TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 10:40 V pazúroch medveďa [i] 12:25 Komisár Rex III. 2/12 [i] 13:20 Odložený prípad II. 5/23 [i] 14:15 Monk II. 15/16 [i] 15:05 Alf I. 22-23/25 [i] 16:05 Dr. House V. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Víťazstvo hriešnice [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dallas 8/10 [i] 00:15 Dr. House V. 13/24 [i] 01:05 Monk II. 15/16 [i] 01:45 Odložený prípad II. 5/23 [i] 02:25 V pazúroch medveďa [i] 03:50 Komisár Rex III. 2/12 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Dámsky klub "N" [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Počasie [i] 08:20 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Legionár 14/20 [i] 11:10 Sila lásky V. 47 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 77 [i] 15:10 Doktorka Quinnová IV.: Čo dokáže strach [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 60 [i] 17:15 Galileo - špeciál o futbale [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov: Real Madrid - Manchester United [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Legionár 14/20 [i] 00:30 Taxikárka 1/4 [i] 02:10 Taxikárka 2/4 [i] 03:45 Sila lásky V. 47 [i] 04:35 Sila lásky VI. 60 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy - Hírek [i] 06:10 Regionálny denník [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:05 Zločiny proti prírode: Piráti rybolovu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Táraninky: Námorníctvo [i] 09:00 SVETOVÝ DEŇ RÁDIA: Viera Bálinthová - Herečka bez javiska [i] 09:35 Osudy slávnych: Sen o kováčovi [i] 10:35 Rusínsky magazín [i] 11:00 Fokus zdravie [i] 11:35 Ako to funguje [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Rozmarín zelený [i] 13:05 Spisovateľka Elena Antalová jubiluje: Návrat [i] 14:05 SVETOVÝ DEŇ RÁDIA: Obrátená pyramída [i] 14:40 Tempo [i] 14:55 Maďarský magazín [i] 15:25 Fokus - spotrebiteľ [i] 16:00 Svätá omša na Popolcovú stredu [i] 17:15 MS v biatlone [i] 19:10 Život v pohybe: Zimné športy [i] 19:35 Test magazín: Lyžiarske prilby [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Televízia po slovensky: 1985-1989 [i] 21:00 SVETOVÝ DEŇ RÁDIA: Rááádio [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 21:57 Počasie [i] 22:00 Na križovatke SK+CZ: Organ [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Profesionál [i] 00:05 VAT - Veda a technika [i] 00:30 SVETOVÝ DEŇ RÁDIA: Hudba zvukov [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Bostonské zločiny V. 3 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Zasran [i] 08:50 Súdna sieň: Veno [i] 09:50 Panelák: Veľké sťahovanie [i] 11:00 Náš nový dom III. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Mňa nevyhodíš [i] 15:00 Kosti 16 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Skvelý brat [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér 7 [i] 21:30 Kosti 14 [i] 22:30 Vtierka Castle III. 22 [i] 23:30 Zločin II. 6 [i] 00:30 Kosti 17 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 17 [i] 02:00 Kuriér 7 [i] 02:45 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 10 [i] 03:25 Transplantačná jednotka 2 [i] 04:05 Črepiny [i] 04:35 Zločinné úmysly 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stav beztiaže 12 [i] 06:15 Božská mrcha III. 6 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:15 V uliciach San Francisca 55,56 [i] 10:30 Policajt z L.A. 28 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 6 [i] 12:10 Moja najväčšia životná výhra [i] 14:15 Skutočné paničky z Orange County III. 10 [i] 15:15 Deň a Noc 22 [i] 15:45 Simpsonovci: XIX. 1,2/20 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 17:25 Najšpinavšie domácnosti 11 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 20:00 Deň a Noc 23 [i] 20:30 KINO PLUS: Čierna diera [i] 22:30 Underworld: Boj v podsvetí [i] 01:00 Špeciálne komando III. 6,7 [i] 02:20 Hello, Dolly! [i] 04:40 Zákon gangu II. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 15 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 3 [i] 08:50 JAG II. 2 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 10:45 Lovci pokladů II. 22 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání III. 15 [i] 12:35 JAG II. 3 [i] 13:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 3 [i] 14:30 CSI: New York VII. 5 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 16:20 Lovci pokladů III. 1 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 16 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 4 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 20:05 CSI: New York VII. 6 [i] 21:00 CSI: New York IX. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince VII. 1 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII. 2 [i] 23:45 Post Mortem I. 6 [i] 00:45 CSI: New York IX. 7 [i] 01:40 Myšlenky zločince VII. 1 [i] 02:25 Myšlenky zločince VII. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Camaro z Beverly Hills [i] 06:00 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 06:25 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 1. část [i] 08:10 Špinavé práce: Horník v solném dole [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 09:55 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 10:50 Jak to dělají? 18 [i] 11:15 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 11:40 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Oldsmobile pro Australany [i] 13:30 Rození obchodníci: Cobra [i] 14:25 Americký chopper: Policejní motorka část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 16:15 Špinavé práce: Vinař [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 18:05 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 19:00 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i] 19:30 Jak se to dělá 49 [i] 20:00 Zlatá horečka - Aljaška 2 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Kouř pod ledem [i] 22:00 Zlato z džungle 2 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: Územní válka [i] 00:00 Mečouni - život na udici: Dlouhá lana a vznětlivost [i] 00:55 Zlatá horečka - Aljaška 2 [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Kouř pod ledem [i] 02:50 Zlato z džungle 2 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek: Územní válka [i] 04:45 Jak to dělají?: Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Jeden za všechny, všichni za jednoho [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Podmořská procházka 21/26 [i] 09:25 Příběhy slavných - Jiří Hrzán [i] 10:25 Zkoušky z dospělosti: Havárie 5/6 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Ester Janečkové [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Velká rána [i] 23:00 Profil zločinu: Bez milosti 2/18 [i] 23:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:40 13. komnata Věry Noskové [i] 01:10 Malá farma: Venkov vábí město [i] 01:35 Sváteční slovo pedagoga Pavla Wienera [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:40 Po stopách hvězd [i] 03:10 Profesor Popelnice [i] 03:25 Kaktus, bomba, letadlo [i] 04:40 Strom vědění dobrého [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Centrální [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Náš venkov [i] 09:15 Kde peníze pomáhají [i] 09:25 Chcete je? [i] 09:30 Kariéra Hermanna Göringa 1/3 [i] 10:20 Interpol: Dvojník [i] 11:10 Ta naša kapela [i] 11:40 Stopy, fakta, tajemství [i] 12:10 Letecké katastrofy III.: Záhada zavřených dveří [i] 13:00 Země opět beze jména [i] 13:50 Po stopách Emila Holuba [i] 14:40 Niagarské vodopády - divoké peřeje [i] 15:30 Návraty dokumentaristů: Olga Sommerová [i] 16:00 Evropa dnes [i] 16:25 Moje rodina VI: Ráj pro idioty 1/7 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Jak Mája pomohla termitům 43/104 [i] 19:15 Doug 8/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Londýn, zrcadlo světa [i] 21:00 Národní klenoty [i] 21:25 Jistě, pane ministře: Ruka ruku myje 7/22 [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:25 Den v Jurjevu [i] 00:40 Bratři a sestry III: Pod palcem 14/24 [i] 01:20 Těžká léta československého filmu: 1969-89 3/12 [i] 02:15 Zločin 6/20 [i] 03:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:00 Teď jsem to konečně já [i] 04:30 Všichni se ptají, komu to hrají [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2242 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Den veselých kloboučků 389 [i] 11:05 Přátelé IX 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Mike a Molly [i] 12:55 Nemocnice Chicago Hope IV 16 [i] 13:50 Pohřešovaní III 11 [i] 14:45 Odložené případy IV: V osm hodin tři minuty [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Playgirl 20 [i] 16:30 Přátelé IX 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Bokovka 20 [i] 18:30 Ulice 2243 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Krokodýl Dundee 2 [i] 22:15 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 23:00 Noční televizní noviny [i] 23:35 Jeskyně [i] 01:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Playgirl 20 [i] 02:00 Novashopping 02:40 Odložené případy IV: V osm hodin tři minuty [i] 03:20 Střepiny [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Policie Hamburk II: Ztracený syn 5 [i] 07:35 Kutil Tim I: Správná trefa 15 [i] 08:20 M*A*S*H 118 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VIII: Trik se slepotou 2 [i] 11:05 Schimanski: Touha [i] 13:05 Policie Hamburk II: Toulavé boty 6 [i] 14:05 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Kódový název: Vážka 7 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Neuč ryby plavat 163 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Castle na zabití IV: Navždy 23 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Křivé svědectví 9 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny V: Soukromá spravedlnost 13 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Anatomie lži II: Odhalený 20 [i] 04:25 Ženy na cestách [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 39/188 [i] 06:15 Viktória 66/171 [i] 06:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 171/216 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 13/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Láska a trest 27-28 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 22 [i] 14:05 O.C. California I. 18/27 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 10/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 172/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 40/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik I. 3-4/24 [i] 19:50 Frasier [i] 20:15 Prípad Pelikán [i] 23:10 Žiar tela [i] 01:15 Ally McBealová I. 7/23 [i] 02:00 Adela show [i] 02:25 Veronika II. 1-2/22 [i] 03:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 10/22 [i] 03:50 Letušky [i] 04:10 L.O.V.E. [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Rande naslepo [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iluzionista [i] 14:00 Extrémní seznamka [i] 15:50 Plnou parou vzad! [i] 17:30 Nowhere Boy [i] 19:15 Tristan a Isolda [i] 21:25 Kšeftaři [i] 23:00 22 výstřelů [i] 01:00 Air Marshal [i] 02:35 Skeletonman [i] 04:05 Sejměte Cartera [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:45 Snooker [i] 10:45 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:00 Snooker [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Biatlon [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Biatlon [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 3: Víra 16