Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Škaredá Betty III. 9-10/24 [i] 07:20 Kung Fu panda I. 9/16 [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru 8/16 [i] 08:10 Pekelná jedenástka [i] 10:10 Bláznivý Jimov život VIII. 9-10/18 [i] 11:00 Maratón lásky [i] 13:00 Na telo [i] 13:50 Záchranári 3-4/18 [i] 15:40 Trója [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 22:00 Let's Dance 2: Street Dance (HD) [i] 00:10 Počiatok (HD) [i] 02:30 Záchranári 3-4/18 [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dotknúť sa Denali [i] 05:40 Autosalón [i] 06:00 Správy RTVS [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Škaredé káčatko: Jaskynný človek [i] 07:25 Garfield II.: Čudesné počasie - 2. časť [i] 07:40 Bola raz jedna planéta: Podnebie a následky [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:35 Rozum nadovšetko: Dobrá rada 1/3 [i] 09:05 Sršne v úli: Boj 4/7 [i] 09:35 S Jakubom na rybách [i] 10:05 Planéta Zem zhora III.: Japonsko, Tokio. Masový konzum. 2. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Rosemary a Thymeová II: Orfeus v podsvetí [i] 14:20 Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím [i] 15:10 Film pre pamätníkov - rež. Š. Uher: Keby som mal dievča [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:50 Hlavne, že sa máme radi... 7/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Boxer a kráľovna krásy 1/2 [i] 22:00 Boxer a kráľovna krásy 2/2 [i] 23:50 Góly - body - sekundy [i] 00:00 Rosemary a Thymeová II: Orfeus v podsvetí [i] 00:45 Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím [i] 01:35 Boxer a kráľovna krásy 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Encyklopédia slovenských obcí: Sebechleby [i] 09:55 Zbytočné trápenia [i] 11:00 Jubiluje: Viliam Turčány [i] 11:30 Kovladov dar [i] 12:35 On air [i] 12:55 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: Šok [i] 13:50 Orientácie [i] 14:15 Slovo [i] 14:30 Folklórny festival Východná: "Ďakujeme..." [i] 15:50 Anjeli strážni: Andreja Rudavského [i] 16:15 Família: Família - Sedemnásť svetov [i] 16:45 Večer tanečných hviezd [i] 18:00 Pred rokmi... [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Táraninky: Exotika [i] 18:50 (Ne)celebrity: Ingrid Papajová [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Svet podľa spoločnosti Monsanto [i] 21:50 Odpískané [i] 22:15 Až do mesta Aš [i] 23:35 Umenie 2013: Literatúra [i] 00:00 Kultúrna pasovačka [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 Geissenovci sú späť 7/7 [i] 07:10 Zlatokopka [i] 09:20 Fantastické torty 13 [i] 10:20 Kde bolo, tam bolo II. 7 [i] 11:25 Telo ako dôkaz 6 [i] 12:20 Sopka [i] 14:40 Červený orol [i] 17:25 Bučkovci 6 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Labyrint 1,2/2 [i] 00:45 Červený orol [i] 02:50 NOVINY TV JOJ 03:15 Transplantačná jednotka 11 [i] 03:55 Zmena je život I. 13/13 [i] 04:35 Zločinné úmysly 11,12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Mia, moja láska 2 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:20 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 10:35 Big Ben: XIII. 1/5 [i] 12:30 Kutyil s.r.o. 8 [i] 13:40 Ice Road Truckers III. 4 [i] 14:40 DA VINCI [i] 17:55 Spikesova banda [i] 20:00 Moderná rodina 14 [i] 20:30 Largo Winch [i] 22:45 Údolie vlkov [i] 01:10 Jekyll a Hyde [i] 02:40 Mia, moja láska 3,4/4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 25 [i] 07:55 Advokáti VIII. 2 [i] 08:50 Pán šelem II. 18 [i] 09:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 18 [i] 10:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 19 [i] 11:40 Merlin II. 2 [i] 12:35 Advokáti VIII. 3 [i] 13:25 Ochránce III. 8 [i] 14:20 Pláž Makaha 14 [i] 14:45 Umíte tančit? VI. 23 [i] 15:40 Posel ztracených duší II. 14 [i] 16:35 Případy Anikky Bengtzonové I. 3 [i] 18:20 JAG III. 12 [i] 19:15 Námořní vyšetřovací služba IV. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 8 [i] 21:00 The 13th Warrior 1 [i] 23:05 CSI: New York IX. 8 [i] 00:00 Posel ztracených duší II. 14 [i] 00:55 The 13th Warrior 1 [i] 02:55 JAG III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 06:00 Jak se to dělá: Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky [i] 06:25 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 06:50 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 07:15 Na plný plyn: Yamaha [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 30 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 31 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 10:50 Americké zbraně: Puška zraněného veterána [i] 11:40 Republika chřestýšů 4 [i] 12:35 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 13:05 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 13:30 Obchodníci 1 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Zlá krev [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Hořký konec [i] 16:15 Dílna pro psance Jesseho Jamese 3 [i] 17:10 Nutné k přežití: Belize [i] 18:05 Muž, žena a divočina: Tasmánie [i] 19:00 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 19:30 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 21:00 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 22:00 Říční příšery: Asijský zabiják [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Záhada Boeingu 737 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Čelisti smrti [i] 00:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 01:50 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 02:50 Říční příšery: Asijský zabiják [i] 03:50 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 04:15 Muž, žena a divočina: Tasmánie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy všecky [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Příběhy z manéže [i] 06:30 Babar: Velká zkouška 19/26 [i] 06:55 Trojčátka: Sněhurka a sedm trpaslíků 8/26 [i] 07:25 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ darebného poltergeista 8/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po severu Makedonie [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Klíční kost 8/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zámku v podzemí [i] 14:10 Cizí holka [i] 15:15 Luk královny Dorotky [i] 16:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Kočka 8/13 [i] 18:00 Příběhy slavných [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži: Pod hladinou 1/8 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Milenci a vrazi [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:40 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:05 Činčin [i] 04:40 Po stopách [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Putování za vínem: Maďarsko I. [i] 06:25 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 7/26 [i] 07:25 Ještě jsem tady - Jaromír Zemina [i] 07:55 Co předcházelo [i] 08:10 Československý filmový týdeník 1963 926/2379 [i] 08:25 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 7 [i] 08:40 Mýty a fakta historie: Kdo opravdu objevil Ameriku?: Dávno před Kolumbem přišli do 2/2 [i] 09:25 Kariéra Hermanna Göringa 2/3 [i] 10:15 Moc má jméno šibenice [i] 11:10 Největší tankové bitvy: Šestidenní válka [i] 11:55 Krajem čapích hnízd: Tam, kde je vody mnoho 3/3 [i] 12:25 Chcete mě? [i] 12:40 Povídka malostranská [i] 14:15 GEN: Bohumil Hrabal očima Jiřího [i] 14:30 Království divočiny: Cikády sedmnáctileté [i] 15:00 Sváteční slovo kazatele Daniela Kvasničky [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Bratr Ondrejko [i] 16:25 Amundsen - Ztracen v Arktidě [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Angelika [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Nevyhnutelná hrozba 16/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 15/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Cvrčachna 16/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Silák Heřman 54/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:50 Méďové [i] 20:00 Rozhořčené 2012 [i] 20:55 Letecké katastrofy III.: Ničivá bouře [i] 21:45 Kanadská soda [i] 22:10 Zločin 8/20 [i] 23:10 Na plovárně s Františkem Ringo [i] 23:35 Motýlek - skutečné příběhy [i] 00:30 Vexile 2077 [i] 02:20 Zločin 8/20 [i] 03:15 Sabotáž [i] 03:45 Buty Kosmostour 2000 [i] 04:55 Postřehy Karla Kyncla [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:25 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:50 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 25 [i] 07:05 Superpes Krypto 8 [i] 07:25 Batman vítězí IV 8 [i] 07:50 Želvy Ninja VII 6 [i] 08:20 Hannah Montana 15, 16 [i] 09:10 Víkend: V dobrém i zlém [i] 10:00 Nevěsta na útěku [i] 12:10 Chlapci a chlapi: Samopal 8 [i] 13:20 Zakletý v čase [i] 15:15 Páni kluci [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kosmáček [i] 18:45 PRÁSK! