Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:35 Zámena manželiek - NOVÉ ČASTI [i] 10:35 Spoľahlivý sused: Príbeh Susan Wilsonovej [i] 12:30 Komisár Rex III. 8/12 [i] 13:25 Odložený prípad II. 11/23 [i] 14:15 Monk III. 5/16 [i] 15:10 Alf II. 8-9/24 [i] 16:05 Dr. House V. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA - NOVÁ SHOW [i] 21:30 HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Dr. House V. 19/24 [i] 00:05 Monk III. 5/16 [i] 00:55 Odložený prípad II. 11/23 [i] 01:40 Spoľahlivý sused: Príbeh Susan Wilsonovej [i] 03:05 Alf II. 8/24 [i] 03:30 Komisár Rex III. 8/12 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Správy RTVS [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Počasie [i] 08:15 Galileo: Galileo - špeciál o futbale [i] 08:50 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Tvoja smrť je môj život 20/20 [i] 11:10 Sila lásky V. 53 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Občan za dverami [i] 14:10 Žena na úteku 83 [i] 15:10 Doktorka Quinnová V.: Zanedbanie starostlivosti [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 66 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Krajina rebelov - Nový svet 4/8 [i] 22:05 Borgiovci 7/9 [i] 22:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Tvoja smrť je môj život 20/20 [i] 23:55 Doktorka Quinnová V.: Zanedbanie starostlivosti [i] 00:45 Žiť ako lev 4/6 [i] 02:20 Borgiovci 7/9 [i] 03:10 Svet sa pripravuje na život bez ropy [i] 03:25 Sila lásky V. 53 [i] 04:15 Sila lásky VI. 66 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "D" [i] 09:05 Noc v archíve: V Hudobnom štúdiu M [i] 10:05 Pred rokmi... [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus - spotrebiteľ [i] 11:35 Architektúra: Budova Bauhausu v Dessau [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Šlágerparáda [i] 13:30 Polícia [i] 13:40 Profesionál [i] 14:00 Televízia po slovensky: 1990-1999 [i] 15:10 Senior klub [i] 15:35 Jazykoveda - skúmanie nárečí [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:30 Jubiluje: Mária Ivanová-Šalingová [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Príroda zblízka: Divoké nandu v Nemecku [i] 18:25 Táraninky: Jazyky [i] 18:30 Večerníček: Viki a Tiki [i] 18:45 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Zázraky slnečnej sústavy: Mimozemský život [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Spektrum vedy: Živí proti živým [i] 23:25 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Počasie [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Život s kriminálnikom [i] 08:45 Súdna sieň: Chorá matka [i] 09:50 Panelák: Škatule, hýbte sa! [i] 11:00 Náš nový dom III. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Starožitník [i] 15:00 Kosti 20 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Sám vojak v poli [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Náušnica [i] 21:30 Pod povrchom 52/52 [i] 22:45 Zločin II. 10 [i] 23:45 Kosti 21 [i] 00:45 Vojna, a.s. [i] 02:35 Californication - Orgie v Kalifornii II. 7,8 [i] 03:30 Transplantačná jednotka 9 [i] 04:10 Zločinné úmysly 8 [i] 04:50 Bostonské zločiny V. 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Život na zámku 49 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 V uliciach San Francisca 67,68 [i] 10:30 Policajt z L.A. 34 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 12 [i] 12:15 Špeciálne komando II. 14,15 [i] 14:20 Skutočné paničky z Orange County IV. 4 [i] 15:15 Deň a Noc 27 [i] 15:40 Simpsonovci XIX. 13,14 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 17:25 Najšpinavšie domácnosti 18 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 20:00 Deň a Noc 28 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 12 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 19 [i] 22:30 Lovci väzňov 13/13 [i] 23:25 Špeciálne komando 6,7,8 [i] 01:40 Milosrdné ulice [i] 03:20 Božská mrcha III. 11,12 [i] 04:45 Stav beztiaže 12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 21 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 9 [i] 08:50 JAG II. 8 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 6 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání III. 21 [i] 12:35 JAG II. 9 [i] 13:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 9 [i] 14:30 CSI: New York VII. 11 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 16:20 Lovci pokladů III. 7 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 22 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 10 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 20:05 CSI: New York VII. 12 [i] 21:00 NCIS VI. 15 [i] 21:55 NCIS VI. 16 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 23:45 Boj o čas III. 5 [i] 00:40 NCIS VI. 15 [i] 01:35 NCIS VI. 16 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Monte Fuego [i] 06:00 Jak se to dělá: Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Senior se snaží [i] 08:10 Špinavé práce: Natěrač mostů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 09:55 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 10:50 Jak to dělají?: Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora [i] 11:15 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 11:40 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 12:35 Jízda: Rychle vpřed, rychle vzad [i] 13:30 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 14:25 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 16:15 Špinavé práce: Pracovník na ostrově zvratků [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 18:05 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 19:00 Jak se to dělá: Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště [i] 19:30 Jak se to dělá 5 [i] 20:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty 6 [i] 22:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Vodní lyžování