TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Komisár Rex I. 12-13/13 [i] 11:20 Milovaný podvodník [i] 13:00 Neznáme obete - NOVÝ SERIÁL 9/17 [i] 13:50 Odložený prípad I. 17/23 [i] 14:40 Monk II. 4/16 [i] 15:35 Alf I. 10/25 [i] 16:05 Dr. House V. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Sekerovci - NOVÝ SERIÁL [i] 21:40 Lovec zločincov I. - NOVÝ SERIÁL 5/23 [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Dr. House V. 2/24 [i] 00:00 Lovec zločincov I. 5/23 [i] 00:50 Monk II. 4/16 [i] 01:35 Odložený prípad I. 17/23 [i] 02:15 Neznáme obete 9/17 [i] 02:55 Komisár Rex I. 12-13/13 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Správy RTVS [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Počasie [i] 08:10 Galileo [i] 08:50 Duel [i] 09:20 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dokonalý plán 3/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 36 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Postav dom, zasaď strom [i] 14:15 Žena na úteku 66 [i] 15:10 Doktorka Quinnová IV.: Šerifská hviezda [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 49 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 4/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Riskantná stávka 4/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Tovar 4/24 [i] 23:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dokonalý plán 3/20 [i] 00:00 Doktorka Quinnová IV.: Šerifská hviezda [i] 00:45 Nikto nie je dokonalý [i] 01:45 O 5 minút 12 [i] 02:50 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 03:15 Sila lásky V. 36 [i] 04:05 Sila lásky VI. 49 [i] 04:55 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:00 Športové ozveny [i] 09:25 Magazín FIFA [i] 09:55 Slovenský raj [i] 10:15 Žalm o spravodlivých [i] 10:45 Národnostný magazín mix: Český [i] 11:15 Fokus práca [i] 11:50 Život rýb: V srdci útesu [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Tancujeme na piesničky [i] 13:30 Štyria grobiani [i] 14:50 Profily: Jozef Horák [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:25 O čom je život podľa...: O čom je život podľa Antona Neuwirtha [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Japonská mozaika V [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Drevárskej mafii na stope [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Medicína: Starostlivosť o predčasne narodené deti [i] 23:00 Poslovia nádeje 1/2 [i] 23:55 Energetika [i] 00:10 Umenie 2013: Literatúra [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Bitka [i] 08:45 Súdna sieň: Prečo ho tajíš? [i] 09:50 Panelák: Volá Milan [i] 11:00 Náš nový dom II. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Záhadná klinika [i] 15:50 Riskni milión! [i] 16:30 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Zabili ste ju, tak plaťte! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: NeSlušný návrh [i] 21:30 Pod povrchom 45 [i] 22:30 Zločin 12 [i] 23:30 Kosti 10 [i] 00:35 Vendeta [i] 02:20 Ochrancovia 15 [i] 03:00 NOVINY TV JOJ 03:25 Transplantačná jednotka 4 [i] 04:10 Črepiny [i] 04:40 Hovorme o sexe 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Črepiny PLUS [i] 06:05 Život na zámku 30 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 33,34 [i] 10:00 Policajt z L.A. 17 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 17 [i] 11:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 22 [i] 12:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 12 [i] 13:50 Deň a Noc 13 [i] 14:20 Šokujúce zábery 17 [i] 14:50 Futurama 5 [i] 15:20 Simpsonovci XVII. 6,7 [i] 16:25 Najšpinavšie domácnosti 1/52 [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County II. 9 [i] 18:25 DA VINCI 7 [i] 19:00 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 20:00 Deň a Noc 14 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 1/25 [i] 21:30 Letecké katastrofy III. 1,2/3 [i] 23:40 Hľadá sa dom pre milionárov 4 [i] 00:35 Špeciálne komando II. 11,12 [i] 02:00 Slepý svedok [i] 03:30 Deti [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 4 [i] 07:55 Drzá Jordan III. 5 [i] 08:50 JAG I. 13 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 10:40 Lovci pokladů II. 11 [i] 11:35 Ten, kdo tě chrání III. 4 [i] 12:30 JAG I. 14 [i] 13:25 Drzá Jordan III. 5 [i] 14:20 Profil zločinu III. 5 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 12 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání III. 5 [i] 18:05 Drzá Jordan III. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 19:50 Profil zločinu III. 6 [i] 21:00 Jak prosté I. 4 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 16 [i] 22:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 5 [i] 23:45 Pohřešovaný I. 1 [i] 00:35 Jak prosté I. 4 [i] 01:30 Profil zločinu III. 6 [i] 02:30 Pohřešovaný I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 06:00 Jak se to dělá 48 [i] 06:25 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 08:10 Špinavé práce: Opatrovatel opic [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Dobrý rybolov [i] 09:55 Nutné k přežití: Belize [i] 10:50 Jak to dělají? 7 [i] 11:15 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 11:40 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 12:35 Opravna vraků 21 [i] 13:30 Rození obchodníci: DeLorean [i] 14:25 Americký chopper: Neprobádané prostředí [i] 15:20 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 16:15 Špinavé práce: Opatrovatel opic [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Dobrý rybolov [i] 18:05 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 19:00 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i] 19:30 Jak se to dělá 34 [i] 20:00 Bořiči mýtů 1 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 22:00 Přísně tajné – havárie letadel: Extrémní počasí [i] 23:00 Zbraně: Lidé, kteří je zhotovili [i] 00:00 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 00:55 Bořiči mýtů 1 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 02:50 Přísně tajné – havárie letadel: Extrémní počasí [i] 03:50 Zbraně: Lidé, kteří je zhotovili [i] 04:45 Jak to dělají? 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Podzemní moře 10/26 [i] 09:30 Silvestrovský koktejl [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:50 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Neděle 4/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda hvězd [i] 15:35 13. komnata Věry Martinové [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Černí baroni [i] 22:07 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Tísňová linka [i] 22:35 Případy detektiva Murdocha V: Murdoch v opeře 5/13 [i] 23:25 Dempsey a Makepeaceová 2/31 [i] 00:15 Na stopě [i] 00:40 Rub a líc diet [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:50 Pozvání spravedlivých [i] 03:50 Pán na inzerát [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chodníčky větrných krajánků [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 09:00 Čtyři v tom [i] 09:45 Budoucnost vody: Nová nejistota 2/3 [i] 10:40 Chcete je? [i] 10:45 Jak jsme zelenali [i] 11:15 Moták Pochop [i] 11:25 Technické divy světa 2/10 [i] 12:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:00 Terra musica [i] 13:55 GEN: Jiří Anderle očima Jaromila [i] 14:10 Vesmír: Astrobiologie 20/31 [i] 14:55 Největší tankové bitvy: Francie 1940 [i] 15:40 Babylon [i] 16:10 Hlasy v tunelech [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Maxa u lékaře 28/104 [i] 19:15 Víkendáři II 23/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Itálie 1943 [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po Helu [i] 22:00 Pološero - Umění za hranicí [i] 22:30 Chodníky slávy: Gene Hackman [i] 00:05 Abbey Road: Live III. 1/12 [i] 00:55 Návraty dokumentaristů: David Vondráček [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:45 Legendární inscenace: Hospoda Na mýtince [i] 02:15 Kvarteto [i] 02:40 Na plovárně s Markem Orko Váchou [i] 03:05 Tajemství železnic [i] 03:30 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:10 Chcete je? [i] 04:15 O malíři Jílkovi [i] 04:40 Když šli ševci z jarmarku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2331 [i] 09:50 Jenom láska 2/2 [i] 11:25 Přátelé VIII 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Mike a Molly [i] 13:00 Nemocnice Chicago Hope IV 5 [i] 13:55 Pohřešovaní II 18 [i] 14:50 Odložené případy IV: Válka doma [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Seriálová hvězda 9 [i] 16:30 Přátelé VIII 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Dětská hra 9 [i] 18:30 Ulice 2332 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatý nemocný 385 [i] 21:30 Víkend: Zabijácká zima [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Šeď 9 [i] 23:40 Nikita 19 [i] 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Seriálová hvězda 9 [i] 01:10 Novashopping 01:50 Odložené případy IV: Válka doma [i] 02:50 Áčko [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk se střetne s playboyem 8 [i] 07:45 Kutil Tim I: Království divočiny 4 [i] 08:30 M*A*S*H 107 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda VII: Jakeovy ženy 15 [i] 11:15 Schimanski: Zbraň [i] 13:05 Policie Hamburk I: Chorobná láska 17 [i] 14:05 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger IV: V časové tísni 22 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Mastodont v laboratotři 1 [i] 23:50 Myšlenky zločince VI: Co se stane doma.... 10 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny V: Sebeobrana 7 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:45 Anatomie lži II: Čistá pravda 13 [i] 04:30 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 24/188 [i] 06:15 Viktória 55/171 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 160/216 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 2/140 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Veronika I. 6/22 [i] 10:25 Frasier [i] 11:10 Ako byť trendy [i] 12:35 Tisíc a jedna noc 13 [i] 14:20 O.C. California I. 7/27 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 20/21 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 161/216 [i] 16:30 Skrytá vášeň 25/188 [i] 17:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie 2 [i] 18:20 Dharma a Greg V. 7-8/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 14 [i] 21:45 Larina voľba 138-139 [i] 23:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 10/10 [i] 00:30 Frasier [i] 01:15 Adela show [i] 01:45 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 20/21 [i] 02:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 10/10 [i] 03:20 Dharma a Greg V. 7-8/24 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Létající třída [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nicota [i] 13:40 Sk8aři [i] 15:20 Zab tu mrchu! [i] 17:15 Dvě na jednoho [i] 18:55 Štvaná žena [i] 20:35 Návrat do pekla [i] 22:40 Hnízdo neřesti [i] 00:45 Cabin Fever 2: Spring Fever [i] 02:05 Bublina [i] 03:20 Kouzelná flétna [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:15 Fotbal [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 14:00 Tenis [i] 15:15 Tenis [i] 16:30 Tenis [i] 17:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark