TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Volanie divočiny (HD) [i] 07:40 Kung Fu panda I. 2/16 [i] 08:05 Tučniaky z Madagaskaru 1/16 [i] 08:25 Hviezda našej školy [i] 10:00 Alf I. 13/25 [i] 10:20 Bláznivý Jimov život VII. 13-14/18 [i] 11:15 Charlie a továreň na čokoládu [i] 13:25 Dannyho jedenástka [i] 15:30 Charlieho anjeli 2: Na plný plyn [i] 17:40 Sekerovci [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Gnomeo a Júlia [i] 22:00 Jumper [i] 23:45 Špecialista [i] 01:40 Smrtonosná zbraň 4 [i] 03:35 Jumper [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko v obrazoch [i] 05:50 Svet v obrazoch [i] 06:15 Správy RTVS [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Škaredé káčatko: Pomoc! [i] 07:30 Garfield II.: Nech sa deje, čo sa deje [i] 07:40 Bola raz jedna planéta: Voda na celom svete [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Mediteránske rozprávky: Osud 1/3 [i] 09:05 Tanečná akadémia: Skúška zaľúbených 7/26 [i] 09:35 Tanečná akadémia: Čoraz väčšie problémy 8/26 [i] 10:05 Legendy popu:Marie Rottrová [i] 12:05 Nikto nie je dokonalý [i] 13:10 Autosalón [i] 13:40 On air [i] 14:05 Krajina rebelov - Nový svet 1/8 [i] 15:50 Cesta lásky a nádeje [i] 17:20 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:10 Berlín 36 [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Kráľovná Margot l/2 [i] 00:15 Cesta lásky a nádeje [i] 01:40 Berlín 36 [i] 03:15 Kráľovná Margot l/2 [i] 04:30 Majstrovstvá SR v spoločenských tancoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Putovanie kontinentov: Ázia - stúpajúce hory a klesajúce krajiny [i] 09:50 Konzervy času: Citlivé témy [i] 10:15 Televízny klub pre nepočujúcich [i] 10:40 Špeciálna integrácia [i] 11:35 Kniha na ceste [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Učenie - mučenie [i] 13:05 Ako chutí muzika [i] 13:35 Strýčkov sen [i] 15:15 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:20 Test magazín [i] 16:35 Senior klub [i] 17:05 Sedemnásť zastavení jari 4/12 [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Nairobi [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 (Ne)celebrity: Milan Pribula [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Stratený svet komunizmu: Socializmus v jednej rodine (Rumunsko) [i] 20:50 Anjeli strážni: Dušana Jamricha [i] 21:20 Zabudnuté okamihy [i] 21:45 Stav vecí [i] 23:40 Pred rokmi [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Bostonské zločiny V. 7 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:50 Timon a Pumbaa [i] 07:15 Gumkáči [i] 08:15 Beyblade Metal Fusion [i] 08:40 Bakugan [i] 09:00 Zmena je život 7,8 [i] 10:55 Najprísnejší rodičia na svete 7 [i] 11:55 Dom snov IV. 24 [i] 12:50 Geissenovci sú späť 4 [i] 13:50 X FACTOR USA [i] 15:40 Ja, robot [i] 18:00 Fantastické torty 10 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 22:00 Deuce Bigalow: Dobrý striptér [i] 23:50 Právo na vraždu [i] 01:45 Deuce Bigalow: Dobrý striptér [i] 03:10 Deti [i] 04:40 Zločinné úmysly 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Život na zámku 33 [i] 06:45 Moderné veštenie [i] 07:45 Na sever Aljašky [i] 10:00 Odhalené vraždy [i] 11:50 Posledný voz [i] 14:00 Najšpinavšie domácnosti 4 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 13 [i] 16:00 Simpsonovci XVII. 9,10,11 [i] 17:30 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 20:00 Moderná rodina 7 [i] 20:30 Lovec príšer [i] 22:30 Deň a Noc (13 [i] 00:40 Mestečko South Park V. 12,13,14/14 [i] 01:45 Božská mrcha III. (10 [i] 04:40 Zákon gangu II. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Někdo to rád hloupé II. 18 [i] 08:05 Advokáti VII. 17 [i] 09:00 Pán šelem II. 11 [i] 09:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 4 [i] 10:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 5 [i] 11:55 Merlin I. 8 [i] 12:50 Advokáti VII. 18 [i] 13:45 Ochránce III. 1 [i] 14:40 Umíte tančit? VI. 16 [i] 15:35 Posel ztracených duší II. 7 [i] 16:30 Ten, kdo tě chrání I. 19 [i] 17:25 Ten, kdo tě chrání I. 20 [i] 18:20 JAG III. 5 [i] 19:20 Svět v ohrožení 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 21:55 Jak prosté I. 4 [i] 22:50 NCIS VI. 9 [i] 23:45 NCIS VI. 10 [i] 00:40 Jak prosté I. 4 [i] 01:35 Svět v ohrožení 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: A je to! [i] 06:00 Jak se to dělá 52 [i] 06:25 Jízda: Letní škola [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Extrémní surfování [i] 09:05 Impozantní lodě: USCGC Bertholf [i] 09:55 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 10:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 11:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Singapurská přístavní hráz [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 1 [i] 16:15 Rychle a hlasitě: Šílenství kolem modelu A [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: Hasiči a záchranná zdravotní služba ve Washingtonu DC [i] 18:05 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 19:00 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i] 19:30 Jak se to dělá 38 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 5 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 22:00 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 23:00 Tajemství jednotky Seal Team 6 [i] 00:00 Cizí předměty v těle: Nevytahovat! [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 5 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 02:20 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 02:50 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 03:50 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 04:15 Krizové situace pod kontrolou: Hasiči a záchranná zdravotní služba ve Washingtonu DC [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zbabělec [i] 06:00 Hovory H z Paláce K [i] 06:40 Malý televizní kabaret [i] 07:05 Finley požární autíčko 28/39 [i] 07:30 Hrdina Tiny [i] 08:50 Můj život v Neuilly [i] 10:20 Slovácko sa nesúdí [i] 11:00 Zkoušky z dospělosti: Krádež 4/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O spanilé Jašince [i] 14:05 Pošťácká pohádka [i] 14:35 13. revír [i] 16:15 Od sedmi do čtyř [i] 17:30 Nemocnice na kraji města: Rozvod 5/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Silvestrovský koktejl [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Zlo pod sluncem [i] 00:00 Hon na čarodějnice [i] 01:30 Bílá místa [i] 02:05 Paradajs [i] 03:25 Dotek ruky [i] 04:50 Kabát na mladíka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Chopinovské nokturno [i] 05:20 Setkávání [i] 05:30 Cesty víry: Kapitoly pro dětské duše [i] 06:00 Letecké katastrofy III.: Útěk z pekla [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Pupek nebe [i] 07:50 GEN: Karel Malich pohledem [i] 08:05 Divadlo žije! [i] 08:30 Úsměvy [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika "Osloboděná slibka" - valašská [i] 10:25 Modrý zázrak v souostroví Raja [i] 11:10 Tajemství železnic [i] 11:35 Mona Lisa & jarmark [i] 12:30 Panství Downton 5/7 [i] 13:20 Legendární inscenace: Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho [i] 13:50 Galerie umění 8/13 [i] 14:15 Svět zázraků [i] 14:40 Milionářská bydlení: Divoký západ [i] 15:40 Kamera na cestách: Skotsko, zrcadlo času [i] 16:35 Zázračná planeta: Lední medvědi očima skrytých kamer 2/2 [i] 17:30 Dick Whittington [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Jak Mája vyrostla 32/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:45 Sněžný muž Hugo [i] 20:00 Nominační večer Českého lva [i] 21:45 Hazard v Las Vegas [i] 22:45 Na stojáka [i] 23:15 Panenská královna 2/2 [i] 00:55 Orgasmický porod [i] 02:20 Čtyři v tom [i] 03:05 Černá zmije III: Sen a senilita 4/6 [i] 03:30 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:10 Existenciální blues Josefa Kainara [i] 04:40 Brno Open 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Baby Looney Tunes II 9 [i] 06:25 Taz - mania III 5 [i] 06:45 Superpes Krypto 1 [i] 07:10 Batman: Odvážný hrdina 9 [i] 07:35 Želvy Ninja VI 15 [i] 08:00 Superkočky 15 [i] 08:55 Na Hromnice o den více [i] 10:50 