TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Alf I. 7/25 [i] 09:55 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 10:50 Nebezpečný sused (HD) [i] 12:50 Pestúnka [i] 13:50 Odložený prípad I. 15/23 [i] 14:40 Monk II. 2/16 [i] 15:35 Alf I. 8/25 [i] 16:05 Dr. House IV. 16/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Kráčajúca skala [i] 21:50 AKČNÝ PIATOK: Smrtonosná zbraň 3 [i] 00:05 Ong-bak [i] 01:50 Kráčajúca skala [i] 03:00 Ong-bak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy RTVS [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:50 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Zločin na univerzite 1/20 [i] 11:05 Sila lásky V. 34 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Žena na úteku 64 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Fifine prvé Vianoce [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 47 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Legendárne hity [i] 22:10 Filmy s Alainom Delonom: Poviedka o policajtovi [i] 00:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Zločin na univerzite 1/20 [i] 01:00 Doktorka Quinnová IV.: Fifine prvé Vianoce [i] 01:45 Filmy s Alainom Delonom: Poviedka o policajtovi [i] 03:30 Sila lásky V. 34 [i] 04:20 Sila lásky VI. 47 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Polícia [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Večer pod lampou [i] 10:30 Fokus právo [i] 11:05 Rómsky magazín [i] 11:30 Príroda zblízka: Dravci zo Schalkholzu [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Diskotéka pre starších [i] 13:45 Angličtina [i] 14:05 Dobrodružstvo v hoteli [i] 14:25 Spektrum vedy [i] 14:55 Letokruhy [i] 15:40 Mama to vie najlepšie [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:30 Eurovirtuál - Ľubica Galisová, Ladislav Hegyi [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Encyklopédia slovenských obcí: Dolná Strehová [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 ME v krasokorčuľovaní [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Kino na Dvojke: Milk [i] 00:15 BHS 2011: Franz Liszt Totentanz - - parafráza na "Dies Irae" pre organ [i] 00:35 Správy RTVS [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Bostonské zločiny V. 1/13 [i] 05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Zmrzlinár [i] 09:00 Súdna sieň: Sporovlivá [i] 10:00 Panelák: Žiadosť o ruku [i] 11:00 Náš nový dom II. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Už neutečiem [i] 15:00 Kosti 9 [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Neporodila som ich [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Krstiny [i] 21:30 Čo urobíme s fotrom? [i] 23:20 "Nestyda" [i] 01:05 Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 02:25 Prekliaty osud [i] 03:50 Transplantačná jednotka 2 [i] 04:35 Hovorme o sexe 15 [i] 04:55 Bostonské zločiny V. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Život na zámku 26,27 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 29,30 [i] 10:00 Policajt z L.A. 15 [i] 11:00 Prison Break: Útek z väzenia 15 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 18,19 [i] 14:00 Ninja Factor II. 94 [i] 14:25 Šokujúce zábery 15 [i] 14:50 Futurama 3 [i] 15:15 Simpsonovci: XVII. 2,3 [i] 16:20 Najšpinavšie domácnosti II. 10 [i] 17:20 Skutočné paničky z Orange County II. 7 [i] 18:20 DA VINCI 5 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro 15 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 15 [i] 20:00 Deň a Noc LIKE [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 11 [i] 21:30 Hranica [i] 00:10 Záchranca [i] 01:35 Špeciálne komando II. 9,10 [i] 03:05 Prechádzka v oblakoch [i] 04:40 Najprísnejší rodičia na svete 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání III. 2 [i] 08:00 Drzá Jordan III. 3 [i] 08:55 JAG I. 11 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 10:45 Lovci pokladů II. 9 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání III. 2 [i] 12:35 JAG I. 12 [i] 13:35 Drzá Jordan III. 3 [i] 14:30 Profil zločinu III. 3 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 10 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání III. 3 [i] 18:05 Drzá Jordan III. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 19:55 Profil zločinu III. 4 [i] 21:00 Starsky & Hutch 1 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev III. 9 [i] 00:10 Cena za lidskost I. 10 [i] 01:05 Starsky & Hutch 1 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev III. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 06:00 Jak se to dělá 44 [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 08:10 Špinavé práce: Čistič kopyt [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Muž přes palubu [i] 09:55 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 10:50 Jak to dělají? 5 [i] 11:15 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 11:40 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 12:35 Pátá rychlost 1 [i] 13:05 Pátá rychlost 2 [i] 13:30 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 14:25 Americký chopper: Něco máme společné [i] 15:20 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 16:15 Špinavé práce: Čistič kopyt [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Muž přes palubu [i] 18:05 Nutné k přežití: Turecko [i] 19:00 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 19:30 Jak se to dělá 29 [i] 20:00 Nejtvrdší práce na světě: Dřevorubec [i] 21:00 Sám v divočině 4 [i] 22:00 Australská svazová policie 7 [i] 22:30 Australská svazová policie 8 [i] 23:00 Skutečná forenzní laboratoř: Přímo před očima [i] 00:00 Skutečná forenzní laboratoř 7 [i] 00:55 Nejtvrdší práce na světě: Dřevorubec [i] 01:50 Sám v divočině 4 [i] 02:50 Australská svazová policie 7 [i] 03:20 Australská svazová policie 8 [i] 03:50 Skutečná forenzní laboratoř: Přímo před očima [i] 04:45 Jak to dělají? 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih II 11/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Objevení řeky 8/26 [i] 09:35 Život na zámku: Stěhování 3/52 [i] 10:30 Tajemství rodu Michala Viewegha [i] 11:25 Kluci v akci [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda F plus S [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Na sněhových pláních [i] 17:25 Besipky: Technická nezpůsobilost [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj: Au-pair 2/22 [i] 20:55 13. komnata Magdy Malé [i] 21:20 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Všude s tebou 38/62 [i] 23:55 Město žen III: Láska je divná věc 1/15 [i] 00:20 MI5 VI 3/10 [i] 01:10 Malá farma: Na sněhových pláních [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:00 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta [i] 02:05 Sama doma - [i] 03:35 Banánové rybičky [i] 04:10 Největší z českých pierotů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Postřehy Karla Kyncla [i] 05:05 V zajetí železné opony [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:35 Zeměpis světa: Bhútánský Himálaj [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Divočina bez hranic [i] 09:25 Galerie umění: Toulouse-Lautrec: Obrazy 6/13 [i] 09:50 Past [i] 10:45 Ještě jsem tady - Helena [i] 11:10 Legendární inscenace: Kytice [i] 11:40 Na plovárně s Pinchasem Zukermanem [i] 12:05 Jistě, pane ministře: Konečné rozhodnutí 4/22 [i] 12:40 Život biologa a zoologa Zdeňka [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:15 Zeměpis světa: Severní Aljaška [i] 13:30 Království divočiny: Malpy hnědé [i] 14:00 Budoucnost vody: Vládci vody 1/3 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Technické divy světa 1/10 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Mája hledá les 24/104 [i] 19:15 Víkendáři II 21/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Lední medvědi očima skrytých kamer 1/2 [i] 20:55 Vesmír: Astrobiologie 20/31 [i] 21:45 Velikáni filmu: Martin Scorsese [i] 00:25 Q [i] 00:50 Černá zmije III: Arest a aristokracie 3/6 [i] 01:20 Pološero - Konec porna v Čechách [i] 01:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:15 Kvarteto [i] 02:40 Skandální impresionisté [i] 03:35 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:00 Postřehy odjinud [i] 04:10 Za svědky minulosti [i] 04:25 Jazz club [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2329 [i] 09:50 Mars útočí! [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope IV 3 [i] 13:45 Pohřešovaní II 16 [i] 14:40 Odložené případy III: Řeka 22 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Prostá duše 7 [i] 16:30 Přátelé VIII 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VII: Konec hry 7 [i] 18:30 Ulice 2330 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Poseidon [i] 22:05 Matrix Revolutions [i] 00:25 Mars útočí! [i] 02:10 Novashopping 02:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Prostá duše 7 [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:35 Volenka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 08:00 Kutil Tim I: Rodinná večeře aneb Základy stolování 2 [i] 08:45 M*A*S*H 104 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 09:55 Diagnóza vražda VII: Zálesák 13 [i] 10:50 Schimanski: Katja mlčí [i] 12:40 Můj přítel Monk II: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 13:25 Policie Hamburk I: Únos 15 [i] 14:20 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 15:15 Walker, Texas Ranger IV: Výpadek 20 [i] 16:10 Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Tenkrát na Východě [i] 22:25 Show Jana Krause [i] 23:25 Země policajtů [i] 01:20 Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Rozvedený se závazky: Na tahu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 20/188 [i] 06:10 Viktória 53/171 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 158/216 [i] 08:00 L.O.V.E. [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Veronika I. 3-4/22 [i] 10:40 Larina voľba 136-137 [i] 12:30 Tisíc a jedna noc 11 [i] 14:15 O.C. California I. 5/27 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 18/21 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 159/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 21/188 [i] 17:50 Rozprávkovo bohaté 18/18 [i] 18:40 Dharma a Greg V. 4/24 [i] 19:10 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 12 [i] 21:45 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 23:35 Vraždiaci dotyk [i] 01:15 Evanjelium podľa vraha [i] 02:45 Vraždiaci dotyk [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Manželská klec [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hladina adrenalinu [i] 13:45 Kóma [i] 15:35 Dokonalá partie [i] 17:05 Zkáza rodu Hickmanů [i] 18:55 Krycí jméno: Farewell [i] 20:55 Divoká krása [i] 22:40 Hodina stínů [i] 00:20 Krvavé stopy [i] 01:55 96 hodin [i] 03:25 Rytíři nebes [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:35 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:30 Tenis [i] 14:35 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Krasobruslení [i] 22:00 Tenis [i] 22:30 Tenis [i] 23:40 Tenis [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorsport [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 2: Pravdivé lži 12 [i] 06:20 Pohotovost 2: Není lehké býti Greenem 13 [i] 07:20 Pohotovost 2: Správná věc 14 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 9: Dítě naděje 9 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Faith 10 [i] 12:20 Milionový lékař 2: Nešikovné maso musí pryč 1 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a psychotronička 2 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Zlatý chlapec 11 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Zoufalé kroky 12 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 18:20 Milionový lékař 2: Příčinou bolení hlavy bývá bolavé srdce 2 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Přílivová vlna 15 [i] 21:20 Bratři a sestry 5: Homecoming 1 [i] 22:20 Bratři a sestry 5: Brief Encounter 2 [i] 23:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Mrtvola 6 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: Přílivová vlna 15 [i] 01:20 Dvojí identita 1: Harry je ženatý 2 [i] 02:20 Milionový lékař 2: Příčinou bolení hlavy bývá bolavé srdce 2 [i] </