TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:25 Komisár Rex II. 12-13/15 [i] 11:05 Únos [i] 12:50 ZÁMENA MANŽELIEK - NOVÉ ČASTI [i] 13:50 Odložený prípad II. 1/23 [i] 14:40 Monk II. 11/16 [i] 15:35 Alf I. 17/25 [i] 16:05 Dr. House V. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Pestúnka [i] 21:25 Ako pavúk [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Dr. House V. 9/24 [i] 00:50 Monk II. 11/16 [i] 01:35 Odložený prípad II. 1/23 [i] 02:15 Extrémne premeny: Druhá šanca na život 5/8 [i] 03:00 Komisár Rex II. 12-13/15 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dámsky klub "N" [i] 07:20 Správy RTVS [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:20 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Pavúk 10/20 [i] 11:10 Sila lásky V. 43 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Občan za dverami [i] 14:15 Žena na úteku 73 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Rozum a viera [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 56 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Krajina rebelov - Nový svet 2/8 [i] 22:00 Borgiovci 5/9 [i] 22:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Pavúk 10/20 [i] 23:45 Doktorka Quinnová IV.: Rozum a viera [i] 00:35 Žiť ako lev 2/6 [i] 02:10 Borgiovci 5/9 [i] 03:05 Sila lásky V. 43 [i] 03:55 Sila lásky VI. 56 [i] 04:45 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Ženy [i] 09:00 Noc v archíve: O novinách a časopisoch [i] 10:05 Pred rokmi [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus - spotrebiteľ [i] 11:35 Architektúra: Opera Garnier v Paríži [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Dnes už viem [i] 13:15 Predstavenie [i] 13:50 Polícia [i] 14:05 Profesionál [i] 14:20 Televízia po slovensky: 1980-1984 [i] 15:35 Senior klub [i] 16:00 Rómsky magazín [i] 16:25 Miestopis cechov a manufaktúr: História písaná medom [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Príroda zblízka: Divoké nandu v Nemecku [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:40 Sen tela [i] 19:00 Kvalifikácia žien na OH - hokej [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Bostonské zločiny V. 11 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Nenávidíme sa [i] 08:45 Súdna sieň: Domáce väzenie [i] 09:50 Panelák: Monokel [i] 11:00 Náš nový dom II. 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Jedovaté keksy [i] 15:00 Kosti 14 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Nemáš pochopenie! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Had na hrudi [i] 21:30 Pod povrchom 48 [i] 22:45 Zločin II. 4 [i] 23:45 Kosti 15 [i] 00:45 Posadnutý sexom [i] 02:25 Ochrancovia 18/18 [i] 03:05 KRIMI 03:35 Transplantačná jednotka 11 [i] 04:20 Zločinné úmysly 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Stav beztiaže 4 [i] 06:10 Život na zámku 38 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 47,48 [i] 10:00 Policajt z L.A. 24 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia II. 2 [i] 11:50 Nevyslovená pravda [i] 13:55 Deň a Noc 19 [i] 14:25 Šokujúce zábery 24 [i] 14:55 Futurama 12 [i] 15:25 Simpsonovci XVII. 20,21 [i] 16:25 Najšpinavšie domácnosti 7 [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County III. 6 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 20:00 Deň a Noc 20 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 4 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 15 [i] 22:30 Lovci väzňov 9,10 [i] 00:15 Špeciálne komando II. 23/23 [i] 01:00 Špeciálne komando III. 1/11 [i] 01:45 Dôkaz lásky [i] 03:15 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 6,7 [i] 04:00 Božská mrcha III. 4 [i] 04:45 Zákon gangu II. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 11 [i] 08:00 Drzá Jordan III. 12 [i] 08:50 JAG I. 20 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 10:40 Lovci pokladů II. 18 [i] 11:35 Ten, kdo tě chrání III. 11 [i] 12:35 JAG I. 21 [i] 13:30 Drzá Jordan III. 12 [i] 14:25 Profil zločinu III. 12 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 16:20 Lovci pokladů II. 19 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 12 [i] 18:15 Drzá Jordan III. 13 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 20:05 CSI: New York VII. 1 [i] 21:00 NCIS VI. 11 [i] 21:55 NCIS VI. 12 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 23:45 Boj o čas III. 3 [i] 00:40 NCIS VI. 11 [i] 01:35 NCIS VI. 12 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Prodavač náhradních dílů [i] 06:00 Jak se to dělá 57 [i] 06:25 Rození obchodníci: Mercedes 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Mercedes 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho vernisáž [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 09:55 Nutné k přežití: Vietnam [i] 10:50 Jak to dělají? 