Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 10:35 Let's Dance 2: Street Dance (HD) [i] 12:25 Komisár Rex IV. 1/18 [i] 13:20 Odložený prípad II. 15/23 [i] 14:15 Monk III. 9/16 [i] 15:10 Alf II. 16-17/24 [i] 16:00 Dr. House V. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Láska z nebies [i] 22:25 Nočné Televízne noviny [i] 22:50 Dallas 10/10 [i] 23:50 Dr. House V. 23/24 [i] 00:45 Monk III. 9/16 [i] 01:25 Odložený prípad II. 15/23 [i] 02:05 Lovkyňa neverných [i] 03:35 Komisár Rex IV. 1/18 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Dámsky klub "N" [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:25 District: Sledovanie 4 [i] 11:10 Sila lásky V. 57 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:15 Žena na úteku 87 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Čo je správne a čo nie [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 70 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Fair Game [i] 21:55 Dva dni v Paríži [i] 23:35 District: Sledovanie 4 [i] 00:15 Doktorka Quinnová V.: Čo je správne a čo nie [i] 01:00 Fair Game [i] 02:45 Dva dni v Paríži [i] 04:25 Sila lásky V. 57 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "H" [i] 09:05 Osudy slávnych: Rembrandt van Rijn 2/2 [i] 10:15 Rusínsky magazín [i] 10:40 Fokus zdravie [i] 11:15 Ako to funguje [i] 11:40 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Z ľudovej klenotnice [i] 13:00 Cesta [i] 13:30 Máriine oči [i] 13:50 Naše vedomosti sú len kvapkou v mori [i] 14:30 Ako chutí muzika [i] 15:10 Separé [i] 15:40 Slováci vo svete 2012 [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Tempo [i] 16:55 Fokus - spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Budova fakulty architektúry v Porto [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Televízia po slovensky: 1990-1999 [i] 21:00 Konzervy času: Takto sa vtedy žilo [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Slnko v sieti [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 VAT - Veda a technika [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Bostonské zločiny V. 13/13 [i] 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Slečna doručovateľka [i] 08:50 Súdna sieň: Deložovanie [i] 09:50 Panelák: Záletník [i] 11:00 Náš nový dom III. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Matka sa zopsula [i] 15:00 Kosti 22/22 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Silvester [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér 9 [i] 21:30 Kosti VI. 16 [i] 22:30 Vtierka Castle III. 24/24 [i] 23:30 Zločin II. 12 [i] 00:30 Kosti II. 1/21 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII.: - PREMIÉRA 21 [i] 02:15 Kuriér 9 [i] 03:00 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 12 [i] 03:40 KRIMI 04:05 Črepiny [i] 04:35 Zločinné úmysly 15,16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Život na zámku 51,52/52 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 V uliciach San Francisca 75,76 [i] 10:30 Policajt z L.A. 38 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 16 [i] 12:10 Špeciálne komando: II. 22,23/23 [i] 14:15 Skutočné paničky z Orange County: IV. 8 [i] 15:15 Deň a Noc 30 [i] 15:45 Simpsonovci XX. 1,2/21 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i] 17:30 Najšpinavšie domácnosti 22 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Krčma u fízlú 5 [i] 20:00 Deň a Noc 31 [i] 20:30 KINO PLUS: Záhadná neznáma [i] 22:55 Takmer dokonalý zločin [i] 00:55 Špeciálne komando IV. 1/22 [i] 01:40 Veľký muž 1/6 [i] 03:10 Big Ben XII. 1/6 [i] 04:40 Zákon gangu II. 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 3 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 13 [i] 08:50 JAG II. 12 [i] 09:45 Podfukáři I. 3 [i] 10:50 Lovci pokladů III. 10 [i] 11:45 Merlin I. 3 [i] 12:40 JAG II. 13 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 13 [i] 14:35 CSI: New York VII. 17 [i] 15:30 CSI: New York VII. 18 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 11 [i] 17:20 Merlin I. 4 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 14 [i] 19:10 CSI: New York VII. 19 [i] 20:05 CSI: New York VII. 20 [i] 21:00 CSI: New York IX. 9 [i] 21:55 Myšlenky zločince VII. 5 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII. 6 [i] 23:45 Post Mortem I. 8 [i] 00:45 CSI: New York IX. 9 [i] 01:40 Myšlenky zločince VII. 5 [i] 02:25 Myšlenky zločince VII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Obtížný Dodge [i] 06:00 Jak se to dělá: Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Volný Rick [i] 08:10 Špinavé práce: Holič zvířat [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 09:55 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 10:50 Jak to dělají?: Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě [i] 11:15 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Dvě problematické Galaxie [i] 13:30 Rození obchodníci: Golf 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Golf 2 [i] 14:25 Americký chopper: Žiletková motorka - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Chůze v přímce [i] 16:15 Špinavé práce: Specialista na zvláštní efekty [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 18:05 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 19:00 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 19:30 Jak se to dělá 11 [i] 20:00 Zlatá horečka - Aljaška: Boj o most [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Blýská se na lepší časy [i] 22:00 Zlato z džungle 4 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: Hák [i] 00:00 Mečouni - život na udici: S takovými kamarády [i] 00:55 Zlatá horečka - Aljaška: Boj o most [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Blýská se na lepší časy [i] 02:50 Zlato z džungle 4 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek: Hák [i] 04:45 