TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:35 Komisár Rex II. 6-7/15 [i] 11:15 Smrtiace medové týždne [i] 13:00 Neznáme obete 11/17 [i] 13:50 Odložený prípad I. 21/23 [i] 14:40 Monk II. 8/16 [i] 15:35 Alf I. 14/25 [i] 16:05 Dr. House V. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 ZÁMENA MANŽELIEK - NOVÉ ČASTI [i] 21:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život 5/8 [i] 22:25 2 baby na mizine 5/24 [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House V. 6/24 [i] 00:20 Monk II. 8/16 [i] 01:10 2 baby na mizine 5/24 [i] 01:30 Odložený prípad I. 21/23 [i] 02:10 Neznáme obete 11/17 [i] 02:50 Komisár Rex II. 6-7/15 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Planéta Zem zhora III.: Hrdinovia prírody. Gabon, vodopády na rieke Kongo 1. časť [i] 05:55 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy RTVS [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:50 Duel [i] 09:20 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Prostné 7/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 40 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Žena na úteku 70 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Rukojemník I. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 53 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska, fjord a letné búrky [i] 21:40 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Deti 12/13 [i] 22:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Prostné 7/20 [i] 23:20 Doktorka Quinnová IV.: Rukojemník I. [i] 00:05 Láska, fjord a letné búrky [i] 01:35 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Deti 12/13 [i] 02:20 Žena na úteku 70 [i] 03:05 Sila lásky V. 40 [i] 03:55 Sila lásky VI. 53 [i] 04:45 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Mená [i] 08:55 Zabudnuté transporty: Zabudnuté transporty do Poľska [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:50 Fokus rodina [i] 11:30 Väzeň č.9000 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Na Myjave pod lipkami [i] 13:05 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 13:35 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 14:05 Família: Família - /NE/VIDITEĽNÍ [i] 14:30 Zabudnuté okamihy [i] 15:00 Odpískané [i] 15:35 Športové ozveny [i] 16:05 Židia na Slovensku [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 1/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 GEN.sk: Jozef Ciller [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Futbalista roka [i] 21:10 Jeden deň [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 21:58 Počasie [i] 22:00 Soul kitchen [i] 23:40 On air [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Mamička [i] 08:35 Súdna sieň: Hajzel [i] 09:40 Pod povrchom 45,46 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Let 93 [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? SA VRACIA! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Profesor v akcii [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Podnikateľky [i] 21:30 Bučkovci 4 [i] 23:15 Experti 4 [i] 00:00 Divoká žúrka [i] 01:40 Bučkovci 4 [i] 02:40 Davidova matka [i] 04:10 Transplantačná jednotka 8 [i] 04:55 Zločinné úmysly 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Zákon gangu II. 2 [i] 06:05 Život na zámku 35 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 41,42 [i] 10:00 Policajt z L.A. 21 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 21 [i] 11:50 Špeciálne komando II. 3,4 [i] 13:55 Deň a Noc 16 [i] 14:25 Šokujúce zábery 21 [i] 14:55 Futurama 9 [i] 15:20 Simpsonovci XVII. 14,15 [i] 16:25 Najšpinavšie domácnosti 4 [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County III. 3 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 20:00 Deň a Noc 17 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 11 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 14 [i] 22:30 Biele goliere II. 8 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills 5 [i] 00:20 Dexter IV. 5 [i] 01:05 Nevyslovená pravda [i] 02:35 Mediálna honba [i] 04:00 Božská mrcha III. 1/19 [i] 04:45 Zákon gangu II. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 8 [i] 07:55 Drzá Jordan III. 9 [i] 08:50 JAG I. 17 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 10:40 Lovci pokladů II. 15 [i] 11:35 Ten, kdo tě chrání III. 8 [i] 12:30 JAG I. 18 [i] 13:25 Drzá Jordan III. 9 [i] 14:15 Profil zločinu III. 9 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 16 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání III. 9 [i] 18:05 Drzá Jordan III. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 19:55 Profil zločinu III. 10 [i] 21:00 Pilíře Země 8 [i] 22:05 Mizerové 1 [i] 00:15 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6 [i] 01:05 Pilíře Země 8 [i] 02:10 Mizerové 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper: Bezvýchodná situace [i] 06:00 Jak se to dělá 54 [i] 06:25 Rození obchodníci: Saab 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Saab 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Lee se vrací [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 09:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 10:50 Jak to dělají? 11 [i] 11:15 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 12:35 Tuning v Berlíně: Slavnostní zahájení [i] 13:30 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinney - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 16:15 Špinavé práce: Pracovník pro hubení moskytů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 18:05 Nutné k přežití: Alabama [i] 19:00 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 19:30 Jak se to dělá 40 [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 21:00 Opravdový podvod 7 [i] 21:30 Opravdový podvod 8 [i] 22:00 Nutné k přežití: Yukon [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 00:00 Gangy očima Rosse Kempa: Moskva [i] 00:55 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 01:50 Opravdový podvod 7 [i] 02:20 Opravdový podvod 8 [i] 02:50 Nutné k přežití: Yukon [i] 03:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 04:45 Jak to dělají? 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Mořská záhada 14/26 [i] 09:30 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 10:30 Toulavá kamera [i] 11:00 Nemocnice na kraji města "60" Rozvod 5/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda hvězd [i] 15:35 13. komnata Nadi Urbánkové [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského "60" Letní přeháňka 4/10 [i] 21:10 Rub a líc tajných služeb [i] 21:51 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:53 Reportéři ČT [i] 22:30 Protiúder II 2/10 [i] 23:20 Na stopě [i] 23:40 MI5 VI 5/10 [i] 00:35 Tísňová linka [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 02:00 Kalendárium [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:50 Po stopách [i] 03:10 Divoká krev Jiřího Císlera [i] 04:00 Fidlovačka aneb Žádný hněv a žádná rvačka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Klenot v krajině [i] 05:40 Cesty [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Tajemství železnic [i] 09:20 Kamera na cestách: Skotsko, zrcadlo času [i] 10:15 Chcete mě? [i] 10:35 Zeměpis světa: Jižní Aljaška [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 923/2379 [i] 11:40 Klíč [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:35 Počesku [i] 12:45 Krásný ztráty [i] 13:15 Folklorika "Osloboděná slibka" - valašská [i] 13:40 Hlasy v tunelech [i] 14:30 Milionářská bydlení: Divoký západ [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 5/26 [i] 16:30 Ještě jsem tady - Ada Fryntová [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Štaflík a Špagetka 18:50 Včelka Mája: Mája a nešťastný Vincek 34/104 [i] 19:15 Doug 1/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Apokalypsa - Hitler [i] 21:00 Technické divy světa: Taipei 101 3/10 [i] 21:55 Velikáni filmu: Francis Ford Coppola [i] 23:25 Skafandr a motýl [i] 01:10 Máma a máma [i] 01:40 Na stojáka [i] 02:05 Pološero - Umění za hranicí [i] 02:35 Interpol: Had [i] 03:20 Babylon [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:30 Ředitel zeměkoule [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2235 [i] 09:45 Živoucí důkaz [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Mike a Molly: Molly vaří polévku [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope IV 9 [i] 13:45 Pohřešovaní III 4 [i] 14:40 Odložené případy IV: Jednou za život [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Snajpr 13 [i] 16:30 Přátelé VIII 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VII: Let z Paříže 13 [i] 18:30 Ulice 2236 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Čarodějnice 7 [i] 21:25 Dr. House VIII: Lepší polovička 9 [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:50 Tudorovci IV 7 [i] 23:50 Plastická chirurgie s.r.o. VI 11 [i] 00:40 Big game [i] 01:25 Novashopping 02:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Snajpr 13 [i] 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 07:45 Kutil Tim I: Kdopak to nemluví 8 [i] 08:30 M*A*S*H 111 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda VII: Místo odpočinku 19 [i] 11:10 Schimanski: Případ Schimanski [i] 13:05 Policie Hamburk I: Dlouhá cesta zpátky 21 [i] 14:05 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger IV: Dvorana slávy 26 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Šípy lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Vždyť to nic není 160 [i] 21:45 Partička [i] 22:25 Povodeň [i] 00:25 Nedokonalé zločiny V: Heslo 8 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 30/188 [i] 06:15 Viktória 59/171 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 164/216 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 6/140 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Veronika I. 15/22 [i] 10:25 Láska a trest 15-16 [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 16 [i] 14:10 O.C. California I. 11/27 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 3/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 165/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 31/188 [i] 17:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Dharma a Greg V. 13-14/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 17 [i] 21:50 Láska a trest 17-18 [i] 23:40 Bolesti slávnych II. 1/18 [i] 00:25 Ally McBealová I. 1/23 [i] 01:05 Adela show [i] 01:30 Unesený [i] 02:55 Posadnutý nenávisťou [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Dívka s perlou [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ztroskotaná láska [i] 13:40 Stíny strachu [i] 15:25 Modigliani [i] 17:35 Moje borůvkové noci [i] 19:20 Světák [i] 21:05 Panic je nanic [i] 22:50 Pravidla boje