TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Komisár Rex I. 8/13 [i] 10:25 Kobra 11 XIV. 12/14 [i] 11:20 Povodeň [i] 13:00 Neznáme obete - NOVÝ SERIÁL 8/17 [i] 13:50 Odložený prípad I. 13/23 [i] 14:40 Monk I. 13/13 [i] 15:35 Alf I. 6/25 [i] 16:05 Dr. House IV. 14/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Dallas - NOVÝ SERIÁL 5/10 [i] 21:10 50x a stále po prvý raz [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Dr. House IV. 14/16 [i] 00:20 Monk I. 13/13 [i] 01:10 Odložený prípad I. 13/23 [i] 01:50 Neznáme obete 8/17 [i] 02:30 50x a stále po prvý raz [i] 04:00 Komisár Rex I. 8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy RTVS [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Venturiho omyly 15 [i] 11:05 Sila lásky V. 32 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:15 Žena na úteku 62 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Expedícia II. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 45 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sherlock:Škandál v Belgravii [i] 21:40 Obdobie zločinu:Ruská ruleta [i] 23:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Venturiho omyly 15 [i] 00:15 Doktorka Quinnová IV.: Expedícia II. [i] 01:00 Sherlock:Škandál v Belgravii [i] 02:30 Obdobie zločinu:Ruská ruleta [i] 04:05 Sila lásky V. 32 [i] 04:55 Sila lásky VI. 45 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Táraninky: Vesmír [i] 09:05 Osudy slávnych: Tá tajovská voda mútna 1/3 [i] 10:05 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 10:35 Ukrajinský magazín [i] 11:00 Fokus zdravie [i] 11:35 Ako to funguje [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Ozveny z hôr a dolín [i] 13:10 Televízny klub pre nepočujúcich [i] 13:35 Medicína: Medicína - Chirurgické riešenia deformít chrbtice a rehabilitácia [i] 14:30 Žiarivky: Úsporné a nebezpečné [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Energetika [i] 16:55 Fokus - spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Pasáž Umberto v Neapole [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 ME v krasokorčuľovaní [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Prípad Barnabáš Kos [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 VAT - Veda a technika [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Bostonské zločiny V. 12 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Patrí do polepšovne [i] 09:00 Súdna sieň: Vodná posteľ [i] 10:00 Panelák: Skúška [i] 11:00 Náš nový dom II. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Neznášam buzerantov [i] 15:00 Kosti 7 [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Horor na lodi [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér 4 [i] 21:30 Vtierka Castle 19 [i] 22:15 Zločin 10 [i] 23:15 Kosti 8 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 17 [i] 01:05 Kuriér 4 [i] 01:50 Vtierka Castle III. 19 [i] 02:35 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 7 [i] 03:15 KRIMI 03:45 Transplantačná jednotka 13/13 [i] 04:25 Črepiny [i] 04:55 Hovorme o sexe 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Zákon gangu II. 6 [i] 06:05 Život na zámku 23 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 25,26 [i] 10:00 Policajt z L.A. 13 [i] 11:00 Prison Break: Útek z väzenia 13 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 16 [i] 13:00 Terra Nova 12 [i] 13:55 Ninja Factor II. 92 [i] 14:20 Šokujúce zábery 13 [i] 14:50 Futurama 1/13 [i] 15:15 Simpsonovci: XVI. 19,20 [i] 16:20 Najšpinavšie domácnosti II. 8 [i] 17:20 Skutočné paničky z Orange County II. 5 [i] 18:20 DA VINCI 3 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro 13 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 13 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 11 [i] 20:30 Terra Nova 13/13 [i] 21:30 Život po živote [i] 23:45 Posledný výsadok [i] 01:30 Špeciálne komando II. 5,6 [i] 02:55 Mia, moja láska 3 [i] 04:30 Zákon gangu II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 23 [i] 07:55 Drzá Jordan III. 1 [i] 08:45 JAG I. 9 [i] 09:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 10:30 Lovci pokladů II. 7 [i] 11:25 Ten, kdo tě chrání II. 23 [i] 12:20 JAG I. 10 [i] 13:20 Drzá Jordan III. 1 [i] 14:15 Profil zločinu III. 1 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 8 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání III. 1 [i] 18:05 Drzá Jordan III. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 19:55 Profil zločinu III. 2 [i] 21:00 CSI: New York IX. 4 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 19 [i] 22:50 Myšlenky zločince VI. 20 [i] 23:45 Post Mortem I. 3 [i] 00:45 CSI: New York IX. 4 [i] 01:40 Myšlenky zločince VI. 19 [i] 02:30 Myšlenky zločince VI. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Automobilová šou SEMA [i] 06:00 Jak se to dělá 42 [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 08:10 Špinavé práce: Čistič palivových nádrží [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Musíme to stihnout [i] 09:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 10:50 Jak to dělají? 3 [i] 11:15 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 11:40 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 12:35 Národ šílenců: Závody na osmičkové dráze [i] 13:30 Rození obchodníci: Range Rover [i] 14:25 Americký chopper: Začíná se stavět [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 16:15 Špinavé práce: Čistič palivových nádrží [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Musíme to stihnout [i] 18:05 Nutné k přežití: Yukon [i] 19:00 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 19:30 Jak se to dělá 27 [i] 20:00 Sám v divočině 3 [i] 21:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Sri Lanka [i] 22:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 00:00 Opravdový podvod 17 [i] 00:30 Opravdový podvod 18 [i] 00:55 Sám v divočině 3 [i] 01:50 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Sri Lanka [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 04:45 Jak to dělají? 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Préférence [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 08:35 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Do středu země 6/26 [i] 09:35 Zkoušky z dospělosti: Zápas 2/6 [i] 10:30 Úsměvy [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 11:55 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Abeceda B plus O [i] 15:35 13. komnata Alexandra Hemaly [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Michala Viewegha [i] 21:55 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Bolero [i] 23:40 Inspektor Rebus: Příčina smrti 4/4 [i] 01:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 AZ-kvíz [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:05 Skáču dobře, skáču rád [i] 04:00 Z Divadélka pod věží [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Postřehy Karla Kyncla [i] 05:40 Příběhy železné opony [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 09:00 Pořady kandidátů na f(ci) prezidenta republiky 09:05 Náš venkov [i] 09:20 Chcete je? [i] 09:25 Království divočiny: Malpy hnědé [i] 09:55 Pořady kandidátů na f(ci) prezidenta republiky 10:00 Rok 1929 - rok Velkého krachu [i] 10:50 Rekonstrukce [i] 11:15 Pořady kandidátů na f(ci) prezidenta republiky 11:20 Přežít! [i] 12:05 Česká muzika na Žofíně [i] 12:40 Stopy, fakta, tajemství [i] 13:10 Galerie umění: Toulouse-Lautrec: Obrazy 6/13 [i] 13:35 Letecké katastrofy III.: Smrtící mrak [i] 14:30 Americké národní parky - svět vody: Aljaška - Národní park Glacier Bay 1/2 [i] 15:10 Návraty dokumentaristů: Karel Žalud [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:05 Skandální impresionisté [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Mája jako mravenec 22/104 [i] 19:15 Víkendáři II 19/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Omán, tajemný Orient [i] 20:55 Národní klenoty [i] 21:25 Jistě, pane ministře: Konečné rozhodnutí 4/22 [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Kdo je tady ředitel? [i] 00:05 Bratři a sestry III: Sny otce 11/24 [i] 00:45 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 2/12 [i] 01:40 Zločin 3/20 [i] 02:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Q [i] 03:50 Architekt [i] 04:00 Za svědky minulosti [i] 04:15 Jazz club [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2327 [i] 09:50 Blázinec [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:45 Nemocnice Chicago Hope IV 1 [i] 13:45 Pohřešovaní II 14 [i] 14:40 Odložené případy III: Trest smrti: Poslední odvolání 20 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Dokonalý zločin 5 [i] 16:30 Přátelé VIII 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VII: Zásady vedení 5 [i] 18:30 Ulice 2328 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Znovu sedmnáctiletý [i] 22:10 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:30 Noční televizní noviny [i] 22:55 Lovci myšlenek [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Dokonalý zločin 5 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Střepiny [i] 02:35 Áčko: Holé lebky [i] 03:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 10 [i] 04:10 Volenka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 08:00 Kutil Tim VIII: Vstupenka do zákulisí 28 [i] 08:45 M*A*S*H 102 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 09:55 Diagnóza vražda VII: Santa Claude 11 [i] 10:50 Schimanski: Dobročinná sbírka [i] 12:40 Můj přítel Monk II: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 13:25 Policie Hamburk I: Hořící svatební šaty 13 [i] 14:20 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 15:15 Walker, Texas Ranger IV: El Coyote 2/2 18 [i] 16:10 Rosamunde Pilcher: Letní slunovrat 2/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:40 Castle na zabití IV: Mrtvá Angličanka 20 [i] 23:35 Právo a pořádek XIX: Zlatíčko 6 [i] 00:30 Myšlenky zločince II 21 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Anatomie lži II: Duel s ďáblem 11 [i] 03:55 Ženy na cestách [i] 04:35 Rozvedený se závazky: Bůh [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 18/188 [i] 06:10 Viktória 51/171 [i] 06:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 156/216 [i] 08:05 Ally McBealová V. 21/22 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Veronika I. 1-2/22 [i] 10:35 Larina voľba 132-133 [i] 12:35 Tisíc a jedna noc 10 [i] 14:10 O.C. California I. 3/27 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 16/21 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 157/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 19/188 [i] 17:50 Rozprávkovo bohaté 16/18 [i] 18:40 Dharma a Greg V. 1/24 [i] 19:10 Frasier [i] 20:15 Kolíska lží [i] 22:10 Larina voľba 134-135 [i] 00:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 8/10 [i] 01:00 Frasier [i] 01:40 Adela show [i] 02:20 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 16/21 [i] 03:05 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 8/10 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Lavina [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Paparazzi [i] 13:40 Druhá strana postele [i] 15:40 Co vlastně ženy chtějí? [i] 17:40 Charlie Bartlett [i] 19:25 Sláva vítězům [i] 21:25 Panenství na obtíž [i] 23:00 Posedlá [i] 00:40 Elitní jednotka [i] 02:20 Bestie [i] 03:50 Příšera [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Tenis [i] 09:15 Motorsport [i] 09:30 Tenis [i] 11:55 Tenis [i]