14 [i] 11:15 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 11:40 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 12:35 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 13:30 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 14:25 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 16:15 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 18:05 Nutné k přežití: Texas [i] 19:00 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 19:30 Jak se to dělá 43 [i] 20:00 Nebezpečné rybaření 6 [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 22:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Žralokománie! [i] 22:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Souboj s plachetníkem [i] 23:00 Z ráje do pekla 6 [i] 00:00 Únos a záchrana: Projekt na záchranu dětí [i] 00:55 Nebezpečné rybaření 6 [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 02:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Žralokománie! [i] 03:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Souboj s plachetníkem [i] 03:50 Z ráje do pekla 6 [i] 04:45 Jak to dělají?: Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Vycházky do nicoty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Na širém moři 17/26 [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:20 Objektiv [i] 10:50 Panoptikum Města pražského "60" Letní přeháňka 4/10 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda hvězd [i] 15:30 Po stopách hvězd [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Smrt modelky 2/14 [i] 20:55 Copak bych vám lhal? [i] 21:25 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:28 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Inspektor Rebus II: Důvod k vraždě 2/10 [i] 23:30 Ostrov pokladů [i] 01:05 13. komnata Michaela Hofbauera [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:35 Po stopách hvězd [i] 03:00 Přírůstek [i] 03:25 Havran barvy lila [i] 04:15 Dřevěný mikrokosmos [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Milionářská bydlení: Divoký západ [i] 09:55 Postřehy odjinud [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Hazard v Las Vegas [i] 11:00 Vesmír: Kosmické cestování 21/31 [i] 11:45 Babylon [i] 12:15 Cesty víry: Tam bude i tvé srdce [i] 12:40 Chcete je? [i] 12:45 Louže [i] 13:10 Národní klenoty [i] 13:35 Putování za vínem: Centrální [i] 14:05 Zázračná planeta: Lední medvědi očima skrytých kamer 2/2 [i] 15:00 Neznámá úskalí [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Štaflík a Špagetka 18:50 Včelka Mája: Jak Mája s Vilíkem přečkali zimu 37/104 [i] 19:15 Doug 4/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Niagarské vodopády - divoké peřeje [i] 21:00 Svět zázraků [i] 21:25 Interpol: Dvojník [i] 22:15 Řím II 10/10 [i] 23:20 Krásný ztráty [i] 23:50 Třistatřicettři [i] 00:40 The Pacific 4/10 [i] 01:30 Moje rodina [i] 01:55 Abbey Road: Live III.: Fleet Foxes, PJ Harvey a 2/12 [i] 02:45 Náš venkov [i] 03:05 Uchem jehly [i] 03:30 Křesťanský magazín [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 Kočičky a kocourkové aneb krásy placeného sexu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2238 [i] 09:50 Krokodýl Dundee [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:40 Nemocnice Chicago Hope IV 12 [i] 13:40 Pohřešovaní III 7 [i] 14:35 Odložené případy IV: Navěky modrá [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Hlavolam 16 [i] 16:30 Přátelé IX 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VII: Den matek 16 [i] 18:30 Ulice 2239 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezilidské vztahy 388 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII 1 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Žoldák: Legie zkázy [i] 00:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Hlavolam 16 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Odložené případy IV: Navěky modrá [i] 03:30 Áčko: Můj první sex [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk se ožení 15 [i] 07:45 Kutil Tim I: Bubliny, dřina a problémy 11 [i] 08:30 M*A*S*H 114 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda VII: Labutí píseň 22 [i] 11:10 Schimanski: Na doraz [i] 13:05 Policie Hamburk II: Mladší bratr 2 [i] 14:05 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Duch 3 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Sežeňte mi svědka 11 [i] 23:50 Firma: Kapitola devátá 9 [i] 00:45 Živí mrtví II: Zásah v pravou chvíli 3 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Reportéři na vaší straně [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Adela show [i] 05:45 Skrytá vášeň 33/188 [i] 06:30 Viktória 62/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 167/216 [i] 08:25 Zakázaná vášeň 9/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Veronika I. 18-19/22 [i] 10:55 Frasier [i] 11:20 Dharma a Greg V. 17-18/24 [i] 12:25 Oklamaná dôvera [i] 14:15 O.C. California I. 14/27 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 6/22 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 168/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 34/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Dharma a Greg V. 19-20/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 19 [i] 21:50 Láska a trest 21-22 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 5/10 [i] 00:40 Ally McBealová I. 4/23 [i] 01:20 Adela show [i] 01:50 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 6/22 [i] 02:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 5/10 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Ruce pryč od Mississippi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Shut Up & Sing [i] 13:45 Mein Kampf [i] 15:50 Fanoušci [i] 17:30 Romulus, můj otec [i] 19:25 Můj soused zabiják [i] 21:10 Válečníci [i] 23:15 Bez soucitu [i] 00:55 Resident Evil: Apokalypsa [i] 02:25 Elitní jednotka [i] 04:20 2 dny v Paříži [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:15 Watts [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Watts