TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Škaredá Betty III. 1-2/24 [i] 07:20 Kung Fu panda I. 5/16 [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru 4/16 [i] 08:10 Môj priateľ Ted [i] 09:50 Bláznivý Jimov život VIII. 1-2/18 [i] 10:40 Vertical Limit [i] 13:00 Na telo [i] 13:50 Záchranári 1/18 [i] 14:45 MAYDAY: Stav núdze [i] 16:50 Nepriestrelný mních [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR - ZAČÍNAME [i] 21:50 Vo štvorici po opici (HD) [i] 00:00 Temný rytier (HD) [i] 02:30 Vo štvorici po opici (HD) [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 On air [i] 05:45 Autosalón [i] 06:10 Správy RTVS [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Škaredé káčatko: Únos [i] 07:30 Garfield II.: Rozmaznávaný kocúrik [i] 07:45 Bola raz jedna planéta: Nadmerný rybolov [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:35 Zbojnícke fašiangy: Pecko sa učí remeslu 2/3 [i] 09:10 Sršne v úli: Klubovňa 2/7 [i] 09:40 S Jakubom na rybách [i] 10:10 Planéta Zem zhora III.: Hrdinovia prírody. Gabon, vodopády na rieke Kongo. 2. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Rosemary a Thymeová 6 [i] 14:25 Film pre pamätníkov - profil Ján Lacko: Páni sa zabávajú [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:00 Kráľ vinár: Keby to šlo len dobre 13/13 [i] 17:45 Hlavne, že sa máme radi... 5/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Ako delfín 1/2 [i] 22:15 Ako delfín 2/2 [i] 00:20 Góly - body - sekundy [i] 00:30 Rosemary a Thymeová 6 [i] 01:20 Planéta Zem zhora III.: Hrdinovia prírody. Gabon, vodopády na rieke Kongo. 2. časť [i] 02:05 Ako delfín 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín [i] 09:50 Encyklopédia slovenských obcí: Stredné Plachtince [i] 10:05 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 1. časť: Agresia [i] 10:55 Orientácie [i] 11:25 Slovo [i] 11:30 On air [i] 11:55 Štúdio šport [i] 12:00 Fed Cup: Srbsko - Slovensko [i] 14:00 Štúdio šport [i] 14:30 Fed Cup: Srbsko - Slovensko [i] 16:15 MS v Biatlone [i] 17:00 Fed Cup: Srbsko - Slovensko [i] 19:00 Kvalifikácia žien na OH - hokej [i] 21:15 Umenie 2013: Hudba [i] 21:40 Spomienky na Treviso [i] 22:10 Noc v archíve: V Hudobnom štúdiu M [i] 23:10 Kultúrna pasovačka [i] 23:20 ArtSpektrum [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 Zločinné úmysly 10 [i] 06:40 Zázračné psy [i] 08:35 Dr. Dolittle [i] 10:25 Fantastické torty 11 [i] 11:30 Kde bolo, tam bolo II. 5 [i] 12:30 Telo ako dôkaz 4 [i] 13:30 Toto sa nerobí [i] 15:25 Dokonalá búrka [i] 17:30 Bučkovci 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Wanted [i] 23:00 Rozsudok smrti [i] 01:15 Tenká červená línia [i] 03:50 Zmena je život 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Stav beztiaže 7 [i] 06:10 Život na zámku 41 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Severino [i] 09:40 Big Ben XII. 5 [i] 11:35 Sanitka 5 [i] 13:05 Moderná rodina 9 [i] 13:35 DA VINCI [i] 16:50 Cesta do Sonory [i] 19:00 Ice Road Truckers III. 2 [i] 20:00 Moderná rodina 10 [i] 20:30 Radovánky vo Vegas [i] 22:25 Smrteľný vírus [i] 00:15 Saigon [i] 01:55 Vysoká hra [i] 03:20 Hello, Dolly! [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 21 [i] 07:55 Advokáti VII. 20 [i] 08:45 Pán šelem II. 14 [i] 09:40 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 10 [i] 10:35 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 11 [i] 11:30 Merlin I. 11 [i] 12:25 Advokáti VII. 21 [i] 13:20 Ochránce III. 4 [i] 14:15 Pláž Makaha 13 [i] 14:40 Umíte tančit? VI. 19 [i] 15:35 Posel ztracených duší II. 10 [i] 16:25 Případy Anikky Bengtzonové I. 1 [i] 18:10 JAG III. 8 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 4 [i] 21:00 Poslední akční hrdina 1 [i] 23:30 CSI: New York IX. 6 [i] 00:25 Posel ztracených duší II. 10 [i] 01:15 Poslední akční hrdina 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 06:00 Jak se to dělá 60 [i] 06:25 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i] 06:50 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 07:15 Na plný plyn: MV Augusta [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 26 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 27 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 10:50 Americké zbraně: Rodinné zbraně [i] 11:40 Republika chřestýšů 2 [i] 12:35 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 13:05 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Zlatá horečka [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Heuréka! [i] 16:15 Americký chopper: Poslední motorka [i] 17:10 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 18:05 Muž, žena a divočina: Aitutaki [i] 19:00 Jak se to dělá: Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky [i] 19:30 Jak se to dělá 46 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 21:00 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 22:00 Říční příšery: Ruský vrah [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Extrémní počasí [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Odneseni povodní [i] 00:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 01:50 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 02:50 Říční příšery: Ruský vrah [i] 03:50 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 04:15 Muž, žena a divočina: Aitutaki [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Pohádky z lipových špalíčků [i] 06:30 Babar: Želví hlasování 17/26 [i] 06:55 Trojčátka: O Červené Karkulce 6/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ zlaté jeskyně 6/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Bora Bora [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Podraz 6/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O bílém jadýrku [i] 14:10 Návštěvní hodiny [i] 15:20 Strašidlo cantervillské [i] 16:40 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Pivař 6/13 [i] 17:55 Příběhy slavných - Jiří Hrzán [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Všichni musí zemřít "60" Jan Kanyza jako major [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Báječná léta pod psa [i] 23:35 Komisař Moulin [i] 01:05 Nejlepší Večerníček [i] 02:25 Tak neváhej a toč! [i] 02:45 Hodinový manžel [i] 03:10 Kavárnička dříve narozených [i] 03:50 Umění nestárnout [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Putování za vínem: Centrální Španělsko [i] 06:25 Československý filmový týdeník 1963 924/2379 [i] 06:40 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 5 [i] 07:00 Křesťanský magazín [i] 07:25 Ještě jsem tady - Zuzana Ceplová [i] 07:55 Chcete mě? [i] 08:10 Sváteční slovo pedagoga Pavla Wienera [i] 08:15 Voda rovná se existence [i] 09:05 Jaromír Jágr: stále na vrcholu [i] 10:00 Apokalypsa - Hitler [i] 10:55 Největší tankové bitvy: Tunis [i] 11:40 Česko - Austrálie [i] 17:05 GEN: Ivan Lendl pohledem Olega Reifa [i] 17:20 Návraty dokumentaristů: Olga Sommerová [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: U dinosaurů 14/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 13/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Farmagedon 14/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Štaflík a Špagetka 18:55 Včelka Mája: Boj o mšice 40/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:45 Sněžný muž Hugo [i] 20:00 Čtyři v tom [i] 20:50 Letecké katastrofy III.: Záhada zavřených dveří [i] 21:40 Kanadská soda [i] 22:05 Zločin 6/20 [i] 23:05 Na plovárně se Zakirem Hussainem [i] 23:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 23:35 Oliver! [i] 02:00 55th Annual Grammy Awards [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 23,24 [i] 06:25 Superpes Krypto 4 [i] 06:50 Batman vítězí IV 6 [i] 07:10 Želvy Ninja VII 2 [i] 07:40 Hannah Montana 11, 12 [i] 08:35 Víkend: Zima bez cenzury [i] 09:20 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 11:15 Mr. Bean: Odpal, pane Beane [i] 11:45 Chlapci a chlapi: Supermazák 6 [i] 12:50 První rytíř [i] 15:25 Ten svetr si nesvlíkej [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Moje krásná čarodějka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 21:45 Střepiny [i] 22:15 Purpurové řeky [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas XI: V temném domě 22 [i] 00:50 Novashopping 01:25 Ten svetr si nesvlíkej [i] 02:40 Volejte Novu [i] 03:30 Áčko: Kam až může vést rozvod [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Tutenstein I: Lovec stínů 16 [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Mickeyho pomocníčci 2 [i] 08:15 Tajemství 2. světové války: Poslední dny Adolfa