TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:35 Komisár Rex II. 8-9/15 [i] 11:15 Lovkyňa neverných [i] 13:00 Neznáme obete 12/17 [i] 13:50 Odložený prípad I. 22/23 [i] 14:40 Monk II. 9/16 [i] 15:35 Alf I. 15/25 [i] 16:05 Dr. House V. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Sekerovci [i] 21:30 Lovec zločincov I. 6/23 [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Dr. House V. 7/24 [i] 23:55 Lovec zločincov I. 6/23 [i] 00:45 Monk II. 9/16 [i] 01:30 Odložený prípad I. 22/23 [i] 02:10 Neznáme obete 12/17 [i] 02:50 Komisár Rex II. 8-9/15 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Dámsky klub "N" [i] 07:05 Správy RTVS [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Počasie [i] 08:10 Galileo [i] 08:45 Duel [i] 09:20 5 proti 5 [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Netvor na prvej strane 8/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 41 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Žena na úteku 71 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Rukojemník II. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 54 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 5/15 [i] 21:35 Dr.House VIII.: Priznanie 5/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Posadnutosť 5/24 [i] 23:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Netvor na prvej strane 8/20 [i] 00:00 Doktorka Quinnová IV.: Rukojemník II. [i] 00:45 Nikto nie je dokonalý [i] 01:45 O 5 minút 12 [i] 02:55 Eurovirtuál - Anton Srholec [i] 03:10 Sila lásky V. 41 [i] 03:55 Sila lásky VI. 54 [i] 04:45 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:00 Táraninky: Čas [i] 09:05 Športové ozveny [i] 09:30 Ľudia na hranici [i] 10:25 Židia na Slovensku [i] 10:55 Fokus práca [i] 11:30 60 zabijakov divočiny 1/26 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Hudáčkovia [i] 13:30 Kameraman Laco Kraus jubiluje: Najatý klaun [i] 15:10 Očarený knihou [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:40 Japonská mozaika V [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zločiny proti prírode: Zabijaci ozónu [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Medicína: Skleróza multipex [i] 23:00 Poslovia nádeje 2/2 [i] 00:00 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Bostonské zločiny V. 9 [i] 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Namyslený [i] 08:45 Súdna sieň: Na vine je svokra [i] 09:50 Panelák: Starí rodičia [i] 11:00 Náš nový dom II. 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Panna Aquamarine [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Tenista [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Veľké sťahovanie [i] 21:30 Pod povrchom 47 [i] 22:45 Zločin II. 2 [i] 23:45 Kosti 13 [i] 00:45 Panna Aquamarine [i] 02:35 Ochrancovia 17 [i] 03:15 KRIMI 03:45 Transplantačná jednotka 9 [i] 04:25 Zločinné úmysly 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Stav beztiaže 2 [i] 06:05 Život na zámku 36 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 43,44 [i] 10:00 Policajt z L.A. 22 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 22/22 [i] 11:50 Šerif Ned Blessing [i] 13:55 Deň a Noc 17 [i] 14:25 Šokujúce zábery 22 [i] 14:55 Futurama 10 [i] 15:25 Simpsonovci XVII. 16,17 [i] 16:30 Najšpinavšie domácnosti 5 [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County III. 4 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: SBS-kár 5 [i] 20:00 Deň a Noc 18 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 3 [i] 21:30 Letecké katastrofy III. - Špeciál 3/3 [i] 22:30 Letecké katastrofy IV. 1/10 [i] 23:35 Hľadá sa dom pre milionárov 5 [i] 00:30 Špeciálne komando II. 19,20 [i] 01:55 Jekyll a Hyde [i] 03:25 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 4,5 [i] 04:10 Božská mrcha III. 2 [i] 04:50 Zákon gangu II. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 9 [i] 07:55 Drzá Jordan III. 10 [i] 08:45 JAG I. 18 [i] 09:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 10:35 Lovci pokladů II. 16 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání III. 9 [i] 12:25 JAG I. 19 [i] 13:20 Drzá Jordan III. 10 [i] 14:15 Profil zločinu III. 10 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 17 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání III. 10 [i] 18:05 Drzá Jordan III. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 19:55 Profil zločinu III. 11 [i] 21:00 Jak prosté I. 5 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 17 [i] 22:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6 [i] 23:40 Pohřešovaný I. 2 [i] 00:35 Jak prosté I. 5 [i] 01:30 Profil zločinu III. 11 [i] 02:25 Pohřešovaný I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 06:00 Jak se to dělá 55 [i] 06:25 Rození obchodníci: Golf 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Golf 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Zabavení nemovitosti [i] 08:10 Špinavé práce: Pracovník pro hubení moskytů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Lov krabů [i] 09:55 Nutné k přežití: Alabama [i] 10:50 Jak to dělají? 12 [i] 11:15 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 11:40 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 12:35 Opravna vraků 22 [i] 13:30 Rození obchodníci: Morgan [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinneyho - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 16:15 Špinavé práce: Chovatel hmyzu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Lov krabů [i] 18:05 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 19:00 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 19:30 Jak se to dělá 41 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Přežití potopení Titaniku [i] 21:00 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět: Mrakodrapy [i] 23:00 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 00:00 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 1 [i] 00:55 Bořiči mýtů: Přežití potopení Titaniku [i] 01:50 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět: Mrakodrapy [i] 03:50 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 04:45 Jak to dělají?: Žvýkačka / rybářské háčky / Legoland [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Staří přátelé 15/26 [i] 09:25 Silvestrovský koktejl [i] 10:20 Kluci v akci [i] 10:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Dieta 5/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda hvězd [i] 15:35 13. komnata Yvonne Přenosilové [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Černí baroni [i] 22:10 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:12 Tísňová linka [i] 22:40 Případy detektiva Murdocha V: Kdo pohřbil elektrický kočár? 6/13 [i] 23:25 Dempsey a Makepeaceová: Na padrť 3/31 [i] 00:15 Na stopě [i] 00:40 Rub a líc tajných služeb [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:50 Kavárnička dříve narozených [i] 03:35 Za svědka půjde počítač [i] 04:45 Stopařka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Uchem jehly [i] 05:50 Chcete je? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Budoucnost vody: Věk vody 3/3 [i] 09:50 Čtyři v tom [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Krajem čapích hnízd: Tam, kde vládne suchopár 1/3 [i] 11:10 Ekoprůkopníci: Obnovitelné zdroje energie [i] 11:35 Technické divy světa: Taipei 101 3/10 [i] 12:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:15 Pupek nebe [i] 14:05 Vesmír: Kosmické cestování 21/31 [i] 14:50 Největší tankové bitvy: Itálie 1943 [i] 15:35 Babylon [i] 16:05 1 dolar za život [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Štaflík a Špagetka 18:50 Včelka Mája: Hopovo překvapení 35/104 [i] 19:15 Doug 2/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Tunis [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po Bora Bora [i] 21:50 Pološero - Síla obrazu [i] 22:15 Chodníky slávy: Daniel Day-Lewis [i] 00:10 Abbey Road: Live III.: Fleet Foxes, PJ Harvey a 2/12 [i] 01:00 Návraty dokumentaristů: Viktor Polesný [i] 01:25 Divadlo žije! [i] 01:55 Legendární inscenace: Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho [i] 02:20 Evropa dnes [i] 02:45 Na plovárně s Josefem Chuchmou [i] 03:15 Tajemství železnic [i] 03:40 Chcete je? [i] 03:45 Divnopis [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Příběhy domů [i] 04:35 Zrádce nebo oběť? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2236 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Čarodějnice 7 [i] 11:00 Přátelé VIII 24 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Mike a Molly: Jim nechce žrát [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope IV 10 [i] 13:45 Pohřešovaní III 5 [i] 14:40 Odložené případy IV: Světlušky [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Vztek 14 [i] 16:30 Přátelé IX 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VII: Maškaráda 14 [i] 18:30 Ulice 2237 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Manželství podle příručky 387 [i] 21:30 Víkend: Zima bez cenzury [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Záchrana 10 [i] 23:35 Nikita 20 [i] 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Vztek 14 [i] 01:10 Novashopping 01:45 Odložené případy IV: Světlušky [i] 02:30 Nemocnice Chicago Hope IV 10 [i] 03:30 Áčko: Vidím jenom tmu [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 07:45 Kutil Tim I: Komu zvoní hlava 9 [i] 08:30 M*A*S*H 112 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda VII: Vražda v grilbaru U Boba 20 [i] 11:10 Schimanski: Eskadra [i] 13:05 Policie Hamburk I: Karlotta 22 [i] 14:05 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger V: Vyšší moc 1 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Vítězství lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Dva v jeskyni 2 [i] 23:50 Myšlenky zločince VI: Nevinný 11 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny V: Dům vyvolených 9 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:40 Anatomie lži II: Mladí delikventi 16 [i] 04:25 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Na streche [i] 05:45 Skrytá vášeň 31/188 [i] 06:25 Viktória 60/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 165/216 [i] 08:25 Zakázaná vášeň 7/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Veronika I. 16/22 [i] 10:35 Láska a trest 17-18 [i] 12:35 Tisíc a jedna noc 17 [i] 14:15 O.C. California I. 12/27 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 166/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 32/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Dharma a Greg V. 15-16/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 18 [i] 21:50 Láska a trest 19-20 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 3/10 [i] 00:40 Ally McBealová I. 2/23 [i] 01:20 Adela show [i] 01:50 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22 [i] 02:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 3/10 [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:05 Na streche [i] 04:55 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje borůvkové noci [i] 13:50 Světák [i] 15:45 Žít po svém [i] 17:35 Lulu se vrací [i] 19:25 Transamerika [i] 21:15 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 22:55 Masakr na střední škole