TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:20 Komisár Rex II. 4-5/15 [i] 11:00 Unesené dieťa [i] 12:40 Pestúnka [i] 13:50 Odložený prípad I. 20/23 [i] 14:40 Monk II. 7/16 [i] 15:35 Alf I. 13/25 [i] 16:05 Dr. House V. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Terminator Salvation [i] 22:45 AKČNÝ PIATOK: Smrtonosná zbraň 4 [i] 01:05 Valkýra [i] 02:55 Mafia Love Story [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dámsky klub "N" [i] 07:25 Správy RTVS [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:25 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Žiadna nie je v bezpečí 6/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 39 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Žena na úteku 69 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Zmluva s diablom [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 52 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu:Marie Rottrová [i] 22:10 Filmy s Alainom Delonom:Smrť darebáka [i] 00:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Žiadna nie je v bezpečí 6/20 [i] 01:05 Doktorka Quinnová IV.: Zmluva s diablom [i] 01:50 Filmy s Alainom Delonom:Smrť darebáka [i] 03:50 Sila lásky V. 39 [i] 04:40 Sila lásky VI. 52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Polícia [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Uralské rozprávky: Iskierka-čipierka [i] 08:55 Táraninky: Moria [i] 09:05 Zázraky slnečnej sústavy: Tenký modrý plášť [i] 09:55 Spektrum vedy [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo [i] 11:30 Príroda zblízka: Bociany v Predpomeransku [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Ej, husári [i] 13:00 Mama to vie najlepšie [i] 13:30 Večer pod lampou [i] 15:30 Trezor: Kázne a skúšky Jonáša Záborského [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál - František Kelle [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Encyklopédia slovenských obcí: Kalinovo [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Putovanie kontinentov: Ázia - stúpajúce hory a klesajúce krajiny [i] 20:50 Família: Família - /NE/VIDITEĽNÍ [i] 21:20 Jeden deň: Je tu pošta ! [i] 21:50 Góly - body - sekundy [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Kino na Dvojke: V pasci [i] 23:40 BHS 2011 New Talent - Karol Daniš, husle (Slovensko) [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Spoveď [i] 08:45 Súdna sieň: Musíš pribrať [i] 09:50 Panelák: Krstiny [i] 11:00 Náš nový dom II. 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Som dobrý otec [i] 15:00 Kosti 12 [i] 15:50 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: A bi ho do hlavy! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Max a bubny [i] 21:30 Denník princeznej [i] 00:00 Ja, robot [i] 02:10 Mediálna honba [i] 03:35 Transplantačná jednotka 7 [i] 04:15 Zločinné úmysly 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Stefanie 1/51 [i] 06:05 Život na zámku 32 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 39,40 [i] 10:00 Policajt z L.A. 20 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 20 [i] 11:50 Špeciálne komando II. 1,2/23 [i] 13:50 Deň a Noc 16 [i] 14:20 Šokujúce zábery 20 [i] 14:50 Futurama 8 [i] 15:20 Simpsonovci XVII. 12,13 [i] 16:25 Najšpinavšie domácnosti 4 [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County III. 2 [i] 18:25 DA VINCI 10 [i] 19:00 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 20:00 Deň a Noc LIKE [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 13 [i] 21:30 Muž od Snežnej rieky [i] 23:30 Al Capone [i] 01:20 Špeciálne komando II. 17,18 [i] 02:45 Rockeri [i] 04:10 Najprísnejší rodičia na svete 7 [i] 04:55 Zákon gangu II. 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 7 [i] 07:55 Drzá Jordan III. 8 [i] 08:45 JAG I. 16 [i] 09:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 10:35 Lovci pokladů II. 14 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání III. 7 [i] 12:25 JAG I. 17 [i] 13:25 Drzá Jordan III. 8 [i] 14:15 Profil zločinu III. 8 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 15 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání III. 8 [i] 18:05 Drzá Jordan III. 9 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 19:55 Profil zločinu III. 9 [i] 21:00 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 23:15 True Blood - Pravá krev III. 10 [i] 00:20 Cena za lidskost I. 11 [i] 01:15 Mr. & Mrs. Smith 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Camaro [i] 06:00 Jak se to dělá 51 [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Porsche 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Přijaté pozvání [i] 08:10 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 09:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 10:50 Jak to dělají? 10 [i] 11:15 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 11:40 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 12:35 Pátá rychlost 3 [i] 13:05 Pátá rychlost 4 [i] 13:30 Rození obchodníci: Bel Air [i] 14:25 Americký chopper 26 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 18:05 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 19:30 Jak se to dělá 37 [i] 20:00 Nejtvrdší práce na světě: Klaunem v rodeu [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 22:00 Superlidé: Vytrvalost [i] 23:00 Skutečná forenzní laboratoř: Vražda kvůli hodinkám Rolex [i] 00:00 Skutečná forenzní laboratoř 9 [i] 00:55 Nejtvrdší práce na světě: Klaunem v rodeu [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 02:50 Superlidé: Vytrvalost [i] 03:50 Skutečná forenzní laboratoř: Vražda kvůli hodinkám Rolex [i] 04:45 Jak to dělají? 