TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Zámena manželiek - NOVÉ ČASTI [i] 10:35 Láska z nebies [i] 12:25 Komisár Rex IV. 2/18 [i] 13:20 Odložený prípad II. 16/23 [i] 14:15 Monk III. 10/16 [i] 15:10 Alf II. 18-19/24 [i] 16:00 Dr. House V. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA - NOVÁ SHOW [i] 21:30 HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Dr. House V. 24/24 [i] 00:05 Monk III. 10/16 [i] 01:00 Odložený prípad II. 16/23 [i] 01:45 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 03:10 Alf II. 18/24 [i] 03:35 Komisár Rex IV. 2/18 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky VI. 70 [i] 06:05 Dámsky klub "N" [i] 07:25 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:05 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:20 District: Skutočný terorista 5 [i] 11:05 Sila lásky V. 58 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Občan za dverami [i] 14:10 Žena na úteku 88 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Večierok zaľúbených [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 71 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Krajina rebelov - Nový svet 5/8 [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Borgiovci 8/9 [i] 23:15 District: Skutočný terorista 5 [i] 00:00 Doktorka Quinnová V.: Večierok zaľúbených [i] 00:45 Žiť ako lev 5/6 [i] 02:25 Borgiovci 8/9 [i] 03:20 Sila lásky V. 58 [i] 04:10 Sila lásky VI. 71 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "CH" [i] 09:05 5 minút po dvanástej: ZÁVISLOSTI - LEN MEDIÁLNA TÉMA? [i] 10:05 Pred rokmi... [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus - spotrebiteľ [i] 11:35 Architektúra: Budova fakulty architektúry v Porto [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Diskotéka pre starších [i] 13:25 Polícia [i] 13:40 Profesionál [i] 13:55 Televízia po slovensky: 1990-1999 [i] 15:10 Senior klub-magazín [i] 15:35 Obete páchateľmi [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:30 Sen tela [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Príroda zblízka: Ako rozumieť mravcom [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Bábätká vo vode [i] 20:45 Kým je čas [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Večer pod lampou [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Bez peňazí [i] 08:50 Súdna sieň: Starý na tragači [i] 09:50 Panelák: Náušnica [i] 11:00 Náš nový dom III. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Silvester [i] 15:00 Kosti II. 1/21 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Facky v kabinete [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Paparazzi [i] 21:30 Dr. Dokonalý: Ožiarený 9 [i] 22:30 Zločin 13/13 [i] 23:30 Kosti II. 2 [i] 00:30 Modelky na odstrel [i] 02:10 Californication - Orgie v Kalifornii II. 11,12/12 [i] 03:05 Zločinné úmysly 17,18 [i] 04:30 Blízko smrti 1,2/3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Črepiny PLUS [i] 06:10 Červené ruže 47 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 V uliciach San Francisca 77,78 [i] 10:30 Policajt z L.A. 39 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 17 [i] 12:10 Pasca v bani [i] 14:15 Skutočné paničky z Orange County: IV. 9 [i] 15:15 Deň a Noc 31 [i] 15:45 Simpsonovci XX. 3,4 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 17:30 Najšpinavšie domácnosti 23 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 20:00 Deň a Noc 32 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 15 [i] 21:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 21 [i] 22:30 Walking Dead I. 1,2,3/6 [i] 01:05 Nežní zabijaci II. 1,2,3/13 [i] 03:15 Božská mrcha III. 17,18,19/19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 4 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 14 [i] 08:50 JAG II. 13 [i] 09:50 Podfukáři I. 4 [i] 10:55 Lovci pokladů III. 11 [i] 11:50 Merlin I. 4 [i] 12:45 JAG II. 14 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 14 [i] 14:35 CSI: New York VII. 19 [i] 15:30 CSI: New York VII. 20 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 12 [i] 17:20 Merlin I. 5 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 15 [i] 19:10 CSI: New York VII. 21 [i] 20:05 CSI: New York VII. 22 [i] 21:00 NCIS VI. 17 [i] 21:55 NCIS VI. 18 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 23:45 Boj o čas III. 6 [i] 00:40 NCIS VI. 17 [i] 01:35 NCIS VI. 18 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Lance Armstrong/Sheryl Crowová [i] 06:00 Jak se to dělá: Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky [i] 06:25 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Staří rivalové [i] 08:10 Špinavé práce: Specialista na zvláštní efekty [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 09:55 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 10:50 Jak to dělají?: Whisky z Tennessee / Optika pro noční vidění / Sauny [i] 11:15 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 12:35 Jízda: Západní čtvrt [i] 13:30 Rození obchodníci: Austin Mini 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Austin Mini 2 [i] 14:25 Americký chopper: Žiletková motorka - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Motorky a bazuky [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce koulí na čištění mořské vody [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 18:05 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 19:00 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 19:30 Jak se to dělá 12 [i] 20:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 21:00 Říční příšery - sumec zabiják [i] 22:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 7 [i] 22:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 8 [i] 23:00 Z ráje do pekla 9 [i] 00:00 Únos a záchrana: Důkaz života [i] 00:55 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 01:50 Říční příšery - sumec zabiják [i] 02:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 7 [i] 03:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 8 [i] 03:50 Z ráje do pekla 9 [i] 04:45 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Chlapi jak se patří [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Úkladní vrazi v Neronově paláci - 2. část 6/20 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:50 Panoptikum Města pražského "60" Hokynářská balada 7/10 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 13. komnata Dušana Kleina [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Jiné světy 5/14 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Panství Downton II 1/11 [i] 23:00 Inspektor Rebus II: Jack na odstřel 5/10 [i] 00:10 MI5 VI 8/10 [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:00 Bolkoviny [i] 02:55 Požehnaný věk [i] 04:00 Trpká chuť slávy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Folklorní výlety [i] 05:50 Kde peníze pomáhají [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Počesku [i] 09:00 Zdravotní turistika: za operací a pro orgány do celého světa [i] 09:50 Postřehy odjinud [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Kdo opravdu objevil Ameriku?: Dávno před Kolumbem přišli do 2/2 [i] 10:35 Vesmír: Nevysvětlené záhady 24/31 [i] 11:20 Moc má jméno šibenice [i] 12:15 Babylon [i] 12:40 Cesty víry: Bratr Ondrejko [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Národní klenoty [i] 13:45 Putování za vínem: Maďarsko II. [i] 14:15 Zázračná planeta: Putování dinosaurů 2/2 [i] 15:00 Sestry čarodějky [i] 16:25 Klíč [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Bleší cirkus 58/104 [i] 19:15 Doug 19/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Poušť Namib - boj o přežití: V údolí pouštních lvů 1/2 [i] 20:50 Svět zázraků [i] 21:15 Interpol: Chybějící článek [i] 22:05 Borgiové II: Kouzelný klam 3/10 [i] 23:00 Krásný ztráty [i] 23:25 Jistě, pane ministře: Zasloužené pocty 9/22 [i] 23:55 The Pacific 7/10 [i] 00:45 Moje rodina VI: Dentálně labilní 3/7 [i] 01:15 Abbey Road: Live III. 5/12 [i] 02:05 Náš venkov [i] 02:20 Uchem jehly [i] 02:45 Křesťanský magazín [i] 03:15 Kde peníze pomáhají [i] 03:20 Krajem čapích hnízd: Tam, kde je vody mnoho 3/3 [i] 03:45 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:25 Jiří Mahen [i] 04:50 Zpívá Věra Domincová [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2353 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Tak si mě poslechni! 34 [i] 11:05 Přátelé IX 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Mike a Molly II 7 [i] 12:50 Námořní hlídka II 5 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Původ 3 [i] 14:40 Odložené případy V: Thrill Kill 1 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nesvázaný 9 [i] 16:30 Přátelé IX 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Dívka v modrém [i] 18:30 Ulice: AD 2354 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jednohubka k nakousnutí 394 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII 4 [i] 22:25 Noční televizní noviny [i] 22:55 Anakonda: Honba za krvavou orchidejí [i] 00:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nesvázaný 9 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 02:45 Kolotoč [i] 03:30 Áčko: Poznal jsem léčitele i šarlatány [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:15 Policie Hamburk II: Na ostří nože 16 [i] 07:15 Kutil Tim II: Bolest v tříslech 2 [i] 08:05 M*A*S*H 130 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 Diagnóza vražda VIII: Otcovy hříchy 2/2 13 [i] 10:45 Julie Lescautová I: Znásilnění 2 [i] 12:50 Policie Hamburk II: Strach 17 [i] 13:50 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Závod s ďáblem 18 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Dopisy [i] 21:45 VIP PROSTŘENO! [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Nepřestávej tančit 14 [i] 23:50 Firma: Kapitola dvanáctá 12 [i] 00:50 Živí mrtví II: Tajemství 6 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Reportéři na vaší straně [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 54/188 [i] 06:00 Viktória 77/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 182/216 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 24/140 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 12:05 McBride: Tieň minulosti [i] 14:05 O.C. California II. 2/24 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 21/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 183/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 55/188 [i] 17:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:50 Čarodejnice I. 4/22 [i] 19:50 Máš pravdu, miláčik I. 23/24 [i] 20:20 Tisíc a jedna noc 31 [i] 21:50 Láska a trest 45-46 [i] 23:55 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 1/8 [i] 00:55 Ally McBealová I. 16/23 [i] 01:40 Adela show [i] 02:10 Veronika II. 19-20/22 [i] 02:50 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 21/22 [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Arthur a souboj dvou světů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zkratky ke štěstí [i] 13:55 Okamžik vzkříšení [i] 15:55 Kouzelná flétna [i] 18:20 Město v ohrožení [i] 20:00 Sexy 40 [i] 21:45 Špatnej polda [i] 23:55 Mezi nepřáteli [i] 01:50 Coriolanus [i] 04:00 Ztráta paměti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Severská kombinace [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:45 Biatlon [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Běžecké lyžování [i] 19:45 Snooker [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:00 Poker [i] 23:55 Business Class [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Běžecké lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 4: Strážcem bratra svého 16 [i] 06:20 Pohotovost 4: Krvavá lapálie 17 [i] 07:20 Pohotovost 4: Instinktivní reakce 18 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 6: Cesta do ráje 8 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Rangerovy oči 9 [i]