Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 06:25 Volanie severu [i] 07:40 Kung Fu panda I. 4/16 [i] 08:05 Tučniaky z Madagaskaru 3/16 [i] 08:30 Třetí princ [i] 10:10 Alf I. 18/25 [i] 10:40 Bláznivý Jimov život VII. 17-18/18 [i] 11:30 Križiak v džínsoch [i] 13:25 Dannyho dvanástka [i] 15:50 Pán domu [i] 17:45 Sekerovci [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Fotri sú lotri (HD) [i] 22:25 Zberateľ bozkov [i] 00:35 Delta Force 2: Kolumbijská spojka [i] 02:20 Zberateľ bozkov [i] 04:10 Komisár Rex II. 14/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko v obrazoch [i] 05:25 Svet v obrazoch [i] 05:55 Správy RTVS [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Škaredé káčatko: Tučniačik nanuk [i] 07:20 Garfield II.: Zimný spánok [i] 07:35 Bola raz jedna planéta: Lesy sveta [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Mediteránske rozprávky: Kráľ Trojan a krásna Nevena 2/3 [i] 09:05 Tanečná akadémia: Pošli mi znamenie 9/26 [i] 09:30 Tanečná akadémia: Cez zrkadlo 10/26 [i] 10:05 Legendy popu: Karel Svoboda [i] 12:05 Nikto nie je dokonalý [i] 13:10 Autosalón [i] 13:40 On air [i] 14:05 Krajina rebelov - Nový svet 2/8 [i] 15:50 Právo na lásku [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Tancovať o život [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Kráľovná Margot 2/2 [i] 00:15 Právo na lásku [i] 01:35 Tancovať o život [i] 03:15 Správy RTVS [i] 03:55 Góly - body - sekundy [i] 04:05 Počasie [i] 04:10 Kráľovná Margot 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Integruj! [i] 09:30 Cesta [i] 10:00 Služby Božie - 200. výročie narodenia Sama Tomášika [i] 11:30 Štúdio šport [i] 11:35 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 13:15 Štúdio šport [i] 14:00 Fed Cup: Srbsko - Slovensko [i] 16:05 MS v Biatlone [i] 17:45 Fed Cup: Srbsko - Slovensko [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 20:00 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 1. časť: Agresia [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Michala Davida [i] 21:25 Paríž, Texas [i] 23:40 Československý filmový týždenník [i] 23:50 BHS 2011: BHS 2011 New Talent - Ivett Gyöngyösi, klavír (Maďarsko) [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:45 Timon a Pumbaa [i] 07:10 Gumkáči [i] 08:00 Beyblade Metal Fusion [i] 08:30 Bakugan [i] 08:50 Zmena je život 9,10 [i] 10:35 Najprísnejší rodičia na svete 8 [i] 11:35 Dom snov 25 [i] 12:30 Geissenovci sú späť 5 [i] 13:35 Iná tvár [i] 15:30 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 18:00 Panelák: Karkulka 20 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kameňák 2 [i] 22:35 Prci, prci, prcičky: Pikantné pokušenie [i] 01:00 Clementine [i] 02:35 Dôkaz lásky [i] 04:15 Prci, prci, prcičky: Pikantné pokušenie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Zákon gangu II. 7 [i] 06:00 Stav beztiaže 6 [i] 06:45 Život na zámku 40 [i] 07:35 Moderné veštenie [i] 08:45 Legenda Horn [i] 11:40 Morituri: Zajatci vojnovej lode [i] 14:15 Najšpinavšie domácnosti 8 [i] 15:20 Panelák: Had na hrudi [i] 16:30 Simpsonovci XVIII. 12,13,14 [i] 18:00 Dobrodružstvo s gorilou [i] 20:00 Moderná rodina 9 [i] 20:30 Na hrane [i] 22:30 Deň a Noc (17 [i] 00:35 Ako som spoznal vašu mamu V. (1 [i] 02:40 Božská mrcha III. 14,15,16 [i] 04:50 Zákon gangu II. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 20 [i] 07:55 Advokáti VII. 19 [i] 08:45 Pán šelem II. 13 [i] 09:40 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 8 [i] 10:35 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 9 [i] 11:30 Merlin I. 10 [i] 12:25 Advokáti VII. 20 [i] 13:15 Ochránce III. 3 [i] 14:10 Pláž Makaha 12 [i] 14:40 Umíte tančit? VI. 18 [i] 15:35 Posel ztracených duší II. 9 [i] 16:30 Ten, kdo tě chrání II. 1 [i] 17:25 Ten, kdo tě chrání II. 2 [i] 18:20 JAG III. 7 [i] 19:15 Případy Anikky Bengtzonové I. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 21:55 Jak prosté I. 5 [i] 22:50 NCIS VI. 11 [i] 23:45 NCIS VI. 12 [i] 00:40 Jak prosté I. 5 [i] 01:35 Ten, kdo tě chrání II. 1 [i] 02:20 Ten, kdo tě chrání II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Muzejní exemplář [i] 06:00 Jak se to dělá 59 [i] 06:25 Na plný plyn: Honda [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Závod o včasné dokončení [i] 09:05 Impozantní lodě: CCGS Amundsen [i] 09:55 Zlatá horečka - Aljaška: Řízení osudu [i] 10:50 Zlatá horečka - Aljaška: Neprozkoumané území [i] 11:40 Zlatá horečka - Aljaška: Rodinná rozepře [i] 12:35 Zlatá horečka - Aljaška: Na šikmé ploše [i] 13:30 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Letiště Changi [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 2 [i] 16:15 Rychle a hlasitě: Oldsmobile pro Australany [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: Přístavy v Los Angeles [i] 18:05 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 19:00 Jak se to dělá: Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií [i] 19:30 Jak se to dělá 45 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 7 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 8 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 22:00 Jediný, kdo přežil [i] 23:00 Tsunami [i] 00:00 Cizí předměty v těle: Venkovní nebezpečí [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 7 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 8 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 02:20 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 02:50 Jediný, kdo přežil [i] 03:50 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 04:15 Krizové situace pod kontrolou: Přístavy v Los Angeles [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i] 06:00 Hovory H z Paláce K [i] 06:40 Finley požární autíčko 29/39 [i] 07:05 Zachraňte zvířátka [i] 08:30 Divoké slepice a život [i] 10:20 Slovácko sa nesúdí "60" Polénko 2/12 [i] 11:05 Zkoušky z dospělosti: Havárie 5/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Poslední kouzlo [i] 14:05 O princezně, která nesměla na slunce [i] 14:40 Zlatý pavouk [i] 16:00 Kvůli mně přestane [i] 17:30 Nemocnice na kraji města "60" Únos 6/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejlepší Večerníček [i] 21:20 Silvestrovský koktejl [i] 22:15 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:17 Čtyři svatby a jeden pohřeb [i] 00:10 Dorian Gray [i] 02:00 Rekordy a kuriozity [i] 02:10 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i] 03:05 Tiché kroky [i] 03:55 Divadélko pod věží aneb Přijď a nechoď sám [i] 04:45 Herec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Letecké katastrofy III.: Nezdařené přistání [i] 06:50 Niagarské vodopády - divoké peřeje [i] 07:45 Svět zázraků [i] 08:10 Třistatřicettři [i] 09:00 Divadlo žije! [i] 09:30 Kamera na cestách: Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 10:25 Zázračná planeta: Muž mezi kosatkami [i] 11:20 Milionářská bydlení: Los Angeles [i] 12:20 GEN: Martina Navrátilová pohledem [i] 12:40 Česko - Austrálie [i] 18:00 Poutníci - [i] 18:45 Večerníček "60" Štaflík a Špagetka 18:55 Včelka Mája: Noční motýl Robert 39/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:45 Sněžný muž Hugo [i] 20:00 Jaromír Jágr: stále na vrcholu [i] 20:55 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 3/12 [i] 21:45 Panelstory aneb Jak se rodí sídliště [i] 23:25 Na stojáka [i] 23:50 Intimita [i] 01:45 Tajemství sexappealu [i] 03:15 Čtyři v tom [i] 04:00 Černá zmije III: Žně a ženich 5/6 [i] 04:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:35 Diagnóza F 63.0 [i] 04:55 The Blues Brothers Day [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Baby Looney Tunes II 10 [i] 06:35 Taz - mania III 6 [i] 07:00 Superpes Krypto 3 [i] 07:20 Batman: Odvážný hrdina 10 [i] 07:45 Želvy Ninja VII 1 [i] 08:10 Superkočky 16 [i] 09:00 Zachraňte Willyho [i] 11:00 Stříbrná pila: Vítězové 6 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Jedenácté přikázání [i] 14:05 Hotel snů: Maledivy [i] 16:00 Ženich na útěku [i] 17:55 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na sv. Valentýna [i] 22:40 Přepadení v Pacifiku [i] 00:35 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 01:55 Novashopping 02:30 Volenka: I při tanci můžete slzet smíchy! [i] 03:40 Áčko: Hledám byt zn. Nechci sex! [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Tutenstein I: Cleino neštěstí 15 [i] 07:25 Mickeyho klubík II: Smím prosit, Goofy? 