Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 10:35 Ukradnutý život [i] 12:25 Komisár Rex III. 1/12 [i] 13:25 Odložený prípad II. 4/23 [i] 14:15 Monk II. 14/16 [i] 15:10 Alf I. 20-21/25 [i] 16:05 Dr. House V. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Sekerovci [i] 21:30 HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Dr. House V. 12/24 [i] 00:05 Monk II. 14/16 [i] 00:55 Odložený prípad II. 4/23 [i] 01:40 Ukradnutý život [i] 03:10 Komisár Rex III. 1/12 [i] 03:55 Alf I. 21/25 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Dámsky klub "N" [i] 07:05 Správy RTVS [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Počasie [i] 08:10 Galileo [i] 08:45 Duel [i] 09:20 5 proti 5 [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Infikovaní 13/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 46 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Žena na úteku 76 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Posledná šanca [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 59 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 6/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Rodičia 6/23 [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Poznamenaní 6/24 [i] 23:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Infikovaní 13/20 [i] 00:05 Doktorka Quinnová IV.: Posledná šanca [i] 00:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:50 O 5 minút 12 [i] 02:55 Žena na úteku 76 [i] 03:45 Sila lásky V. 46 [i] 04:30 Sila lásky VI. 59 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:00 Táraninky: Sny [i] 09:05 Kniha na ceste [i] 09:30 Športové ozveny [i] 10:00 Magazín Ligy majstrov [i] 10:25 Národnostný magazín mix: Nemecký [i] 10:55 Fokus práca [i] 11:30 60 zabijakov divočiny 2/26 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Pozdrav z domova [i] 13:20 Prvá vina odpustená [i] 14:15 Megastavby IV.: Fenomenálny vrtuľník [i] 15:15 Andrej Kmeť [i] 15:40 Orientácie [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:35 Japonská mozaika V [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zločiny proti prírode: Piráti rybolovu [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 22:30 Medzivojnová kaviareň "Humoresky" [i] 23:15 Depresia - Čakanie na úsvit [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Bostonské zločiny V. 2 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Fotky na internete [i] 08:50 Súdna sieň: Zanedbaný [i] 09:50 Panelák: Podnikateľky [i] 11:00 Náš nový dom III. 1/19 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 John Tucker musí zomrieť [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Mňa nevyhodíš [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Pečiem, pečieš, pečieme [i] 21:30 Pod povrchom 49 [i] 22:45 Zločin II. 5 [i] 23:45 Kosti 16 [i] 00:45 Iba obchod [i] 02:15 Californication - Orgie v Kalifornii II. 1,2/12 [i] 03:10 Transplantačná jednotka 1/13 [i] 03:50 Črepiny [i] 04:35 Zločinné úmysly 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Božská mrcha III. 5 [i] 06:10 Život na zámku 41 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:15 V uliciach San Francisca 53,54 [i] 10:30 Policajt z L.A. 27 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 5 [i] 12:10 Neodhalené klamstvo [i] 14:15 Skutočné paničky z Orange County III. 9 [i] 15:15 Deň a Noc 21 [i] 15:45 Simpsonovci: XVIII. 21,22/22 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 17:25 Najšpinavšie domácnosti 10 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 20:00 Deň a Noc 22 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 8 [i] 21:30 Letecké katastrofy IV. 2,3 [i] 23:40 Hľadá sa dom pre milionárov 6/6 [i] 00:30 Špeciálne komando III. 4,5 [i] 01:55 Tanec na vlnách [i] 03:40 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 8,9,10 [i] 04:40 Zákon gangu II. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 14 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 2 [i] 08:50 JAG II. 1 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 10:45 Lovci pokladů II. 21 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání III. 14 [i] 12:40 JAG II. 2 [i] 13:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 2 [i] 14:35 CSI: New York VII. 4 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 16:25 Lovci pokladů II. 22 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání III. 15 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 3 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 20:05 CSI: New York VII. 5 [i] 21:00 Jak prosté I. 6 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 18 [i] 22:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 23:40 Pohřešovaný I. 3 [i] 00:35 Jak prosté I. 6 [i] 01:30 CSI: New York VII. 5 [i] 02:15 Pohřešovaný I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Surfař tělem i duší [i] 06:00 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 06:25 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Odmítnutá nabídka [i] 08:10 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Člověk vs. Led [i] 09:55 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 10:50 Jak to dělají? 