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 22:00 Střepiny [i] 22:30 Dost [i] 00:35 Novashopping 01:10 Páni kluci [i] 02:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 03:20 Volejte Novu [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Tutenstein I: Den strašidel 20 [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Minnie pořádá piknik 6 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Hitlerův vpád do Ameriky 4 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nikdo není dokonalý [i] 14:05 Management [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIV: Temná tajemství [i] 18:00 Ženy na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Táta na plný úvazek [i] 22:25 Parfém: Příběh vraha [i] 01:20 Myšlenky zločince V: Šílená sběratelka 12 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Tajemství 2. světové války: Hitlerův vpád do Ameriky 4 [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Skrytá vášeň 50/188 [i] 06:40 Poisťovňa šťastia IV. 16/16 [i] 08:05 Úbohá Nasťa 95 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Aj tak ťa ľúbim! [i] 12:00 Veronika Marsová III. 17-18/20 [i] 14:05 Veža prvorodených 2/2 [i] 16:00 Larina voľba 141 [i] 16:55 Skrytá vášeň 51/188 [i] 17:50 Láska, deti a veľké srdce: Čarovná Afrika [i] 20:00 Anděl svádí ďábla [i] 22:10 Skutočný príbeh: Život ide ďalej [i] 00:05 Sila vôle 1-2/2 [i] 03:45 Smiechoty [i] 04:10 Bzzz!!! [i] 04:35 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Doktor od jezera Hrochů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a souboj dvou světů [i] 13:55 Melodie mého srdce [i] 16:00 Baxter [i] 17:40 Surikaty [i] 19:10 Kouzelná flétna [i] 21:30 Vždy připraven! [i] 23:25 Harry Brown [i] 01:15 Smrt čeká všude [i] 03:25 Film o filmu: Czech Made Man [i] 03:55 Svítání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Motorky [i] 08:30 Motorky [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 09:45 Severská kombinace [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:45 Saně [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Běžecké lyžování [i] 20:00 Box [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Běžecké lyžování [i] 00:00 Motorky [i] 00:45 Motorky [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 5: Zkouška víry 24 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 5: Válečný pokřik 25 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 6: Svatba 2.část 1 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 6: Pátrání 2 [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a spící podezřelý 7 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se střetne s playboyem 8 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 19:00 Skandál 2: Všechny cesty vedou k Fitzovi 5 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: A zákon zvítězil 2 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Skandál 11 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Díky za vzpomínky 12 [i] 23:00 Robin Hood: Král zbojníků [i] 01:30 První liga [i] 03:15 Havaj 5-0 2: Snoubenec 10 [i] 04:15 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země z ptačí perspektivy 6 [i] 07:05 Himaláje [i] 08:10 Podzemí měst 13 [i] 09:05 Slavní a bohatí ve slumech 1 [i] 10:15 Hugh a kuřata 1 [i] 11:25 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 12:25 Arktidou s Brucem Parry 4 [i] 13:30 Farma pro mě 2 [i] 14:40 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Divotvorná voda 1 [i] 15:15 Divoké zločiny 1 [i] 15:30 Divoké zločiny 2 [i] 15:45 Život 9 [i] 16:45 Hodování se smrtí II. 2 [i] 17:45 Podfuky a podrazy 2 [i] 18:50 Sběrači 4 [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa 31 [i] 21:05 Po proudu Yukonu [i] 22:10 Nejtěžší podmínky II. 2 [i] 23:15 Sám v divočině 6 [i] 00:20 Hodování se smrtí II. 2 [i] 01:20 Život 9 [i] 02:25 Podzemí měst 13 [i] 03:20 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 04:20 Vražedných šedesát 4 [i] 04:55 Podfuky a podrazy 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Albert Nobbs [i] 07:50 V kůži Johna Malkoviche [i] 09:40 Podmořský svět [i] 10:25 Moje krásná učitelka [i] 12:00 Mupeti [i] 13:45 Železná lady [i] 15:30 Černobílý svět [i] 17:55 Půlnoc v Paříži [i] 19:30 Před kamerou X. 8 [i] 20:00 Hugo a jeho velký objev [i] 22:05 Intimní past [i] 23:35 Paranormal Activity 3 [i] 01:00 85. Annual Academy Awards [i] 02:30 85. Annual Academy Awards [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:05 Občan USA: Výlet po Státech [i] 06:00 Agáta [i] 07:40 Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi [i] 08:55 Smrt a život Charlieho St. Clouda [i] 10:35 The EE British Academy Film Awards [i] 12:35 Tintinova dobrodružství [i] 14:20 Šmoulové