Hitlera 2 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách III: Pamětní pohár 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Nikdo není dokonalý [i] 13:50 Hannah Montana - Film [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i] 18:00 Ženy na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Let´s Dance 2 [i] 22:20 Propast [i] 01:05 Myšlenky zločince V: V lepší společnosti 10 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Anatomie lži II: Ilegální zápas 18 [i] 04:30 Tajemství 2. světové války: Poslední dny Adolfa Hitlera 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Finist - jasný sokol [i] 06:20 Skrytá vášeň 36/188 [i] 07:05 Poisťovňa šťastia IV. 12/16 [i] 08:30 Úbohá Nasťa 91 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Život ako v rozprávke [i] 12:25 Veronika Marsová III. 13-14/20 [i] 14:20 Siedmy zvitok 2/3 [i] 16:05 Larina voľba 137 [i] 17:00 Skrytá vášeň 37/188 [i] 17:50 Inga Lindströmová: Túžba po Marielunde [i] 20:00 Setkání v červenci [i] 21:50 Nebezpečne zvodný sused [i] 23:35 Astronautova žena [i] 01:25 Vražedná hra [i] 03:00 Smiechoty [i] 03:50 Bzzz!!! [i] 04:20 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Romulus, můj otec [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Rande naslepo [i] 15:45 V neděli večer [i] 17:45 Horší než smrt [i] 19:20 Lord of the Dance in 3D [i] 21:05 Obyčejní hrdinové [i] 23:05 Kráčející skála [i] 00:30 Air Marshal [i] 02:10 V elektrizující mlze [i] 04:05 Miláček [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:45 Severská kombinace [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 12:45 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Biatlon [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:15 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 21:00 Watts [i] 21:15 Šipky [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:15 Pass Sport [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 5: Zapomenutí lidé 5 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 5: Poslední svého druhu - 1.část 6 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 5: Poslední svého druhu - 2.část 7 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 5: Génius 8 [i] 14:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk na dovolené 9 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a zemětřesení 10 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a rusovlasý cizinec 11 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 19:00 Skandál 2: Lovecká sezóna 3 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Útěk z vězení 1 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Rozhodnutí 7 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Rapsodie smyslů 8 [i] 23:00 Wyatt Earp [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 04:15 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země z ptačí perspektivy 4 [i] 07:05 Madagaskar 3 [i] 08:10 Podzemí měst 9 [i] 09:05 Jimmyho les 3 [i] 10:05 Jamieho revoluce ve stravování II. 5 [i] 11:05 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 12:05 Arktidou s Brucem Parry 2 [i] 13:15 Jimmyho les 4 [i] 14:15 Země z ptačí perspektivy 5 [i] 15:20 Život 7 [i] 16:25 Velký bariérový útes 3 [i] 17:35 Slavní, bohatí a bez domova 3 [i] 18:50 Sběrači 2 [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa 29 [i] 21:05 Ledová patrola 3 [i] 22:10 Nejtěžší podmínky 3 [i] 23:20 Sám v divočině 4 [i] 00:25 Velký bariérový útes 3 [i] 01:30 Život 7 [i] 02:30 Podzemí měst 9 [i] 03:20 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 04:15 Vražedných šedesát 2 [i] 04:50 Slavní, bohatí a bez domova 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Superhvězda Superman [i] 07:15 Jiná země [i] 08:50 Arthur [i] 10:40 Konec přehlídky 5 [i] 11:40 Solaris [i] 13:20 Alvin a Chipmunkové 3 [i] 14:50 John Carter: Mezi dvěma světy [i] 17:00 Transformers 3 [i] 19:30 Před kamerou X. 6 [i] 20:00 Hořící keř, část 3. [i] 21:20 Líbáš jako ďábel [i] 23:15 Skrýš [i] 01:10 Svatební obřad [i] 02:40 Líbat Jessicu [i] 04:20 Nezvratný osud 5 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Tintinova dobrodružství [i] 07:45 Maturiťák [i] 09:25 Mupeti [i] 11:10 Romy a Michele [i] 12:45 Africké kočky: Království odvahy [i] 14:15