Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Škaredá Betty III. 5-6/24 [i] 07:30 Kung Fu panda I. 7/16 [i] 07:55 Tučniaky z Madagaskaru 6/16 [i] 08:20 Príbeh o oslíkovi [i] 09:50 Bláznivý Jimov život VIII. 5-6/18 [i] 10:40 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 13:00 Na telo [i] 13:50 Záchranári 2/18 [i] 14:45 Zmluva s diablom [i] 16:35 Únos letu 181 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 22:00 Let's Dance [i] 00:10 Hady v lietadle [i] 01:50 Izba číslo 6 [i] 03:15 Záchranári 2/18 [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Autosalón [i] 06:00 Správy RTVS [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Škaredé káčatko: Strýko Max [i] 07:25 Garfield II.: Smutný papagáj [i] 07:40 Bola raz jedna planéta: Poľnohospodárstvo [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:35 Zbojnícke fašiangy: Marčuša a Pecko gazdujú 3/3 [i] 09:05 Sršne v úli: Súperi 3/7 [i] 09:35 S Jakubom na rybách [i] 10:00 Planéta Zem zhora III.: Japonsko, Tokio. Masový konzum. 1. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody I. [i] 14:15 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody II. [i] 15:10 Film pre pamätníkov - rež. Štefan Uher: Keby som mal pušku [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:45 Hlavne, že sa máme radi... 6/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Môj dom je plný zrkadiel 1/2 [i] 22:00 Môj dom je plný zrkadiel 2/2 [i] 23:50 Góly - body - sekundy [i] 00:00 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody I. [i] 00:50 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody II. [i] 01:35 Môj dom je plný zrkadiel 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Michael Jackson ako ho nepoznáme [i] 06:35 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 2. časť: Útlak [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:25 Test magazín [i] 09:35 On air [i] 10:00 Služby Božie na 1. pôstnu nedeľu [i] 11:30 Família: Família - Na dobu určitú [i] 12:00 MS v biatlone [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Slovo [i] 13:30 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 15:00 MS v biatlone [i] 16:15 Trezor: Pomník Hurbanovi [i] 16:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Sharleen Spiteri [i] 17:10 Jazda na spiacom obrovi [i] 18:05 Pred rokmi... [i] 18:30 Večerníček: Viki a Tiki [i] 18:40 Táraninky: Hudba II. [i] 18:50 (Ne)celebrity: Jozef Rodák [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Irán - storočie bojov o ropu [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Pozvánka do divadla: Skon Paľa Ročku [i] 23:15 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 23:40 Kultúrna pasovačka [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:20 Geissenovci sú späť 6 [i] 08:30 Ambiciózna blondínka [i] 10:30 Fantastické torty 12 [i] 11:30 Kde bolo, tam bolo 6 [i] 12:30 Telo ako dôkaz 5 [i] 13:20 Zabiť Hitlera 1/2 [i] 14:30 Anna a kráľ [i] 17:25 Bučkovci 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 22 výstrelov [i] 23:05 Prebudená smrť [i] 01:05 22 výstrelov [i] 02:50 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 03:45 Zmena je život I. 11,12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:05 Život na zámku 45 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:15 Vyzvedač [i] 10:30 Big Ben XII. 6/6 [i] 12:20 Kutyil s.r.o. 5 [i] 13:40 DA VINCI [i] 16:45 Nezmieriteľní [i] 19:00 Ice Road Truckers III. 3 [i] 20:00 Moderná rodina 12 [i] 20:30 Kráľova priazeň [i] 22:45 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 00:30 Rockeri [i] 01:50 Prorok zla [i] 03:20 Nehoda [i] 04:45 Stav beztiaže 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Někdo to rád hloupé II. 23 [i] 08:00 Advokáti VII. 22 [i] 08:55 Pán šelem II. 16 [i] 09:50 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 14 [i] 10:50 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 15 [i] 11:50 Merlin I. 13 [i] 12:45 Advokáti VIII. 1 [i] 13:40 Ochránce III. 6 [i] 14:35 Umíte tančit? VI. 21 [i] 15:30 Posel ztracených duší II. 12 [i] 16:25 Případy Anikky Bengtzonové I. 2 [i] 18:10 JAG III. 10 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 6 [i] 21:00 Con Air 1 [i] 23:25 CSI: New York IX. 7 [i] 00:20 Posel ztracených duší II. 12 [i] 01:15 Con Air 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 06:00 Jak se to dělá: Pružiny/dlažební kostky/piána [i] 06:25 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i] 06:50 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 07:15 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 28 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 29 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Protizáplavová zdymadla v Benátkách [i] 10:50 Americké zbraně: Odvaha a uznání [i] 11:40 Republika chřestýšů 3 [i] 12:35 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 13:05 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Na mizině [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Špatný pocit [i] 16:15 Dílna pro psance Jesseho Jamese: Hot rod pro záhadného klienta [i] 17:10 Nutné k přežití: Turecko [i] 18:05 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i] 19:00 Jak se to dělá: Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily [i] 19:30 Jak se to dělá 1 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 21:00 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 22:00 Říční příšery: Útok v Mongolsku [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Požár na palubě [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Unesen na bojišti [i] 00:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 01:50 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 02:50 Říční příšery: Útok v Mongolsku [i] 03:50 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 04:15 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Pohádky z lipových špalíčků [i] 06:30 Babar: Sloní expres 18/26 [i] 06:55 Trojčátka: Svatý Jiří a drak 7/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ odloženého dítěte 7/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Kjótu [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku "60" Konkurs 7/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kouzelnice [i] 14:15 Tichý svědek [i] 15:25 Fantom Morrisvillu [i] 16:55 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Přepadovka 7/13 [i] 18:00 Příběhy slavných [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Stín smrtihlava [i] 21:25 168 hodin [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Díky za každé nové ráno [i] 23:40 Komisař Moulin [i] 01:20 Zázraky přírody [i] 02:30 Archimedův bod [i] 03:40 Manéž Bolka Polívky [i] 04:55 Můj první výdělek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Lubor Tokoš jako malíř . Připravil K. Fuksa [i] 06:00 Putování za vínem: Španělsko - Galicie [i] 06:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 6/26 [i] 07:30 Ještě jsem tady - Věra Perlínová [i] 08:00 Československý filmový týdeník 1963 925/2379 [i] 08:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 6 [i] 08:30 Mýty a fakta historie: Kdo opravdu objevil Ameriku?: V minulosti byly plavby přes 1/2 [i] 09:15 Kariéra Hermanna Göringa 1/3 [i] 10:10 Největší tankové bitvy: Ludwig Bauer [i] 10:50 Krajem čapích hnízd: Tam, v království lesa 2/3 [i] 11:20 Chcete mě? [i] 11:35 Království divočiny: Darwinovy pěnkavy [i] 12:00 Velké rozčarování [i] 13:45 Trilobit Beroun 2012 [i] 14:25 Sváteční slovo sochaře Martina Gaji [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:55 Uchem jehly [i] 15:20 Cesty víry: Druhý hlas [i] 15:45 Kde peníze pomáhají [i] 15:55 Hráč bez limitu [i] 16:20 Léčení s delfíny [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Štěpán [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Saturnovy prstence 15/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 14/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Kouzelný prsten 15/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a neposlušný mravenec 47/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:50 Sněžný muž Hugo [i] 20:00 Čtyři v tom [i] 20:50 Letecké katastrofy III.: Tajemná srážka [i] 21:40 Kanadská soda [i] 22:05 Zločin 7/20 [i] 23:05 Na plovárně s Olgou Sommerovou "60" Rozhovor Marka Ebena s významnou českou filmovou [i] 23:30 Panenství [i] 01:00 Cabiriiny noci [i] 02:45 ČT Live - Divokej Bill [i] 03:40 Zločin 7/20 [i] 04:40 Mariza aneb příběh fada [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:20 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 24 [i] 06:35 Superpes Krypto 6 [i] 07:00 Batman vítězí IV 7 [i] 07:20 Želvy Ninja VII 4 [i] 07:45 Hannah Montana 13, 14 [i] 08:40 Víkend: Zima s dětmi [i] 09:25 28 dní [i] 11:15 Mr. Bean [i] 11:45 Chlapci a chlapi: Zimní zkoušky 7 [i] 12:50 Noci v Rodanthe [i] 14:40 Andělská tvář [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 O Červené Karkulce [i] 18:50 PRÁSK! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 21:55 Střepiny [i] 22:25 15 minut [i] 00:35 Novashopping 01:10 Andělská tvář [i] 03:50 Volejte Novu [i] 04:20 Koření: Všechny vůně světa [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Tutenstein I: Tajné přání 18 [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Goofy batoletem 4 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Tajná mise v severní Africe 3 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách III: Vražda v divadle 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 M*A*S*H 121 [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Nedělní receptář extra 13:45 Předtím a potom [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 18:00 Ženy na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Výměna [i] 23:15 Vraždy podle předlohy [i] 01:40 Myšlenky zločince V: Odplata 11 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Anatomie lži II: Světlo na konci tunelu 21 [i] 04:55 Tajemství 2. světové války: Tajná mise v severní Africe 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Skrytá vášeň 43/188 [i] 06:45 Poisťovňa šťastia IV. 14/16 [i] 08:10 Úbohá Nasťa 93 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Ženské veci, chápeš? [i] 12:05 Veronika Marsová III. 15-16/20 [i] 14:10 Siedmy zvitok 3/3 [i] 16:00 Larina voľba 139 [i] 16:55 Skrytá vášeň 44/188 [i] 17:50 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i] 20:00 Anděl s ďáblem v těle [i] 22:05 Blízko vraha [i] 00:00 Vraždy na samote [i] 01:45 Zabi ma, ak môžeš [i] 03:15 Smiechoty [i] 04:10 Bzzz!!! [i] 04:35 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Tristan a Isolda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Krotitelé upírů [i] 15:45 Zajíček bez oušek [i] 17:45 Mary a Max [i] 19:25 Nine [i] 21:25 Každý chce být Ital [i] 23:20 Zkrocená hora [i] 01:30 Nezvratný důkaz [i] 03:05 Černá Dahlia [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:45 Biatlon [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 14:45 Biatlon [i] 15:45 Běžecké lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 23:45 Alpské lyžování [i] 00:00 Biatlon [i] 00:45 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 5: Řeč peněz 15 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 5: Křižák 16 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 5: V rukou božích 17 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 5: V utajení 18 [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde na baseball 3 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 19:00 Skandál 2: Hranatý okruh 4 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Utkala jsem se se zákonem 1 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Romantická noc 9 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Studená krůta 10 [i] 23:00 Junior [i] 01:10 První liga 2 [i] 03:10 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země z ptačí perspektivy 5 [i] 07:05 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 08:10 Podzemí městí 10 [i] 09:05 Jimmyho les 4 [i] 10:05 Jamieho revoluce ve stravování II. 6 [i] 11:05 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 12:05 Arktidou s Brucem Parry 3 [i] 13:15 Farma pro mě 1 [i] 14:25 Země z ptačí perspektivy 6 [i] 15:30 Život 8 [i] 16:30 On the Spot: Reportéři v akci: Siwa [i] 17:35 Podfuky a podrazy 1 [i] 18:40 Sběrači 3 [i] 19:40 Nejpřísnější rodiče světa 30 [i] 20:55 Ledová patrola 4 [i] 22:00 Nejtěžší podmínky II. 1 [i] 23:05 Sám v divočině 5 [i] 00:10 On the Spot: Reportéři v akci: Siwa [i] 01:15 Život 8 [i] 02:15 Podzemí městí 10 [i] 03:10 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 04:00 Mravenci vědí všechno 10 [i] 04:20 Vražedných šedesát 3 [i] 04:55 Podfuky a podrazy 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň [i] 07:30 Avalon [i] 09:35 Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera [i] 11:00 Jack a Jill [i] 12:30 Obyčejná poprava [i] 14:15 Králičí nora [i] 15:50 Ocelová pěst [i] 17:55 Pan Popper a jeho tučňáci [i] 19:30 Před kamerou X. 7 [i] 20:00 Strom života [i] 22:15 Díra [i] 23:45 Vendeta [i] 01:25 Hrdina ulice [i] 03:00 Vendeta [i] 04:30 Alarm [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Pohřben s úsměvem [i] 07:40 Moje krásná učitelka [i] 09:15 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn [i] 11:00 Kluci z kalendáře [i] 12:25 Život po životě [i] 14:30 Facebookoví šílenci