strach 17 [i] 07:15 Kutil Tim II: Slasti a strasti dospívání 3 [i] 08:05 M*A*S*H 131 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 Diagnóza vražda VIII: Vsaď život 14 [i] 10:45 Julie Lescautová I: Sexuální obtěžování 3 [i] 12:50 Policie Hamburk II: Výpadek paměti 18 [i] 13:50 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Minulost se vrací 19 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Cesty lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Dokonalé štěstí [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Nelítostný souboj [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 55/188 [i] 06:20 Viktória 78/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 183/216 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 25/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Láska a trest 45-46 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 31 [i] 14:00 O.C. California II. 3/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 22/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 184/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 56/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Čarodejnice I. 5/22 [i] 19:50 Máš pravdu, miláčik I. 24/24 [i] 20:20 Tisíc a jedna noc 32 [i] 21:50 Láska a trest 47-48 [i] 00:00 Requiem pro panenku [i] 01:40 McBride: Tieň minulosti [i] 03:05 L.O.V.E. [i] 03:50 SEDEM s r.o. [i] 04:50 Lucie, postrach ulice [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Melodie mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Město v ohrožení [i] 13:45 Sexy 40 [i] 15:35 Klepání na nebeskou bránu [i] 17:10 Vztekle tvá [i] 19:10 Drsňák [i] 20:55 Síla odvahy [i] 22:55 Pokoj 1408 [i] 00:35 Jezero smrti [i] 02:05 Mezi nepřáteli [i] 03:50 Špatnej polda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Saně [i] 09:15 Atletika [i] 09:45 Greenelight [i] 10:00 Atletika [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 15:15 Biatlon [i] 16:45 Atletika [i] 20:00 Snooker [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Atletika [i] 00:25 Business Class [i] 00:30 Běžeké lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 4: Instinktivní reakce 18 [i] 06:20 Pohotovost 4: Odstíny šedi 19 [i] 07:20 Pohotovost 4: O lítosti minulé a strachu budoucím 20 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 6: Na hranici 10 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Ztracení hoši 11 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Zvláštní svědkyně 12 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Ředitel 13 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 21:20 Bratři a sestry 5: Skandál 11 [i] 22:20 Bratři a sestry 5: Díky za vzpomínky 12 [i] 23:20 Skandál 2: Špióni jako my 6 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 02:20 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 04:15 Pohotovost 4: Odstíny šedi 19 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 13 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 9 [i] 06:30 Proklepnuto 15 [i] 07:05 Top 10 3 [i] 07:35 Krásný jedlý svět 3 [i] 08:15 Podzemí měst II. 8 [i] 09:10 Jimmova sklizeň 1 [i] 10:15 Sběrači: Jennifer a Ron a Jill 5 [i] 11:15 Zvláštní jedlíci 1 [i] 12:25 Planeta lidí: Deštný prales - stromy a lidé 4 [i] 13:30 Zvířecí rekordmani IV.: Ti nejpohyblivější 20 [i] 14:35 Vražedných šedesát 14 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani II.: Společenstva 5 [i] 16:15 Podzemí měst II.: Dublin 10 [i] 17:15 Jimmova sklizeň 2 [i] 18:20 Sběrači: Paul & Alex 6 [i] 19:20 Zvířecí rekordman IV. 1 [i] 20:25 Planeta lidí: Horské regiony-život ve vzácném vzduchu 5 [i] 21:30 Megakatastrofy 15 [i] 22:30 Pravdivé příběhy IV.: WILLIAM WALLACE 5 [i] 23:30 Sport očima vědy II. 12 [i] 00:35 Chladnokrevně IV.: Kdo zabil Jimet? 5 [i] 01:40