Stříbrná pila: Dámská jízda 5 [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Manželství na úvěr [i] 13:55 Hotel snů: Tobago [i] 15:45 Může se to stát i vám [i] 17:45 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sex ve městě 2 [i] 23:00 Nezvratný osud 2 [i] 00:40 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 02:05 Novashopping 02:45 Volenka [i] 03:35 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Tutenstein I: Výročí korunovace 13 [i] 07:50 Mickeyho klubík I: Donaldova škytavka 25 [i] 08:20 M*A*S*H 110 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:10 Columbo: Vydat, nebo zemřít [i] 11:45 Děvčátko z venkova [i] 13:45 Střihoruký Edward [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Dudlíkátor [i] 22:20 Clementine [i] 00:30 28 dní poté [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Kráľovstvo krivých zrkadiel [i] 07:05 Skrytá vášeň 28/188 [i] 08:15 Úbohá Nasťa 88 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Hrozba z oblakov [i] 12:05 Horiace pobrežie 1/4 [i] 14:15 Kriminálka Istanbul: Vraždy pri Bospore [i] 15:55 Poisťovňa šťastia IV. 9/16 [i] 17:05 Skrytá vášeň 29/188 [i] 17:55 Loď snov - plavba na Bali [i] 20:00 Inga Lindströmová: Vietor v zálive [i] 21:50 Rosamunde Pilcherová: Divý tymian [i] 23:40 Loď snov - plavba na Bali [i] 01:20 Kriminálka Istanbul: Vraždy pri Bospore [i] 02:45 Rosamunde Pilcherová: Divý tymian [i] 04:15 Smiechoty [i] 04:40 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kouzelníci [i] 14:00 Fanoušci [i] 15:45 Svět zítřka [i] 17:35 Modigliani [i] 19:45 Bratři Bloomovi [i] 21:40 Banditi [i] 23:45 Mlha [i] 01:50 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 03:20 Film o filmu: Czech Made Man [i] 03:50 Banditi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Severská kombinace [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Atletika [i] 19:15 Fotbal [i] 21:30 Snooker [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Saně [i] 01:15 Skoky na lyžích [i] 01:45 Saně [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 3: Velká hra začíná 2 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 8: Division Street 13 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 8: Sobotní večer 14 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Spravedlnost pro všechny 15 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Středověké zločiny 17 [i] 14:00 Walker, Texas Ranger 8: Legendy 18 [i] 15:00 Poslední sbohem [i] 17:00 Super cyklón [i] 19:00 Bratři a sestry 5: Faking It 3 [i] 20:00 Bratři a sestry 5: A Righteous Kiss 4 [i] 21:00 Americký prezident [i] 23:30 Skandál 2: White Hat's Off 1 [i] 00:30 Skandál 2: The Other Woman 2 [i] 01:30 Dvojí identita 1: Obelstila tě 6 [i] 02:30 Dvojí identita 1: Kde jsou meze 7 [i] 03:30 Super cyklón [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 20 [i] 06:00 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze 2 [i] 07:05 Podzemí měst II. 8 [i] 08:05 Zmizelé světy 24 [i] 09:05 Země z ptačí perspektivy 3 [i] 10:15 Madagaskar 2 [i] 11:25 Vášnivý jedlík 23 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 1 [i] 12:30 Po proudu Yukonu [i] 13:35 Jimmyho les 2 [i] 14:35 Země: Planeta a její moc 5 [i] 15:40 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze 3 [i] 16:45 Velký bariérový útes 1 [i] 17:50 Slavní, bohatí a bez domova 1 [i] 19:05 Hanba svobodných matek [i] 20:15 Nejpřísnější rodiče světa 27 [i] 21:30 Louis Theroux: Nesmírná láska: Demence [i] 22:45 Předvoj II. 7 [i] 23:20 Předvoj II. 8 [i] 23:55 Raději se bojte 4 [i] 00:50 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 1 [i] 01:50 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze 2 [i] 02:50 Země: Planeta a její moc 5 [i] 03:55 Když se Země zatřese: Meteor zrodu i zániku 1 [i] 04:55 Velký bariérový útes 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jack a Jill [i] 07:30 Půlnoc v Paříži [i] 09:05 Ocelová pěst [i] 11:10 Pan Popper a jeho tučňáci [i] 12:40 Hořící keř, část 1. [i] 14:10 Monte Carlo [i] 16:00 Válečný kůň