Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:35 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA - NOVÁ SHOW [i] 10:40 Bermudský trojuholník [i] 12:25 Komisár Rex III. 11/12 [i] 13:20 Odložený prípad II. 13/23 [i] 14:15 Monk III. 7/16 [i] 15:10 Alf II. 12-13/24 [i] 16:00 Dr. House V. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek- NOVÉ ČASTI [i] 21:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 2 baby na mizine 8/24 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Dr. House V. 21/24 [i] 00:30 Monk III. 7/16 [i] 01:15 Odložený prípad II. 13/23 [i] 01:55 Bermudský trojuholník [i] 03:20 Alf II. 12/24 [i] 03:45 Komisár Rex III. 11/12 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Planéta Zem zhora III.: Japonsko, Tokio. Masový konzum. 2. časť [i] 06:05 Dámsky klub "N" [i] 07:25 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:20 Počasie [i] 08:25 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District: Špinavá bielizeň 2 [i] 11:05 Sila lásky V. 55 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Žena na úteku 85 [i] 15:10 Doktorka Quinnová V.: Spomínaš si... [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 68 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Lilly Schönauerová: Láska s prekážkami [i] 21:40 Na krok od neba: Fantóm z mlyna 2/12 [i] 22:35 District: Špinavá bielizeň 2 [i] 23:20 Doktorka Quinnová V.: Spomínaš si... [i] 00:05 Lilly Schönauerová: Láska s prekážkami [i] 01:35 Na krok od neba: Fantóm z mlyna 2/12 [i] 02:30 Žena na úteku 85 [i] 03:25 Sila lásky V. 55 [i] 04:15 Sila lásky VI. 68 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Sládkova abeceda: Písmeno "F" [i] 09:00 Svet podľa spoločnosti Monsanto [i] 10:50 Tvárou v tvár [i] 11:20 Fokus rodina [i] 11:55 Svedectvá 1948 - 1968 [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:15 ArtSpektrum [i] 13:20 Kmotra kmotru víta [i] 13:40 Umenie 2013: Literatúra [i] 14:05 Odpískané [i] 14:35 Športové ozveny [i] 15:10 FIFA magazín [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Národnostný magazín mix: Ázijsko-Africký [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 4/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 GEN.sk: Jozef Jankovič [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Záchrana riečneho člna [i] 20:50 Február 1948: Sprisahanie proti slobode [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Dvanásť [i] 00:40 On air [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:30 Súdna sieň: Príživník [i] 08:35 Súdna sieň: Zabijak bez vôdzky [i] 09:45 Pod povrchom 51,52/52 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Pavučina klamu [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Arabka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Utekajme, už ide... [i] 21:30 Bučkovci 7 [i] 23:15 Experti 7 [i] 00:00 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 01:55 Bučkovci 7 [i] 03:05 KRIMI 03:30 Transplantačná jednotka 12 [i] 04:10 Črepiny [i] 04:35 Zločinné úmysly 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Stav beztiaže 5 [i] 06:30 Črepiny PLUS [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 V uliciach San Francisca 71,72 [i] 10:30 Policajt z L.A. 36 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 14 [i] 12:10 Špeciálne komando: II. 18,19 [i] 14:15 Skutočné paničky z Orange County: IV. 6 [i] 15:15 Šokujúce zábery 24 [i] 15:45 Simpsonovci: XIX. 17,18 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. III.: Tabletky 1 [i] 17:30 Najšpinavšie domácnosti 20 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 20:00 Deň a Noc 29 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 13 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 20 [i] 22:30 Biele goliere II. 11 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills 8 [i] 00:30 Dexter IV. 8 [i] 01:15 Stav beztiaže (6 [i] 04:55 Božská mrcha III. 14,15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 1 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 11 [i] 08:50 JAG II. 10 [i] 09:50 Podfukáři I. 1 [i] 10:55 Lovci pokladů III. 8 [i] 11:50 Merlin I. 1 [i] 12:45 JAG II. 11 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 11 [i] 14:35 CSI: New York VII. 13 [i] 15:30 CSI: New York VII. 14 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 9 [i] 17:20 Merlin I. 2 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 12 [i] 19:10 CSI: New York VII. 15 [i] 20:05 CSI: New York VII. 16 [i] 21:00 House Viii. 3 [i] 21:55 Bod zlomu 1 [i] 00:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 01:00 House Viii. 3 [i] 01:55 Bod zlomu 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Texaské války aut: Úspěch či nezdar [i] 06:00 Jak se to dělá: Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary [i] 06:25 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Nemluvíme spolu [i] 08:10 Špinavé práce: Sběrač krokodýlích vajec [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 09:55 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 10:50 Jak to dělají?: Stíhačka / Belgická klášterní piva / ofroadová vozidla SUV [i] 11:15 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 12:35 Tuning v Berlíně: Dar na kolech [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Porsche 2 [i] 14:25 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 16:15 Špinavé práce: Lov divokých hus [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 18:05 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 19:00 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 21:00 Opravdový podvod 3 [i] 21:30 Opravdový podvod 4 [i] 22:00 Nutné k přežití: Belize [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 00:00 Gangy očima Rosse Kempa: Kolumbie [i] 00:55 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 01:50 Opravdový podvod 3 [i] 02:20 Opravdový podvod 4 [i] 02:50 Nutné k přežití: Belize [i] 03:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 04:45 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Ilínek [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Piráti z Pompejí 3/20 [i] 09:30 Cestou necestou s Miroslavem "60" Donutilem [i] 10:25 Toulavá kamera [i] 11:00 Nemocnice na kraji města "60" Hnízdo 8/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:35 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 13. komnata Heleny Štáchové [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského "60" Hokynářská balada 7/10 [i] 21:05 Rub a líc plastické chirurgie [i] 21:47 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Reportéři ČT [i] 22:30 Protiúder II 5/10 [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 MI5 VI 8/10 [i] 00:35 Tísňová linka [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:15 Sváteční slovo kazatele Daniela Kvasničky [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:45 Dlouhý čas loučení [i] 04:05 Obyčejný důvod [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Fišer alias Bondy 2/2 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Chcete mě? [i] 09:10 Zeměpis světa: Austrálie 3/5 [i] 09:25 Tajemství železnic [i] 09:50 Kamera na cestách: New York - jablko, které se nepřejí [i] 10:45 Postřehy odjinud [i] 10:55 GEN: Bohumil Hrabal očima Jiřího [i] 11:10 Film 2013 [i] 11:40 Československý filmový týdeník 1963 926/2379 [i] 11:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:50 Krásný ztráty [i] 13:20 Šumné stopy [i] 13:45 Karosta - život po Sovětech [i] 14:35 Zdravotní turistika: za operací a pro orgány do celého světa [i] 15:25 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 7/26 [i] 16:25 Ještě jsem tady - Jaromír Zemina [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Koncert v přírodě 55/104 [i] 19:15 Doug 16/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kariéra Hermanna Göringa 3/3 [i] 20:55 Technické divy světa: Opera v: Sydney 6/10 [i] 21:50 Velikáni filmu: Elia Kazan [i] 23:40 Říše slunce [i] 02:10 Experiment [i] 02:35 Na stojáka [i] 03:00 Pološero - Bič na otce [i] 03:30 Interpol: Jednosměrná jízdenka [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Vesnická slavnost na Valašsku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2350 [i] 09:45 SUPERSTAR [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II [i] 12:55 Nemocnice Chicago Hope IV 24 [i] 13:50 Pohřešovaní III 19 [i] 14:45 Odložené případy IV: Lodní náklad [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Známost 6 [i] 16:30 Přátelé IX 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Smrt a panna [i] 18:30 Ulice: AD 2351 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Kdo s koho 33 [i] 21:35 Helena: Podmínky rozchodu [i] 22:00 Comeback: Děvečka z Lidečka [i] 22:35 Noční televizní noviny [i] 23:10 Tudorovci IV 10 [i] 00:15 Plastická chirurgie s.r.o. VI 14 [i] 01:00 Big game [i] 01:50 Novashopping 02:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Známost 6 [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:20 Policie Hamburk II: Opuštěné dítě 13 [i] 07:20 Kutil Tim I: V lásce a ve válce je vše dovoleno 23 [i] 08:10 M*A*S*H 127 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VIII: Hra na boha 10 [i] 10:50 Schimanski: Šichta v šachtě [i] 12:50 Policie Hamburk II: Tajemství čtvrti na předměstí 14 [i] 13:50 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Poslední naděje 15 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: To už nikdy neříkej 166 [i] 21:45 Partička [i] 22:25 Muž v ohni [i] 01:20 Nedokonalé zločiny V: Vraždící zvířata 17 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 51/188 [i] 05:55 Viktória 74/171 [i] 06:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 179/216 [i] 07:50 Zakázaná vášeň 21/140 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Láska a trest 39-40 [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 28 [i] 13:40 O.C. California I. 26/27 [i] 14:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 18/22 [i] 15:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 180/216 [i] 16:30 Skrytá vášeň 52/188 [i] 17:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:25 Čarodejnice I. 1/22 [i] 19:20 Máš pravdu, miláčik I. 19-20/24 [i] 20:20 Tisíc a jedna noc 29 [i] 21:50 Láska a trest 41-42 [i] 23:55 Bolesti slávnych II. 4/18 [i] 00:45 Ally McBealová I. 13/23 [i] 01:30 Adela show [i] 01:55 Veronika II. 13-14/22 [i] 02:35 Máš pravdu, miláčik I. 19/24 [i] 02:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 18/22 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Král Galů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vosy útočí [i] 13:45 Moje matka je na holky [i] 15:35 Povýšení [i] 17:10 Sounds Like Teen Spirit [i] 18:55 Láska a jiné pohromy [i] 20:35 Bolero [i] 22:30 Těžký prachy [i] 00:15 Zmizení Alice Creedové [i] 01:55 Harry Brown [i] 03:35 Vždy připraven! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Snooker [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:15 Greenelight [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Běžecké lyžování [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Box [i] 23:45 Snooker [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 06:20 Pohotovost 4: Vřelé myšlenky 11 [i] 07:20 Pohotovost 4: Pronikavá úleva 12 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 6: Pátrání 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Královská loupež 3 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Zákon Západu 4 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Děti Halloweenu 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Opuštěný bunkr 12 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 22:20 Skandál 2: Všechny cesty vedou k Fitzovi 5 [i] 23:20 Bratři a sestry 5: Skandál 11