TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 10:30 Let's Dance [i] 12:25 Komisár Rex III. 7/12 [i] 13:25 Odložený prípad II. 10/23 [i] 14:15 Monk III. 4/16 [i] 15:10 Alf II. 6-7/24 [i] 16:05 Dr. House V. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Láska z Telerána [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Dallas 9/10 [i] 23:55 Dr. House V. 18/24 [i] 00:45 Monk III. 4/16 [i] 01:30 Odložený prípad II. 10/23 [i] 02:10 Láska z Telerána [i] 03:50 Komisár Rex III. 7/12 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Dámsky klub "N" [i] 07:05 Správy RTVS [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Počasie [i] 08:10 Galileo [i] 08:45 Duel [i] 09:20 5 proti 5 [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Vrah na úteku 19/20 [i] 11:10 Sila lásky V. 52 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 82 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Rušné dni [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 65 [i] 17:15 Galileo - špeciál o futbale [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov: AC Miláno - FC Barcelona [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Vrah na úteku 19/20 [i] 00:30 Doktorka Quinnová V.: Rušné dni [i] 01:20 Taxikárka 3/4 [i] 03:05 Sila lásky V. 52 [i] 03:55 Sila lásky VI. 65 [i] 04:45 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "C" [i] 09:05 Anton Habovštiak - Oravským chodníčkom... [i] 09:35 Osudy slávnych: Rembrandt van Rijn 1/2 [i] 10:35 Ukrajinský magazín [i] 11:00 Fokus zdravie [i] 11:40 Ako to funguje [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Hrušovská svadba [i] 13:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:45 Tlmočník [i] 14:35 Zločiny proti prírode: Tibetská stopa [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Energetika [i] 16:55 Fokus - spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Budova Bauhausu v Dessau [i] 18:30 Večerníček: Viki a Tiki [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Televízia po slovensky: 1990-1999 [i] 21:00 Konzervy času: Víťazstvo [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Panna zázračnica [i] 23:40 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:10 VAT - Veda a technika [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Traja čerti [i] 08:45 Súdna sieň: Mám ťa plné zuby [i] 09:50 Panelák: Pečiem, pečieš, pečieme [i] 11:00 Náš nový dom III. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Raz ty, raz ja! [i] 15:00 Kosti 19 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Starožitník [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér 8 [i] 21:30 Kosti VI. 15 [i] 22:30 Vtierka Castle III. 23 [i] 23:30 Zločin II. 9 [i] 00:30 Kosti 20 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 19 [i] 02:05 Kuriér 8 [i] 02:50 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 11 [i] 03:25 Transplantačná jednotka 8 [i] 04:10 Zločinné úmysly 7 [i] 04:50 Bostonské zločiny V. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Život na zámku 48 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 V uliciach San Francisca 65,66 [i] 10:30 Policajt z L.A. 33 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 11 [i] 12:15 Špeciálne komando II. 12,13 [i] 14:20 Skutočné paničky z Orange County IV. 3 [i] 15:15 Deň a Noc 26 [i] 15:40 Simpsonovci XIX. 11,12 [i] 16:35 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 17:25 Najšpinavšie domácnosti 17 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 20:00 Deň a Noc 27 [i] 20:30 KINO PLUS: Magické deviatky [i] 22:40 Expres foto [i] 00:30 Špeciálne komando 3,4,5 [i] 02:35 Misia lásky 3/3 [i] 04:00 Božská mrcha III. 10 [i] 04:45 Stav beztiaže 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 20 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 8 [i] 08:55 JAG II. 7 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 5 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání III. 20 [i] 12:40 JAG II. 8 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 8 [i] 14:35 CSI: New York VII. 10 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 16:20 Lovci pokladů III. 6 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 21 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 9 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 20:05 CSI: New York VII. 11 [i] 21:00 CSI: New York IX. 8 [i] 21:55 Myšlenky zločince VII. 3 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII. 4 [i] 23:45 Post Mortem I. 7 [i] 00:40 CSI: New York IX. 8 [i] 01:35 Myšlenky zločince VII. 3 [i] 02:20 Myšlenky zločince VII. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Zbrusu nový Oldsmobile [i] 06:00 Jak se to dělá: Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky [i] 06:25 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka Gears of War [i] 08:10 Špinavé práce: Koželuh [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 09:55 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 10:50 Jak to dělají?: Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů [i] 11:15 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Darebný dragster [i] 13:30 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Carrolla Shelbyho část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 16:15 Špinavé práce: Natěrač mostů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 18:05 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 19:00 Jak se to dělá: Ocelové barely pro lodní přepravu/Policejní píšťalky/Miniaturní vlakové vozy [i] 19:30 Jak se to dělá 4 [i] 20:00 Zlatá