TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 10:45 Rodina na úteku [i] 12:30 Komisár Rex III. 9/12 [i] 13:25 Odložený prípad II. 12/23 [i] 14:15 Monk III. 6/16 [i] 15:10 Alf II. 10-11/24 [i] 16:05 Dr. House V. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MEGA KINO: Počiatok (HD) [i] 23:25 AKČNÝ PIATOK: Osamelý zabijak [i] 01:15 Sprisahanci na úteku [i] 02:50 Osamelý zabijak [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Dámsky klub "N" [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:25 District: Nový šéf 1 [i] 11:10 Sila lásky V. 54 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Žena na úteku 84 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Nie je všetko zlato [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 67 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu [i] 22:10 Vtedy v Amerike 1/2 [i] 23:55 District: Nový šéf 1 [i] 00:40 Doktorka Quinnová V.: Nie je všetko zlato [i] 01:25 Vtedy v Amerike 1/2 [i] 03:05 Eurovirtuál - Anton Srholec [i] 03:20 Sila lásky V. 54 [i] 04:10 Sila lásky VI. 67 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Polícia [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Uralské rozprávky: Zemekľúč [i] 09:00 Sládkova abeceda: Písmeno "E" [i] 09:10 Zázraky slnečnej sústavy: Mimozemský život [i] 10:00 Spektrum vedy: Živí proti živým [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo [i] 11:25 Príroda zblízka: Divoké nandu v Nemecku [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Žaškovské kolovraty [i] 13:20 Mama to vie najlepšie [i] 13:45 Gottšalk [i] 15:10 Skautský Svetový deň sesterstva: Junáci z prachu [i] 15:40 Európska liga - zostrihy [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál - Radi Vás vidíme, radi sme spolu [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Televíkend: Televíkend [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Encyklopédia slovenských obcí: Sebechleby [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Putovanie kontinentov: Európa - nepokojná budúcnosť [i] 20:50 Família: Família - Sedemnásť svetov [i] 21:20 Kino na Dvojke: Brazil [i] 23:40 Góly - body - sekundy [i] 23:45 Počasie [i] 23:50 BHS 2006: P.I.Čajkovskij Suita č.4 G dur op.61 Mozartiana [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 07:45 Súdna sieň: "Vydriduch" v sukni [i] 08:50 Súdna sieň: Otec ignorant [i] 09:55 Panelák: Srdiečko [i] 11:00 Náš nový dom III. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Sám vojak v poli [i] 15:00 Kosti 21 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Niečo za niečo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Pat a Mat v akcii [i] 21:30 Oheň a ľad [i] 23:30 Klub príšerných žien [i] 01:25 Horúce strely [i] 02:50 Neodhalené klamstvo [i] 04:20 Transplantačná jednotka 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Život na zámku 50 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 V uliciach San Francisca 69,70 [i] 10:30 Policajt z L.A. 35 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 13 [i] 12:15 Špeciálne komando II. 16,17 [i] 14:20 Skutočné paničky z Orange County IV. 5 [i] 15:15 Deň a Noc 28 [i] 15:40 Simpsonovci XIX. 15,16 [i] 16:35 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i] 17:25 Najšpinavšie domácnosti 19 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 20:00 Deň a Noc LIKE [i] 20:30 TO NAJLEPŠIE Z ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:35 Experti 6 [i] 23:20 Mimo zákon [i] 00:55 Špeciálne komando 9,10 [i] 02:15 Mia, moja láska 1/4 [i] 03:55 Najprísnejší rodičia na svete 11 [i] 04:35 Stav beztiaže 1,2/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 22 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 10 [i] 08:50 JAG II. 9 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 7 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání III. 22 [i] 12:40 JAG II. 10 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 10 [i] 14:35 CSI: New York VII. 12 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 8 [i] 17:20 Merlin I. 1 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 11 [i] 19:10 CSI: New York VII. 13 [i] 20:05 CSI: New York VII. 14 [i] 21:00 Motel smrti 1 [i] 22:35 True Blood - Pravá krev IV. 1 [i] 23:40 Cena za lidskost II. 1 [i] 00:35 Motel smrti 1 [i] 02:10 True Blood - Pravá krev IV. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Kde mám vůz Skylark? [i] 06:00 Jak se to dělá: Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě [i] 06:25 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho rozhodnutí [i] 08:10 Špinavé práce: Pracovník na ostrově zvratků [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 09:55 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 10:50 Jak to dělají?: Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čisticí prostředky [i] 11:15 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 12:35 Pátá rychlost 9 [i] 13:05 Pátá rychlost 10 [i] 13:30 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 16:15 Špinavé práce: Sběrač krokodýlích vajec [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 18:05 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 19:00 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Nejtvrdší práce na světě: Rozebrání mateřské letadlové lodi [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 22:00 Superlidé: Rychlost [i] 23:00 Skutečná forenzní laboratoř 10 [i] 00:00 Skutečná forenzní laboratoř 12 [i] 00:55 Nejtvrdší práce na světě: Rozebrání mateřské letadlové lodi [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 02:50 Superlidé: Rychlost [i] 03:50 Skutečná forenzní laboratoř 10 [i] 04:45 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Kathleenina volba 3/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Tajemný Vesuv - 2. část 2/20 [i] 09:30 Tajemství rodu Viktora Preisse [i] 10:25 Rub a líc spirituálního hledání [i] 11:05 Život na zámku: Konkurs 7/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Na zabíjačce [i] 17:25 Besipky: Slepý úhel [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj: Fitness 6/22 [i] 20:55 13. komnata