TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Clifford [i] 07:25 Kung Fu panda I. 3/16 [i] 07:50 Tučniaky z Madagaskaru 2/16 [i] 08:15 Gnomeo a Júlia [i] 09:40 Bláznivý Jimov život VII. 15-16/18 [i] 10:30 Charlieho anjeli 2: Na plný plyn [i] 12:30 Mr. Bean [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Smrtiace medové týždne [i] 15:25 Po západe slnka [i] 17:40 Zámena manželiek: Príbuzných si nevyberieš! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 96 hodín [i] 22:10 Mechanik zabijak [i] 00:00 Terminator Salvation [i] 01:55 96 hodín [i] 03:20 Mechanik zabijak [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Autosalón [i] 05:55 Správy RTVS [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Škaredé káčatko: To bol piknik! [i] 07:20 Garfield II.: Spoľahlivejší ako myš [i] 07:35 Bola raz jedna planéta: Chudoba vo svete [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Zbojnícke fašiangy: Pyšná dievka Marčuša 1/3 [i] 09:00 Sršne v úli: Prisťahovalci 1/7 [i] 09:35 S Jakubom na rybách [i] 10:00 Planéta Zem zhora III.: Hrdinovia prírody. Gabon, vodopády na rieke Kongo 1. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Rosemary a Thymeová 5 [i] 14:20 Film pre pamätníkov: Výlet po Dunaji [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:00 Kráľ vinár: Šťastie v nešťastí 12/13 [i] 17:45 Hlavne, že sa máme radi... 4/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Posledná kráľovná 1/2 [i] 21:50 Posledná kráľovná 2/2 [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Rosemary a Thymeová 5 [i] 00:30 Kráľ vinár: Šťastie v nešťastí 12/13 [i] 01:15 Občan za dverami [i] 01:40 Posledná kráľovná 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Encyklopédia slovenských obcí: Kalinovo [i] 10:00 Noc v archíve [i] 11:00 Rodný môj kraj... [i] 11:30 Kmotor Remenár a kmotor Hrebenár [i] 12:45 Stratený svet komunizmu: Socializmus v jednej rodine (Rumunsko) [i] 13:40 On air [i] 14:00 Orientácie [i] 14:25 Slovo [i] 14:40 Folklórny festival Východná - Podobenky z Východnej [i] 16:25 Anjeli strážni: Dušana Jamricha [i] 16:55 Família: Família - /NE/VIDITEĽNÍ [i] 17:30 Komorný spevák [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Táraninky: Hudba I. [i] 18:50 (Ne)celebrity: Julo Konček [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Zabudnuté transporty [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Spomíname na režiséra Miloša Pietora: Henrich IV. [i] 00:25 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 00:50 Kultúrna pasovačka [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 Dom snov IV. 24 [i] 06:45 Geissenovci sú späť 4 [i] 07:40 Česko Slovensko má talent [i] 10:00 Fantastické torty 10 [i] 11:00 Kde bolo, tam bolo 4 [i] 12:00 Telo ako dôkaz 3 [i] 13:00 Najväčší dobyvateľ [i] 15:45 Let 93 [i] 17:35 Bučkovci 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Slávik 2012 LIVE [i] 23:40 Jazero 2 [i] 01:30 Strážca zákona [i] 03:30 Zmena je život 7,8 [i] 04:50 Bostonské zločiny V. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Stav beztiaže 1/13 [i] 06:05 Život na zámku 34 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Pokrvní bratia [i] 09:50 Big Ben XII. 4 [i] 11:45 Sanitka 4 [i] 13:10 Moderná rodina 7 [i] 13:45 DA VINCI (1 [i] 17:00 Bandita [i] 19:00 Ice Road Truckers III. 1/13 [i] 20:00 Moderná rodina 8 [i] 20:30 V sieti CIA 1,2,3/3 [i] 01:55 Incest [i] 03:25 Ako ukradnúť Venušu [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Někdo to rád hloupé II. 19 [i] 08:05 Advokáti VII. 18 [i] 08:55 Pán šelem II. 12 [i] 09:50 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 6 [i] 10:50 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 7 [i] 11:50 Merlin I. 9 [i] 12:45 Advokáti VII. 19 [i] 13:35 Ochránce III. 2 [i] 14:30 Umíte tančit? VI. 17 [i] 15:25 Posel ztracených duší II. 8 [i] 16:20 Ten, kdo tě chrání I. 21 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání I. 22 [i] 18:10 JAG III. 6 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 2 [i] 21:00 Černý jestřáb sestřelen 1 [i] 23:50 CSI: New York IX. 5 [i] 00:45 Posel ztracených duší II. 8 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 1 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba IV. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 06:00 Jak se to dělá 53 [i] 06:25 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i] 06:50 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 07:15 Na plný plyn: Suzuki [i] 08:10 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 24 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 25 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Bostonské metro [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Poslední pokus [i] 11:40 Republika chřestýšů 1 [i] 12:35 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 13:05 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Práh bolesti [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Role kapitána [i] 16:15 Americký chopper: Bezvýchodná situace [i] 17:10 Nutné k přežití: Yukon [i] 18:05 Muž, žena a divočina: Mexiko [i] 19:00 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 19:30 Jak se to dělá 39 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 21:00 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 22:00 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Srážky [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Přežil jsem útok žraloka [i] 00:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 01:50 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 02:50 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 03:50 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 04:15 Muž, žena a divočina: Mexiko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Pohádky z lipových špalíčků [i] 06:30 Babar: Velká soudní pře 16/26 [i] 06:55 Trojčátka: O třech malých prasátkách 5/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové II 5/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Helu [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku: Sto padesát metrů čtverečních 5/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Křesadlo [i] 14:00 A na konci je začátek [i] 15:30 Flirt se slečnou Stříbrnou [i] 16:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Dieta 5/13 [i] 18:00 Příběhy slavných - Eduard Cupák [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Domina [i] 21:45 168 hodin [i] 22:13 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Ženy, které nenávidí muže [i] 23:35 Komisař Moulin [i] 01:20 Zázraky přírody [i] 02:30 Nehoda [i] 03:40 Domov [i] 04:00 Rovnováha [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Na dno Macochy [i] 06:00 Putování za vínem: Španělsko - Andalusie [i] 06:25 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 5/26 [i] 07:25 Ještě jsem tady - Ada Fryntová [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 923/2379 [i] 08:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 4 [i] 08:30 Hazard v Las Vegas [i] 09:30 Apokalypsa - Hitler [i] 10:25 Největší tankové bitvy: Itálie 1943 [i] 11:10 Krajem čapích hnízd: Tam, kde vládne suchopár 1/3 [i] 11:40 Chcete mě? [i] 12:00 Charly [i] 13:40 Království divočiny: Želvy sloní [i] 14:05 Po stopách Emila Holuba [i] 15:00 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Tam bude i tvé srdce [i] 16:25 Budoucnost vody: Věk vody 3/3 [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Viktor Polesný [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Inkové 13/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 12/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Zápas 13/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Mája v nebezpečí 33/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:45 Sněžný muž Hugo [i] 20:00 Čtyři v tom [i] 20:50 Letecké katastrofy III.: Nezdařené přistání [i] 21:40 Kanadská soda [i] 22:00 Zločin 5/20 [i] 23:00 Na plovárně s Josefem Chuchmou [i] 23:25 Tajemství sexappealu [i] 00:55 The Doors [i] 03:10 Zločin 5/20 [i] 04:05 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:45 Každý rok na podzim [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:30 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 22 [i] 06:45 Superpes Krypto 2 [i] 07:10 Batman vítězí IV 5 [i] 07:30 Želvy Ninja VI 16 [i] 08:00 Hannah Montana 9, 10 [i] 08:55 Víkend: Zabijácká zima [i] 09:45 Žena ve vodě [i] 11:50 Chlapci a chlapi: Zelené Vánoce 5 [i] 13:05 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 15:20 Kulový blesk [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Dallas: Rodinný podnik 9 [i] 18:35 Dallas: Odhalení 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Román pro muže [i] 22:15 Střepiny [i] 22:45 Neslušný návrh [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas X: Zářný případ 17 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:55 Áčko [i] 03:35 Dallas: Rodinný podnik 9 [i] 04:15 Dallas: Odhalení 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Tutenstein I: Stařík Tut 14 [i] 07:50 Mickeyho klubík I: Goofyho mini zoo 26 [i] 08:20 Tajemství 2. světové války: Muž, který neexistoval 1 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách III: Koho to přinesl čáp? 6 [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nikdo není dokonalý [i] 14:15 Vzhůru nohama [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i] 18:00 Ženy na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Let´s Dance [i] 22:25 Alexandr Veliký [i] 01:45 Myšlenky zločince V: Ochrana svědků 9 [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Anatomie lži II: Čtení z nehybné tváře 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 SEDEM s r.o. [i] 06:05 Aladinova zázračná lampa [i] 07:50 Skrytá vášeň 29/188 [i] 08:35 Úbohá Nasťa 89 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Babské vojny [i] 12:15 Veronika Marsová III. 11-12/20 [i] 14:10 Siedmy zvitok 1/3 [i] 15:50 Poisťovňa šťastia IV. 10/16 [i] 16:55 Skrytá vášeň 30/188 [i] 17:50 Príbehy o láske: Cesta za šťastím [i] 20:00 Vratné lahve [i] 22:05 Unesený [i] 23:50 Posadnutý nenávisťou [i] 01:30 V tieni smrti [i] 03:10 Smiechoty [i] 04:00 Bzzz!!! [i] 04:30 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ruce pryč od Mississippi [i] 13:55 Žít po svém [i] 15:55 Dračí klon [i] 17:30 Jeden navíc [i] 19:20 Dívka s perlou [i] 21:05 Poznáš muže svých snů [i] 22:50 Cvokař [i] 00:40 Resident Evil: Apokalypsa [i] 02:10 Vražedná dohoda [i] 03:40 Mlha [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Severská kombinace [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 13:00 Severská kombinace [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Fotbal [i] 18:00 Snooker [i] 19:00 Fotbal [i] 21:30 Snooker [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 8: Nebezpečná rychlost 19 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 8: Bez hlesu 20 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Krvavé diamanty 21 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Rangers ve filmu 22 [i] 14:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk v lunaparku 4 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk jde do blázince 5 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a miliardářský lupič 6 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 19:00 Skandál 2: White Hat's Off 1 [i] 20:00 Skandál 2: The Other Woman 2 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Zavolej mámu 5 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Ideální manžel 6 [i] 23:00 Americký prezident [i] 01:30 Večer pro dámy [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země z ptačí perspektivy 3 [i] 07:05 Madagaskar 2 [i] 08:10 Podzemí měst 8 [i] 09:05 Jimmyho les 2 [i] 10:05 Jamieho revoluce ve stravování II. 4 [i] 11:05 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 12:05 Arktidou s Brucem Parry 1 [i] 13:15 Jimmyho les 3 [i] 14:15 Země z ptačí perspektivy 4 [i] 15:20 Život 6 [i] 16:25 Velký bariérový útes 2 [i] 17:35 Slavní, bohatí a bez domova 2 [i] 18:50 Sběrači 1 [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa 28 [i] 21:05 Ledová patrola 2 [i] 22:10 Nejtěžší podmínky 2 [i] 23:20 Sám v divočině 3 [i] 00:25 Velký bariérový útes 2 [i] 01:30 Život 6 [i] 02:30 Podzemí měst 8 [i] 03:20 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 04:15 Vražedných šedesát 1 [i] 04:50 Slavní, bohatí a bez domova 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Čekání na Supermana [i] 07:50 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. [i] 09:55 Happy Feet 2 [i] 11:35 Konec přehlídky 4 [i] 12:35 Šest žen Henryho Lefaye [i] 14:10 Tři mušketýři [i] 16:00 Smrt a život Charlieho St. Clouda [i] 17:40 Perfect Days - I ženy mají své dny [i] 19:30 Před kamerou X. 5 [i] 20:00 Hořící keř, část 2.