horečka - Aljaška 3 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Nulový výsledek [i] 22:00 Zlato z džungle 3 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: Slabé články [i] 00:00 Mečouni - život na udici: Bouře století [i] 00:55 Zlatá horečka - Aljaška 3 [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Nulový výsledek [i] 02:50 Zlato z džungle 3 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek: Slabé články [i] 04:45 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zapomenutá hvězda [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Plán útěku 26/26 [i] 09:25 Příběhy slavných [i] 10:20 Zkoušky z dospělosti: Maturity 6/6 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 Po stopách hvězd [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Viktora Preisse [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Pátek, čas motýlů [i] 23:05 Profil zločinu: Ztracený syn 3/18 [i] 23:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:45 13. komnata Oldřicha Říhy [i] 01:10 Malá farma: Kozí porodnice [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:00 Sváteční slovo sochaře Martina Gaji [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:35 Kavárnička dříve narozených [i] 03:15 Násilník [i] 03:35 Galashow s latinou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Balada z podzemí [i] 05:25 Putování za vínem: Španělsko - Galicie [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Náš venkov [i] 09:10 Chcete je? [i] 09:15 Království divočiny: Darwinovy pěnkavy [i] 09:45 Kariéra Hermanna Göringa 2/3 [i] 10:40 Interpol: Stopy slídila [i] 11:30 Znovu Na Vlachovce [i] 12:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 12:30 Galerie umění: Turnerova bouřlivá plátna v Tate 9/13 [i] 12:55 Letecké katastrofy III.: Tajemná srážka [i] 13:50 Herbert Nitsch - na nádech za hranice možností [i] 14:40 Návraty dokumentaristů: Štěpán [i] 15:10 Evropa dnes [i] 15:35 Mondrian Studio [i] 16:25 Moje rodina VI: Mluvčí 2/7 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Plavba po jezeře 50/104 [i] 19:15 Doug 13/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: New York - jablko, které se nepřejí [i] 21:00 Národní klenoty [i] 21:25 Šumné stopy [i] 21:55 Copak bych vám lhal? [i] 22:25 Na stojáka [i] 22:50 Kanadská soda [i] 23:15 Jistě, pane ministře: Humánní společnost 8/22 [i] 23:45 Bratři a sestry III: Ztráty a nálezy 15/24 [i] 00:30 Principy cenzury aneb držet hubu i krok! Tomáš [i] 01:20 Zločin 7/20 [i] 02:20 Fotbal je Bůh [i] 03:10 Laurel a Hardy: Rodinné filmy [i] 03:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:25 Dobré zprávy Čestmíra Zatloukala z [i] 04:40 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:45 Koncertovali v Ostravě Skladby H. Villa-Lobose, . [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2247 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Střízlivý nás nedostanou 391 [i] 11:00 Přátelé IX 11 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly: Victoria má narozeniny [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope IV 21 [i] 13:50 Pohřešovaní III 16 [i] 14:45 Odložené případy IV: Pedofil [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Úsměv 3 [i] 16:30 Přátelé IX 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Město duchů [i] 18:30 Ulice 2248 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 22:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:20 Rukojmí [i] 01:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Úsměv 3 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Střepiny [i] 03:05 PRÁSK! [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Policie Hamburk II: Na život a na smrt 10 [i] 07:35 Kutil Tim I: Řetězová reakce 20 [i] 08:20 M*A*S*H 124 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VIII: Pod lupou 7 [i] 11:05 Schimanski: Tajemství Golema [i] 13:05 Policie Hamburk II: Výjimečný stav 11 [i] 14:05 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Nejnebezpečnější muž 12 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Až na konec světa [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Záda 165 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Slunečno, místy vraždy III 1 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Pouto 10 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny V: Pro zábavu 16 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Nedokonalé zločiny V: Pro zábavu 16 [i] 04:35 Ženy na cestách [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 46/188 [i] 06:05 Viktória 71/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 176/216 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 18/140 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Láska a trest 35-36 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 26 [i] 14:00 O.C. California I. 23/27 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 15/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 177/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 47/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik I. 13-14/24 [i] 19:50 Frasier [i] 20:15 Firma [i] 23:30 Unesená [i] 01:15 Ally McBealová I. 11/23 [i] 02:00 Adela show [i] 02:25 Veronika II. 9-10/22 [i] 03:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 15/22 [i] 03:45 Letušky [i] 04:05 L.O.V.E. [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Mary a Max [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Chasing Holden [i] 13:55 Grace už není [i] 15:35 Zajíček bez oušek [i] 17:35 Chladnokrevně [i] 19:20 Nepohodlný