TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 10:35 Blízko vraha [i] 12:20 Komisár Rex III. 12/12 [i] 13:20 Odložený prípad II. 14/23 [i] 14:15 Monk III. 8/16 [i] 15:10 Alf II. 14-15/24 [i] 16:00 Dr. House V. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 NAŠI MA ZABIJÚ! - NOVÁ ZÁBAVNÁ SHOW [i] 21:30 HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Dr. House V. 22/24 [i] 00:00 Monk III. 8/16 [i] 00:50 Odložený prípad II. 14/23 [i] 01:40 Blízko vraha [i] 03:00 Alf II. 14-15/24 [i] 03:50 Komisár Rex III. 12/12 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Dámsky klub "N" [i] 07:25 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:20 Počasie [i] 08:25 Galileo [i] 09:05 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:25 District: Najhoršia štvrť 3 [i] 11:05 Sila lásky V. 56 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Žena na úteku 86 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Noví Američania [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 69 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 8/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Úskalia paranoje 8/23 [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Penetrácia 8/24 [i] 23:05 District: Najhoršia štvrť 3 [i] 23:50 Doktorka Quinnová V.: Noví Američania [i] 00:35 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 O 5 minút 12 [i] 02:40 Žena na úteku 86 [i] 03:25 Sila lásky V. 56 [i] 04:15 Sila lásky VI. 69 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "G" [i] 09:10 Športové ozveny [i] 09:35 FIFA magazín [i] 10:00 Magazín Ligy majstrov [i] 10:30 Vedec krásou očarený - Anton Augustín Baník [i] 10:55 Národnostný magazín mix: Ázijsko-Africký [i] 11:25 Fokus práca [i] 12:00 60 zabijakov divočiny 4/26 [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Ej,tá človečina! [i] 13:35 Snopy z piesku [i] 14:45 Najriskantnejšie technické operácie: Záchrana riečneho člna [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:35 Japonská mozaika V [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Naše vedomosti sú len kvapkou v mori [i] 20:45 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 22:35 Kinoráma [i] 23:00 Medzivojnová kaviareň: V humore nepoznám žarty [i] 00:05 Energetika [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Bostonské zločiny V. 12 [i] 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Si obyčajný špekulant [i] 08:50 Súdna sieň: Manžela sa nevzdám! [i] 09:50 Panelák: Veľký brat [i] 11:00 Náš nový dom III. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Zlatokopka [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Matka sa zopsula [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Niečo za niečo [i] 21:30 Rodinné záležitosti 1 [i] 22:45 Zločin II. 11 [i] 23:45 Kosti 22/22 [i] 00:40 Temná pravda [i] 02:30 Californication - Orgie v Kalifornii II. 9,10 [i] 03:25 Transplantačná jednotka 13/13 [i] 04:05 Črepiny [i] 04:40 Zločinné úmysly 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 V uliciach San Francisca 73,74 [i] 10:30 Policajt z L.A. 37 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 15 [i] 12:10 Špeciálne komando: II. 20,21 [i] 14:15 Skutočné paničky z Orange County: IV. 7 [i] 15:15 Deň a Noc 29 [i] 15:45 Simpsonovci: XIX. 19,20/20 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. III.: Výročie svadby 2 [i] 17:30 Najšpinavšie domácnosti 21 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 20:00 Deň a Noc 30 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 14 [i] 21:30 Letecké katastrofy IV. 6,7 [i] 23:45 Hľadá sa dom pre milionárov II. 2 [i] 00:30 Špeciálne komando 11,12,13/13 [i] 02:40 Stav beztiaže 11,12,13/13 [i] 04:45 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 2 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 12 [i] 08:50 JAG II. 11 [i] 09:50 Podfukáři I. 2 [i] 10:55 Lovci pokladů III. 9 [i] 11:50 Merlin I. 2 [i] 12:45 JAG II. 12 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 12 [i] 14:35 CSI: New York VII. 15 [i] 15:30 CSI: New York VII. 16 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 10 [i] 17:20 Merlin I. 3 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 13 [i] 19:10 CSI: New York VII. 17 [i] 20:05 CSI: New York VII. 18 [i] 21:00 Jak prosté I. 8 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 20 [i] 22:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 23:40 Pohřešovaný I. 5 [i] 00:35 Jak prosté I. 8 [i] 01:30 Myšlenky zločince VI. 20 [i] 02:20 Pohřešovaný I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Modrý pták [i] 06:00 Jak se to dělá: Individuální dopravní prostředky/pouliční hodiny/bubnové blány/bubny [i] 06:25 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Porucha komunikace [i] 08:10 Špinavé práce: Lov divokých hus [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 09:55 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 10:50 Jak to dělají?: Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky [i] 11:15 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 11:40 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 12:35 Opravna vraků 25 [i] 13:30 Rození obchodníci: Saab 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Saab 2 [i] 14:25 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 16:15 Špinavé práce: Holič zvířat [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 18:05 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 19:00 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 19:30 Jak se to dělá 10 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Mini mýty [i] 21:00 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět: Telefony [i] 23:00 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 00:00 Hurikán Sandy: Bouře, jež otřásla Amerikou [i] 00:55 Bořiči mýtů: Mini mýty [i] 01:50 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět: Telefony [i] 03:50 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 04:45 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Piráti z Pompejí - 2. část 4/20 [i] 09:30 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 10:40 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Kočka 8/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 13. komnata Borise Hybnera [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Černí baroni [i] 22:10 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:12 Tísňová linka [i] 22:40 Případy detektiva Murdocha V: Shromáždění vynálezců 9/13 [i] 23:25 Dempsey a Makepeaceová: Válka gangů 6/31 [i] 00:15 Na stopě [i] 00:35 Rub a líc plastické chirurgie [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:50 Prokop Diviš [i] 04:05 Neviditelné nebezpečí [i] 04:50 Papírový most [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Počesku [i] 09:00 Rozhořčené 2012 [i] 09:55 Amundsen - Ztracen v Arktidě [i] 10:50 Chcete je? [i] 10:55 Krajem čapích hnízd: Tam, kde je vody mnoho 3/3 [i] 11:20 Technické divy světa: Opera v: Sydney 6/10 [i] 12:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:00 Terra musica [i] 13:55 Vesmír: Nevysvětlené záhady 24/31 [i] 14:40 Největší tankové bitvy: Šestidenní válka [i] 15:25 Babylon [i] 15:55 Děti potřebují čistý vzduch [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Návštěva ve vznešeném domě 56/104 [i] 19:15 Doug 17/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Sinaj 1973 [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po Riu de Janeiru [i] 21:45 Pološero - Česká gheta [i] 22:15 Chodníky slávy: Robert De Niro [i] 00:10 Abbey Road: Live III. 5/12 [i] 01:00 Galerie umění 10/13 [i] 01:25 Divadlo žije! [i] 01:50 Legendární inscenace: Kdyby prase mělo křídla [i] 02:15 Evropa dnes [i] 02:45 Na plovárně s Františkem Ringo [i] 03:10 Tajemství železnic [i] 03:35 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:15 Draví ptáci [i] 04:35 Sbírám, sbíráš, sbíráme [i] 04:50 Jazzklub Účinkují: Z. Růžičková, . Kuba a [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2351 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Kdo s koho 33 [i] 11:00 Přátelé IX 15 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II [i] 12:55 Námořní hlídka II 3 [i] 13:50 Vražedná čísla III: Vražedná série (část 1.) 1 [i] 14:45 Odložené případy IV: Smrt z milosti 23 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Skutečnost 7 [i] 16:30 Přátelé IX 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Slepé střevo navíc [i] 18:30 Ulice: AD 2352 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Rytíři ještě nevymřeli 393 [i] 21:30 Víkend: Koumáci [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Maska 13 [i] 23:40 Nikita II 1 [i] 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Skutečnost 7 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Odložené případy IV: Smrt z milosti 23 [i] 02:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:25 Babicovy dobroty [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:20 Policie Hamburk II: Tajemství čtvrti na předměstí 14 [i] 07:20 Kutil Tim I: Stereotyp 24 [i] 08:10 M*A*S*H 128 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VIII: Menší než nula 11 [i] 10:50 Schimanski: Zločin a trest [i] 12:50 Policie Hamburk II: Opilost 15 [i] 13:50 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Full Contact 16 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 VIP PROSTŘENO! [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Kosti, které nebyly 5 [i] 23:55 Myšlenky zločince VI: Vůně smrti 14 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny V: Smrt v opeře 18 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:40 Nedokonalé zločiny V: Smrt v opeře 18 [i] 04:30 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 52/188 [i] 06:05 Viktória 75/171 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 180/216 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 22/140 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Láska a trest 41-42 [i] 12:05 Tisíc a jedna noc 29 [i] 14:05 O.C. California I. 27/27 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 19/22 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 181/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 53/188 [i] 17:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:50 Čarodejnice I. 2/22 [i] 19:50 Máš pravdu, miláčik I. 21/24 [i] 20:20 Tisíc a jedna noc 30 [i] 21:50 Láska a trest 43-44 [i] 00:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 10/10 [i] 00:55 Ally McBealová I. 14/23 [i] 01:40 Adela show [i] 02:05 Veronika II. 15-16/22 [i] 02:45 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 19/22 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Pán zlodějů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sounds Like Teen Spirit [i] 13:50 Láska a jiné pohromy [i] 15:35 Král Galů [i] 17:45 Nezapomenutelné dětství [i] 19:30 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 21:10 Neporazitelný [i] 22:50 Lví doupě [i] 00:40 Temnota [i] 02:20 Těžký prachy [i] 03:55 Bolero [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:45 Snooker [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:45 Běžecké lyžování [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Box [i] 22:00 Box [i] 23:00 Snooker [i] 00:30 Běžecké lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 4: Pronikavá úleva 12 [i] 06:20 Pohotovost 4: Carterovo rozhodnutí 13 [i] 07:20 Pohotovost 4: Rodinný lékař 14 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i]