17 [i] 11:15 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 11:40 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 12:35 Opravna vraků 23 [i] 13:30 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 14:25 Americký chopper: Policejní motorka část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 16:15 Špinavé práce: Horník v solném dole [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Člověk vs. Led [i] 18:05 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 19:00 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i] 19:30 Jak se to dělá 48 [i] 20:00 Bořiči mýtů 3 [i] 21:00 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 23:00 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 00:00 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 2 [i] 00:55 Bořiči mýtů 3 [i] 01:50 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 03:50 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 04:45 Jak to dělají?: Stíhačka / Belgická klášterní piva / ofroadová vozidla SUV [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Zajatci na Nautilu 20/26 [i] 09:25 Silvestrovský koktejl [i] 10:20 Kluci v akci [i] 10:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Pivař 6/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:40 13. komnata Pavla Nového [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Černí baroni [i] 22:13 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Tísňová linka [i] 22:45 Případy detektiva Murdocha V 7/13 [i] 23:30 Dempsey a Makepeaceová: Výhra 4/31 [i] 00:20 Na stopě [i] 00:45 Rub a líc partnerství se slavným [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:45 Manéž Bolka Polívky [i] 03:55 Hedvika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Nádherná léta na Provázku [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Voda rovná se existence [i] 09:50 Čtyři v tom [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Ulánbátar: Rudý bohatýr [i] 11:10 Technické divy světa: Obří teleskopy 4/10 [i] 12:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:45 GEN: Miroslav Ondříček pohledem [i] 13:00 Třistatřicettři [i] 13:55 Vesmír: Supernovy 22/31 [i] 14:40 Největší tankové bitvy: Tunis [i] 15:25 Babylon [i] 15:55 Otevřené město [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a šváb 42/104 [i] 19:15 Doug 7/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Ludwig Bauer [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po Kjótu [i] 22:00 Pološero - Za katrem [i] 22:30 Chodníky slávy: Warren Beatty [i] 00:15 Abbey Road: Live III. 3/12 [i] 01:05 Návraty dokumentaristů: Olga Sommerová [i] 01:30 Divadlo žije! [i] 02:00 Evropa dnes [i] 02:25 Na plovárně se Zakirem Hussainem "60" [i] 02:50 Chcete je? [i] 02:55 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 03:35 Za dveřmi je A.G. [i] 04:05 Jáma [i] 04:25 Ve znamení džbánku a pípy [i] 04:55 Korálky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2241 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Staré vraždy 8 [i] 11:00 Přátelé IX 5 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Mike a Molly [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope IV 15 [i] 13:45 Pohřešovaní III 10 [i] 14:35 Odložené případy IV: Výpadek proudu [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Až ke hvězdám 19 [i] 16:25 Přátelé IX 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Hříšné potěšení 19 [i] 18:30 Ulice 2242 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Den veselých kloboučků 389 [i] 21:30 Víkend: Zima s dětmi [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Otčím 11 [i] 23:35 Nikita 21 [i] 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Až ke hvězdám 19 [i] 01:10 Novashopping 01:45 Odložené případy IV: Výpadek proudu [i] 02:30 Nemocnice Chicago Hope IV 15 [i] 03:30 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Policie Hamburk II: Hořké pravdy 4 [i] 07:40 Kutil Tim I: Jak pravil Freud 14 [i] 08:30 M*A*S*H 117 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda VIII: Dokonalý plán 1 [i] 11:10 Schimanski: Sourozenci [i] 13:05 Policie Hamburk II: Ztracený syn 5 [i] 14:05 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Odsouzení 6 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Svalovec na pláži 3 [i] 23:50 Myšlenky zločince VI: Rituál 12 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny V: Čas běží 12 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Anatomie lži II: Krysař 19 [i] 04:20 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 38/188 [i] 06:25 Viktória 65/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 170/216 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 12/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Láska a trest 25-26 [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 21 [i] 14:10 O.C. California I. 17/27 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 9/22 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 171/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 39/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik I. 1-2/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 22 [i] 21:50 Láska a trest 27-28 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 6/10 [i] 00:45 Ally McBealová I. 6/23 [i] 01:25 Adela show [i] 01:55 Veronika I. 21-22/22 [i] 02:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 9/22 [i] 03:20 Letušky [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Děkan Spanley [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Angel-A [i] 13:45 Hranice smrti [i] 15:50 Horší než smrt [i] 17:30 Iluzionista [i] 19:25 Extrémní seznamka [i] 21:10 Sejměte Cartera [i] 23:00 Skeletonman [i] 00:35 Druhý život [i] 02:10 Pomsta bratra [i] 03:50 Duše jako kaviár [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:45 Biatlon [i] 10:30 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Watts [i] 12:45 Biatlon [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:15 Alpské lyžování [i] 16:45 Alpské lyžování [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 3: Kdo se směje naposled? 14 [i] 06:20 Pohotovost 3: Proč to dělat jednoduše 15 [i] 07:20 Pohotovost 3: Víra 16 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 5: Rainbow's End 10 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Pouze žena 11 [i] 12:20 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13