Josefa Melena [i] 21:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 23:15 Kriminálka Paříž: Letící rakev 42/62 [i] 00:10 Město žen III: Krabí invaze 5/15 [i] 00:30 Slovácko sa nesúdí: Nadílka 3/12 [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Sama doma - [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:50 Po stopách hvězd [i] 04:15 Činčin [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Austrálie 2/5 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Šumné stopy [i] 09:20 Galerie umění: Turnerova bouřlivá plátna v Tate 9/13 [i] 09:45 Karosta - život po Sovětech [i] 10:35 Ještě jsem tady - Věra Perlínová [i] 11:05 Legendární inscenace: Balada pro banditu [i] 11:30 Na plovárně s Olgou Sommerovou "60" Rozhovor Marka Ebena s významnou českou filmovou dokumentaristkou [i] 12:00 Jistě, pane ministře: Humánní společnost 8/22 [i] 12:30 Chcete mě? [i] 12:45 Kde peníze pomáhají [i] 12:50 Hráč bez limitu [i] 13:20 Zeměpis světa: Austrálie 3/5 [i] 13:30 Království divočiny: Darwinovy pěnkavy [i] 14:00 Léčení s delfíny [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Technické divy světa: Stadion: Wembley 5/10 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Mája se vrací domů 52/104 [i] 19:15 Doug 15/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Putování dinosaurů 2/2 [i] 20:50 Vesmír: Nevysvětlené záhady 24/31 [i] 21:35 Velikáni filmu: Jiří Menzel [i] 23:10 ČT Live - Katapult [i] 00:10 Experiment [i] 00:35 Černá zmije IV: Frontový malíř 1/6 [i] 01:05 Pološero - Bič na otce [i] 01:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:00 Evropa dnes [i] 02:30 Mondrian Studio [i] 03:20 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:55 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:25 Tady je Šloufovo...! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2249 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu vaše vrba 392 [i] 11:05 Přátelé IX [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II: Na rybách [i] 12:55 Nemocnice Chicago Hope IV 23 [i] 13:50 Pohřešovaní III 18 [i] 14:45 Odložené případy IV: Rozpolcená [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Hlubina 5 [i] 16:30 Přátelé IX 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Krvavý sport [i] 18:30 Ulice 2250 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vrahouni [i] 22:10 Smrtonosná zbraň 4 [i] 00:25 Vytí vlkodlaků: Znovuzrození [i] 01:55 Novashopping 02:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Hlubina 5 [i] 03:50 Áčko: Magie [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Policie Hamburk II: Jednou vyhrát 12 [i] 07:35 Kutil Tim I: Bitva o garáž 22 [i] 08:20 M*A*S*H 126 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VIII: Zpověď 9 [i] 11:05 Schimanski: Smrt na sídlišti [i] 13:05 Policie Hamburk II: Opuštěné dítě 13 [i] 14:05 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Mayday 14 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Umění lhát [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:25 X-Men 3: Poslední vzdor [i] 01:40 Pánská jízda 2: Poslední pokušení [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 48/188 [i] 06:10 Viktória 73/171 [i] 06:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 178/216 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 20/140 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Láska a trest 37-38 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 27 [i] 14:00 O.C. California I. 25/27 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 17/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 179/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 49/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik I. 17-18/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 28 [i] 21:50 Láska a trest 39-40 [i] 23:50 Alica v krajine zázrakov 1-2/2 [i] 02:50 L.O.V.E. [i] 03:35 Na streche [i] 04:10 Třetí princ [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kapela přijela [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Formule! [i] 14:05 Já jsem ty a ty jsi já [i] 15:50 Krotitelé upírů [i] 17:45 Vosy útočí [i] 19:25 Moje matka je na holky [i] 21:10 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 22:50 Turnaj zabijáků [i] 00:30 Intimní tajemství [i] 02:00 Imigranti [i] 03:50 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Běžecké lyžování [i] 09:45 Severský kombinace [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:45 Severská kombinace [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Severská kombinace [i] 20:00 Dřevorubecké sporty [i] 21:00 Box [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 4: Podivná show 8 [i] 06:20 Pohotovost 4: Slepá spravedlnost 9 [i] 07:20 Pohotovost 4: Vidíš to co já? 10 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 5: Svatba 1.část 26 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Svatba 2.část 1 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Pátrání 2 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Královská loupež 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Únos 11 [i] 21:20 Bratři a sestry 5: Romantická noc 9 [i] 22:20 Bratři a sestry 5: Studená krůta 10 [i] 23:20 Skandál 2: Všechny cesty vedou k Fitzovi 5 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: A zákon zvítězil 2 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 02:20 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Únos 11 [i] 04:15 Pohotovost 4: Slepá spravedlnost 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 8 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 3 [i] 06:35 Proklepnuto 10 [i] 07:05 Univerzita vševědoucna 14 [i] 08:10 Podzemí měst II. 2 [i] 09:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3 [i] 10:10 Utajený šéf IV. 6 [i] 11:10 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Severní Karolina 5 [i] 12:20 Země: Planeta a její moc 4 [i] 13:25 Zvířecí rekordmani IV.: Neúprosní dobyvatelé 15 [i] 14:25 Vražedných šedesát 9 [i] 15:05 Zaříkávačka slonů [i] 16:05 Podzemí měst II. 3 [i] 17:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 4