TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:40 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA - NOVÁ SHOW [i] 10:40 Únos letu 181 [i] 12:50 Komisár Rex III. 5/12 [i] 13:50 Odložený prípad II. 8/23 [i] 14:40 Monk III. 2/16 [i] 15:35 Alf II. 3/24 [i] 16:05 Dr. House V. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek - NOVÉ ČASTI [i] 21:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:30 2 baby na mizine 7/24 [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Dr. House V. 16/24 [i] 00:20 Monk III. 2/16 [i] 01:10 Odložený prípad II. 8/23 [i] 01:50 Neznáme obete 16-17/17 [i] 03:15 Alf II. 3/24 [i] 03:35 Komisár Rex III. 5/12 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Planéta Zem zhora III.: Japonsko, Tokio. Masový konzum. 1. časť [i] 06:10 Dámsky klub "N" [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:15 Galileo [i] 08:50 Duel [i] 09:20 5 proti 5 [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Smrť v cirkuse 17/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 50 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Žena na úteku 80 [i] 15:10 Doktorka Quinnová IV.: Keď sa narodí dieťa II. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 63 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Lilly Schönauerová: Milujem cudzinca [i] 21:40 Na krok od neba: Duch vlka 1/12 [i] 22:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Smrť v cirkuse 17/20 [i] 23:35 Doktorka Quinnová IV.: Keď sa narodí dieťa II. [i] 00:20 Lilly Schönauerová: Milujem cudzinca [i] 01:50 Na krok od neba: Duch vlka 1/12 [i] 02:45 Žena na úteku 80 [i] 03:35 Sila lásky V. 50 [i] 04:25 Sila lásky VI. 63 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Sládkova abeceda: Písmeno "A" [i] 09:05 Irán - storočie bojov o ropu [i] 10:35 Tvárou v tvár [i] 11:05 Fokus rodina [i] 11:40 Pesničkári slovenskí: Juraj Jakub Bindzár - Lynčujte ma, prosím, jemne [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Materina pieseň [i] 13:15 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 13:40 Família: Família - Na dobu určitú [i] 14:05 Cesta [i] 14:35 Odpískané [i] 15:00 Športové ozveny [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Spolunažívanie s národnosťami na Slovensku: Nemci na Slovensku [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 3/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Viki a Tiki [i] 18:40 GEN.sk: Ján Filc [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Megastavby: Nebeský chodník nad Veľkým kaňonom [i] 20:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Veštica zo Záhonku [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 V krajine slobody [i] 23:35 On air [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Bostonské zločiny V. 7 [i] 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Pošmyknutie [i] 08:40 Súdna sieň: Andrejka [i] 09:40 Pod povrchom 49,50 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Nora Roberts: Vražedná nevinnosť [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Koniec sveta [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Veľký brat [i] 21:30 Bučkovci 6 [i] 23:15 Experti 6 [i] 00:00 Zabiť Hitlera 1/2 [i] 01:05 Bučkovci 6 [i] 02:15 Transplantačná jednotka 5,6 [i] 03:40 Zločinné úmysly 4,5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Život na zámku 46 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 V uliciach San Francisca 61,62 [i] 10:30 Policajt z L.A. 31 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 9 [i] 12:15 Špeciálne komando II. 8,9 [i] 14:20 Skutočné paničky z Orange County IV. 1/15 [i] 15:15 Šokujúce zábery 23 [i] 15:40 Simpsonovci XIX. 7,8 [i] 16:35 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 17:25 Najšpinavšie domácnosti 15 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 20:00 Deň a Noc 25 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 10 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 18 [i] 22:30 Biele goliere II. 10 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills 7 [i] 00:15 Dexter IV. 7 [i] 01:10 Pomsta za nespravodlivosť [i] 02:35 Misia lásky 1/3 [i] 03:55 Božská mrcha III. 8 [i] 04:45 Stav beztiaže 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 18 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 6 [i] 08:50 JAG II. 5 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 3 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání III. 18 [i] 12:40 JAG II. 6 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 6 [i] 14:35 CSI: New York VII. 8 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 4 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání III. 19 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 7 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 20:05 CSI: New York VII. 9 [i] 21:00 House Viii. 2 [i] 22:00 Kung Fu Hustle 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 00:50 House Viii. 2 [i] 01:45 Kung Fu Hustle 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Texaské války aut: Soupeření začíná [i] 06:00 Jak se to dělá: Lana/kulečníkové stoly/plachetnice [i] 06:25 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Návrat černé vdovy [i] 08:10 Špinavé práce: Stavitel bilboardů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 09:55 Nutné k přežití: Guatemala [i] 10:50 Jak to dělají?: Žvýkačka / rybářské háčky / Legoland [i] 11:15 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 12:35 Tuning v Berlíně: Super policejní auto [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Vánoční sáňky [i] 15:20 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 16:15 Špinavé práce: Hadí kovboj [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 18:05 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 19:00 Jak se to dělá: Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety [i] 19:30 Jak se to dělá 2 [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 21:00 Opravdový podvod 1 [i] 21:30 Opravdový podvod 2 [i] 22:00 Nutné k přežití: Turecko [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 00:00 Gangy očima Rosse Kempa: Jamajka [i] 00:55 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 01:50 Opravdový podvod 1 [i] 02:20 Opravdový podvod 2 [i] 02:50 Nutné k přežití: Turecko [i] 03:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 04:45 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Na jižním pólu 24/26 [i] 09:25 Silvestrovský koktejl [i] 10:20 Toulavá kamera [i] 10:50 Nemocnice na kraji města: Ema 7/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 13. komnata Evy Pilarové [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského: V tom starém domě 6/10 [i] 21:00 Rub a líc spirituálního hledání [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Protiúder II 4/10 [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 MI5 VI 7/10 [i] 00:30 Tísňová linka [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:05 Sváteční slovo sochaře Martina Gaji [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:40 První pomoc [i] 02:50 Kila hrajou [i] 03:45 Jíška [i] 04:20 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Sestry Machatovy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Tajemství železnic [i] 09:20 Kamera na cestách: Londýn, zrcadlo světa [i] 10:10 Chcete mě? [i] 10:25 Zeměpis světa: Austrálie 2/5 [i] 10:40 Postřehy odjinud [i] 10:50 Film 2013 [i] 11:15 Československý filmový týdeník 1963 925/2379 [i] 11:30 Klíč [i] 12:00 Křesťanský magazín [i] 12:25 František Kupka - Amorfa - [i] 12:35 Krásný ztráty "60" Dokumentarista David [i] 13:05 Folklorika [i] 13:30 Otevřené město [i] 14:30 Paparazzi na Riviéře [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 6/26 [i] 16:30 Ještě jsem tady - Věra Perlínová [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Jak se stal Ferda muzikantem 48/104 [i] 19:15 Doug 11/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kariéra Hermanna Göringa 2/3 [i] 21:00 Technické divy světa: Stadion: Wembley 5/10 [i] 21:50 Velikáni filmu: Jiří Menzel [i] 23:20 Spálené mosty [i] 00:50 S Robertem v posteli [i] 01:15 Na stojáka [i] 01:45 Pološero - Za katrem [i] 02:10 Interpol: Stopy slídila [i] 03:00 Babylon [i] 03:30 Sabotáž [i] 03:55 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:05 Babička, Hlučíňáci, kráva a já [i] 04:35 Narodil se BOB [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2245 [i] 09:50 SUPERSTAR [i] 11:20 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly: Samuel má padáka [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope IV 19 [i] 13:50 Pohřešovaní III 14 [i] 14:45 Odložené případy IV: Přísun krok [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Dluh 1 [i] 16:30 Přátelé IX 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravidlo 51 23 [i] 18:30 Ulice 2246 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Baba na zabití 9 [i] 21:25 Dr. House VIII: Kdo je bez viny 11 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Tudorovci IV 9 [i] 23:55 Plastická chirurgie s.r.o. VI 13 [i] 00:40 Big game [i] 01:30 Novashopping 02:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Dluh 1 [i] 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Policie Hamburk II: Turecká nevěsta 8 [i] 07:35 Kutil Tim I: Jak se má Bob 18 [i] 08:20 M*A*S*H 122 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VIII: Detektiv pacientem 5 [i] 11:05 Schimanski: Děti pekla [i] 13:05 Policie Hamburk II: Luckyho labutí píseň 9 [i] 14:05 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Cyklon 10 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Dokud jsi tady [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Jde se spát 164 [i] 21:45 Partička [i] 22:25 Absolutní moc [i] 00:50 Nedokonalé zločiny V: Poslední přednáška 14 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 44/188 [i] 06:15 Viktória 69/171 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 174/216 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 16/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Láska a trest 31-32 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 24 [i] 14:05 O.C. California I. 21/27 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 13/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 175/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 45/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik I. 9-10/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 25 [i] 21:50 Láska a trest 33-34 [i] 23:45 Bolesti slávnych II. 3/18 [i] 00:35 Ally McBealová I. 9/23 [i] 01:15 Adela show [i] 01:45 Veronika II. 5-6/22 [i] 02:25 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 13/22 [i] 03:10 Letušky [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Alex a Emma [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Prázdniny za všechny prachy [i] 13:50 Nine [i] 15:50 Na hraně [i] 17:30 American Teen [i] 19:20 Obhájce [i] 21:25 Doktor od jezera Hrochů [i] 23:30 Replikant [i] 01:15 Politické kruhy [i] 03:00 Zkrocená hora [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:15 Biatlon [i] 11:00 Běžecké lyžování [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 12:30 Snooker [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:45 Biatlon [i] 15:30 Biatlon [i] 16:15 Snooker [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 19:00 Biatlon [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Jezdectví [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Box [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i] 06:20 Pohotovost 4: Léčka 1