TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 10:40 Prisahal som pomstu [i] 12:30 Komisár Rex III. 4/12 [i] 13:25 Odložený prípad II. 7/23 [i] 14:15 Monk III. 1/16 [i] 15:10 Alf II. 1-2/24 [i] 16:05 Dr. House V. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Úder z nebies [i] 22:25 AKČNÝ PIATOK: Beštia [i] 00:10 Misia pomsty [i] 01:45 Úder z nebies [i] 03:15 Komisár Rex III. 4/12 [i] 04:00 Alf II. 1/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Dámsky klub "N" [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Počasie [i] 08:20 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Farby lásky 16/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 49 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Žena na úteku 79 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Keď sa narodí dieťa I. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 62 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu [i] 22:10 Film s Alainom Delonom:Kto nastaví kožu [i] 23:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Farby lásky 16/20 [i] 00:55 Doktorka Quinnová IV.: Keď sa narodí dieťa I. [i] 01:40 Film s Alainom Delonom:Kto nastaví kožu [i] 03:25 Sila lásky V. 49 [i] 04:15 Sila lásky VI. 62 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Polícia [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Uralské rozprávky: Strieborné kopýtko [i] 08:50 Táraninky: Jedlo [i] 08:55 Rómsky magazín [i] 09:20 Fokus právo [i] 10:00 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Mama to vie najlepšie [i] 13:30 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 15:40 Európska liga - zostrihy [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:40 Fokus rodina [i] 17:15 MS v biatlone [i] 18:50 Večerníček: Viki a Tiki [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Putovanie kontinentov: Európa - tropické začiatky [i] 20:50 Família: Família - Na dobu určitú [i] 21:20 Kino na Dvojke: Celebrity [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Počasie [i] 23:20 BHS 1975: Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert B dur pre klavír a orchester K.V. 456 [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Bostonské zločiny V. 5 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Sklamanie [i] 08:50 Súdna sieň: Počasie [i] 09:50 Panelák: Karkulka [i] 11:00 Náš nový dom III. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Vianočná pečienka [i] 15:00 Kosti 18 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: "Hviezda" [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Srdiečko [i] 21:30 Narnia: Lev, šatník a čarodejnica [i] 00:35 Pomstiteľ [i] 02:15 Incest [i] 03:45 Transplantačná jednotka 4 [i] 04:25 Zločinné úmysly 15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Božská mrcha III. 7 [i] 06:05 Život na zámku 43 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:15 V uliciach San Francisca 59,60 [i] 10:30 Policajt z L.A. 30 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 8 [i] 12:10 Deti [i] 14:15 Skutočné paničky z Orange County III. 12/12 [i] 15:15 Deň a Noc 24 [i] 15:45 Simpsonovci: XIX. 5,6 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 17:25 Najšpinavšie domácnosti 13 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 20:00 Deň a Noc LIKE [i] 20:30 TO NAJLEPŠIE Z ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:40 Experti 5 [i] 23:30 Sexi vyšetrovateľka [i] 01:05 Špeciálne komando: III. 10,11/11 [i] 02:30 Podvodníci [i] 04:10 Črepiny PLUS [i] 04:45 Najprísnejší rodičia na svete 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 17 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 5 [i] 08:55 JAG II. 4 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 2 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání III. 17 [i] 12:40 JAG II. 5 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 5 [i] 14:35 CSI: New York VII. 7 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 16:20 Lovci pokladů III. 3 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 18 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 6 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 20:05 CSI: New York VII. 8 [i] 21:00 Vítejte v džungli 1 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev III. 12 [i] 00:00 Cena za lidskost I. 13 [i] 00:55 Vítejte v džungli 1 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Šťastná hvězda [i] 06:00 Jak se to dělá 65 [i] 06:25 Rození obchodníci: MGB GT - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Vyrovnání [i] 08:10 Špinavé práce: Uklizeč parníku [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 09:55 Nutné k přežití: Čína [i] 10:50 Jak to dělají? 20 [i] 11:15 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 11:40 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 12:35 Pátá rychlost 7 [i] 13:05 Pátá rychlost 8 [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka na počest Davida Manna část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 16:15 Špinavé práce: Stavitel bilboardů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 18:05 Nutné k přežití: Guatemala [i] 19:00 Jak se to dělá: Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo [i] 19:30 Jak se to dělá 51 [i] 20:00 Nejtvrdší práce na světě: Odstranění vražedných včel [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 22:00 Superlidé: Síla [i] 23:00 Skutečná forenzní laboratoř 9 [i] 00:00 Skutečná forenzní laboratoř 11 [i] 00:55 Nejtvrdší práce na světě: Odstranění vražedných včel [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 02:50 Superlidé: Síla [i] 03:50 Skutečná forenzní laboratoř 9 [i] 04:45 Jak to dělají?: Whisky z Tennessee / Optika pro noční vidění / Sauny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Zásady pana Pascoea 2/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Lovci perel 23/26 [i] 09:25 Tajemství rodu Ester Janečkové [i] 10:20 Rub a líc partnerství se slavným [i] 11:00 Život na zámku "60" Podraz 6/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Kozí porodnice [i] 17:25 Besipky: Léky za volantem [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Vyprávěj "60" Poslové víry 5/22 [i] 20:55 13. komnata Oldřicha Říhy [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 23:10 Kriminálka Paříž: Bude z tebe chlap 41/62 [i] 00:05 Město žen III: Král konce ulice 4/15 [i] 00:25 Copak bych vám lhal? [i] 00:55 Slovácko sa nesúdí "60" Polénko 2/12 [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:10 Sama doma - [i] 03:40 Banánové rybičky [i] 04:20 Po stopách hvězd [i] 04:45 Bakaláři [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:35 Zeměpis světa: Austrálie 1/5 [i] 05:50 Kde peníze pomáhají [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:55 GEN: Karel Malich pohledem [i] 09:10 Otevřené město [i] 10:05 Ještě jsem tady - Zuzana Ceplová [i] 10:35 Klíč [i] 12:35 Na plovárně se Zakirem Hussainem [i] 13:05 Jistě, pane ministře: Ruka ruku myje 7/22 [i] 13:35 Chcete mě? [i] 13:50 Zeměpis světa: Austrálie 2/5 [i] 14:05 Voda rovná se existence [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Technické divy světa: Obří teleskopy 4/10 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Jak Mája hledala muší vajíčka 45/104 [i] 19:15 Doug 10/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Tyranosauří smečky 1/2 [i] 20:55 Vesmír: Souhvězdí 23/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Spike Lee [i] 23:30 ČT Live - Divokej Bill [i] 00:30 S Robertem v posteli [i] 00:55 Černá zmije III: Duel a dualita 6/6 [i] 01:25 Pološero - Za katrem [i] 01:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:20 Evropa dnes [i] 02:45 Klíč [i] 03:10 Postřehy odjinud [i] 03:15 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 03:55 Za dveřmi je A.G. [i] 04:25 O písničkách a tancování z Malé [i] 04:45 Co dítě to muzikant [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2244 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Něco je špatně 390 [i] 11:05 Přátelé IX 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Mike a Molly [i] 13:00 Nemocnice Chicago Hope IV 18 [i] 13:50 Pohřešovaní III 13 [i] 14:45 Odložené případy IV: Pokoj, kde se dává sbohem [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Výměna 22 [i] 16:30 Přátelé IX 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravý patriot 22 [i] 18:30 Ulice 2245 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 10 000 př. n. l. [i] 22:15 Smrtonosná zbraň 3 [i] 00:25 Novodobá strašidla [i] 02:15 Novashopping 02:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Výměna 22 [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Policie Hamburk II: Není cesty zpátky 7 [i] 07:35 Kutil Tim I: Jaké štěstí být Taylorem 17 [i] 08:20 M*A*S*H 120 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VIII: Z důvodu nepříčetnosti 4 [i] 11:05 Schimanski: Schimanski musí trpět [i] 13:05 Policie Hamburk II: Turecká nevěsta 8 [i] 14:05 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Labutí píseň 9 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Žhavé výstřely 2 [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 X-Men 2 [i] 01:45 Chlapec v pruhovaném pyžamu [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 41/188 [i] 06:20 Viktória 68/171 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 173/216 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 15/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Láska a trest 29-30 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 23 [i] 14:05 O.C. California I. 20/27 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 12/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 174/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 42/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:40 Máš pravdu, miláčik I. 7-8/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 24 [i] 21:50 Láska a trest 31-32 [i] 23:45 Víťazstvo hriešnice [i] 02:00 L.O.V.E. [i] 02:45 Na streche [i] 03:20 SEDEM s r.o. [i] 04:15 Princezná na hrášku [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 V neděli večer [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Spálené mosty [i] 13:45 Můj soused zabiják 2 [i] 15:35 Lord of the Dance in 3D [i] 17:20 Prázdniny za všechny prachy [i] 19:05 Obhájce [i] 21:10 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 22:55 Podivný zločin [i] 00:50 Politické kruhy [i] 02:35 Hrozba v poušti [i] 04:05 Svatý boj [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Snooker [i] 17:15 Biatlon [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Biatlon [i] 23:45 Motorsport [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 3: Náhodné činy 20 [i] 06:20 Pohotovost 3: Něco si přej 21 [i] 07:20 Pohotovost 3: Ještě jeden na cestu 22 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 5: Křižák 16 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: V rukou božích 17 [i] 12:20 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 5: V utajení 18 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Hrdinové všedního dne 19 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 18:20 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Ka Hakaka Maika'i 6 [i] 21:20 Bratři a sestry 5: Rozhodnutí 7 [i] 22:20 Bratři a sestry 5: Rapsodie smyslů 8 [i] 23:20 Skandál 2: Hranatý okruh 4 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Utkala jsem se se zákonem 1 [i] 01:20 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i] 02:20 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Ka Hakaka Maika'i 6 [i] 04:15 Pohotovost 3: Něco si přej 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 3 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 9 [i] 06:15 Mravenci vědí všechno 10 [i] 06:30 Proklepnuto 5 [i] 07:05 Univerzita vševědoucna 9 [i] 08:10 Podzemí měst 8 [i] 09:05 Jimmyho farma II. 2 [i] 10:15 Utajený šéf IV. 1 [i] 11:10 Nejpřísnější rodiče světa 36 [i] 12:20 Úžasná planeta 3 [i] 13:25 Zvířecí rekordmani IV.: Největší tlamy 10 [i] 14:30 Vražedných šedesát 4 [i] 15:10 Titanoboa: Had 2 [i] 16:15 Podzemí měst 9 [i] 17:10 Jimmyho farma II. 3 [i] 18:20 Utajený šéf IV. 2 [i] 19:20 Zvířecí rekordmani IV. 11 [i] 20:25 Univerzum:Celkový obraz [i] 21:30 Megakatastrofy 5 [i] 22:30 Pravdivé př