pomocí ryb [i] 22:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Na život a na smrt [i] 23:00 Z ráje do pekla 8 [i] 00:00 Únos a záchrana: Tým na záchranu rukojmích [i] 00:55 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty 6 [i] 02:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Vodní lyžování pomocí ryb [i] 03:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Na život a na smrt [i] 03:50 Z ráje do pekla 8 [i] 04:45 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tichý život Divé Báry [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Tajemný Vesuv 1/20 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Panoptikum Města pražského: V tom starém domě 6/10 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 13. komnata Jana Potměšila [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Časová tíseň 4/14 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:45 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Policejní pohádky strážmistra [i] 23:05 Inspektor Rebus II: Černá kniha 4/10 [i] 00:15 Štvanec IRA [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:05 Po stopách hvězd [i] 03:30 Bolkoviny [i] 04:15 Tak akorát [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Paparazzi na Riviéře [i] 09:50 Postřehy odjinud [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Kdo opravdu objevil Ameriku?: V minulosti byly plavby přes 1/2 [i] 10:45 Vesmír: Souhvězdí 23/31 [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Cesty víry: Druhý hlas [i] 12:25 Chcete je? [i] 12:30 Go! [i] 12:55 Národní klenoty [i] 13:25 Putování za vínem: Maďarsko I. [i] 13:55 Zázračná planeta: Putování dinosaurů 1/2 [i] 14:45 Všichni jsou v pohodě [i] 16:20 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Mája ve vězení 51/104 [i] 19:15 Doug 14/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Delfíni ze Žraločí zátoky [i] 20:55 Svět zázraků [i] 21:20 Interpol: Jednosměrná jízdenka [i] 22:10 Borgiové II: Paolo 2/10 [i] 22:55 Krásný ztráty [i] 23:25 Terra musica [i] 00:20 The Pacific 6/10 [i] 01:05 Moje rodina VI: Mluvčí 2/7 [i] 01:35 Abbey Road: Live III.: Counting Crows, Melody Gardot a 4/12 [i] 02:25 Náš venkov [i] 02:45 Uchem jehly [i] 03:10 Křesťanský magazín [i] 03:35 Sabotáž [i] 04:05 V zajetí železné opony [i] 04:20 Conto Blues Alive ´99 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2248 [i] 09:50 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly: Peggy má nápadníka [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope IV 22 [i] 13:45 Pohřešovaní III 17 [i] 14:40 Odložené případy IV: Postav se a zakřič [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Ženatý, ale sám 4 [i] 16:25 Přátelé IX [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Práce šlechtí [i] 18:30 Ulice 2249 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu vaše vrba 392 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII 3 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:55 Motorkáři [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Ženatý, ale sám 4 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Odložené případy IV: Postav se a zakřič [i] 03:30 Áčko: Jógou za hranice lidských možností [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Policie Hamburk II: Výjimečný stav 11 [i] 07:35 Kutil Tim I: Vrána k Taylorům sedá 21 [i] 08:20 M*A*S*H 125 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VIII: Svatba se smrtí 8 [i] 11:05 Schimanski: Hřích [i] 13:05 Policie Hamburk II: Jednou vyhrát 12 [i] 14:05 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Vánoce u Rangerů 13 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Ne moc sladkých sedmnáct 13 [i] 23:50 Firma: Kapitola jedenáctá 11 [i] 00:45 Živí mrtví II: Chupacabra 5 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Reportéři na vaší straně [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 47/188 [i] 06:00 Viktória 72/171 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 177/216 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 19/140 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 10:50 Firma [i] 14:00 O.C. California I. 24/27 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 16/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 178/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 48/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik I. 15-16/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 27 [i] 21:50 Láska a trest 37-38 [i] 23:50 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 9/10 [i] 00:50 Ally McBealová I. 12/23 [i] 01:30 Adela show [i] 02:00 Veronika II. 11-12/22 [i] 02:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 16/22 [i] 03:25 Letušky [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Chladnokrevně [i] 13:50 Nepohodlný [i] 16:00 Kapela přijela [i] 17:35 Formule! [i] 19:35 Já jsem ty a ty jsi já [i] 21:20 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 23:20 Imigranti [i] 01:20 Nezvratný důkaz [i] 02:55 Zlá karma [i] 04:20 Ledová sklizeň [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Běžecké lyžování [i] 09:30 Běžecké lyžování [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:45 Biatlon [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:30 Biatlon [i] 17:15 Běžecké lyžování [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 4: Nulový bod 6 [i] 06:20 Pohotovost 4: Otcové a synové 7 [i] 07:20 Pohotovost 4: Podivná show 8 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 5: Zkouška víry 24 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Válečný pokřik 25 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 2 102 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 5: Svatba 1.část 26 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Svatba 2.část 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6