TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Komisár Rex II. 1-2/15 [i] 11:20 Evanjelium podľa vraha [i] 13:00 Neznáme obete - NOVÝ SERIÁL 10/17 [i] 13:50 Odložený prípad I. 18/23 [i] 14:40 Monk II. 5/16 [i] 15:35 Alf I. 11/25 [i] 16:05 Dr. House V. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Hriešnica [i] 23:05 Dallas - NOVÝ SERIÁL 6/10 [i] 23:55 Nočné Televízne noviny [i] 00:20 Dr. House V. 3/24 [i] 01:05 Monk II. 5/16 [i] 01:45 Odložený prípad I. 18/23 [i] 02:30 Neznáme obete 10/17 [i] 03:10 Komisár Rex II. 1-2/15 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy RTVS [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dôležitosť tradícií 4/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 37 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:15 Žena na úteku 67 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Keď niekoho ľúbiš [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 50 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sherlock:Psy baskervillské [i] 21:40 Obdobie zločinu:Posledný valčík [i] 23:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dôležitosť tradícií 4/20 [i] 00:10 Doktorka Quinnová IV.: Keď niekoho ľúbiš [i] 00:55 Sherlock:Psy baskervillské [i] 02:25 Obdobie zločinu:Posledný valčík [i] 03:55 Sila lásky V. 37 [i] 04:45 Sila lásky VI. 50 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Táraninky: Dažďové pralesy [i] 09:00 Osudy slávnych: Tá tajovská voda mútna 2/3 [i] 10:15 Rusínsky magazín [i] 10:40 Fokus zdravie [i] 11:20 Ako to funguje [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:15 Muziky,muziky... [i] 12:50 Cesta [i] 13:20 Medicína: Starostlivosť o predčasne narodené deti [i] 14:15 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 14:25 Drevárskej mafii na stope [i] 15:30 Slováci vo svete 2012: Srbsko - Kovačica [i] 16:00 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:40 Fotograf Liptova [i] 16:55 Fokus - spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:45 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 17:55 Basketbal: Euroliga Košice [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Televízia po slovensky: 1975-1979 [i] 21:00 Konzervy času: Citlivé témy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: O sláve a tráve [i] 23:10 Polícia [i] 23:20 Profesionál [i] 23:35 VAT - Veda a technika [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Bostonské zločiny V. 4 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:45 Súdna sieň: To nie je môj syn [i] 08:45 Súdna sieň: Špiónka [i] 09:50 Panelák: Betkine hry [i] 11:00 Náš nový dom II. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Zabili ste ju, tak plaťte! [i] 15:00 Kosti 10 [i] 15:50 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Špeciálna trieda [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér 5 [i] 21:30 Kosti VI. 12 [i] 22:30 Vtierka Castle III. 20 [i] 23:30 Zločin 13/13 [i] 00:30 Kosti 11 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 23/23 [i] 02:10 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 8 [i] 02:50 KRIMI 03:20 Transplantačná jednotka 5 [i] 04:00 Črepiny [i] 04:30 Hovorme o sexe 18/18 [i] 04:50 Bostonské zločiny V. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zákon gangu II. 10 [i] 06:05 Život na zámku 31 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 35,36 [i] 10:00 Policajt z L.A. 18 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 18 [i] 11:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 23/23 [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 1/25 [i] 13:50 Deň a Noc 14 [i] 14:20 Šokujúce zábery 18 [i] 14:50 Futurama 6 [i] 15:20 Simpsonovci XVII. 8,9 [i] 16:25 Najšpinavšie domácnosti 2 [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County II. 10/10 [i] 18:25 DA VINCI 8 [i] 19:00 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 1 [i] 20:00 Deň a Noc 15 [i] 20:30 KINO PLUS: Posledný samuraj [i] 23:25 Mestečko Black River [i] 01:00 Špeciálne komando II. 13,14 [i] 02:30 Grand Canyon [i] 04:35 Zákon gangu II. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 5 [i] 07:55 Drzá Jordan III. 6 [i] 08:50 JAG I. 14 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 10:35 Lovci pokladů II. 12 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání III. 5 [i] 12:25 JAG I. 15 [i] 13:20 Drzá Jordan III. 6 [i] 14:15 Profil zločinu III. 6 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 13 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání III. 6 [i] 18:10 Drzá Jordan III. 7 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 20:00 Profil zločinu III. 7 [i] 21:00 CSI: New York IX. 5 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 21 [i] 22:50 Myšlenky zločince VI. 22 [i] 23:45 Post Mortem I. 4 [i] 00:40 CSI: New York IX. 5 [i] 01:35 Myšlenky zločince VI. 21 [i] 02:20 Myšlenky zločince VI. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Procitnutí [i] 06:00 Jak se to dělá 49 [i] 06:25 Rození obchodníci: Cobra [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 08:10 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Za pět minut dvanáct [i] 09:55 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 10:50 Jak to dělají? 8 [i] 11:15 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 11:40 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 12:35 Národ šílenců: Minimotorka [i] 13:30 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 14:25 Americký chopper: Juniorovo překvapení [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 16:15 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Za pět minut dvanáct [i] 18:05 Nutné k přežití: Oregon [i] 19:00 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 19:30 Jak se to dělá 35 [i] 20:00 Sám v divočině 4 [i] 21:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Papua Nová Guinea [i] 22:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 00:00 Opravdový podvod 19 [i] 00:30 Opravdový podvod 20 [i] 00:55 Sám v divočině 4 [i] 01:50 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Papua Nová Guinea [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 04:45 Jak to dělají? 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Honzík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Souboj příšer 11/26 [i] 09:30 Příběhy slavných - Pavel Novák [i] 10:25 Zkoušky z dospělosti: Telegram 3/6 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda hvězd [i] 15:35 13. komnata Dalibora Jandy [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Květy Fialové [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Smrt pedofila [i] 23:20 Gallipoli [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 02:30 Banánové rybičky [i] 03:05 Setkání v Brně [i] 03:40 Dům na inzerát [i] 04:35 Případ s černým vzadu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Karel Hlaváček [i] 05:25 Putování za vínem: Francie - Jihozápad [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Náš venkov [i] 09:15 Chcete je? [i] 09:20 Království divočiny: Lišky versus husy [i] 09:45 Apokalypsa - Hitler [i] 10:45 Přežít! [i] 11:35 Putování za písničkou [i] 12:00 Návraty do bílé samoty [i] 12:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 13:00 Galerie umění 7/13 [i] 13:30 Letecké katastrofy III.: Útěk z pekla [i] 14:25 Americké národní parky - svět vody: Arizona - Národní park Grand Canyon 2/2 [i] 15:10 Návraty dokumentaristů: David Vondráček [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Portzamparc [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Housenka staví dům 29/104 [i] 19:15 Víkendáři II 24/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Skotsko, zrcadlo času [i] 21:00 Národní klenoty [i] 21:25 Jistě, pane ministře: Stahují se mraky 5/22 [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Dvojitý čas [i] 00:00 Bratři a sestry III: Soupeřící sourozenci 12/24 [i] 00:45 Kdokolia [i] 01:35 Zločin 4/20 [i] 02:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Q [i] 03:45 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:25 Z kuchyně českého diplomatáře [i] 04:50 Posledních 24 hodin [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2332 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatý nemocný 385 [i] 11:00 Přátelé VIII 20 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly [i] 12:55 Nemocnice Chicago Hope IV 6 [i] 13:55 Pohřešovaní III 1 [i] 14:45 Odložené případy IV: Barabové [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Virtuální willow 10 [i] 16:35 Přátelé VIII 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Víra 10 [i] 18:35 Ulice 2333 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chůva v akci [i] 21:55 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční televizní noviny [i] 23:10 Odpočítávání [i] 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Virtuální willow 10 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Můj přítel Monk II: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 07:40 Kutil Tim I: Blues o sekačce na trávu 5 [i] 08:25 M*A*S*H 108 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VII: Vražda na dálku 16 [i] 11:05 Schimanski: Mezi námi bratry [i] 13:05 Policie Hamburk I: Klam a mam 18 [i] 14:05 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger IV: V obležení 23 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Podzimní návraty [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:55 Castle na zabití IV: Lovci hlav 21 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Nulová stopa 7 [i] 00:50 Myšlenky zločince II 23 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Anatomie lži II: Zapomenutá válka 14 [i] 04:15 Ženy na cestách [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Skrytá vášeň 25/188 [i] 06:30 Viktória 56/171 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 161/216 [i] 08:00 Zakázaná vášeň 3/140 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Veronika I. 7-8/22 [i] 10:30 Larina voľba 138-139 [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 14 [i] 14:10 O.C. California I. 8/27 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 21/21 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 162/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 26/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie 3 [i] 18:40 Dharma a Greg V. 9/24 [i] 19:10 Frasier [i] 20:15 Prvotný strach [i] 22:50 Larina voľba 140-141 [i] 00:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 1/10 [i] 01:30 Frasier [i] 01:50 Adela show [i] 02:20 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 21/21 [i] 03:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 1/10 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 V zajetí hurikánu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dvě na jednoho [i] 13:45 Štvaná žena [i] 15:30 Poslední loupež [i] 17:25 Sk8aři [i] 19:00 Osudové selhání [i] 20:55 Samec [i] 22:40 Jednotka Uro [i] 00:30 Dlouhý víkend [i] 01:55 Hnízdo neřesti [i] 03:50 Návrat do pekla [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Olympiáda [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:15 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:30 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Olympiáda [i] 21:30 Business Class [i] 21:35 Wednesday Selection [i] 21:40 Jezdectví [i] 22:40 Jezdectví [i] 22:45 Golf [i] 23:45 Golf [i] 23:50 Jachting [i] 23:55 Wednesday Selection [i] 00:00 Business Class 00:05 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání</