Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:25 Komisár Rex II. 15/15 [i] 10:20 MAYDAY: Stav núdze [i] 12:00 Nepriestrelný mních [i] 13:50 Odložený prípad II. 3/23 [i] 14:45 Monk II. 13/16 [i] 15:35 Alf I. 19/25 [i] 16:05 Dr. House V. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek - NOVÉ ČASTI [i] 21:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:25 2 baby na mizine 6/24 [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House V. 11/24 [i] 00:20 Monk II. 13/16 [i] 01:10 Odložený prípad II. 3/23 [i] 01:50 Neznáme obete 14-15/17 [i] 03:10 Komisár Rex II. 15/15 [i] 03:55 Alf I. 19/25 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Dámsky klub "N" [i] 07:35 Správy RTVS [i] 08:20 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V priamom prenose 12/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 45 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Žena na úteku 75 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Žena roka [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 58 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Lilly Schönauerová: Deň, ako stvorený na lásku [i] 21:40 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pravda 13/13 [i] 22:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V priamom prenose 12/20 [i] 23:20 Doktorka Quinnová IV.: Žena roka [i] 00:05 Lilly Schönauerová: Deň, ako stvorený na lásku [i] 01:35 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pravda 13/13 [i] 02:20 Žena na úteku 75 [i] 03:05 Sila lásky V. 45 [i] 03:55 Sila lásky VI. 58 [i] 04:45 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Zem [i] 09:00 Chránené územie [i] 10:20 Tvárou v tvár [i] 10:50 Fokus rodina [i] 11:25 Medzipristátie Rudolfa Chmela [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Na páračkách v Kozárovciach [i] 13:10 Exemplárny prípad [i] 14:05 Umenie 2013: Hudba [i] 14:30 Família: Família - Najkrajšia hviezdička [i] 15:00 Športové ozveny [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Národnostný magazín mix: Nemecký [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 2/26 [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:40 GEN.sk: Kornel Földvári [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Megastavby IV.: Fenomenálny vrtuľník [i] 20:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: SOM Z PANELÁKU [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 21:57 Počasie [i] 22:00 Štyri minúty [i] 23:55 On air [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Bostonské zločiny V. 1/13 [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Čudák [i] 08:50 Súdna sieň: Hluční nájomníci [i] 09:50 Pod povrchom 47,48 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Môj brat je prasa [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Štrajk [i] 21:30 Bučkovci 5 [i] 23:15 Experti 5 [i] 00:00 John Tucker musí zomrieť [i] 01:40 Kolíska [i] 03:25 Transplantačná jednotka 13/13 [i] 04:05 Črepiny [i] 04:35 Zločinné úmysly 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Stav beztiaže 8,9 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:15 V uliciach San Francisca 51,52 [i] 10:30 Policajt z L.A. 26 [i] 11:20 Prison Break: Útek z väzenia II. 4 [i] 12:10 Špeciálne komando II. 5,6 [i] 14:15 Skutočné paničky z Orange County III. 8 [i] 15:15 Šokujúce zábery 22 [i] 15:45 Simpsonovci: XVIII. 19,20 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 17:25 Najšpinavšie domácnosti 9 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 20:00 Deň a Noc 21 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 7 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 16 [i] 22:30 Biele goliere II. 9 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills 6 [i] 00:15 Dexter IV 6 [i] 01:05 Prechádzka v oblakoch [i] 02:40 Prekliaty osud [i] 04:05 Zákon gangu II. 9 [i] 04:45 Stav beztiaže 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 13 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 1 [i] 08:50 JAG I. 22 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 10:45 Lovci pokladů II. 20 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání III. 13 [i] 12:35 JAG II. 1 [i] 13:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 1 [i] 14:30 CSI: New York VII. 2 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 16:20 Lovci pokladů II. 21 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 14 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 2 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 20:05 CSI: New York VII. 4 [i] 21:00 House Viii. 1 [i] 21:55 Shottas 1 [i] 23:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7 [i] 00:40 House Viii. 1 [i] 01:35 Shottas 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper: Poslední motorka [i] 06:00 Jak se to dělá 61 [i] 06:25 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Soudný den [i] 08:10 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 09:55 Nutné k přežití: Aljaška [i] 10:50 Jak to dělají? 16 [i] 11:15 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 11:40 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 12:35 Tuning v Berlíně: Nejmenší auta pro vysoké muže [i] 13:30 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 14:25 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 16:15 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 18:05 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 19:00 Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír [i] 19:30 Jak se to dělá 47 [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 21:00 Opravdový podvod 9 [i] 21:30 Opravdový podvod 10 [i] 22:00 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 00:00 Gangy očima Rosse Kempa: Jamajka [i] 00:55 Dvojí přežití: Každý sám [i] 01:50 Opravdový podvod 9 [i] 02:20 Opravdový podvod 10 [i] 02:50 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 03:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 04:45 Jak to dělají?: Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čisticí prostředky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Divadélko pod věží aneb Přijď a nechoď sám [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Záhadný kapitán 19/26 [i] 09:35 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 10:30 Toulavá kamera [i] 11:00 Nemocnice na kraji města "60" Únos 6/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:35 13. komnata Jaroslavy Obermaierové [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského "60" Potkat Anděla 5/10 [i] 21:00 Rub a líc partnerství se slavným [i] 21:40 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:42 Reportéři ČT [i] 22:20 Protiúder II 3/10 [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 MI5 VI 6/10 [i] 00:25 Tísňová linka [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Sváteční slovo pedagoga Pavla Wienera [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:50 Hovory přes rampu [i] 03:45 Zelené červené jablko [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Sabotáž [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Chcete mě? [i] 09:10 Ve stínu bohyně matky země [i] 10:05 Zeměpis světa: Austrálie 1/5 [i] 10:20 Kamera na cestách: Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:25 Film 2013 [i] 11:50 Československý filmový týdeník 1963 924/2379 [i] 12:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:35 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Krásný ztráty "60" Legendy sportovní žurnalistiky, fotbaloví [i] 13:40 1 dolar za život [i] 14:35 Karel Absolon [i] 15:30 Milionářská bydlení: Los Angeles [i] 16:30 Ještě jsem tady - Zuzana Ceplová [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Jak oklamat mouchu 41/104 [i] 19:15 Doug 6/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kariéra Hermanna Göringa 1/3 [i] 20:55 Technické divy světa: Obří teleskopy 4/10 [i] 21:50 Velikáni filmu: Spike Lee [i] 23:45 Odsouzeni k boji [i] 01:20 Teď jsem to konečně já [i] 01:50 Na stojáka [i] 02:15 Pološero - Síla obrazu [i] 02:45 Interpol: Dvojník [i] 03:30 Babylon [i] 04:00 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:40 Sólo pro jeden dech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2240 [i] 09:50 SUPERSTAR [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Mike a Molly [i] 13:00 Nemocnice Chicago Hope IV 14 [i] 13:55 Pohřešovaní III 9 [i] 14:45 Odložené případy IV: Zatnout pěsti! [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Tlumič 18 [i] 16:30 Přátelé IX 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Střet kompetencí 18 [i] 18:30 Ulice 2241 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Staré vraždy 8 [i] 21:25 Dr. House VIII: Útěky 10 [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:50 Tudorovci IV 8 [i] 23:45 Plastická chirurgie s.r.o. VI 12 [i] 00:35 Big game [i] 01:20 Novashopping 02:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Tlumič 18 [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Policie Hamburk II: Vezmi si mě 3 [i] 07:40 Kutil Tim I: Šťastné a veselé 13 [i] 08:30 M*A*S*H 116 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda VII: Odplata 24 [i] 11:10 Schimanski: Krysí doupě [i] 13:05 Policie Hamburk II: Hořké pravdy 4 [i] 14:05 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Mor 5 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Instinkt 162 [i] 21:45 Partička [i] 22:25 K-19: Stroj na smrt [i] 01:05 Nedokonalé zločiny V: Otcův stín 11 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Skrytá vášeň 37/188 [i] 06:35 Viktória 64/171 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 169/216 [i] 08:35 Zakázaná vášeň 11/140 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Láska a trest 23-24 [i] 12:30 Tisíc a jedna noc 20 [i] 14:15 O.C. California I. 16/27 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 8/22 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 170/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 38/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Dharma a Greg V. 23-24/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 21 [i] 21:50 Láska a trest 25-26 [i] 23:50 Bolesti slávnych II. 2/18 [i] 00:35 Ally McBealová I. 5/23 [i] 01:15 Adela show [i] 01:45 Prapodivné tajomstvá [i] 03:30 Letušky [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Griffin a Phoenixová [i] 08:55 Teleshopping 12:05 ZigZag [i] 13:55 Holka na hlídání [i] 15:55 V zajetí rychlosti [i] 18:05 Angel-A [i] 19:45 Hranice smrti [i] 21:45 Duše jako kaviár [i] 23:40 Pomsta bratra [i] 01:30 Obyčejní hrdinové [i] 03:25 V zajetí rychlosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:15 Biatlon [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 13:00 Snooker [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Biatlon [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Pohotovost 3: Když se štěstí unaví 13 [i] 07:20 Pohotovost 3: Kdo se směje naposled? 14 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 5: Génius 8 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Pan Spravedlnost 9 [i] 12:20 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 5: Rainbow's End 10 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Pouze žena 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 18:20 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Ua Lawe Wale 2 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 4: Utkala jsem se se zákonem 1 [i] 22:20 Skandál 2: Lovecká sezóna 3 [i] 23:20 Bratři a sestry 5: Rozhodnutí 7 [i] 00:20 Havaj 5-0 2: Ua Lawe Wale 2 [i] 01:20 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13 [i] 02:20 Dvojí identita 1: Z lítosti 13 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Ua Lawe Wale 2 [i] 04:15 Pohotovost 3: Když se štěstí unaví 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum