TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Traja nindžovia [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru 37-38/39 [i] 08:15 Kozí příběh - Pověsti staré Prahy [i] 09:45 Bláznivý Jimov život VII. 9-10/18 [i] 10:35 Popolušky [i] 12:10 Vianočné prázdniny [i] 14:05 Rande naslepo [i] 15:55 Charlieho anjeli [i] 17:45 Sekerovci [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Morganovci [i] 22:30 Vykúpenie z väzenia [i] 00:30 Krutý trest [i] 03:00 Vykúpenie z väzenia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Slovensko v obrazoch [i] 05:35 Svet v obrazoch [i] 06:00 Správy RTVS [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Škaredé káčatko: Čínsky drak [i] 07:15 Garfield II.: Láska a lazane [i] 07:30 Bola raz jedna planéta: More, naše smetisko [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Zlatý hlas [i] 09:55 Tanečná akadémia: Ozajstní chlapi netancujú 5/26 [i] 10:20 Tanečná akadémia: Dokonalosť 6/26 [i] 10:45 Legendy popu: Legendárne hity [i] 12:50 Autosalón [i] 13:20 On air [i] 13:40 Medveď [i] 15:20 Outsider [i] 17:20 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:10 Zbytočné zločiny [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Zbohom, Harry! [i] 00:35 Outsider [i] 02:30 Zbytočné zločiny [i] 04:05 Zbohom, Harry! [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Trnava - prvé slobodné kráľovské mesto [i] 09:35 Počkaj ma v parku [i] 10:35 Cesta [i] 11:05 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Skalica, do tehooo! [i] 11:35 Mama to vie najlepšie [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Integruj [i] 13:30 Slováci vo svete 2012 [i] 14:00 Generálka [i] 14:35 Medveď [i] 15:20 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Test magazín [i] 16:35 Senior klub-magazín [i] 17:05 Sedemnásť zastavení jari 3/12 [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Azerbajdžane [i] 18:29 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 (Ne)celebrity: Peter Kocák [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 ME v krasokorčuľovaní [i] 21:00 ME v krasokorčuľovaní [i] 22:05 Americký priateľ [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:15 Timon a Pumbaa [i] 06:35 Gumkáči [i] 07:25 Beyblade Metal Fusion [i] 07:50 Bakugan [i] 08:15 Čo urobíme s fotrom? [i] 09:50 Zmena je život 5,6 [i] 11:30 Najprísnejší rodičia na svete 6 [i] 12:25 Dom snov IV. 17 [i] 13:15 Geissenovci sú späť 3 [i] 14:10 X FACTOR USA [i] 16:00 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 18:00 Fantastické torty 9 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Jánošík - Pravdivá história [i] 23:35 Super Tanker [i] 01:20 Červený škorpión [i] 02:55 Slepý svedok [i] 04:25 X FACTOR USA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:45 Danielle Steelová: Rodinný album 1/2 [i] 07:10 Moderné veštenie [i] 08:15 Danielle Steelová: Rodinný album 2/2 [i] 10:00 Báječný deň [i] 12:15 Strážca zákona [i] 14:20 Najšpinavšie domácnosti II. 10 [i] 15:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 11 [i] 16:25 Simpsonovci: XVIII. 6,7,8 [i] 17:50 Karate Tiger [i] 20:00 Moderná rodina 5 [i] 20:30 V bezpečí [i] 22:50 Deň a Noc (9 [i] 00:45 Mestečko South Park V. (8 [i] 02:15 Božská mrcha III. 7,8,9 [i] 04:20 Život na zámku 28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Někdo to rád hloupé II. 16 [i] 08:15 Advokáti VII. 15 [i] 09:10 Pán šelem II. 9 [i] 10:05 Svatyně IV. 13 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 1 [i] 11:55 Merlin I. 6 [i] 12:50 Advokáti VII. 16 [i] 13:45 Dr. House VI. 11 [i] 14:40 Dr. House VI. 12 [i] 15:35 Dr. House VI. 13 [i] 16:30 Dr. House VI. 14 [i] 17:25 Dr. House VI. 15 [i] 18:20 Dr. House VI. 16 [i] 19:15 Sherlock II. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 21:55 Jak prosté I. 3 [i] 22:50 Ncis Vi. 7 [i] 23:45 Ncis Vi. 8 [i] 00:40 Jak prosté I. 3 [i] 01:35 Sherlock II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 06:00 Jak se to dělá 45 [i] 06:25 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Zaostřeno na tunel [i] 09:05 Impozantní lodě: Stena Britannica [i] 09:55 Jak jsme vynalezli svět: Mrakodrapy [i] 10:50 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 11:40 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 12:35 Jak jsme vynalezli svět: Telefony [i] 13:30 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i] 15:20 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 16:15 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 16:45 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: Cirque du Soleil [i] 18:05 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 19:00 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 19:30 Jak se to dělá 30 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 3 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 4 [i] 21:00 Králové aukcí 17 [i] 21:30 Králové aukcí 18 [i] 22:00 Sport v ohrožení [i] 23:00 Supernaturalista [i] 00:00 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 2 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 3 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 4 [i] 01:50 Králové aukcí 17 [i] 02:20 Králové aukcí 18 [i] 02:50 Sport v ohrožení [i] 03:50 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 04:15 Krizové situace pod kontrolou: Cirque du Soleil [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kavárnička dříve narozených [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Malý televizní kabaret [i] 07:10 Finley požární autíčko: Animovaný seriál pro předškolní děti 27/39 07:35 Ošklivé káčátko a já [i] 09:00 Karla a Jonas [i] 10:25 Úsměvy [i] 11:05 Zkoušky z dospělosti: Telegram 3/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezna za tři koruny [i] 14:00 Červánková královna [i] 15:00 Bílá spona [i] 16:15 Jdi za štěstím [i] 17:40 Nemocnice na kraji města: Loket 4/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Cestou necestou s Miroslavem [i] 20:50 Silvestrovský koktejl [i] 21:45 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Smrt na Nilu [i] 00:05 Zloději paměti [i] 01:35 Výtečníci [i] 01:55 Kavárnička dříve narozených [i] 02:50 Nesplněné desatero malujícího šašoura [i] 03:40 Z Divadélka pod věží [i] 04:45 Případ IV. A [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 V zajetí železné opony [i] 05:25 Cesty víry: Kolčavovi aneb plánované rodičovství [i] 06:00 Letecké katastrofy III.: Smrtící mrak [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Terra musica [i] 07:50 Divadlo žije! [i] 08:20 Náš venkov [i] 08:40 Putování za písničkou [i] 09:05 Folklorní výlety [i] 09:35 Americké národní parky - svět vody: Arizona - Národní park Grand Canyon 2/2 [i] 10:20 Tajemství železnic [i] 10:50 Portzamparc [i] 11:45 Panství Downton 4/7 [i] 12:30 Legendární inscenace: Hospoda Na mýtince [i] 13:00 Galerie umění 7/13 [i] 13:25 Svět zázraků [i] 13:55 Milionářská bydlení: Barbados [i] 14:50 Moje rodina [i] 15:20 Návraty do bílé samoty [i] 15:45 Kamera na cestách: Omán, tajemný Orient [i] 16:40 Zázračná planeta: Lední medvědi očima skrytých kamer 1/2 [i] 17:35 O sirotkovi z Radhoště [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a sršeň 25/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:45 Sněžný muž Hugo [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Kondotiér [i] 21:00 Ceny české filmové kritiky [i] 22:15 Na stojáka [i] 22:45 Panenská královna 1/2 [i] 00:25 Africká princezna [i] 01:45 Čtyři v tom [i] 02:30 Černá zmije III: Arest a aristokracie 3/6 [i] 03:00 To byl český muzikant [i] 03:40 Za svědky minulosti [i] 03:55 Blues Alive 2000 [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:25 Baby Looney Tunes II 8 [i] 06:50 Taz - mania III 4 [i] 07:15 Batman: Odvážný hrdina 8 [i] 07:40 Monsuno 25 [i] 08:05 Želvy Ninja VI 13 [i] 08:30 Superkočky 14 [i] 09:15 Papoušek Paulie [i] 10:55 Stříbrná pila: Prázdniny 4 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Barbora řádí [i] 13:55 Hořké sladkosti [i] 15:45 Flashdance [i] 17:35 Policejní akademie [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sex ve městě [i] 22:55 Nezvratný osud [i] 00:45 Policejní akademie [i] 02:15 Novashopping 02:50 DO-RE-MI [i] 04:10 Volenka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Tutenstein I: Blízko smrti 11 [i] 07:35 Mickeyho klubík I: Mickeyho barevné dobrodružství 23 [i] 08:05 M*A*S*H 104 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 105 [i] 10:10 Columbo: V nouzi poznáš přítele [i] 12:10 To neznáte Hadimršku [i] 13:50 Maska [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru XIII: Vraždy šité na míru [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Mateřské galeje [i] 22:05 Žoldáci spravedlnosti [i] 00:05 Za hranicí strachu [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 To neznáte Hadimršku [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 SEDEM s r.o. [i] 05:45 Terezu bych kvůli žádné holce neopustil [i] 07:30 Skrytá vášeň 21/188 [i] 08:15 Úbohá Nasťa 86 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Premlčané zločiny [i] 11:55 Sabrina - mladá čarodejnica III. 9-11/25 [i] 13:10 Veronika Marsová III. 9/20 [i] 14:15 Harlequin: Nežná Evangelina [i] 16:00 Poisťovňa šťastia IV. 7/16 [i] 17:10 Skrytá vášeň 22/188 [i] 18:00 Loď snov - plavba do Barmy [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Víťazsvo lásky [i] 21:55 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 23:45 Ostré kočky [i] 01:20 Harlequin: Nežná Evangelina [i] 02:45 Loď snov - plavba do Barmy [i] 04:15 Smiechoty [i] 04:40 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Na hraně [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:05 Zab tu mrchu! [i] 16:05 Rytíři nebes [i] 18:25 Kouzelná flétna [i] 20:45 Nikdy to nevzdávej! [i] 22:35 Apocalypto [i] 00:55 Dlouhý víkend [i] 02:20 Hodina stínů [i] 03:50 Divoká krása [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:35 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:10 Alpské lyžování [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Krasobruslení [i] 22:00 Krasobruslení [i] 23:00 Tenis [i] 00:45 Tenis [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 2: Správná věc 14 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 7: Žena ze slámy 6 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 9: Bílý bůvol 3 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 9: Anděl pomsty 4 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 9: Závany změny 5 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 9: Lazar 6 [i] 14:00 Walker, Texas Ranger 9: Bod obratu 7 [i] 15:00 Titanic 2 [i] 17:00 Bigfoot [i] 19:00 Bratři a sestry 5: Homecoming 1 [i] 20:00 Bratři a sestry 5: Brief Encounter 2 [i] 21:00 Falešná hra [i] 23:00 Sejměte Cartera [i] 01:00 Správná odpověď [i] 03:00 Bigfoot [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 15 [i] 06:00 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze 1 [i] 07:05 Podzemí měst II. 7 [i] 08:05 Zmizelé světy 23 [i] 09:05 Země z ptačí perspektivy 2 [i] 10:15 Madagaskar 1 [i] 11:25 Vášnivý jedlík 21 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 22 [i] 12:30 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 13:35 Jimmyho les 1 [i] 14:35 Země: Planeta a její moc 4 [i] 15:40 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze 2 [i] 16:45 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 17:50 Slavní a bohatí ve slumech 2 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci III. 8 [i] 20:15 Nejpřísnější rodiče světa 26 [i] 21:30 Louis Theroux: Nesmírná láska [i] 22:45 Předvoj II. 5 [i] 23:20 Předvoj II. 6 [i] 23:55 Raději se bojte 3 [i] 00:50 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 8 [i] 01:50 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze 1 [i] 02:50 Země: Planeta a její moc 4 [i] 03:55 Megakatastrofy - Speciál 2 [i] 04:55 Univerzum:Celkový obraz [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Smrt a život Charlieho St. Clouda [i] 07:40 Čas probuzení [i] 09:40 Kung Fu Panda 2 [i] 11:10 Knoflíková válka [i] 12:45 Captain America: První Avenger [i] 14:45 Auta 2 [i] 16:30 Čtyři slunce [i] 18:10 Scott Pilgrim proti zbytku světa [i] 20:00 Melancholia [i] 22:15 Černá hodina [i] 23:50 Červená Karkulka [i] 01:30 Krásný chlapec [i] 03:10 Melancholia [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Velké vítězství [i] 08:05 Prezidentské volby [i] 10:00 Bubliňák [i] 11:25 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1.