TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:35 Komisár Rex I. 9/13 [i] 10:25 Kobra 11 XIV. 13/14 [i] 11:20 Mayday: Zachráňte let 771 [i] 13:00 Dallas - NOVÝ SERIÁL 5/10 [i] 13:50 Odložený prípad I. 14/23 [i] 14:40 Monk II. 1/16 [i] 15:35 Alf I. 7/25 [i] 16:05 Dr. House IV. 15/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Pestúnka [i] 21:20 Nebezpečný sused (HD) [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 00:45 Monk II. 1/16 [i] 01:30 Odložený prípad I. 14/23 [i] 02:10 Kobra 11 XIV. 12-13/14 [i] 03:45 Komisár Rex I. 9/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy RTVS [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Preteky s časom 16 [i] 11:05 Sila lásky V. 33 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Radosť zo života: Ondrej Nepela [i] 14:10 Žena na úteku 63 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Dotyk prírody [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 46 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zavolajte sestričky 5/6 [i] 21:00 Zavolajte sestričky 6/6 [i] 22:00 Borgiovci 3/9 [i] 22:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Preteky s časom 16 [i] 23:50 Doktorka Quinnová IV.: Dotyk prírody [i] 00:35 Zavolajte sestričky 5/6 [i] 01:30 Zavolajte sestričky 6/6 [i] 02:20 Borgiovci 3/9 [i] 03:15 Sila lásky V. 33 [i] 04:00 Sila lásky VI. 46 [i] 04:50 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Staroba [i] 09:05 Noc v archíve: Čo sme vysielali po novembri 1989 - 2.časť [i] 10:05 Trezor: Cherchez la femme [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus - spotrebiteľ [i] 11:35 Architektúra: Pasáž Umberto v Neapole [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Spievame s Vajnorankou [i] 13:05 Vyznanie pútnika [i] 14:00 Polícia [i] 14:10 Profesionál [i] 14:25 Hlas toho tretieho [i] 15:40 Senior klub [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:35 Film o filme: Eštebák [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Príroda zblízka: Dravci zo Schalkholzu [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 More v byte [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 ME v krasokorčuľovaní [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Večer pod lampou [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Bostonské zločiny V. 13/13 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Kamaráti z podsvetia [i] 09:00 Súdna sieň: Takto som dopadla [i] 10:00 Panelák: Únos [i] 11:00 Náš nový dom II. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Horor na lodi [i] 15:00 Kosti 8 [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Už neutečiem [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Torta [i] 21:30 Pod povrchom 44 [i] 22:30 Zločin 11 [i] 23:30 Kosti 9 [i] 00:35 Tajomstvo [i] 02:15 Ochrancovia 14 [i] 02:55 KRIMI 03:25 Transplantačná jednotka 1/13 [i] 04:10 Črepiny [i] 04:40 Hovorme o sexe 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Život na zámku 24,25 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 27,28 [i] 10:00 Policajt z L.A. 14 [i] 11:00 Prison Break: Útek z väzenia 14 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 17 [i] 13:00 Terra Nova 13/13 [i] 14:00 Ninja Factor II. 93 [i] 14:25 Šokujúce zábery 14 [i] 14:50 Futurama 2 [i] 15:15 Simpsonovci: XVI. 21/21 [i] 15:45 Simpsonovci: XVII. 1/22 [i] 16:20 Najšpinavšie domácnosti II. 9 [i] 17:20 Skutočné paničky z Orange County II. 6 [i] 18:20 DA VINCI 4 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro 14 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 14 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 12 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 10 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. (11) [i] 22:30 Lovci väzňov 5,6 [i] 00:15 Špeciálne komando II. 7,8 [i] 01:35 Pomsta za nespravodlivosť [i] 03:05 Mia, moja láska 4/4 [i] 04:35 Zákon gangu II. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Ten, kdo tě chrání III. 1 [i] 08:05 Drzá Jordan III. 2 [i] 08:55 JAG I. 10 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 10:50 Lovci pokladů II. 8 [i] 11:45 Ten, kdo tě chrání III. 1 [i] 12:40 JAG I. 11 [i] 13:35 Drzá Jordan III. 2 [i] 14:30 Profil zločinu III. 2 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 16:30 Lovci pokladů II. 9 [i] 17:25 Ten, kdo tě chrání III. 2 [i] 18:20 Drzá Jordan III. 3 [i] 19:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 20:05 Profil zločinu III. 3 [i] 21:00 Ncis Vi. 7 [i] 21:55 Ncis Vi. 8 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 23:45 Boj o čas III. 1 [i] 00:40 Ncis Vi. 7 [i] 01:35 Ncis Vi. 8 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 06:00 Jak se to dělá 43 [i] 06:25 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 08:10 Špinavé práce: Horník [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Smrtící zima [i] 09:55 Nutné k přežití: Yukon [i] 10:50 Jak to dělají? 