TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:40 Komisár Rex II. 14/15 [i] 10:35 Alf I. 17/25 [i] 11:00 Ako pavúk [i] 12:50 Pestúnka [i] 13:50 Odložený prípad II. 2/23 [i] 14:40 Monk II. 12/16 [i] 15:35 Alf I. 18/25 [i] 16:05 Dr. House V. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Temný rytier (HD) [i] 23:20 AKČNÝ PIATOK: Nemilosrdná spravodlivosť [i] 01:00 Čierny dážď [i] 03:05 Nemilosrdná spravodlivosť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Správy RTVS [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:50 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Môj brat vrahom 11/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 44 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Žena na úteku 74 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Stretnutie [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 57 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Karel Svoboda [i] 22:15 Filmy s Alainom Delonom:Traja muži na zabitie [i] 23:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Môj brat vrahom 11/20 [i] 00:50 Doktorka Quinnová IV.: Stretnutie [i] 01:35 Filmy s Alainom Delonom:Traja muži na zabitie [i] 03:10 Svet sa pripravuje na život bez ropy [i] 03:25 Sila lásky V. 44 [i] 04:15 Sila lásky VI. 57 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Polícia [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Uralské rozprávky: Tajutkino zrkadlo [i] 08:55 Táraninky: Deti [i] 09:00 Úvahy v čase [i] 09:25 Prelúdia života [i] 10:10 Rómsky magazín [i] 10:40 Fokus právo [i] 11:10 Príroda zblízka: Divoké nandu v Nemecku [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:30 Ej,zavrť sa mi dievča [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:30 Večer pod lampou [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál - Mária Kráľovičová [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:40 Encyklopédia slovenských obcí: Stredné Plachtince [i] 19:00 Kvalifikácia žien na OH - hokej [i] 21:15 Família: Família - Najkrajšia hviezdička [i] 21:45 Kino na Dvojke: Pozor na Harryho [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Počasie [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Bostonské zločiny V. 12 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Zabila si ma [i] 08:45 Súdna sieň: Rodinné bolesti [i] 09:50 Panelák: Max a bubny [i] 11:00 Náš nový dom II. 19/19 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Nemáš pochopenie! [i] 15:00 Kosti 15 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Vrahyňa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Karkulka [i] 21:30 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 00:10 Dokonalá búrka [i] 01:50 Stávka [i] 03:25 Transplantačná jednotka 12 [i] 04:10 Zločinné úmysly 9 [i] 04:50 Bostonské zločiny V. 13/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Stav beztiaže 5 [i] 06:05 Život na zámku 39 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 49,50 [i] 10:00 Policajt z L.A. 25 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia II. 3 [i] 11:50 Prechádzka v oblakoch [i] 13:55 Deň a Noc 20 [i] 14:25 Šokujúce zábery 25 [i] 15:00 Futurama 13/13 [i] 15:25 Simpsonovci XVII. 22/22 [i] 15:50 Simpsonovci XVII. 18 [i] 16:25 Najšpinavšie domácnosti 8 [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County III. 7 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 20:00 Deň a Noc LIKE [i] 20:30 Experti 4 [i] 21:20 Čierny škorpión [i] 00:15 Špeciálne komando III. 2,3 [i] 01:40 Peklo vo väznici [i] 03:10 Nebezpečné svedectvo [i] 04:35 Najprísnejší rodičia na svete 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 12 [i] 08:00 Drzá Jordan III. 13 [i] 08:55 JAG I. 21 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 10:45 Lovci pokladů II. 19 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání III. 12 [i] 12:40 JAG I. 22 [i] 13:40 Drzá Jordan III. 13 [i] 14:35 CSI: New York VII. 1 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 16:25 Lovci pokladů II. 20 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání III. 13 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 1 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 20:05 CSI: New York VII. 2 [i] 21:00 Ghost Rider 1 [i] 23:05 True Blood - Pravá krev III. 11 [i] 00:05 Cena za lidskost I. 12 [i] 01:00 Ghost Rider 1 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev III. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Průzkumná a záchranná akce [i] 06:00 Jak se to dělá 58 [i] 06:25 Rození obchodníci: Ford Capri 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Ford Capri 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Velké zbraně [i] 08:10 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 09:55 Nutné k přežití: Texas [i] 10:50 Jak to dělají? 15 [i] 11:15 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 12:35 Pátá rychlost 5 [i] 13:05 Pátá rychlost 6 [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 14:25 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 16:15 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 18:05 Nutné k přežití: Aljaška [i] 19:00 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 19:30 Jak se to dělá 44 [i] 20:00 Nejtvrdší práce na světě: Nejlepší zápasník [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 22:00 Superlidé: Dovednost [i] 23:00 Skutečná forenzní laboratoř: Den, kdy utichla hudba [i] 00:00 Skutečná forenzní laboratoř 10 [i] 00:55 Nejtvrdší práce na světě: Nejlepší zápasník [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 02:50 Superlidé: Dovednost [i] 03:50 Skutečná forenzní laboratoř: Den, kdy utichla hudba [i] 04:45 Jak to dělají?: Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Závod 1/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Obluda z hlubin 18/26 [i] 09:25 Tajemství rodu Davida Vávry [i] 10:20 Rub a líc tajných služeb [i] 11:00 Život na zámku: Sto padesát metrů čtverečních 5/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda hvězd [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Venkov vábí město [i] 17:25 Besipky: Pásy v náklaďáku [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj "60" Rozdělení republiky 4/22 [i] 20:55 13. komnata Věry Noskové [i] 21:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Chladnokrevně 40/62 [i] 23:50 Město žen III: Dotek milého 3/15 [i] 00:15 Copak bych vám lhal? [i] 00:45 Slovácko sa nesúdí "60" Parohy 1/12 [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:45 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 01:50 Sama doma - [i] 03:20 Banánové rybičky [i] 04:00 Po stopách hvězd [i] 04:25 Rekordy a kuriozity [i] 04:35 Otec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:35 Zeměpis světa: Jižní Aljaška [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 09:00 Tajemství železnic [i] 09:30 Galerie umění 8/13 [i] 09:55 1 dolar za život [i] 10:50 Ještě jsem tady - Ada Fryntová [i] 11:20 Legendární inscenace: Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho [i] 11:45 Na plovárně s Josefem Chuchmou [i] 12:15 Jistě, pane ministře: Právo na informace 6/22 [i] 12:45 Ekoprůkopníci: Obnovitelné zdroje energie [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:15 Zeměpis světa: Austrálie 1/5 [i] 13:30 Království divočiny: Želvy sloní [i] 14:00 Budoucnost vody: Věk vody 3/3 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Technické divy světa: Taipei 101 3/10 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Štaflík a Špagetka 18:50 Včelka Mája: Jak přišlo jaro 38/104 [i] 19:15 Doug 5/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Muž mezi kosatkami [i] 21:00 Vesmír: Supernovy 22/31 [i] 21:45 Velikáni filmu: Francis Ford Coppola [i] 23:50 Perly swingu [i] 00:45 Teď jsem to konečně já [i] 01:15 Černá zmije III: Žně a ženich 5/6 [i] 01:45 Pološero - Síla obrazu [i] 02:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:40 Evropa dnes [i] 03:05 Mona Lisa & jarmark [i] 03:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:55 Markýz Gero - postrach slezského lidu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2239 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezilidské vztahy 388 [i] 11:10 Přátelé IX 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Nemocnice Chicago Hope IV 13 [i] 13:30 Pohřešovaní III 8 [i] 14:25 Odložené případy IV: Červení a modří [i] 15:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Nevinná zábava 17 [i] 16:30 Přátelé IX 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VII: Dvojí identita 17 [i] 18:30 Ulice 2240 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ledově ostří [i] 22:00 Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:00 Nezvaná [i] 01:35 Novashopping 02:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Nevinná zábava 17 [i] 03:40 Áčko: Podcenil jsem depresi [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 07:45 Kutil Tim I: Učení mučení 12 [i] 08:30 M*A*S*H 115 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda VII: Přípravy 23 [i] 11:10 Schimanski: Den matek [i] 13:05 Policie Hamburk II: Vezmi si mě 3 [i] 14:05 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Bratrstvo spravedlivých 4 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Příliv lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Žhavé výstřely [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 X-Men [i] 01:15 Království [i] 03:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Adela show [i] 05:45 Skrytá vášeň 34/188 [i] 06:30 Viktória 63/171 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 168/216 [i] 08:25 Zakázaná vášeň 10/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Veronika I. 20/22 [i] 10:35 Láska a trest 21-22 [i] 12:30 Tisíc a jedna noc 19 [i] 14:10 O.C. California I. 15/27 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 7/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 169/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 35/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:40 Dharma a Greg V. 21-22/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 20 [i] 21:50 Láska a trest 23-24 [i] 23:40 Pomsta hriešnice [i] 01:50 Hranice života [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:00 SEDEM s r.o. [i] 04:50 Krásna Varvara [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Bratři Bloomovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Romulus, můj otec [i] 14:00 Můj soused zabiják [i] 15:50 Jeden navíc [i] 17:40 ZigZag [i] 19:30 Holka na hlídání [i] 21:20 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 23:05 V pasti [i] 00:55 Druhý život [i] 02:30 Bez soucitu [i] 04:00 Válečníci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:40 Alpské lyžování [i] 10:45 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 14:40 Alpské lyžování [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:45 Saně [i] 16:45 Alpské lyžování [i] 17:00 Saně [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Atletika [i] 21:00 Box [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 3: Vánoční bezdomovci 10 [i] 06:20 Pohotovost 3: Noční služba 11 [i] 07:20 Pohotovost 3: Post Mortem 12 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 5: Poslední svého druhu - 1.část 6 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Poslední svého druhu - 2.část 7 [i] 12:20 Milionový lékař 2: Jak se do lesa volá 11 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 5: Génius 8 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Pan Spravedlnost 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 18:20 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Útěk z vězení 1 [i] 21:20 Bratři a sestry 5: Zavolej mámu 5 [i] 22:20 Bratři a sestry 5: Ideální manžel 6 [i] 23:20 Skandál 2: Lovecká sezóna 3 [i] 00:20 Havaj 5-0 2: Útěk z vězení 1 [i] 01:20 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i] 02:20 Dvojí identita 1: Návrat do dětství 12 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Útěk z vězení 1 [i] 04:15 Pohotovost 3: Noční služba 11