TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Škaredá Betty III. 7-8/24 [i] 07:00 Kung Fu panda I. 8/16 [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru 7/16 [i] 07:50 Veľké dieťa Dickie Roberts [i] 09:35 Bláznivý Jimov život VIII. 7-8/18 [i] 10:25 Zamilovaný profesor [i] 12:20 SUPERSTAR [i] 14:10 Harry Potter a Tajomná komnata [i] 17:25 NAŠI MA ZABIJÚ! - NOVÁ ZÁBAVNÁ SHOW [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Karate Kid (HD) [i] 23:15 Boj za jej srdce [i] 01:20 BloodRayne: Smäd upírov [i] 02:45 Boj za jej srdce [i] 04:25 Bláznivý Jimov život VIII. 8/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko v obrazoch [i] 05:20 Svet v obrazoch [i] 05:45 Správy RTVS [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Škaredé káčatko: Voľby starostu [i] 07:15 Garfield II.: Čudesné počasie - 1. časť [i] 07:25 Bola raz jedna planéta: Biologická diverzita [i] 07:55 Fidlibum [i] 08:20 Dunajské rozprávky: Víla Milka 1/3 [i] 08:55 Tanečná akadémia: Rodina 13/26 [i] 09:20 Tanečná akadémia: Zmeny 14/26 [i] 09:50 Legendy popu [i] 11:50 Nikto nie je dokonalý [i] 12:55 Autosalón [i] 13:25 On air [i] 13:50 Krajina rebelov - Nový svet 4/8 [i] 15:50 Tam, kde býva láska [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Coco Chanel [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Čitáreň [i] 00:35 Tam, kde býva láska [i] 02:05 Coco Chanel [i] 03:50 Čitáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend: Televíkend [i] 08:50 Putovanie kontinentov: Európa - nepokojná budúcnosť [i] 09:40 Cesta [i] 10:05 Depresia - Čakanie na úsvit [i] 10:45 Kvarteto [i] 11:10 Mama to vie najlepšie [i] 11:40 Separé [i] 12:05 5 minút po dvanástej: ZÁVISLOSTI - LEN MEDIÁLNA TÉMA? [i] 13:05 Slováci vo svete 2012: Belgicko 2012 [i] 13:35 Zenovo vedomie [i] 15:15 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:15 Test magazín [i] 16:35 Senior klub-magazín [i] 17:00 Sedemnásť zastavení jari 6/12 [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Moldavsku [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 (Ne)celebrity: Jana Pronská [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: Šok [i] 20:50 Anjeli strážni: Andreja Rudavského [i] 21:20 Kinoráma [i] 21:45 Nebo nad Berlínom [i] 23:50 Pred rokmi... [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:20 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:05 Timon a Pumbaa [i] 06:25 Gumkáči III. [i] 07:15 Beyblade Metal Fusion [i] 07:45 Bakugan [i] 08:10 Gepardie kočky: Jeden svet [i] 09:55 Najprísnejší rodičia na svete 11 [i] 10:55 Geissenovci sú späť 7/7 [i] 12:15 Horúce strely [i] 14:00 Tvrdší dopad [i] 15:55 Chyťte to dievča [i] 18:00 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 22:00 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky [i] 00:10 Megahad útočí [i] 01:50 Nebezpečné svedectvo [i] 03:20 Zmena je život I. 12,13/13 [i] 04:40 Zločinné úmysly 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Božská mrcha III. 13 [i] 06:40 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:00 Žena, ktorú miloval [i] 10:15 Ako hrob [i] 12:10 Manželstvo s mafiou [i] 14:30 Panelák: Náušnica [i] 15:30 Simpsonovci XIX. (18 [i] 17:50 Sexi internát [i] 20:00 Moderná rodina 13 [i] 20:30 Výhra [i] 22:40 Na prahu noci [i] 00:35 Ako som spoznal vašu mamu V. (15 [i] 04:00 Stav beztiaže 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 24 [i] 07:55 Advokáti VIII. 1 [i] 08:50 Pán šelem II. 17 [i] 09:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 16 [i] 10:40 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 17 [i] 11:35 Merlin II. 1 [i] 12:30 Advokáti VIII. 2 [i] 13:25 Ochránce III. 7 [i] 14:20 Umíte tančit? VI. 22 [i] 15:15 Posel ztracených duší II. 13 [i] 16:10 Ten, kdo tě chrání II. 5 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání II. 6 [i] 18:00 JAG III. 11 [i] 19:00 Případy Anikky Bengtzonové I. 3 [i] 20:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 21:40 Jak prosté I. 7 [i] 22:35 NCIS VI. 15 [i] 23:30 NCIS VI. 16 [i] 00:25 Jak prosté I. 7 [i] 01:20 Ten, kdo tě chrání II. 5 [i] 02:10 Ten, kdo tě chrání II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Zrezavělý mustang [i] 06:00 Jak se to dělá: Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy [i] 06:25 Na plný plyn: BMW [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Most odolný proti zemětřesení [i] 09:05 Impozantní lodě: North Star [i] 09:55 Sám v divočině 1 [i] 10:50 Sám v divočině 2 [i] 11:40 Sám v divočině 3 [i] 12:35 Sám v divočině 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 14:25 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 4 [i] 16:15 Rychle a hlasitě: Dvě problematické Galaxie [i] 17:10 Texaské války aut: Úspěch či nezdar [i] 18:05 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 19:00 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 19:30 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 22:00 Mafiánská pravidla Loua Ferranteho [i] 23:00 Odvážlivci: Návrat lidského pavouka [i] 00:00 Cizí předměty v těle: Smrtelný závod [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 02:20 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 02:50 Mafiánská pravidla Loua Ferranteho [i] 03:50 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 04:15 Dílna pro psance Jesseho Jamese 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malý Velký Muž [i] 06:00 Hovory H z Paláce K [i] 06:40 Malý televizní kabaret [i] 07:05 Finley požární autíčko 31/39 [i] 07:30 Princezna na hrášku [i] 08:55 Smějící se dívka [i] 10:30 Případy detektiva Murdocha V: Procházka nebezpečnou čtvrtí 2. část 8/13 [i] 11:20 Slovácko sa nesúdí: Hody 4/12 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Bílá kočička [i] 13:55 Burácení s Burácem [i] 14:30 Pro pamětníky... [i] 15:55 Ale je ženatý [i] 17:30 Nemocnice na kraji města: Hnízdo 8/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vladimír Menšík - 75 [i] 21:45 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:47 Motýlek [i] 00:10 Largo Winch 2 [i] 02:05 Sváteční slovo sochaře Martina Gaji [i] 02:15 Zkus mít vkus [i] 02:35 Kavárnička dříve narozených [i] 03:25 Galashow s latinou III [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Cesty víry: Druhý hlas [i] 06:00 Letecké katastrofy III.: Tajemná srážka [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Terra musica [i] 07:50 Divadlo žije! [i] 08:15 Úsměvy [i] 08:55 Náš venkov [i] 09:15 Hezky od podlahy [i] 09:50 Folklorní výlety [i] 10:15 Delfíni ze Žraločí zátoky [i] 11:05 Tajemství železnic [i] 11:35 Santini v Praze [i] 11:50 Norman Foster [i] 12:45 Panství Downton 7/7 [i] 13:50 Legendární inscenace: Kdyby prase mělo křídla [i] 14:15 Galerie umění 10/13 [i] 14:40 Zdravotní turistika: za operací a pro orgány do celého světa [i] 15:30 Svět zázraků [i] 15:55 Kamera na cestách: New York - jablko, které se nepřejí [i] 16:50 Zázračná planeta: Putování dinosaurů 2/2 [i] 17:35 Kouzelnice [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Myšák Alexandr 53/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:50 Méďové [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Kdo opravdu objevil Ameriku?: Dávno před Kolumbem přišli do 2/2 [i] 20:40 Prominenti a rebelanti aneb jak se na Barrandově [i] 21:35 Sokolovo [i] 23:45 Na stojáka [i] 00:10 Purpurové květy [i] 01:55 Panenství [i] 03:20 Čtyři v tom [i] 04:10 Černá zmije IV: Frontový malíř 1/6 [i] 04:40 Ohlédnutí [i] 04:55 Fišer alias Bondy 1/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:40 Baby Looney Tunes II 12 [i] 07:05 Taz - mania III 8 [i] 07:25 Superpes Krypto 7 [i] 07:50 Batman: Odvážný hrdina 12 [i] 08:15 Želvy Ninja VII 5 [i] 08:40 Superkočky 18 [i] 09:30 Zachraňte Willyho 3 [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Klapzubova jedenáctka [i] 14:05 Hotel snů: Brazílie [i] 15:55 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach [i] 17:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Bejvalek se nezbavíš [i] 22:15 Jeho fotr, to je lotr! [i] 00:25 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach [i] 01:50 Novashopping 02:25 Volenka [i] 03:55 Áčko: Zabývám se bojovým uměním [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Tutenstein I: Nejvyšší Tut 19 [i] 07:45 Mickeyho klubík II: Goofy na překážkové dráze 5 [i] 08:15 M*A*S*H 126 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Obrácený negativ [i] 12:05 Děvčata, nedejte se! [i] 13:45 Sbohem, lásko [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt závodníka [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Na odstřel [i] 22:55 X-Men Origins: Wolverine [i] 01:10 Pohřben zaživa [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 49/188 [i] 06:25 Poisťovňa šťastia IV. 15/16 [i] 07:50 Úbohá Nasťa 94 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Žena v utajení [i] 11:50 Horiace pobrežie 4/4 [i] 14:10 Veža prvorodených 1/2 [i] 16:05 Larina voľba 140 [i] 17:00 Skrytá vášeň 50/188 [i] 18:00 Prázdninový lekár na Tenerife [i] 20:00 Láska, deti a veľké srdce: Čarovná Afrika [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Ľúbostná rošáda [i] 23:50 Aj tak ťa ľúbim! [i] 01:35 Prázdninový lekár na Tenerife [i] 03:05 Smiechoty [i] 03:55 Bzzz!!! [i] 04:35 Princ Bajaja [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Nepohodlný [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pán zlodějů [i] 13:50 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 15:40 Král Galů [i] 17:50 Povýšení [i] 19:25 Klepání na nebeskou bránu [i] 21:00 Svítání [i] 22:45 Smrt čeká všude [i] 01:05 Ústav [i] 02:45 Turnaj zabijáků [i] 04:20 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Biatlon [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 14:00 Běžecké lyžování [i] 15:30 Saně [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Běžecké lyžování [i] 19:15 Běžecké lyžování [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Box [i] 23:00 Běžecké lyžování [i] 23:30 Běžecké lyžování [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 02:00 Motorky [i] 03:00 Závěr vysílání 03:30 Motorky [i] 04:30 Motorky [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 4: Vidíš to co já? 10 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Skláři 3 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 5: Hrdinové všedního dne 19 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 5: Bojovníci 20 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 5: Anděl 21 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 5: Duch zimy 22 [i] 14:00 Walker, Texas Ranger 5: Životní kruh 23 [i] 15:00 První liga 2 [i] 17:00 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [i] 19:00 Bratři a sestry 5: Romantická noc 9 [i] 20:00 Bratři a sestry 5: Studená krůta 10 [i] 21:00 Robin Hood: Král zbojníků [i] 23:30 Dobrá manželka 4: A zákon zvítězil 2 [i] 00:30 Skandál 2: Všechny cesty vedou k Fitzovi 5 [i] 01:30 Tasmánští čerti [i] 03:15 Havaj 5-0 2: Mrtvý v kufru 9 [i] 04:15 Být Erikou 4: Šance vrátit čas 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 9 [i] 06:00 Ledová patrola 1 [i] 07:05 Podzemí měst III. 1 [i] 08:05 Zmizelé světy 27 [i] 09:05 Země z ptačí perspektivy 6 [i] 10:15 Himaláje [i] 11:20 Vášnivý jedlík 2 [i] 12:20 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 13:20 Farma pro mě 1 [i] 14:35 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 15:40 Sám v divočině 1 [i] 16:45 On the Spot: Reportéři v akci: Siwa [i] 17:50 Podfuky a podrazy 1 [i] 18:55 Sběrači 3 [i] 19:55 Nejpřísnější rodiče světa 30 [i] 21:10 Uvnitř lidského těla 3 [i] 22:15 Předvoj II. 13 [i] 22:50 Předvoj III. 1 [i] 23:25 Divoké zločiny 4 [i] 23:40 Raději se bojte 7 [i] 00:35 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 4 [i] 01:45 Anatomie zemětřesení [i] 02:50 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 03:45 Když se Země zatřese: Probuzení Pacifického ohnivého kruhu 4 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 3 [i] 04:55 On the Spot: Reportéři v akci: Siwa [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 8 [i] 06:00 Malá černá skříňka [i] 07:45 Tři mušketýři