TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:35 Komisár Rex II. 10-11/15 [i] 11:15 Smrtiaci dotyk lásky [i] 13:00 Neznáme obete 13/17 [i] 13:50 Odložený prípad I. 23/23 [i] 14:40 Monk II. 10/16 [i] 15:35 Alf I. 16/25 [i] 16:05 Dr. House V. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Pomsta hriešnice [i] 23:00 Dallas 7/10 [i] 23:50 Nočné Televízne noviny [i] 00:15 Dr. House V. 8/24 [i] 01:00 Monk II. 10/16 [i] 01:40 Odložený prípad I. 23/23 [i] 02:25 Neznáme obete 13/17 [i] 03:05 Komisár Rex II. 10-11/15 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy RTVS [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V rukách únoscu 9/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 42 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 72 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Oko za oko [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 55 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sherlock:Reichenbašský pád [i] 21:40 Obdobie zločinu:Osudné zvádzanie [i] 23:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V rukách únoscu 9/20 [i] 00:15 Sherlock:Reichenbašský pád [i] 01:45 Obdobie zločinu:Osudné zvádzanie [i] 03:20 Sila lásky V. 42 [i] 04:10 Sila lásky VI. 55 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Táraninky: Veda, vedci [i] 09:05 Osudy slávnych: Tá tajovská voda mútna 3/3 [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:50 Fokus zdravie [i] 11:25 Ako to funguje [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Skadiaľže to hudci prišli [i] 13:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:35 Medicína: Skleróza multipex [i] 14:35 Zločiny proti prírode: Zabijaci ozónu [i] 15:40 Integruj! [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Energetika [i] 16:55 Fokus - spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Opera Garnier v Paríži [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:40 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Televízia po slovensky: 1980-1984 [i] 21:00 Konzervy času: Osmičkári [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 21:58 Počasie [i] 22:00 Na križovatke SK+CZ: Slnko v sieti [i] 23:35 Banskobystrická latka [i] 00:35 Polícia [i] 00:45 Profesionál [i] 01:05 VAT - Veda a technika [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Bostonské zločiny V. 10 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Už je ženatý [i] 08:45 Súdna sieň: Ten chlapec je ancikrist [i] 09:50 Panelák: NeSlušný návrh [i] 11:00 Náš nový dom II. 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Tenista [i] 15:00 Kosti 13 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Jedovaté keksy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér 6 [i] 21:30 Kosti VI. 13 [i] 22:30 Vtierka Castle III. 21 [i] 23:30 Zločin II. 3 [i] 00:35 Kosti 14 [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 15 [i] 02:10 Kuriér: Odplata 6 [i] 03:00 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 9 [i] 03:40 Transplantačná jednotka 10 [i] 04:20 Zločinné úmysly 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Stav beztiaže 3 [i] 06:10 Život na zámku 37 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 45,46 [i] 10:00 Policajt z L.A. 23 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia II. 1/22 [i] 11:50 Prorok zla [i] 13:55 Deň a Noc 18 [i] 14:25 Šokujúce zábery 23 [i] 14:55 Futurama 11 [i] 15:25 Simpsonovci XVII. 18,19 [i] 16:25 Najšpinavšie domácnosti 6 [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County III. 5 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 20:00 Deň a Noc 19 [i] 20:30 KINO PLUS: Večný bojovník [i] 22:40 Bat 21 [i] 00:45 Špeciálne komando II. 21,22 [i] 02:10 Údolie bábik [i] 04:05 Božská mrcha III. 3 [i] 04:50 Zákon gangu II. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 10 [i] 07:55 Drzá Jordan III. 11 [i] 08:50 JAG I. 19 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 10:40 Lovci pokladů II. 17 [i] 11:35 Ten, kdo tě chrání III. 10 [i] 12:30 JAG I. 20 [i] 13:25 Drzá Jordan III. 11 [i] 14:20 Profil zločinu III. 11 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 16:20 Lovci pokladů II. 18 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 11 [i] 18:10 Drzá Jordan III. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 19:55 Profil zločinu III. 12 [i] 21:00 CSI: New York IX. 6 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 23 [i] 22:50 Myšlenky zločince VI. 24 [i] 23:40 Post Mortem I. 5 [i] 00:40 CSI: New York IX. 6 [i] 01:35 Myšlenky zločince VI. 23 [i] 02:20 Myšlenky zločince VI. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 06:00 Jak se to dělá 56 [i] 06:25 Rození obchodníci: Austin Mini 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Austin Mini 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Bez práce [i] 08:10 Špinavé práce: Chovatel hmyzu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 09:55 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 10:50 Jak to dělají? 13 [i] 11:15 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Šílenství kolem modelu A [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 18:05 Nutné k přežití: Vietnam [i] 19:00 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 19:30 Jak se to dělá 42 [i] 20:00 Sezona plná zlata: Zlatá horečka - Aljaška 1 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Zlatu je to fuk [i] 22:00 Zlato z džungle 1 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: Risk [i] 00:00 Mečouni - život na udici: Hazardéři a legendy [i] 00:55 Zlatá horečka - Aljaška 1 [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Zlatu je to fuk [i] 02:50 Zlato z džungle 1 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek: Risk [i] 04:45 Jak to dělají?: Víceúčelový nástroj Leatherman / Formule 1 / užitkové sklo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Otisky [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Ned Land, harpunář 16/26 [i] 09:30 Příběhy slavných - Eduard Cupák [i] 10:20 Zkoušky z dospělosti: Krádež 4/6 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda hvězd [i] 15:35 13. komnata Oldřicha Navrátila [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Davida Vávry [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Alibi jako řemen [i] 23:05 Profil zločinu: Míň než nic 1/18 [i] 23:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:45 Malá farma: Králíci na prodej [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:15 Rekordy a kuriozity [i] 02:25 Činčin [i] 03:05 Zahrada je hra [i] 03:30 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 03:35 Kavárnička dříve narozených [i] 04:30 Bílá místa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Španělsko - Andalusie [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 09:05 Náš venkov [i] 09:20 Chcete je? [i] 09:25 Království divočiny: Želvy sloní [i] 09:55 Apokalypsa - Hitler [i] 10:50 Interpol: Had [i] 11:40 Ta naša kapela [i] 12:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 12:40 Letecké katastrofy III.: Nezdařené přistání [i] 13:30 Galerie umění 8/13 [i] 14:00 Modrý zázrak v souostroví Raja Ampat [i] 14:45 Návraty dokumentaristů: Viktor Polesný [i] 15:10 Evropa dnes [i] 15:40 Mona Lisa & jarmark [i] 16:30 Moje rodina [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Štaflík a Špagetka 18:50 Včelka Mája: Jak Mája zachránila blechu 36/104 [i] 19:15 Doug 3/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 21:00 Národní klenoty [i] 21:25 Jistě, pane ministře: Právo na informace 6/22 [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Věznice [i] 00:00 Bratři a sestry III: Těžké začátky 13/24 [i] 00:40 Po stopách Emila Holuba [i] 01:30 Zločin 5/20 [i] 02:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Máma a máma [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:05 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:20 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:25 Kdyby mě zabili... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2237 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Manželství podle příručky 387 [i] 11:05 Přátelé IX 1 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:40 Nemocnice Chicago Hope IV 11 [i] 13:40 Pohřešovaní III 6 [i] 14:35 Odložené případy IV: Osamělá srdce [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Hra s osudem 15 [i] 16:30 Přátelé IX 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VII: Zavírací nůž 15 [i] 18:30 Ulice 2238 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Krokodýl Dundee [i] 22:05 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:20 Síť [i] 01:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Hra s osudem 15 [i] 02:05 Novashopping 02:45 Střepiny [i] 03:30 Áčko: Zabiják mladých - meningokok [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 07:45 Kutil Tim I: Blízká setkání sedmého druhu 10 [i] 08:30 M*A*S*H 113 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda VII: Dvojí řešení Marka Sloana 21 [i] 11:10 Schimanski: Pokrevní bratři [i] 13:05 Policie Hamburk II: Na útěku 1 [i] 14:05 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Vlastenec 2 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Zamilované léto [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Drobeček 161 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Castle na zabití IV: Živí mrtví 22 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Moderní otrokáři 8 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny V: Závod se smrtí 10 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Anatomie lži II: Dobře mířená kulka 17 [i] 04:15 Ženy na cestách [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Skrytá vášeň 32/188 [i] 06:30 Viktória 61/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 166/216 [i] 08:25 Zakázaná vášeň 8/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Veronika I. 17/22 [i] 10:35 Láska a trest 19-20 [i] 12:30 Tisíc a jedna noc 18 [i] 14:15 O.C. California I. 13/27 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 5/22 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 167/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 33/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Dharma a Greg V. 17-18/24 [i] 19:50 Frasier [i] 20:15 Oklamaná dôvera [i] 22:05 Únos [i] 23:50 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 4/10 [i] 00:50 Ally McBealová I. 3/23 [i] 01:35 Adela show [i] 02:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 5/22 [i] 02:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 4/10 [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Dračí klon [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lulu se vrací [i] 13:55 Transamerika [i] 15:50 Dívka s perlou [i] 17:35 Shut Up & Sing [i] 19:15 Mein Kampf [i] 21:15 2 dny v Paříži [i] 23:05 Elitní jednotka [i] 01:05 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 02:35 Masakr na střední škole [i] 04:15 Dokud nás smrt nerozdělí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:00 Pass Sport [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:15 Fotbal [i] 21:30 Wednesday Selection [i] 21:35 Jezdectví [i] 22:35 Alexia's Selection [i] 22:40 Jezdectví [i] 22:45 Golf [i] 22:50 Jachting [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Šipky [i] 01:00 Skoky na lyžích