TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:25 Komisár Rex I. 10-11/13 [i] 11:10 Transformers: Pomsta porazených (HD) [i] 13:50 Odložený prípad I. 16/23 [i] 14:40 Monk II. 3/16 [i] 15:35 Alf I. 9/25 [i] 16:05 Dr. House V. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek: Príbuzných si nevyberieš! [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život 4/8 - NOVÁ SHOW [i] 22:40 2 baby na mizine - NOVÝ SERIÁL 4/24 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Dr. House V. 1/24 [i] 00:25 Monk II. 3/16 [i] 01:10 Sex, lži a posadnutosť [i] 02:40 Komisár Rex I. 10-11/13 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy RTVS [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dvojitý život 2/20 [i] 11:10 Sila lásky V. 35 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Žena na úteku 65 [i] 15:10 Doktorka Quinnová IV.: Zmena rozhodnutia [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 48 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska pri fjorde: More žien [i] 21:40 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Zlý deň 11/13 [i] 22:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dvojitý život 2/20 [i] 23:20 Doktorka Quinnová IV.: Zmena rozhodnutia [i] 00:05 Láska pri fjorde: More žien [i] 01:35 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Zlý deň 11/13 [i] 02:20 Žena na úteku 65 [i] 03:10 Sila lásky V. 35 [i] 04:00 Sila lásky VI. 48 [i] 04:45 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Pošta [i] 08:55 Zabudnuté transporty: Zabudnuté transporty do Estónska [i] 10:20 Tvárou v tvár [i] 10:50 Fokus rodina [i] 11:25 O hľadaní novej cesty [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Na spoločnej strune [i] 13:05 Umenie 2013: Literatúra [i] 13:35 Família: Família - " ... vecné bremeno " [i] 14:05 Pred rokmi [i] 14:30 Odpískané [i] 15:00 Športové ozveny [i] 15:35 Magazín FIFA [i] 16:05 Národnostný magazín mix: Český [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Život rýb: V srdci útesu [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Gen.sk: Jozef Lupták [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Košice - Európske hlavné mesto kultúry 2013 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Zlá výchova [i] 23:45 On air [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Sirota [i] 08:45 Súdna sieň: Psychiater [i] 09:50 Pod povrchom 43,44 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Ľadová katastrofa 2012 [i] 15:50 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Hanblivá manželka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Starí rodičia [i] 21:30 Bučkovci 3 [i] 23:00 Experti 3 [i] 23:30 Čistič [i] 01:25 Bučkovci 3 [i] 02:25 Experti 3 [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:20 Transplantačná jednotka 3 [i] 04:00 Črepiny [i] 04:30 Hovorme o sexe 16 [i] 04:50 Bostonské zločiny V. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Červené ruže 46 [i] 06:05 Život na zámku 29 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 31,32 [i] 10:00 Policajt z L.A. 16 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 16 [i] 11:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 20,21 [i] 13:50 Deň a Noc 12 [i] 14:20 Šokujúce zábery 16 [i] 14:50 Futurama 4 [i] 15:20 Simpsonovci XVII. 4,5 [i] 16:25 Najšpinavšie domácnosti II. 11/11 [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County II. 8 [i] 18:25 DA VINCI 6 [i] 19:00 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 20:00 Deň a Noc 13 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 12 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 12 [i] 22:30 Biele goliere II. 7 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills 4 [i] 00:20 Dexter IV. 4 [i] 01:15 Ako ukradnúť Venušu [i] 03:15 Neodhalené klamstvo [i] 04:40 Zákon gangu II. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 3 [i] 07:55 Drzá Jordan III. 4 [i] 08:50 JAG I. 12 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 10:40 Lovci pokladů II. 10 [i] 11:35 Ten, kdo tě chrání III. 3 [i] 12:30 JAG I. 13 [i] 13:25 Drzá Jordan III. 4 [i] 14:20 Profil zločinu III. 4 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 16:20 Lovci pokladů II. 11 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 4 [i] 18:10 Drzá Jordan III. 5 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 20:00 Profil zločinu III. 5 [i] 21:00 Pilíře Země 7 [i] 22:10 Wallander III. 3 [i] 23:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 5 [i] 00:50 Pilíře Země 7 [i] 01:50 Wallander III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Cesta do nikam [i] 06:00 Jak se to dělá 47 [i] 06:25 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 08:10 Špinavé práce: Stříhač alpak [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 09:55 Nutné k přežití: Turecko [i] 10:50 Jak to dělají? 6 [i] 11:15 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 11:40 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 12:35 Tuning: Lamborghini [i] 13:30 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 14:25 Americký chopper: Teď nebo nikdy [i] 15:20 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 16:15 Špinavé práce: Stříhač alpak [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 18:05 Nutné k přežití: Belize [i] 19:00 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 19:30 Jak se to dělá 33 [i] 20:00 Opravdový podvod 7 [i] 20:30 Opravdový podvod 8 [i] 21:00 Opravdový podvod 5 [i] 21:30 Opravdový podvod 6 [i] 22:00 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 23:00 Říční příšery – na návštěvě u domorodců [i] 00:00 Gangy očima Rosse Kempa: St Louis [i] 00:55 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 01:50 Opravdový podvod 5 [i] 02:20 Opravdový podvod 6 [i] 02:50 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 03:50 Říční příšery – na návštěvě u domorodců [i] 04:45 Jak to dělají? 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Ztraceni v pustinách 9/26 [i] 09:35 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:10 Nemocnice na kraji města: Loket 4/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda hvězd [i] 15:35 13. komnata Michala Davida [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského: Atentát na ministerského předsedu 3/10 [i] 21:10 Rub a líc diet [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Reportéři ČT [i] 22:30 Protiúder II 1/10 [i] 23:20 Na stopě [i] 23:40 MI5 VI 4/10 [i] 00:35 Tísňová linka [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:15 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:50 Bolkoviny [i] 03:45 Smrt v kruhu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 09:00 Chcete mě? [i] 09:15 Zeměpis světa: Severní Aljaška [i] 09:30 Tajemství železnic [i] 10:00 Kamera na cestách: Omán, tajemný [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 922/2379 [i] 11:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:35 Krásný ztráty [i] 13:05 Folklorní výlety [i] 13:35 Past [i] 14:30 Milionářská bydlení: Barbados [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte?: Pořad BBC o kráse a ceně starých věcí 4/26 [i] 16:30 Ještě jsem tady - Jiří Vlach [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Mája a skřítek Kvítek 27/104 [i] 19:15 Víkendáři II 22/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Apokalypsa - Hitler [i] 21:00 Technické divy světa 2/10 [i] 21:55 Velikáni filmu: David Lynch [i] 23:45 Třetí muž [i] 01:30 Q [i] 02:00 Na stojáka [i] 02:25 Pološero - Konec porna v Čechách [i] 02:50 Přežít! [i] 03:40 Babylon [i] 04:05 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:45 Zadní trakt [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2330 [i] 09:45 Jenom láska 1/2 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly [i] 12:55 Nemocnice Chicago Hope IV 4 [i] 13:50 Pohřešovaní II 17 [i] 14:45 Odložené případy III: Joseph 23 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Domácí válka 8 [i] 16:30 Přátelé VIII 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba VII: Bez proudu 8 [i] 18:30 Ulice 2331 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Úmyslné nehody 6 [i] 21:25 Dr. House VIII: Nebezpečí paranoie 8 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Tudorovci IV 6 [i] 23:45 Plastická chirurgie s.r.o. VI 10 [i] 00:30 Big game [i] 01:20 Novashopping 01:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Domácí válka 8 [i] 02:40 Odložené případy III: Joseph 23 [i] 03:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a spící podezřelý 7 [i] 07:45 Kutil Tim I: Mimo hru 3 [i] 08:30 M*A*S*H 106 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda VII: Příliš mnoho kuchařů 14 [i] 11:15 Schimanski: Léčitelé [i] 13:05 Policie Hamburk I: Lstivá přítelkyně 16 [i] 14:05 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger IV: Výpadek 21 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Mlha nad zámkem Kilrush [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj [i] 22:15 Partička [i] 22:55 Univerzální voják [i] 01:00 Myšlenky zločince II 22 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 23/188 [i] 06:00 Viktória 54/171 [i] 06:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 159/216 [i] 07:50 Zakázaná vášeň 1/140 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Veronika I. 5/22 [i] 10:15 Juno: Nezrelá na dieťa [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 12 [i] 13:55 O.C. California I. 6/27 [i] 14:45 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 19/21 [i] 15:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 160/216 [i] 16:40 Skrytá vášeň 24/188 [i] 17:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie 1 [i] 18:30 Dharma a Greg V. 5-6/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 13 [i] 21:50 Ako byť trendy [i] 23:00 Sex, lži a posadnutosť [i] 00:45 Majestic [i] 03:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 19/21 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Camille [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zkáza rodu Hickmanů [i] 13:55 Krycí jméno: Farewell [i] 16:00 Kouzelná flétna [i] 18:25 Nicota [i] 20:00 Poslední čas na lásku [i] 21:40 The Doors - When You Are Strange [i] 23:15 Bublina [i] 00:40 96 hodin [i] 02:15 Devět životů [i] 03:50 Po stopách draka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Krasobruslení [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:15 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:15 Fotbal [i] 17:15 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Watts [i] 21:15 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Tenis [i] 23:45 Tenis [i] 00:15 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 4: Šance vrátit čas 6 [i] 06:20 Pohotovost 2: Vítáme miminko 15 [i] 07:20 Pohotovost 2: Léčitelé 16 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Zlatý chlapec 11 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Zoufalé kroky 12 [i] 12:20 Milionový lékař 2: Příčinou bolení hlavy bývá bolavé srdce 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Division Street 13 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Sobotní večer 14 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 18:20 Milionový lékař 2: Rodinu si nevybíráš 3