Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Škaredá Betty III. 3-4/24 [i] 07:20 Kung Fu panda I. 6/16 [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru 5/16 [i] 08:10 Good Burger [i] 09:55 Bláznivý Jimov život VIII. 3-4/18 [i] 10:45 Tommy Boy [i] 12:40 SUPERSTAR - ZAČÍNAME [i] 14:50 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 17:45 Sekerovci [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Cudzinec (HD) [i] 22:30 Skrytá identita [i] 01:15 Beštia [i] 02:40 Cudzinec (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko v obrazoch [i] 05:25 Svet v obrazoch [i] 05:55 Správy RTVS [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Škaredé káčatko: Úbohé lasice [i] 07:15 Garfield II.: Krtkov tunel [i] 07:25 Bola raz jedna planéta: Podnebie [i] 07:55 Fidlibumove rozprávky [i] 08:20 Mediteránske rozprávky: Kus jazyka 3/3 [i] 09:00 Tanečná akadémia: Jeden dokonalý deň 11/26 [i] 09:25 Tanečná akadémia: Pod tlakom 12/26 [i] 10:00 Legendy popu [i] 12:00 Nikto nie je dokonalý [i] 13:05 Autosalón [i] 13:35 On air [i] 14:00 Krajina rebelov - Nový svet 3/8 [i] 15:45 Na krídlach lásky [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Skutočný príbeh: Únos [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Liečiace ruky [i] 00:15 Na krídlach lásky [i] 01:40 Skutočný príbeh: Únos [i] 03:10 Správy RTVS [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 04:00 Počasie [i] 04:10 Liečiace ruky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Putovanie kontinentov: Európa - tropické začiatky [i] 09:50 Test magazín [i] 10:00 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 12:00 5 minút po dvanástej: Učenie - mučenie [i] 13:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:30 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 15:15 MS v biatlone [i] 17:00 Senior klub [i] 17:35 Sedemnásť zastavení jari 5/12 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Viki a Tiki [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 (Ne)celebrity: Květa Perečinská [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 2. časť: Útlak [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Sharleen Spiteri [i] 21:20 Izba 666 [i] 22:05 Československý filmový týždenník [i] 22:15 Michael Jackson ako ho nepoznáme [i] 23:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Bostonské zločiny V. 6 [i] 05:50 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:35 Timon a Pumbaa [i] 06:55 Gumkáči III. [i] 07:55 Beyblade Metal Fusion [i] 08:25 Bakugan [i] 09:00 Dobrodružstvo v tábore [i] 11:00 Najprísnejší rodičia na svete 10 [i] 12:00 Dom snov IV. 28/28 [i] 13:00 Geissenovci sú späť 6 [i] 14:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 15:50 Nora Roberts: Vražedná nevinnosť [i] 18:00 Panelák: Srdiečko [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 22:00 Prci, prci, prcičky 3: Svadba [i] 00:10 12 dní hrôzy [i] 01:45 Prci, prci, prcičky 3: Svadba [i] 03:20 Zmena je život I. 10,11 [i] 04:40 Zločinné úmysly 2,3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Špeciálne komando II. 7 [i] 06:05 Život na zámku 44 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:15 Royal Flash [i] 10:30 Zabudni na minulosť [i] 12:20 Rain Man [i] 15:25 Panelák: Škatule, hýbte sa! [i] 16:30 Simpsonovci: XVIII. 15,16,17 [i] 17:50 Utrhnutý z reťaze [i] 20:00 Moderná rodina 11 [i] 20:30 "Když rozvod, tak rozvod" [i] 22:10 Stratená duša [i] 00:00 Ako som spoznal vašu mamu V. (8 [i] 02:20 Božská mrcha III. 17,18,19/19 [i] 04:25 Stav beztiaže 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 22 [i] 07:55 Advokáti VII. 21 [i] 08:50 Pán šelem II. 15 [i] 09:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 12 [i] 10:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 13 [i] 11:45 Merlin I. 12 [i] 12:40 Advokáti VII. 22 [i] 13:35 Ochránce III. 5 [i] 14:35 Umíte tančit? VI. 20 [i] 15:30 Posel ztracených duší II. 11 [i] 16:25 Ten, kdo tě chrání II. 3 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání II. 4 [i] 18:15 JAG III. 9 [i] 19:15 Případy Anikky Bengtzonové I. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 21:55 Jak prosté I. 6 [i] 22:50 NCIS VI. 13 [i] 23:45 NCIS VI. 14 [i] 00:40 Jak prosté I. 6 [i] 01:35 Ten, kdo tě chrání II. 3 [i] 02:25 Ten, kdo tě chrání II. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Den stěhování [i] 06:00 Jak se to dělá: Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny [i] 06:25 Na plný plyn: Ducati [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 09:05 Impozantní lodě: Norwegian Epic [i] 09:55 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 10:50 Podvody Keitha Barryho: Randění a smělost [i] 11:40 Podvody Keitha Barryho: Prodejce ojetých aut [i] 12:35 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 13:30 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 14:25 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 3 [i] 16:15 Rychle a hlasitě: Darebný dragster [i] 17:10 Texaské války aut: Soupeření začíná [i] 18:05 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 19:00 Jak se to dělá: Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu [i] 19:30 Jak se to dělá 52 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 9 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 22:00 Costa Concordia: Úplný příběh: Noční můra na vysněné lodi [i] 23:00 Costa Concordia: Úplný příběh: Záchrana [i] 00:00 Cizí předměty v těle: Nezvaní hosté [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 9 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 02:20 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 02:50 Costa Concordia: Úplný příběh: Noční můra na vysněné lodi [i] 03:50 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 04:15 Dílna pro psance Jesseho Jamese: Hot rod pro záhadného klienta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H z Paláce K [i] 06:40 Malý televizní kabaret [i] 07:05 Finley požární autíčko 30/39 [i] 07:30 Princezna Slunce [i] 08:45 Setkání Addamsovy rodiny [i] 10:10 Slovácko sa nesúdí "60" Nadílka 3/12 [i] 10:55 Zkoušky z dospělosti: Maturity 6/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O kumburské Meluzíně [i] 13:55 Libeňský čaroděj [i] 14:30 Záhada modrého pokoje [i] 15:40 Příliš mladí na lásku [i] 17:20 Nemocnice na kraji města "60" Ema 7/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Silvestrovský koktejl [i] 22:05 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:07 Návštěvníci [i] 23:50 Largo Winch [i] 01:35 Sváteční slovo pedagoga Pavla Wienera [i] 01:45 Studio B [i] 02:25 Manéž Bolka Polívky [i] 03:35 Jablko nepadá daleko od stromu [i] 04:45 Kdo chytá štěstí za pačesy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Růžemi navštívený [i] 05:50 Kde peníze pomáhají [i] 06:00 Letecké katastrofy III.: Záhada zavřených dveří [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Artmix [i] 07:45 Divadlo žije! [i] 08:10 Úsměvy [i] 08:50 Náš venkov [i] 09:10 Znovu Na Vlachovce [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Herbert Nitsch - na nádech za hranice možností [i] 11:05 Tajemství železnic [i] 11:30 Mondrian Studio [i] 12:25 Panství Downton 6/7 [i] 13:10 Legendární inscenace: Balada pro banditu [i] 13:40 Galerie umění: Turnerova bouřlivá plátna v Tate 9/13 [i] 14:05 Svět zázraků [i] 14:30 Paparazzi na Riviéře [i] 15:30 Go! [i] 16:00 Kamera na cestách: Londýn, zrcadlo světa [i] 16:55 Zázračná planeta: Tyranosauří smečky 1/2 [i] 17:45 O bílém jadýrku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a statečný Pepa 46/104 [i] 19:20 Garfieldova show [i] 19:45 Jak to chodí u hrochů 19:50 Sněžný muž Hugo [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Kdo opravdu objevil Ameriku?: V minulosti byly plavby přes 1/2 [i] 20:45 Těžká léta československého filmu: 1969-89 4/12 [i] 21:40 Stíny horkého léta [i] 23:20 Na stojáka [i] 23:45 Taking Off [i] 01:15 Čtyři v tom [i] 02:00 Černá zmije III: Duel a dualita 6/6 [i] 02:30 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 03:15 Cestička z domova [i] 04:10 Recitál Jana Nedvěda [i] 04:45 Tanec před kamerou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:30 Baby Looney Tunes II 11 [i] 06:50 Taz - mania III 7 [i] 07:15 Superpes Krypto 5 [i] 07:40 Batman: Odvážný hrdina 11 [i] 08:05 Želvy Ninja VII 3 [i] 08:25 Superkočky 17 [i] 09:15 Zachraňte Willyho 2 [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Právě začínáme [i] 13:55 Mr. Bean: Odpal, pane Beane [i] 14:25 Hotel snů: Vietnam [i] 16:15 Nenávidím den Sv. Valentýna [i] 17:55 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sexy 40 [i] 22:05 Fotr je lotr [i] 00:05 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 01:25 Novashopping 02:00 Volenka [i] 03:25 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Tutenstein I: Tut junior 17 [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Kutil Goofy 3 [i] 08:10 M*A*S*H 120 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Osudné cvičení [i] 12:10 Paklíč [i] 13:50 Servírka [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Obhájce [i] 22:50 Inkvizitor [i] 00:50 Duel Frost - Nixon [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 42/188 [i] 06:15 Poisťovňa šťastia IV. 13/16 [i] 07:40 Úbohá Nasťa 92 [i] 08:35 Veštiareň [i] 09:35 Parížske prázdniny [i] 11:55 Horiace pobrežie 3/4 [i] 14:20 Komisár LaBréa: Smrť v Bastile [i] 16:10 Larina voľba 138 [i] 17:05 Skrytá vášeň 43/188 [i] 18:00 Prázdninový lekár na Capri [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i] 21:55 Inga Lindströmová: Stretnutie pri mori [i] 23:50 Zabi ma, ak môžeš [i] 01:35 Komisár LaBréa: Smrť v Bastile [i] 03:00 Smiechoty [i] 03:30 Bzzz!!! [i] 03:55 SEDEM s r.o. [i] 04:40 Kočičí princ [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Iluzionista [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:45 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 15:35 Alex a Emma [i] 17:20 Kapela přijela [i] 18:55 Milosrdné lži [i] 21:35 Černá Dahlia [i] 23:45 Špatným směrem [i] 01:45 Stopy vraha [i] 03:40 Podivný zločin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:10 Alpské lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 3: Ještě jeden na cestu 22 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 5: Rainbow's End 10 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 5: Pouze žena 11 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 5: Štěstíčka 12 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 5: Kmen 13 [i] 14:00 Walker, Texas Ranger 5: Spása na dosah 14 [i] 15:00 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 17:00 Sněhurka bratří Grimmů [i] 19:00 Bratři a sestry 5: Rozhodnutí 7 [i] 20:00 Bratři a sestry 5: Rapsodie smyslů 8 [i] 21:00 Junior [i] 23:10 Dobrá manželka 4: Utkala jsem se se zákonem 1 [i] 00:10 Skandál 2: Hranatý okruh 4 [i] 01:10 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 03:10 První liga [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 4 [i] 06:00 Univerzum:Od sucha k potopě [i] 07:05 Podzemí měst II. 11 [i] 08:05 Zmizelé světy 26 [i] 09:05 Země z ptačí perspektivy 5 [i] 10:15 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 11:25 Vášnivý jedlík 1 [i] 12:25 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 13:30 Jimmyho les 4 [i] 14:35 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 15:40 Anatomie zemětřesení [i] 16:45 Velký bariérový útes 3 [i] 17:50 Slavní, bohatí a bez domova 3 [i] 19:05 Sběrači 2 [i] 20:05 Nejpřísnější rodiče světa 29 [i] 21:20 Uvnitř lidského těla 2 [i] 22:25 Předvoj II. 11 [i] 23:00 Předvoj II. 12 [i] 23:40 Raději se bojte 6 [i] 00:35 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 3 [i] 01:45 Zemské jádro [i] 02:50 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 03:45 Když se Země zatřese: Úder hyperkánu 3 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 2 [i] 04:55 Velký bariérový útes 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Můj přítel delfín [i] 07:50 Planeta 51 [i] 09:20 Perfect Days - I ženy mají své dny [i] 11:10 Hořící keř, část 3. [i] 12:30 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. [i] 14:35 Neklid [i] 16:05 Líbáš jako ďábel [i] 17:55 The EE British Academy Film Awards 2013 [i] 20:00 Kamarád taky rád [i] 21:50 Tři dny ke svobodě [i] 00:00 Neopouštěj mě [i] 01:45 25 karátů [i] 03:10 Dream House [i] 04:40 Osm bláznivých večerů [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2