Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Komisár Rex II. 3/15 [i] 10:30 Hriešnica [i] 13:00 Dallas - NOVÝ SERIÁL 6/10 [i] 13:50 Odložený prípad I. 19/23 [i] 14:40 Monk II. 6/16 [i] 15:35 Alf I. 12/25 [i] 16:05 Dr. House V. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Pestúnka [i] 21:40 Unesené dieťa [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Dr. House V. 4/24 [i] 00:50 Monk II. 6/16 [i] 01:35 Tequila Sunrise [i] 03:20 Komisár Rex II. 3/15 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy RTVS [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Stratená mŕtvola 5/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 38 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Radosť zo života: Vladimír Dzurilla [i] 14:10 Žena na úteku 68 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Ľadová sprcha [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 51 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Krajina rebelov - Nový svet 1/8 [i] 22:00 Borgiovci 4/9 [i] 22:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Stratená mŕtvola 5/20 [i] 23:50 Doktorka Quinnová IV.: Ľadová sprcha [i] 00:35 Žiť ako lev 1/6 [i] 02:10 Borgiovci 4/9 [i] 03:05 Ján Ilavský [i] 03:25 Sila lásky V. 38 [i] 04:10 Sila lásky VI. 51 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Táraninky: Knižnice [i] 09:05 Noc v archíve: Čo sa nezmestilo do roku 2012 [i] 10:05 Maďarský magazín [i] 10:30 Fokus - spotrebiteľ [i] 11:10 Prešiel som hranicu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Svadobné veselie zo Stredných Plachtiniec [i] 13:15 Jozef Mistrík jazykovedec [i] 13:55 Polícia [i] 14:05 Profesionál [i] 14:20 Televízia po slovensky: 1975-1979 [i] 15:35 Senior klub-magazín [i] 16:00 Rómsky magazín [i] 16:25 Miestopis cechov a manufaktúr: Kolári [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Príroda zblízka: Bociany v Predpomeransku [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zázraky slnečnej sústavy: Tenký modrý plášť [i] 20:50 Spektrum vedy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Drahí pozostalí [i] 08:45 Súdna sieň: Obľúbená destinácia [i] 09:50 Panelák: Torta [i] 11:00 Náš nový dom II. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Špeciálna trieda [i] 15:00 Kosti 11 [i] 15:50 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Som dobrý otec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Monokel [i] 21:30 Pod povrchom 46 [i] 22:30 Zločin II. 1/13 [i] 23:30 Kosti 12 [i] 00:35 Súmrak mŕtvych [i] 02:20 Ochrancovia 16 [i] 03:00 NOVINY TV JOJ 03:25 Transplantačná jednotka 6 [i] 04:05 Zločinné úmysly 1/22 [i] 04:50 Bostonské zločiny V. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Stefanie [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 37,38 [i] 10:00 Policajt z L.A. 19 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 19 [i] 11:50 Mestečko Black River [i] 13:50 Deň a Noc 15 [i] 14:20 Šokujúce zábery 19 [i] 14:50 Futurama 7 [i] 15:20 Simpsonovci XVII. 10,11 [i] 16:25 Najšpinavšie domácnosti 3 [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County III. 1/12 [i] 18:25 DA VINCI 9 [i] 19:00 Profesionáli III.: Sára a sexizmus 2 [i] 20:00 Deň a Noc 16 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 2 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 13 [i] 22:30 Lovci väzňov 7,8 [i] 00:05 Špeciálne komando II. 15,16 [i] 01:35 Doživotie [i] 03:10 Davidova matka [i] 04:35 Zákon gangu II. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 6 [i] 07:55 Drzá Jordan III. 7 [i] 08:50 JAG I. 15 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 10:40 Lovci pokladů II. 13 [i] 11:35 Ten, kdo tě chrání III. 6 [i] 12:30 JAG I. 16 [i] 13:25 Drzá Jordan III. 7 [i] 14:20 Profil zločinu III. 7 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 14 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání III. 7 [i] 18:05 Drzá Jordan III. 8 [i] 18:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 19:50 Profil zločinu III. 8 [i] 21:00 Ncis Vi. 9 [i] 21:55 Ncis Vi. 10 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 23:45 Boj o čas III. 2 [i] 00:40 Ncis Vi. 9 [i] 01:35 Ncis Vi. 10 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 06:00 Jak se to dělá 50 [i] 06:25 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 08:10 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední běh [i] 09:55 Nutné k přežití: Oregon [i] 10:50 Jak to dělají? 9 [i] 11:15 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 11:40 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 12:35 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 13:30 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 14:25 Americký chopper 25 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 16:15 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední běh [i] 18:05 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 19:00 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i] 19:30 Jak se to dělá 36 [i] 20:00 Nebezpečné rybaření 5 [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 22:00 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 23:00 Z ráje do pekla 5 [i] 00:00 Kdo uspěje?: Letecký pluk speciálních operací [i] 00:55 Nebezpečné rybaření 5 [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 02:50 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 03:50 Z ráje do pekla 5 [i] 04:45 Jak to dělají? 