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Úkladní vrazi v Neronově paláci 5/20 [i] 09:40 Příběhy slavných [i] 10:30 Slovácko sa nesúdí "60" Hody 4/12 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:35 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Davida Kollera [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Recept na rozloučenou [i] 23:00 Profil zločinu: Ztracený ráj 4/18 [i] 23:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:40 13. komnata Josefa Melena [i] 01:10 Malá farma: Na zabíjačce [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:00 Sváteční slovo kazatele Daniela Kvasničky [i] 02:05 Po stopách hvězd [i] 02:30 Dlouhý týden [i] 03:50 Jednou za život [i] 04:25 Červená knihovna [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Maďarsko I. [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Náš venkov [i] 09:10 Chcete je? [i] 09:15 Království divočiny: Cikády sedmnáctileté [i] 09:45 Kariéra Hermanna Göringa 3/3 [i] 10:35 Interpol: Jednosměrná jízdenka [i] 11:25 Hezky od podlahy [i] 12:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 12:30 Letecké katastrofy III.: Ničivá bouře [i] 13:20 Delfíni ze Žraločí zátoky [i] 14:10 Kde peníze pomáhají [i] 14:15 Návraty dokumentaristů: Angelika [i] 14:45 Kvarteto [i] 15:10 Norman Foster [i] 16:05 Kanadská soda [i] 16:30 Moje rodina VI: Dentálně labilní 3/7 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Záhadný zloděj 57/104 19:15 Doug 18/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 21:00 Národní klenoty [i] 21:25 Šumné stopy [i] 21:55 Copak bych vám lhal? [i] 22:25 Na stojáka [i] 22:50 Berlusconi: sex a moc [i] 23:45 Bratři a sestry III: Rozbouřené vody I 16/24 [i] 00:25 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 5/12 [i] 01:20 Zločin 8/20 [i] 02:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:00 Úsměvy "60" [i] 03:35 Recitál Jana Nedvěda [i] 04:15 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:50 Knížecí sídla barokní epochy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2352 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Rytíři ještě nevymřeli 393 [i] 11:00 Přátelé IX 16 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II [i] 12:50 Námořní hlídka II 4 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Vražedná série (část 2.) 2 [i] 14:40 Odložené případy IV: Šmírák 24 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Obrana a útok 8 [i] 16:30 Přátelé IX 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Radši umřít [i] 18:30 Ulice: AD 2353 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Tak si mě poslechni! 34 [i] 21:35 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:25 Noční televizní noviny [i] 22:55 Astronautova žena [i] 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Obrana a útok 8 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 02:40 PRÁSK! [i] 03:30 Áčko: Chci ztloustnout a být sexy [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:15 Policie Hamburk II: Opilost 15 [i] 07:15 Kutil Tim II: Čti mi z očí 1 [i] 08:00 M*A*S*H 129 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VIII: Otcovy hříchy 1/2 12 [i] 10:40 Julie Lescautová I 1 [i] 12:50 Policie Hamburk II: Na ostří nože 16 [i] 13:50 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: 99. Ranger 17 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Počkej s tím loučením 167 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Slunečno, místy vraždy III: Dobrodružství Poseidonu 2 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Smolaři 11 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny V: Tajemství sekty 19 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Nedokonalé zločiny V: Tajemství sekty 19 [i] 04:35 Ženy na cestách [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Skrytá vášeň 53/188 [i] 05:50 Viktória 76/171 [i] 06:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 181/216 [i] 07:55 Zakázaná vášeň 23/140 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Láska a trest 43-44 [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 30 [i] 14:00 O.C. California II. 1/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 20/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 182/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 54/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Čarodejnice I. 3/22 [i] 19:50 Máš pravdu, miláčik I. 22/24 [i] 20:20 Mrazivá vášeň [i] 22:55 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 00:40 Ally McBealová I. 15/23 [i] 01:30 Adela show [i] 01:55 Veronika II. 17-18/22 [i] 02:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 20/22 [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Surikaty [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nezapomenutelné dětství [i] 13:50 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 15:35 Baxter [i] 17:15 Zkratky ke štěstí [i] 19:05 Okamžik vzkříšení [i] 21:00 Ztráta paměti [i] 22:40 Coriolanus [i] 00:50 Ústav [i] 02:30 Lví doupě [i] 04:15 Neporazitelný [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 14:00 Snooker [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:00 Běžecké lyžování [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Greenelight [i] 21:15 Wednesday Selection [i] 21:25 Jezdectví [i] 21:30 Jezdectví [i] 22:30 Golf [i] 23:30 Golf [i] 23:35 Jezdectví [i] 00:05 Jachting [i] 00:10 Business Class [i] 00:15 Business Class [i] 00:20 Skoky na lyžích [i] 01:00 Běžecké lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 4: Rodinný lékař 14 [i] 06:20 Pohotovost 4: Exodus 15 [i] 07:20 Pohotovost 4: Strážcem bratra svého 16 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 6: Přežití 6 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Nová šance 7 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a ztracená babička 13