1 [i] 07:55 M*A*S*H 115 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Columbo: Dobrá pověst nade vše [i] 11:25 Matka Kráčmerka [i] 13:30 Americký prezident [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Šílená Molly [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Velcí bratři [i] 22:20 Smrtonosná hra [i] 00:40 Jízda do pekel 2 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Skrytá vášeň 35/188 [i] 07:00 Poisťovňa šťastia IV. 11/16 [i] 08:25 Úbohá Nasťa 90 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Smrtiaca spoveď [i] 12:10 Horiace pobrežie 2/4 [i] 14:25 Kriminálka Istanbul: Mŕtva v cisterne [i] 16:10 Larina voľba 136 [i] 17:05 Skrytá vášeň 36/188 [i] 18:00 Hotel snov: Najkrajší dar na Srí Lanke [i] 20:00 Inga Lindströmová: Túžba po Marielunde [i] 21:55 Láska v Meste leva [i] 23:40 Vražedná hra [i] 01:25 Kriminálka Istanbul: Mŕtva v cisterne [i] 02:55 Smiechoty [i] 03:50 Bzzz!!! [i] 04:15 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Tamtamy ticha [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Děkan Spanley [i] 13:55 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 15:45 Griffin a Phoenixová [i] 17:40 V zajetí rychlosti [i] 19:50 Plnou parou vzad! [i] 21:30 Miláček [i] 23:05 V elektrizující mlze [i] 01:05 Pekelná jízda [i] 02:30 V pasti [i] 04:15 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:45 Severská kombinace [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 12:45 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:45 Biatlon [i] 17:30 Saně [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Biatlon [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 3: Post Mortem 12 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 8: Konečné zúčtování - 2.část 24 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 5: Bojovní McLainovi 1 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 5: Leďák 2 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 5: Lucas - 1.část 3 [i] 14:00 Walker, Texas Ranger 5: Lucas - 2.část 4 [i] 15:00 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 17:00 Moby Dick [i] 19:00 Bratři a sestry 5: Zavolej mámu 5 [i] 20:00 Bratři a sestry 5: Ideální manžel 6 [i] 21:00 Wyatt Earp [i] 00:30 Skandál 2: Lovecká sezóna 3 [i] 01:30 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 03:30 Dvojí identita 1: Návrat do dětství 12 [i] 04:30 Moby Dick [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 25 [i] 06:00 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze 3 [i] 07:05 Podzemí měst II. 10 [i] 08:05 Zmizelé světy 25 [i] 09:05 Země z ptačí perspektivy 4 [i] 10:15 Madagaskar 3 [i] 11:25 Vášnivý jedlík 1 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 2 [i] 12:30 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 13:35 Jimmyho les 3 [i] 14:35 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 15:40 Zemské jádro [i] 16:45 Velký bariérový útes 2 [i] 17:50 Slavní, bohatí a bez domova 2 [i] 19:05 Sběrači 1 [i] 20:10 Nejpřísnější rodiče světa 28 [i] 21:25 Uvnitř lidského těla 1 [i] 22:30 Předvoj II. 9 [i] 23:10 Předvoj II. 10 [i] 23:45 Raději se bojte 5 [i] 00:40 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 2 [i] 01:40 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze 3 [i] 02:45 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 03:45 Když se Země zatřese: Hrozba z vesmíru 2 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 1 [i] 04:55 Velký bariérový útes 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Caddyshack II. [i] 07:40 X-Men: První třída [i] 09:50 Flicka 2 [i] 11:25 Hořící keř, část 2. [i] 12:45 Barneyho ženy [i] 15:00 Neřízená střela [i] 16:35 Moje krásná učitelka [i] 18:15 Železná lady [i] 20:00 Co ty jsi za číslo? [i] 21:45 Mládí v hajzlu [i] 23:15 Kovbojové a vetřelci [i] 01:15 Intimní past [i] 02:50 Paranormal Activity 3 [i] 04:15 Co ty jsi za číslo? [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 StreetDance 3D [i] 07:35 Vychovávat Hope III. 1 [i] 08:00 Auta 2 [i] 09:40 Gran Paradiso [i] 11:25 Bláznivá, zatracená láska [i] 13:25 Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi