TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:35 Zámena manželiek - NOVÉ ČASTI [i] 10:35 Vydierači [i] 12:25 Komisár Rex III. 3/12 [i] 13:25 Odložený prípad II. 6/23 [i] 14:15 Monk II. 16/16 [i] 15:10 Alf I. 24-25/25 [i] 16:05 Dr. House V. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA - NOVÁ SHOW [i] 21:30 HORÚCA KRV II.- PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Dr. House V. 14/24 [i] 00:05 Monk II. 16/16 [i] 00:55 Odložený prípad II. 6/23 [i] 01:40 Vydierači [i] 03:15 Komisár Rex III. 3/12 [i] 04:00 Alf I. 25/25 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS [i] 06:05 Dámsky klub "N" [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Počasie [i] 08:20 Galileo: Galileo - špeciál o futbale [i] 08:55 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Krvavý kúpeľ 15/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 48 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Občan za dverami [i] 14:15 Žena na úteku 78 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Jeden národ [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 61 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Krajina rebelov - Nový svet 3/8 [i] 22:00 Borgiovci 6/9 [i] 22:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Krvavý kúpeľ 15/20 [i] 23:45 Doktorka Quinnová IV.: Jeden národ [i] 00:30 Žiť ako lev 3/6 [i] 02:05 Borgiovci 6/9 [i] 02:55 Žena na úteku 78 [i] 03:40 Sila lásky V. 48 [i] 04:30 Sila lásky VI. 61 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:50 Táraninky: Láska [i] 08:55 Maďarský magazín [i] 09:20 Fokus - spotrebiteľ [i] 10:00 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Polícia [i] 13:00 Profesionál [i] 13:30 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 15:35 Senior klub-magazín [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:40 Fokus právo [i] 17:15 MS v biatlone [i] 18:55 Futbal - Európska liga: Neapol - Plžeň [i] 21:00 Jeden deň: Jeden deň - Valentín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Bostonské zločiny V. 4 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Diéta [i] 08:50 Súdna sieň: Nymfa [i] 09:50 Panelák: Had na hrudi [i] 11:00 Náš nový dom III. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Skvelý brat [i] 15:00 Kosti 17 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Vianočná pečienka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Škatule, hýbte sa! [i] 21:30 Pod povrchom 50 [i] 22:45 Zločin II. 7 [i] 23:45 Kosti 18 [i] 00:45 Pach smrti na ostrove [i] 02:20 Californication - Orgie v Kalifornii II. 3,4 [i] 03:15 Transplantačná jednotka 3 [i] 03:55 Črepiny [i] 04:35 Zločinné úmysly 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Stav beztiaže 13/13 [i] 06:05 Život na zámku 42 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:15 V uliciach San Francisca 57,58 [i] 10:30 Policajt z L.A. 29 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 7 [i] 12:10 Davidova matka [i] 14:15 Skutočné paničky z Orange County III. 11 [i] 15:15 Deň a Noc 23 [i] 15:45 Simpsonovci: XIX. 3,4 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. II.: Narodeniny 9 [i] 17:25 Najšpinavšie domácnosti 12 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 20:00 Deň a Noc 24 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 9 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 17 [i] 22:30 Lovci väzňov 11,12 [i] 00:10 Špeciálne komando III. 8,9 [i] 01:35 Odhalené vraždy [i] 03:00 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 11,12/12 [i] 04:00 Zákon gangu II. 12 [i] 04:45 Stav beztiaže 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 16 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 4 [i] 08:50 JAG II. 3 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 1 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání III. 16 [i] 12:40 JAG II. 4 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 4 [i] 14:35 CSI: New York VII. 6 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 2 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání III. 17 [i] 18:20 Sue Thomas: Agentka FBI I. 5 [i] 19:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 20:05 CSI: New York VII. 7 [i] 21:00 NCIS VI. 13 [i] 21:55 NCIS VI. 14 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 23:45 Boj o čas III. 4 [i] 00:45 NCIS VI. 13 [i] 01:40 NCIS VI. 14 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Není škola [i] 06:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 2. část [i] 08:10 Špinavé práce: Vinař [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 09:55 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 10:50 Jak to dělají? 19 [i] 11:15 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 11:40 Mimořádné projekty: NASA [i] 12:35 Jízda: Letní škola [i] 13:30 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 14:25 Americký chopper: Motorka na počest Davida Manna část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 16:15 Špinavé práce: Uklizeč parníku [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 18:05 Nutné k přežití: Čína [i] 19:00 Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky [i] 19:30 Jak se to dělá 50 [i] 20:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty 5 [i] 22:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Na čertovské řece [i] 22:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Hurá na kranase [i] 23:00 Z ráje do pekla 7 [i] 00:00 Únos a záchrana: Portrét podnikatele [i] 00:55 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty 5 [i] 02:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Na čertovské řece [i] 03:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Hurá na kranase [i] 03:50 Z ráje do pekla 7 [i] 04:45 Jak to dělají?: Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Na pevnině 22/26 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Panoptikum Města pražského "60" Potkat Anděla 5/10 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:35 13. komnata Josefa Váni [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: O mrtvých jen dobře 3/14 [i] 20:55 Copak bych vám lhal? [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Inspektor Rebus II: Hlas krve 3/10 [i] 23:30 Smrt na ostrově [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:15 Studio B [i] 02:45 Manéž Bolka Polívky [i] 03:55 Útěk [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Za dveřmi je A.G. [i] 05:35 Trofeo Niké Moravia 2007 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:55 Milionářská bydlení: Los Angeles [i] 09:50 Postřehy odjinud [i] 09:55 Jaromír Jágr: stále na vrcholu [i] 10:50 Vesmír: Supernovy 22/31 [i] 11:35 CERN neboli Továrna na absolutno [i] 12:30 Babylon [i] 13:00 Čolek [i] 13:10 Národní klenoty [i] 13:35 Putování za vínem: Španělsko - Galicie [i] 14:05 Zázračná planeta: Muž mezi kosatkami [i] 14:55 Afrika navždy [i] 16:25 Klíč [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája 44/104 [i] 19:15 Doug 9/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Herbert Nitsch - na nádech za hranice možností [i] 21:00 Svět zázraků [i] 21:25 Interpol: Stopy slídila [i] 22:15 Borgiové II: Býk Borgiů 1/10 [i] 23:05 Krásný ztráty "60" Dokumentarista David [i] 23:35 Artmix [i] 00:25 The Pacific 5/10 [i] 01:15 Moje rodina VI: Ráj pro idioty 1/7 [i] 01:45 Abbey Road: Live III. 3/12 [i] 02:30 Náš venkov [i] 02:50 Křesťanský magazín [i] 03:15 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 03:55 3 a 1/2 Masaryka [i] 04:15 Horizont života [i] 04:45 Recitál Jaroslava Hutky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2243 [i] 09:50 Krokodýl Dundee 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly 19 [i] 12:55 Nemocnice Chicago Hope IV 17 [i] 13:50 Pohřešovaní III 12 [i] 14:40 Odložené případy IV: Krev ve stopách [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Do hořkého konce 21 [i] 16:30 Přátelé IX 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Posedlost 21 [i] 18:30 Ulice 2244 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Něco je špatně 390 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII: Zrádná srdce 2 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:55 Věznice Fortress 2 [i] 00:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Do hořkého konce 21 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Odložené případy IV: Krev ve stopách [i] 02:40 Kolotoč [i] 03:05 Áčko: Reportéři - profesionální lovci senzací [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Policie Hamburk II: Toulavé boty 6 [i] 07:35 Kutil Tim I: Jill má narozeniny 16 [i] 08:20 M*A*S*H 119 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VIII: Pohotová reakce 3 [i] 11:05 Schimanski: Smrtící láska [i] 13:05 Policie Hamburk II: Není cesty zpátky 7 [i] 14:05 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Tichý výkřik 8 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Potíže s bratrem 12 [i] 23:50 Firma: Kapitola desátá 10 [i] 00:45 Živí mrtví II: Čerokézská růže 4 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Reportéři na vaší straně [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Skrytá vášeň 40/188 [i] 06:25 Viktória 67/171 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 172/216 [i] 08:30 Zakázaná vášeň 14/140 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Frasier [i] 11:10 Prípad Pelikán [i] 14:10 O.C. California I. 19/27 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 11/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 173/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 41/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik I. 5-6/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 23 [i] 21:50 Láska a trest 29-30 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 7/10 [i] 00:50 Ally McBealová I. 8/23 [i] 01:30 Adela show [i] 02:00 Veronika II. 3-4/22 [i] 02:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 11/22 [i] 03:20 Letušky [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Arthur a Minimojové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nowhere Boy [i] 13:50 Tristan a Isolda [i] 16:05 V neděli večer [i] 18:05 Spálené mosty [i] 19:45 Můj soused zabiják 2 [i] 21:30 Svatý boj [i] 23:20 Hrozba v poušti [i] 01:00 Pekelná jízda [i] 02:25 22 výstřelů [i] 04:20 Kšeftaři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:05 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Snooker [i] 17:15 Biatlon [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Snooker