TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Princ Bajaja [i] 07:25 Kung Fu panda I. 1/16 [i] 07:50 Tučniaky z Madagaskaru 39/39 [i] 08:15 Olsen Twins: Na to treba dvoch [i] 09:55 Bláznivý Jimov život VII. 11-12/18 [i] 10:50 Charlieho anjeli [i] 12:35 Záhada bermudského trojuholníka [i] 17:40 Zámena manželiek: Posadnutí čistotou [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Transformers: Pomsta porazených (HD) [i] 23:15 Dokonalý trik [i] 01:30 Smrtonosná zbraň 3 [i] 03:20 Boj o život: Srdce pre mamu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Autosalón [i] 06:05 Správy RTVS [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Škaredé káčatko: Hmyzožravé rastliny [i] 07:20 Garfield II.: Dobrák Garfield [i] 07:30 Bola raz jedna planéta: Ekosystémy [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Farebný bazár: Hasan a šibal Kalif 3/3 [i] 09:05 Púšťou a pralesom 3/3 [i] 09:55 Planéta Zem zhora II.: Lesy a ľudia 2. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Rosemary a Thymeová 3 [i] 13:50 Rosemary a Thymeová 4 [i] 14:40 Film pre pamätníkov - profil J. Lacko: Skalní v ofsajde [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:05 Kráľ vinár: Výlet s následkami 11/13 [i] 17:50 Hlavne, že sa máme radi... 3/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Krištáľové krídlo [i] 21:40 Cesta do New Yorku [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Rosemary a Thymeová 3 [i] 00:30 Rosemary a Thymeová 4 [i] 01:20 Dostihová horúčka [i] 02:55 Cesta do New Yorku [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Žiarlivosť [i] 10:50 Stretnutie s Kristou Bendovou [i] 11:20 Encyklopédia slovenských obcí: Dolná Strehová [i] 11:35 Havran [i] 12:30 On air [i] 12:50 Orientácie [i] 13:20 Slovo: Slovo don Jozefa Luscoňa SDB [i] 13:25 Prešiel som hranicu [i] 14:20 Família: Príbeh veľkého domu [i] 15:00 ME v krasokorčuľovaní [i] 17:10 Medzihra [i] 18:05 Pred rokmi [i] 18:30 Večerníček: Mikimyška [i] 18:40 Táraninky: Šťastie [i] 18:50 (Ne)celebrity: Zdeňek Šteliar [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Zabudnuté transporty [i] 21:25 Odpískané [i] 21:50 Noc v archíve [i] 22:50 Umenie 2013: Literatúra [i] 23:20 Kultúrna pasovačka [i] 23:25 Fotografi: MIRO ŠVOLÍK - CESTA DO STREDU SVETA [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Slovo: Slovo don Jozefa Luscoňa SDB [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Dom snov IV. 17 [i] 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:55 Geissenovci sú späť 3 [i] 08:45 Česko Slovensko má talent [i] 10:50 Fantastické torty 9 [i] 11:45 Kde bolo, tam bolo II. 3 [i] 12:45 Telo ako dôkaz 2 [i] 13:40 Proroctvo z temnôt [i] 15:50 Ľadová katastrofa [i] 17:45 Bučkovci 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Ratatouille [i] 22:55 Deň odplaty [i] 01:10 Bezhlavý jazdec [i] 02:35 Doživotie [i] 04:15 Zmena je život 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Benji 3: Utrhnutý z reťaze [i] 06:45 Moderné veštenie [i] 07:50 Ulzana [i] 09:45 Big Ben XII. 3 [i] 11:55 Sanitka 3 [i] 13:15 Moderná rodina 5 [i] 13:40 Geronimo [i] 15:55 Stratený prápor [i] 17:55 Vlak smrti [i] 20:00 Moderná rodina 6 [i] 20:30 Pasca v džungli [i] 23:10 Na mŕtvom bode [i] 00:50 Pomsta policajtky [i] 02:20 Dôkaz lásky [i] 04:00 Odhalené vraždy [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 17 [i] 07:55 Advokáti VII. 16 [i] 08:45 Pán šelem II. 10 [i] 09:40 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 2 [i] 10:35 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 3 [i] 11:30 Merlin I. 7 [i] 12:25 Advokáti VII. 17 [i] 13:15 Pláž Makaha 11 [i] 13:45 Dr. House VI. 17 [i] 14:40 Dr. House VI. 18 [i] 15:35 Dr. House VI. 19 [i] 16:30 Dr. House VI. 20 [i] 17:25 Dr. House VI. 21 [i] 18:20 Dr. House VI. 22 [i] 19:15 Na lodi II. 14 [i] 21:00 Hatfieldovi a McCoyovi 3 [i] 22:45 CSI: New York IX. 4 [i] 23:40 JAG III. 4 [i] 00:35 Hatfieldovi a McCoyovi 3 [i] 02:10 CSI: New York IX. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 06:00 Jak se to dělá 46 [i] 06:25 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 06:50 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 07:15 Na plný plyn: Kawasaki [i] 08:10 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 22 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 23 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 10:50 Američtí dřevorubci 9 [i] 11:40 Špinavé práce: Sobí farma [i] 12:35 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 13:05 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Cena nejvyšší [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 16:15 Americký chopper: Rozbouřené vody [i] 17:10 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 18:05 Dvojí přežití: Cesta do nikam [i] 19:00 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i] 19:30 Jak se to dělá 32 [i] 20:00 Bearova výprava na Everest [i] 21:00 Zvědavost: Zřícení letadla [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen ve sněhu [i] 00:55 Bearova výprava na Everest [i] 01:50 Zvědavost: Zřícení letadla [i] 03:50 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 04:15 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Pohádky z lipových špalíčků [i] 06:30 Babar: Ve škole 15/26 [i] 07:00 Trojčátka: O Popelce 4/26 [i] 07:25 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ otisku levého palce 4/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po amazonském trojmezí [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60": Vyhazov 4/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Dick Whittington [i] 14:25 Svědkyně [i] 15:20 Ďábelské líbánky [i] 16:50 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Neděle 4/13 [i] 18:00 Příběhy slavných - Pavel Novák [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Den, kdy nevyšlo slunce [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Musím tě svést [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 01:15 Copak bych vám lhal? [i] 01:45 Máme se rádi [i] 02:30 Lehkou chůzí [i] 03:25 Z Divadélka pod věží [i] 04:35 Píšťaličko, otloukej se [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 V zajetí železné opony [i] 05:30 Poselství zvonu [i] 06:00 Putování za vínem: Francie - Jihozápad [i] 06:25 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 4/26 [i] 07:25 Ještě jsem tady - Jiří Vlach [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 922/2379 [i] 08:05 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 3 [i] 08:25 Mýty a fakta historie: Kondotiér [i] 09:25 Rok 1929 - rok Velkého krachu [i] 10:15 Největší tankové bitvy: Francie 1940 [i] 11:00 Jak jsme zelenali [i] 11:30 Chcete mě? [i] 11:45 Pstruh a živočichové pstruhového pásma 12:00 Rumový bulvár [i] 14:00 Království divočiny: Lišky versus husy [i] 14:30 Sváteční slovo herce a hebraisty [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 15:00 Uchem jehly [i] 15:25 Cesty víry: Kapitoly pro dětské duše [i] 15:55 Návrat divokých koní [i] 16:20 Budoucnost vody: Nová nejistota 2/3 [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: David Vondráček [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Obři 12/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 11/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Bratránek Jimmy 12/26 [i] 18:35 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Mája a Hopův bratránek 26/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:45 Sněžný muž Hugo [i] 20:00 Čtyři v tom [i] 20:50 Letecké katastrofy III.: Útěk z pekla [i] 21:45 Kanadská soda [i] 22:05 Zločin 4/20 [i] 23:05 Na plovárně s Markem Orko Váchou "60" Rozhovor Marka Ebena s [i] 23:30 Dokumentární klub [i] 01:00 Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2013 [i] 03:35 Zločin 4/20 [i] 04:30 Za svědky minulosti [i] 04:45 Československý jazzový festival [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:35 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 21 [i] 06:50 Batman vítězí IV 4 [i] 07:15 Monsuno 26 [i] 07:40 Želvy Ninja VI 14 [i] 08:05 Hannah Montana 7, 8 [i] 09:00 Víkend: Zima šampiónů [i] 09:45 Doktor T a jeho ženy [i] 11:55 Chlapci a chlapi: Nový poručík 4 [i] 13:05 Vášnivý tanec [i] 15:30 Drahé tety a já [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Dallas: Rodinný podnik 9 [i] 18:30 Dallas: Odhalení 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Román pro ženy [i] 22:15 Střepiny [i] 22:40 Hrdost a sláva [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas X: Smrt na bowlingu [i] 01:45 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 03:35 Dallas: Rodinný podnik 9 [i] 04:15 Dallas: Odhalení 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Tutenstein I: Nebezpečná zóna 12 [i] 07:50 Mickeyho klubík I: Šípková Růženka Minnie 24 [i] 08:20 Tajemství 2. světové války: Plavby tajných korzárů 26 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 10:00 Zločiny v zahradách III: Záhady Regent´s parku 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:35 Receptář prima nápadů [i] 12:35 To je vražda, napsala: Keltská hádanka [i] 14:10 Mise na Mars [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i] 18:00 Ženy na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Šest dní, sedm nocí [i] 22:20 Rozchod [i] 00:25 Myšlenky zločince V: Napodobitel 8 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Anatomie lži II: Staré rány 12 [i] 03:45 Tajemství 2. světové války: Plavby tajných korzárů 26 [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 SEDEM s r.o. [i] 05:55 Potkal jsem ho v ZOO [i] 07:20 Skrytá vášeň 22/188 [i] 08:10 Úbohá Nasťa 87 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Hora hrdinov [i] 12:05 Sabrina - mladá čarodejnica III. 12-13/25 [i] 12:55 Veronika Marsová III. 10/20 [i] 14:00 Ohnivá púšť 3/3 [i] 15:55 Poisťovňa šťastia IV. 8/16 [i] 17:00 Skrytá vášeň 23/188 [i] 17:55 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 20:00 Milenci [i] 22:05 Juno: Nezrelá na dieťa [i] 00:00 Nicholasov dar [i] 01:30 Milenci [i] 03:10 Smiechoty [i] 04:00 Bzzz!!! [i] 04:25 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Hladina adrenalinu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:50 Oněgin [i] 15:50 V zajetí hurikánu [i] 17:30 Poslední loupež [i] 19:25 Camille [i] 21:05 Po stopách draka [i] 22:55 Devět životů [i] 00:35 Cabin Fever 2: Spring Fever [i] 01:55 Apocalypto [i] 04:05 Nikdy to nevzdávej! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:35 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 16:15 Severská kombinace [i] 16:45 Severská kombinace [i] 17:30 Tenis [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 21:30 Watts [i] 21:45 Rychlobruslení [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 9: Odveta 8 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 9: Dítě naděje 9 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Faith 10 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Středověké zločiny 17 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a psychotronička 2 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 19:00 Titanic 2 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Faking It 3 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: A Righteous Kiss 4 [i] 23:00 Falešná hra [i] 01:00 Sejměte Cartera [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země z ptačí perspektivy 2 [i] 07:05 Madagaskar 1 [i] 08:10 Podzemí měst 7 [i] 09:05 Jimmyho les 1 [i] 10:05 Jamieho revoluce ve stravování II. 3 [i] 11:05 Diana versus královna [i] 12:10 Utajený šéf III. 2 [i] 13:15 Jimmyho les 2 [i] 14:15 Země z ptačí perspektivy 3 [i] 15:20 Život 5 [i] 16:25 Velký bariérový útes 1 [i] 17:35 Slavní, bohatí a bez domova 1 [i] 18:50 Hanba svobodných matek [i] 20:00 Nejpřísnější rodiče světa 27 [i] 21:10 Ledová patrola 1 [i] 22:10 Nejtěžší podmínky 1 [i] 23:20 Sám v divočině 2 [i] 00:25 Velký bariérový útes 1 [i] 01:30 Život 5 [i] 02:30 Podzemí měst 7 [i] 03:25 Diana versus královna [i] 04:25 Mravenci vědí všechno 6 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 7 [i] 04:55 Slavní, bohatí a bez domova 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou X. 3 [i] 06:00 Robin Hood [i] 08:30 Medvídek Pú [i] 09:40 Před očima [i] 11:10 Konec přehlídky 3 [i] 12:10 Můj přítel delfín [i] 14:00 Tintinova dobrodružství [i] 15:45 Film o filmu: Hořící keř [i] 16:15 Méďa Béďa [i] 17:35 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 19:30 Před kamerou X. 4 [i] 20:00 Hořící keř, část 1. [i] 21:30 Hemingway a Gellhornová [i] 00:05 Věc: Počátek [i] 01:45 Jezero zapomnění [i] 03:50 Rychlejší [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Netvor