4 [i] 11:15 Jak se to dělá: Obaly na léky/kráječ lahůdek/ústřice/korouhvičky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 12:35 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 13:30 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 14:25 Americký chopper: Zpátky do minulosti [i] 15:20 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 16:15 Špinavé práce: Horník [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Smrtící zima [i] 18:05 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 19:00 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 19:30 Jak se to dělá 28 [i] 20:00 Nebezpečné rybaření 4 [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 22:00 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 23:00 Z ráje do pekla 4 [i] 00:00 Kdo uspěje?: Vojenská ženijní škola [i] 00:55 Nebezpečné rybaření 4 [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 02:50 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 03:50 Z ráje do pekla 4 [i] 04:45 Jak to dělají? 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Smrt z laboratoře [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Chidlingova pomsta 7/26 [i] 09:25 Sever a Jih II 11/12 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Abeceda P plus U [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Prezidentské finále [i] 21:30 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Copak bych vám lhal? [i] 22:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:55 Cable Guy [i] 00:30 13. komnata Vladimíra Hrona [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Po stopách [i] 01:35 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:15 Kavárnička dříve narozených [i] 03:10 Herec od Boha [i] 04:05 Zápas o člověka Nelibu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 05:10 Příběhy železné opony [i] 05:25 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Milionářská bydlení: New York [i] 09:50 Postřehy odjinud [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Leptis Magna [i] 10:50 Vesmír: Temná hmota a temná energie 19/31 [i] 11:35 Babylon [i] 12:00 Cesty víry: Kolčavovi aneb plánované rodičovství [i] 12:30 Chcete je? [i] 12:35 Čmelák [i] 12:45 Rozhoupaný svět Rudolfa [i] 13:10 Národní klenoty [i] 13:45 Putování za vínem: Francie - Jihozápad [i] 14:15 Zázračná planeta: Echo - nezapomenutelná slonice [i] 15:05 Opravdový příběh hollywoodské hvězdičky [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Mája zachraňuje cvrčka 23/104 [i] 19:15 Víkendáři II 20/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Americké národní parky - svět vody: Arizona - Národní park Grand Canyon 2/2 [i] 20:50 Svět zázraků [i] 21:15 Přežít! [i] 22:10 Řím II 8/10 [i] 23:05 Krásný ztráty [i] 23:35 Terra musica [i] 00:30 The Pacific 2/10 [i] 01:20 Moje rodina V: A zase ta rodina 14/14 [i] 01:50 Dee Dee Bridgewater pro Ellu [i] 02:50 Náš venkov [i] 03:05 Uchem jehly [i] 03:30 Křesťanský magazín [i] 04:00 Za svědky minulosti [i] 04:10 Jazz club [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2328 [i] 09:50 Znovu sedmnáctiletý [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope IV 2 [i] 13:45 Pohřešovaní II 15 [i] 14:40 Odložené případy III: Kurník 21 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Maškaráda 6 [i] 16:30 Přátelé VIII 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VII: Vyhnanci a příbuzní 6 [i] 18:30 Ulice 2329 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dallas: Žádný dobrý skutek 8 [i] 21:10 Kriminálka Miami IX: Hra na vraždu 21 [i] 22:00 Noční televizní noviny [i] 22:30 Vražda v Bílém domě [i] 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Maškaráda 6 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Áčko: Mám cizí orgán v těle [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 03:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 11 [i] 04:20 Dallas: Žádný dobrý skutek 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 08:00 Kutil Tim I: Debut 1 [i] 08:45 M*A*S*H 103 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 09:55 Diagnóza vražda VII: Muž přes palubu 12 [i] 10:50 Schimanski: Krvavá stopa [i] 12:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 13:25 Policie Hamburk I: Srdce jako led 14 [i] 14:20 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 15:15 Walker, Texas Ranger IV: Mstitel 19 [i] 16:10 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Ano, šéfe! [i] 22:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Sbohem, táto 9 [i] 23:35 Firma: Kapitola sedmá 7 [i] 00:30 Živí mrtví II: Cesta do neznáma 1 [i] 01:20 Reportéři na vaší straně [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i] 04:40 Rozvedený se závazky: Trénink [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 19/188 [i] 06:25 Viktória 52/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 157/216 [i] 08:20 Ally McBealová V. 22/22 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Larina voľba 134-135 [i] 12:00 Kolíska lží [i] 14:05 O.C. California I. 4/27 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 17/21 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 158/216 [i] 16:45 Skrytá vášeň 20/188 [i] 17:40 Rozprávkovo bohaté 17/18 [i] 18:30 Dharma a Greg V. 2-3/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 11 [i] 21:45 Larina voľba 136-137 [i] 23:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 9/10 [i] 00:30 Frasier [i] 01:10 Adela show [i] 01:55 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 17/21 [i] 02:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 9/10 [i] 03:25 Dharma a Greg V. 3/24 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Pejskové milionáři [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Charlie Bartlett [i] 13:50 Sláva vítězům [i] 15:55 Bláznivej sejf [i] 17:35 Hladina adrenalinu [i] 19:15 Kóma [i] 21:00 Rytíři nebes [i] 23:20 96 hodin