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Bouře 12/26 [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:25 Objektiv [i] 10:50 Panoptikum Města pražského: Atentát na ministerského předsedu 3/10 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda hvězd [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Než řekneš švec 1/14 [i] 20:55 Copak bych vám lhal? [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Inspektor Rebus 2: Rakvičky 1/10 [i] 23:30 Klíče na neděli [i] 00:45 13. komnata Magdy Malé [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:20 Po stopách hvězd [i] 02:45 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 02:55 Někdo zvoní [i] 03:55 Lenka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Věra Janoušková, sochařka [i] 05:25 Folklorní výlety [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Milionářská bydlení: Barbados [i] 09:50 Postřehy odjinud [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Kondotiér [i] 11:00 Vesmír: Astrobiologie 20/31 [i] 11:40 Babylon [i] 12:10 Cesty víry: Kapitoly pro dětské duše [i] 12:40 Chcete je? [i] 12:45 Člověk z ráje [i] 13:10 Národní klenoty [i] 13:35 Putování za vínem: Španělsko - Andalusie [i] 14:05 Zázračná planeta: Lední medvědi očima skrytých kamer 1/2 [i] 15:00 Začít znovu [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Mája v láhvi limonády 30/104 [i] 19:15 Víkendáři II 25/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Modrý zázrak v souostroví Raja [i] 20:50 Svět zázraků [i] 21:15 Interpol: Had [i] 22:05 Řím II 9/10 [i] 23:05 Krásný ztráty [i] 23:35 Pupek nebe [i] 00:30 The Pacific 3/10 [i] 01:25 Moje rodina [i] 01:50 Abbey Road: Live III. 1/12 [i] 02:40 Náš venkov [i] 03:00 Uchem jehly [i] 03:25 Křesťanský magazín [i] 03:55 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:35 Slovácké malování [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2333 [i] 09:50 Chůva v akci [i] 11:25 Přátelé VIII 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly [i] 12:55 Nemocnice Chicago Hope IV 7 [i] 13:50 Pohřešovaní III 2 [i] 14:40 Odložené případy IV: Zachraňte Sammyho [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Dva světy 11 [i] 16:30 Přátelé VIII 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Zážeh 11 [i] 18:35 Ulice 2334 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tomu se říká láska 386 [i] 21:30 Kriminálka Miami IX: Mayday 22 [i] 22:25 Noční televizní noviny [i] 22:55 Švéd [i] 00:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Dva světy 11 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Odložené případy IV: Zachraňte Sammyho [i] 02:50 Kolotoč 03:30 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 07:45 Kutil Tim I: Satelit na rozpálené střeše 6 [i] 08:30 M*A*S*H 109 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda VII: Oblíbená žákyně 17 [i] 11:15 Schimanski: Až po krk v blátě [i] 13:05 Policie Hamburk I: Nevěra 19 [i] 14:05 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger IV: Moskevská spojka 24 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Srdce ve větru [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Vzpomeň si na mě 10 [i] 23:50 Firma: Kapitola osmá 8 [i] 00:50 Živí mrtví II: Krev mé krve 2 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Reportéři na vaší straně [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 26/188 [i] 06:00 Viktória 57/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 162/216 [i] 07:55 Zakázaná vášeň 4/140 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Larina voľba 140-141 [i] 11:40 Prvotný strach [i] 14:10 O.C. California I. 9/27 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 1/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 163/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 27/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie 4 [i] 18:45 Dharma a Greg V. 10/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 15 [i] 21:45 Larina voľba 142-143 [i] 23:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 2/10 [i] 00:35 Frasier [i] 01:25 Adela show [i] 01:50 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 1/22 [i] 02:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 2/10 [i] 03:25 Dharma a Greg V. 10/24 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední čas na lásku [i] 13:45 Osudové selhání [i] 15:45 Camille [i] 17:25 Ničivá hrozba [i] 19:05 Voda [i] 21:10 Zátah [i] 23:15 Zredigováno [i] 00:50 Krvavé stopy [i] 02:25 Jednotka Uro [i] 04:10 Samec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Snooker [i] 13:00 Fotbal [i] 14:15 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Wrestling [i] 01:00 Wrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 2: Horečky neznámého původu 20 [i] 06:20 Pohotovost 2: Seber ta zlomená křídla 21 [i] 07:20 Pohotovost 2: Doktor John Carter 22 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Legendy 18 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Nebezpečná rychlost 19 [i] 12:20 Milionový lékař 2: Muž proti muži, nerozum proti nemoci 5 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a miliardářský lupič 6 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Bez hlesu 20 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Krvavé diamanty 21 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 18:20 Milionový lékař 2: Ve víně je pravda 6 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Hrdinové a zločinci 19 [i] 21:20 Večer pro dámy [i] 23:20 Super cyklón [i] 01:20 Dvojí identita 1: Obelstila tě 6 [i] 02:20 Milionový lékař 2: Ve víně je pravda 6 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Hrdinové a zločinci 19 [i] 04:15 Pohotovost 2: Seber ta zlomená křídla 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 18 [i] 06:00 Top 10 5 [i] 06:30 Top 10 6 [i] 07:05 Současná architektura v Budapešti 16 [i] 07:35 Současná architektura v Budapešti 17 [i] 08:10 Sběrači 4 [i] 09:05 Farma pro mě 3 [i] 10:15 Utajený šéf 3 [i]