TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 10:35 Ochránim svoje dieťa [i] 12:25 Komisár Rex III. 6/12 [i] 13:25 Odložený prípad II. 9/23 [i] 14:15 Monk III. 3/16 [i] 15:10 Alf II. 4-5/24 [i] 16:05 Dr. House V. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 NAŠI MA ZABIJÚ! - NOVÁ ZÁBAVNÁ SHOW [i] 21:30 HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Dr. House V. 17/24 [i] 23:55 Monk III. 3/16 [i] 00:45 Odložený prípad II. 9/23 [i] 01:30 Ochránim svoje dieťa [i] 02:55 Alf II. 4-5/24 [i] 03:45 Komisár Rex III. 6/12 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS [i] 05:55 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy RTVS [i] 08:00 Počasie [i] 08:05 Galileo [i] 08:40 Duel [i] 09:15 5 proti 5 [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Úkryt monštra 18/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 51 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Žena na úteku 81 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Prepad vlaku [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 64 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 7/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Mŕtvy a pochovaný 7/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Trofej 7/24 [i] 23:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Úkryt monštra 18/20 [i] 00:05 Doktorka Quinnová V.: Prepad vlaku [i] 00:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:55 O 5 minút 12 [i] 03:00 Sila lásky V. 51 [i] 03:50 Sila lásky VI. 64 [i] 04:40 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "B" [i] 09:05 Športové ozveny [i] 09:35 Magazín Ligy majstrov [i] 10:00 Fotograf Eugen Lazišťan [i] 10:30 Fokus práca [i] 11:00 Spolunažívanie s národnosťami na Slovensku: Nemci na Slovensku [i] 11:35 60 zabijakov divočiny 3/26 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Zemplínska svadba [i] 13:25 Plač pre syna [i] 14:50 Megastavby: Nebeský chodník nad Veľkým kaňonom [i] 15:40 Orientácie [i] 16:05 Ukrajinský magazín [i] 16:35 O čom je život podľa...: ... MUDr. Márie Jesenskej [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Viki a Tiki [i] 18:40 Japonská mozaika V [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zločiny proti prírode: Tibetská stopa [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Umenie 2013: Literatúra [i] 22:30 Kinorama [i] 23:00 Spomíname na Jána Kalinu: Kalinov kabaretný kaleidoskop [i] 23:45 Tempo [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Bostonské zločiny V. 8 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Fluidum [i] 08:45 Súdna sieň: Zohavená [i] 09:50 Panelák: Štrajk [i] 11:00 Náš nový dom III. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Tučné babenky [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Raz ty, raz ja! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Záletník [i] 21:30 Pod povrchom 51 [i] 22:45 Zločin II. 8 [i] 23:45 Kosti 19 [i] 00:45 Tučné babenky [i] 02:30 Californication - Orgie v Kalifornii II. 5,6 [i] 03:20 Transplantačná jednotka 7 [i] 04:00 Zločinné úmysly 6 [i] 04:45 Bostonské zločiny V. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Život na zámku 47 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 V uliciach San Francisca 63,64 [i] 10:30 Policajt z L.A. 32 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 10 [i] 12:15 Špeciálne komando II. 10,11 [i] 14:20 Skutočné paničky z Orange County IV. 2 [i] 15:15 Deň a Noc 25 [i] 15:40 Simpsonovci XIX. 9,10 [i] 16:35 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 17:25 Najšpinavšie domácnosti 16 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 20:00 Deň a Noc 26 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 11 [i] 21:30 Letecké katastrofy IV. 4,5 [i] 23:45 Hľadá sa dom pre milionárov II. 1/6 [i] 00:40 Špeciálne komando 1,2/13 [i] 02:00 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 11 [i] 02:25 Misia lásky 2 [i] 03:50 Božská mrcha III. 9 [i] 04:45 Stav beztiaže 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 19 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 7 [i] 08:50 JAG II. 6 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 4 [i] 11:45 Ten, kdo tě chrání III. 19 [i] 12:45 JAG II. 7 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 7 [i] 14:35 CSI: New York VII. 9 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 5 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání III. 20 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 8 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 20:05 CSI: New York VII. 10 [i] 21:00 Jak prosté I. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 19 [i] 22:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 23:40 Pohřešovaný I. 4 [i] 00:30 Jak prosté I. 7 [i] 01:25 CSI: New York VII. 10 [i] 02:10 Pohřešovaný I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Nablyštěná Nova [i] 06:00 Jak se to dělá: Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny [i] 06:25 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Snižování počtů [i] 08:10 Špinavé práce: Hadí kovboj [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 09:55 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 10:50 Jak to dělají?: Víceúčelový nástroj Leatherman / Formule 1 / užitkové sklo [i] 11:15 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 11:40 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 12:35 Opravna vraků 24 [i] 13:30 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Carrolla Shelbyho část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 16:15 Špinavé práce: Koželuh [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 18:05 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 19:00 Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku [i] 19:30 Jak se to dělá 3 [i] 20:00 Bořiči mýtů 4 [i] 21:00 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 23:00 Zvědavost: Můžeme přežít útok mimozemšťanů? [i] 00:00 Zvědavost: Jak získala Amerika svůj tvar? [i] 00:55 Bořiči mýtů 4 [i] 01:50 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 03:50 Zvědavost: Můžeme přežít útok mimozemšťanů? [i] 04:45 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Souboj s chobotnicí 25/26 [i] 09:25 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 10:30 Kluci v akci [i] 10:55 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Přepadovka 7/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:35 13. komnata Jana Přeučila [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Černí baroni [i] 22:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Tísňová linka [i] 22:40 Případy detektiva Murdocha V: Procházka nebezpečnou čtvrtí 2. část 8/13 [i] 23:30 Dempsey a Makepeaceová: Vláda násilí 5/31 [i] 00:20 Na stopě [i] 00:40 Rub a líc spirituálního hledání [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:45 Hodinový manžel [i] 03:10 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i] 04:00 Nejlepší advokát ve městě [i] 04:20 Tak neváhej a hrej si! [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Léčení s delfíny [i] 09:50 Čtyři v tom [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Krajem čapích hnízd: Tam, v království lesa 2/3 [i] 11:10 Technické divy světa: Stadion: Wembley 5/10 [i] 12:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:45 Volavka popelavá [i] 12:55 Artmix [i] 13:50 GEN: Ivan Lendl pohledem Olega [i] 14:05 Vesmír: Souhvězdí 23/31 [i] 14:50 Největší tankové bitvy: Ludwig Bauer [i] 15:30 Babylon [i] 16:00 Karosta - život po Sovětech [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Soutěž krásy 49/104 [i] 19:15 Doug 12/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Šestidenní válka [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po severu Makedonie [i] 21:50 Pološero - Bič na otce [i] 22:15 Chodníky slávy: George Clooney [i] 00:05 Abbey Road: Live III.: Counting Crows, Melody Gardot a 4/12 [i] 00:55 Návraty dokumentaristů: Štěpán [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:50 Legendární inscenace: Balada pro banditu [i] 02:15 Evropa dnes [i] 02:40 Na plovárně s Olgou Sommerovou "60" [i] 03:10 Tajemství železnic [i] 03:35 Sabotáž [i] 04:00 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:05 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:20 Jazz Club Night [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2246 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Baba na zabití 9 [i] 11:00 Přátelé IX 10 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly: Vince nemá maturitu [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope IV 20 [i] 13:50 Pohřešovaní III 15 [i] 14:40 Odložené případy IV: Sen o dolarech [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Semeno 2 [i] 16:30 Přátelé IX 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Rodinná záležitost [i] 18:30 Ulice 2247 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Střízlivý nás nedostanou 391 [i] 21:30 Víkend: V dobrém i zlém [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: V zajetí 12 [i] 23:40 Nikita 22 [i] 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Semeno 2 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Odložené případy IV: Sen o dolarech [i] 02:35 Nemocnice Chicago Hope IV: Porod 20 [i] 03:30 Áčko: Jsem feministkou v Čechách [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Policie Hamburk II: Luckyho labutí píseň 9 [i] 07:35 Kutil Tim I: Na svatého Valentýna 19 [i] 08:20 M*A*S*H 123 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VIII: Poblouznění 6 [i] 11:05 Schimanski: Azyl [i] 13:05 Policie Hamburk II: Na život a na smrt 10 [i] 14:05 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Lucky 11 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Hlava v kontejneru 4 [i] 23:50 Myšlenky zločince VI: Takoví normální zabijáci 13 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny V: Milenka 15 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Anatomie lži II: Černá a bílá 22 [i] 04:25 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Viktória 70/171 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 175/216 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 17/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Láska a trest 33-34 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 25 [i] 14:00 O.C. California I. 22/27 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 14/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 176/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 46/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik I. 11-12/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 26 [i] 21:50 Láska a trest 35-36 [i] 23:50 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 8/10 [i] 00:50 Ally McBealová I. 10/23 [i] 01:30 Adela show [i] 02:00 Veronika II. 7-8/22 [i] 02:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 14/22 [i] 03:20 Letušky [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 American Teen [i] 13:55 Na hraně [i] 15:40 Doktor od jezera Hrochů [i] 17:45 Chasing Holden [i] 19:35 Grace už není [i] 21:10 Tělo na tělo [i] 22:45 Panika ve vzduchu [i] 00:25 Larva [i] 01:55 Replikant [i] 03:35 Každý chce být Ital [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Snooker [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:45 Biatlon [i] 12:30 Biatlon [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Fotbal [i] 14:45 Snooker [i] 16:15 Biatlon [i] 17:00 Biatlon [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00