Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:30 Komisár Rex I. 7/13 [i] 10:25 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 11:20 Ničivá explózia [i] 13:00 Neznáme obete - NOVÝ SERIÁL 7/17 [i] 13:50 Odložený prípad I. 12/23 [i] 14:40 Monk I. 12/13 [i] 15:35 Alf I. 5/25 [i] 16:05 Dr. House IV. 13/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Sekerovci - NOVÝ SERIÁL [i] 21:25 Lovec zločincov I. - NOVÝ SERIÁL 4/23 [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House IV. 13/16 [i] 23:45 Lovec zločincov I. 4/23 [i] 00:35 Monk I. 12/13 [i] 01:15 Odložený prípad I. 12/23 [i] 02:00 Neznáme obete 7/17 [i] 02:40 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 03:25 Komisár Rex I. 7/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Správy RTVS [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Počasie [i] 08:10 Galileo [i] 08:45 Duel [i] 09:20 5 proti 5 [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Africká horúčka 14 [i] 11:05 Sila lásky V. 31 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Postav dom, zasaď strom [i] 14:10 Žena na úteku 61 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Expedícia I. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 44 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 3/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Prípad charity 3/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Buď dobrá 3/24 [i] 23:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Africká horúčka 14 [i] 00:05 Doktorka Quinnová IV.: Expedícia I. [i] 00:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:50 O 5 minút 12 [i] 03:00 Svet sa pripravuje na život bez ropy [i] 03:15 Sila lásky V. 31 [i] 04:05 Sila lásky VI. 44 [i] 04:50 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:00 Športové ozveny [i] 09:30 Športy na Slovensku [i] 10:30 Národnostný dokument [i] 10:55 Fokus práca [i] 11:30 Život rýb: Nočný život [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Tanečné miniatúry [i] 13:10 Oddychový čas pre sudcu [i] 14:45 Megastavby III.: Súostrovie Svet [i] 15:40 Orientácie [i] 16:05 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Japonská mozaika [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Žiarivky: Úsporné a nebezpečné [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Medicína: Medicína - Chirurgické riešenia deformít chrbtice a rehabilitácia [i] 23:00 Krištáľové krídlo 2011 [i] 00:55 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 01:20 Tempo [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Bostonské zločiny V. 11 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Kto je zlodejom? [i] 09:00 Súdna sieň: Syn chce byť ženou [i] 10:00 Panelák: Pán a pani Hoffstädtterovci [i] 11:00 Náš nový dom II. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:10 Pasca v bani [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Neznášam buzerantov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Betkine hry [i] 21:30 Pod povrchom 43 [i] 22:30 Zločin 9 [i] 23:30 Kosti 7 [i] 00:35 Pláž [i] 02:45 Ochrancovia 13 [i] 03:25 Transplantačná jednotka 12 [i] 04:15 Californication - Orgie v Kalifornii II. 12/12 [i] 04:45 Hovorme o sexe 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Život na zámku 21,22 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 23,24 [i] 10:00 Policajt z L.A. 12 [i] 11:00 Prison Break: Útek z väzenia 12 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 15 [i] 13:00 Terra Nova 11 [i] 14:00 Ninja Factor II. 91 [i] 14:25 Šokujúce zábery 12 [i] 14:50 Futurama VI. 16/16 [i] 15:15 Simpsonovci: XVI. 17,18 [i] 16:20 Najšpinavšie domácnosti II. 7 [i] 17:20 Skutočné paničky z Orange County II. 4 [i] 18:20 DA VINCI 2 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro 12 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 12 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 10 [i] 20:30 Terra Nova 12 [i] 21:30 Letecké katastrofy III. 9,10/10 [i] 23:45 Hľadá sa dom pre milionárov 3 [i] 00:40 Špeciálne komando II. 3,4 [i] 02:05 Mediálna honba [i] 03:35 Mia, moja láska 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 22 [i] 07:55 Drzá Jordan II. 22 [i] 08:50 JAG I. 8 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 10:45 Lovci pokladů II. 6 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání II. 22 [i] 12:35 JAG I. 9 [i] 13:30 Drzá Jordan II. 22 [i] 14:25 Profil zločinu II. 11 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 7 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání II. 23 [i] 18:05 Drzá Jordan III. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 19:55 Profil zločinu III. 1 [i] 21:00 Jak prosté I. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 15 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 4 [i] 23:50 Zachraň mě VI. 19 [i] 01:00 Jak prosté I. 3 [i] 01:55 Profil zločinu III. 1 [i] 02:50 Zachraň mě VI. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 06:00 Jak se to dělá 41 [i] 06:25 Rození obchodníci: Morgan [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka z dílny PJD – 1. část [i] 08:10 Špinavé práce: Farmář mlžů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 09:55 Nutné k přežití: Irsko [i] 10:50 Jak to dělají? 2 [i] 11:15 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 11:40 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 12:35 Opravna vraků 20 [i] 13:30 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Změna a výměna názorů [i] 15:20 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 16:15 Špinavé práce: Farmář mlžů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 19:00 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 19:30 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 20:00 Bořiči mýtů: Pomsta mýtu [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 22:00 Přísně tajné – havárie letadel: Srážky [i] 23:00 Jak jsme vynalezli svět: Telefony [i] 00:00 Zvědavost: Sex v Americe [i] 00:55 Bořiči mýtů: Pomsta mýtu [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 02:50 Přísně tajné – havárie letadel: Srážky [i] 03:50 Jak jsme vynalezli svět: Telefony [i] 04:45 Jak to dělají? 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 08:35 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Romy v nebezpečí 5/26 [i] 09:30 Zázraky přírody [i] 11:00 Silvestrovský koktejl [i] 11:55 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Abeceda V plus CH [i] 15:25 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 15:30 13. komnata Šárky Rezkové-Brabcové [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:10 Černí baroni [i] 22:05 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Tísňová linka [i] 22:35 Případy detektiva Murdocha V: Boj s teroristy 4/13 [i] 23:25 Dempsey a Makepeaceová: Ozbrojení a velmi nebezpeční - 1. část 1/31 [i] 00:10 Na stopě [i] 00:30 Rub a líc sametových miliardářů [i] 01:15 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:15 Kavárnička dříve narozených [i] 03:10 Teď nemám čas, možná jindy... [i] 04:10 Z Divadélka pod věží [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 05:10 Příběhy železné opony [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 09:00 Pořady kandidátů na f(ci) prezidenta republiky 09:05 Čtyři v tom [i] 09:50 Budoucnost vody: Vládci vody 1/3 [i] 10:40 Chcete je? [i] 10:45 Kalamita aneb Srdečný pozdrav od [i] 11:15 Pořady kandidátů na f(ci) prezidenta republiky 11:20 Technické divy světa 1/10 [i] 12:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:55 Artmix [i] 13:45 Vesmír: Temná hmota a temná energie 19/31 [i] 14:30 Pořady kandidátů na f(ci) prezidenta republiky 14:35 Největší tankové bitvy: První monstra [i] 15:20 Babylon [i] 15:45 Past [i] 16:40 Film o filmu Kozí příběh se sýrem [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Mája a cikády 21/104 [i] 19:15 Víkendáři II 18/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Francie 1940 [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po amazonském trojmezí [i] 21:45 Návrat divokých koní [i] 22:15 Pološero - Konec porna v Čechách [i] 22:45 Chodníky slávy: Gene Hackman [i] 00:35 Dee Dee Bridgewater pro Ellu [i] 01:35 Návraty dokumentaristů: Karel Žalud [i] 02:00 Divadlo žije! [i] 02:25 Legendární inscenace: Kytice [i] 02:55 Evropa dnes [i] 03:20 Na plovárně s Pinchasem Zukermanem [i] 03:45 Divočina bez hranic [i] 04:15 Chcete je? [i] 04:20 Dobré zprávy Vlastimila Zillicha z Krnova [i] 04:30 Za svědky minulosti [i] 04:45 Blues Alive 2005 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2326 [i] 09:50 Milostná aféra [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:45 Nemocnice Chicago Hope III 26 [i] 13:45 Pohřešovaní II 13 [i] 14:40 Odložené případy III: Krásný blázínek 19 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Maltezský kříž 4 [i] 16:30 Přátelé VIII 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VII: Hodný polda, zlý polda 4 [i] 18:30 Ulice 2327 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dallas: Vedlejší škody 7 [i] 21:10 Víkend: Zima šampiónů [i] 22:00 Noční televizní noviny [i] 22:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Pomsta 8 [i] 23:15 Nikita 18 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Maltezský kříž 4 [i] 00:50 Novashopping 01:25 Áčko: Trápí mě noční můra [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 03:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 9 [i] 04:20 Dallas: Vedlejší škody 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 08:00 Kutil Tim VIII: Velké finále Kutila Tima 3/3 27 [i] 08:45 M*A*S*H 101 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 09:55 Diagnóza vražda VII: Sedm smrtelných hříchů 10 [i] 10:50 Schimanski: Moltke [i] 12:40 Můj přítel Monk II: Pan Monk jde na baseball 3 [i] 13:25 Policie Hamburk I: Boje v podezření 12 [i] 14:20 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 15:15 Walker, Texas Ranger IV: El Coyote 1/2 17 [i] 16:10 Rosamunde Pilcher: Letní slunovrat 1/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Ano, šéfe! [i] 22:45 Sběratelé kostí VII: Smrt matematika 13 [i] 23:40 Myšlenky zločince VI: Temný les 9 [i] 00:30 Nedokonalé zločiny V: Skrýš 6 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Anatomie lži II: Traktorista 10 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! 04:30 Rozvedený se závazky: Surovec [i] 04:50 Rozvedený se závazky: Zubař / Tarese [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Skrytá vášeň 17/188 [i] 06:30 Viktória 50/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 155/216 [i] 08:25 Ally McBealová V. 20/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Frasier [i] 11:00 Ako byť trendy [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 9 [i] 14:00 O.C. California I. 2/27 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 15/21 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 156/216 [i] 16:45 Skrytá vášeň 18/188 [i] 17:40 Rozprávkovo bohaté 15/18 [i] 18:35 Dharma a Greg IV. 23-24/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 10 [i] 21:40 Larina voľba 132-133 [i] 23:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 7/10 [i] 00:30 Frasier [i] 01:15 Adela show [i] 01:55 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 15/21 [i] 02:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 7/10 [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Impyho zázračný ostrov [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Na hraně [i] 13:45 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 16:10 Prime [i] 18:05 Paparazzi [i] 19:40 Druhá strana postele [i] 21:35 Příšera [i] 23:15 Bestie [i] 00:55 Puls [i] 02:20 Výchovný tábor [i] 04:00 Nevěř nikomu! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 14:10 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 15:45 Fotbal [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 22:55 Tenis [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 2: Tyhle dny 6 [i] 06:20 Pohotovost 2: Peklo a velká voda 7 [i] 07:20 Pohotovost 2: Vyzrazené tajemství 8 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 9: Bílý bůvol 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 9: Anděl pomsty 4 [i] 12:20 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16