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih II 12/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Cesta zpátky 13/26 [i] 09:30 Tajemství rodu Květy Fialové [i] 10:20 Rub a líc diet [i] 11:00 Život na zámku: Vyhazov 4/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda hvězd [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Králíci na prodej [i] 17:25 Besipky: Děti mezi sedadly [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj: Cibulkovy seznamy 3/22 [i] 20:55 13. komnata Michaela Hofbauera [i] 21:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Bumerang 39/62 [i] 23:55 Město žen III: Hlavní družička 2/15 [i] 00:15 Copak bych vám lhal? [i] 00:45 MI5 VI 4/10 [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Sama doma - [i] 03:35 Banánové rybičky [i] 04:15 Po stopách hvězd [i] 04:40 Výměna [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Gotika [i] 05:20 Sbírám, sbíráš, sbíráme [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Severní Aljaška [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Počesku [i] 09:05 Tajemství železnic [i] 09:35 Galerie umění 7/13 [i] 10:00 Hlasy v tunelech [i] 10:50 Ještě jsem tady - Jiří Vlach [i] 11:20 Legendární inscenace: Hospoda Na mýtince [i] 11:50 Na plovárně s Markem Orko Váchou "60" Rozhovor Marka Ebena s [i] 12:15 Jistě, pane ministře: Stahují se mraky 5/22 [i] 12:45 Chcete mě? [i] 13:00 Zeměpis světa: Jižní Aljaška [i] 13:20 Království divočiny: Lišky versus husy [i] 13:45 Budoucnost vody: Nová nejistota 2/3 [i] 14:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:25 Technické divy světa 2/10 [i] 16:15 Film 2013 [i] 16:40 Film o filmu Kozí příběh se sýrem [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Mája a vrabec Lojzík 31/104 [i] 19:15 Víkendáři II 26/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Lední medvědi očima skrytých kamer 2/2 [i] 20:55 Vesmír: Kosmické cestování 21/31 [i] 21:45 Velikáni filmu: David Lynch [i] 00:10 Máma a máma [i] 00:35 Černá zmije III: Sen a senilita 4/6 [i] 01:05 Pološero - Umění za hranicí [i] 01:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:00 Evropa dnes [i] 02:25 Portzamparc [i] 03:20 Klíč [i] 03:45 Postřehy odjinud [i] 03:55 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:35 Třikrát o lásce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2334 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Tomu se říká láska 386 [i] 11:00 Přátelé VIII 22 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Mike a Molly [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope IV 8 [i] 13:45 Pohřešovaní III 3 [i] 14:40 Odložené případy IV: Píseň pro dceru [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Vyvolení 12 [i] 16:30 Přátelé VIII 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Rodina 12 [i] 18:30 Ulice 2235 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Černý rytíř [i] 22:05 Smrtonosná zbraň [i] 00:05 Hra pro tři [i] 01:45 Novashopping 02:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Vyvolení 12 [i] 03:35 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 07:45 Kutil Tim I: Nic víc než city 7 [i] 08:30 M*A*S*H 110 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda VII: Největší svobodný smolař v L. A. 18 [i] 11:15 Schimanski: Pedofil [i] 13:05 Policie Hamburk I: Otřesy 20 [i] 14:05 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger IV: Zázrak v Middle Creek 25 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Melodie lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Policajt ze školky [i] 22:30 Show Jana Krause [i] 23:35 Mystery, Aljaška [i] 02:00 Prokletí domu slunečnic [i] 03:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 27/188 [i] 06:10 Viktória 58/171 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 163/216 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 5/140 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Veronika I. 9-10/22 [i] 10:30 Larina voľba 142-143 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 15 [i] 14:05 O.C. California I. 10/27 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 2/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 164/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 28/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie 5 [i] 18:40 Dharma a Greg V. 11-12/24 [i] 19:45 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 16 [i] 21:50 Príbehy o láske: Cesta za šťastím [i] 23:40 V tieni smrti [i] 01:30 Hrozba z oblakov [i] 03:00 Frasier [i] 03:25 Dharma a Greg V. 11/24 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i] 04:55 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Nikdy to nevzdávej! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ničivá hrozba [i] 13:50 Voda [i] 16:00 Oněgin [i] 17:55 Stíny strachu [i] 19:35 Ztroskotaná láska [i] 21:10 Šerif [i] 23:00 Vražedná dohoda [i] 00:35 Wolf Creek [i] 02:20 Zredigováno [i] 03:50 Zátah [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Saně [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Snooker [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Běžecké lyžování [i] 19:45 Snooker [i] 20:30 Snooker [i] 23:45 Motorsport [i] 00:00 Saně [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:15 Saně [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 2: Doktor John Carter 22 [i] 06:20 Pohotovost 3: Vy jste tuším Doktor Carter? 1 [i] 07:20 Pohotovost 3: Velká hra začíná 2 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Bez hlesu 20 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Krvavé diamanty 21 [i] 12:20 Milionový lékař 2: Ve víně je pravda 6 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Rangers ve filmu 22 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Konečné zúčtování - 1.část 23 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 18:20 Milionový lékař 2: Lež je jiná forma fantazie 7 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Pobřeží 20 [i] 21:20 Bratři a sestry 5: Faking It 3 [i] 22:20 Bratři a sestry 5: A Righteous Kiss 4 [i] 23:20 Skandál 2: White Hat's Off 1 [i] 00:20 Skandál 2: The Other Woman 2 [i] 01:20 Dvojí identita 1: Kde jsou meze 7 [i] 02:20 Milionový lékař 2: Lež je jiná forma fantazie 7 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Pobřeží 20 [i] 04:15 Pohotovost 3: Vy jste tuším Doktor Carter? 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 19 [i] 06:00 Top 10 7 [i] 06:30 Top 10 8 [i] 07:05 Současná architektura v Budapešti 18 [i] 07:40 Současná architektura v Budapešti 19 [i] 08:10 Sběrači 5 [i] 09:05 Farma pro mě 4 [i] 10:15 Utajený šéf 4 [i] 11:10 Nejpřísnější rodiče světa 26 [i] 12:20 Jezera na střeše světa 5 [i] 13:25 Zvířecí rekordmani III. 10 [i] 14:25