TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:25 Komisár Rex I. 6/13 [i] 10:20 Kobra 11 XIV. 10/14 [i] 11:15 Transformers [i] 13:50 Odložený prípad I. 11/23 [i] 14:40 Monk I. 11/13 [i] 15:35 Alf I. 4/25 [i] 16:05 Dr. House IV. 12/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek: Posadnutí čistotou [i] 21:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život 3/8 - NOVÁ SHOW [i] 22:30 2 baby na mizine - NOVÝ SERIÁL 3/24 [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Dr. House IV. 12/16 [i] 00:20 Monk I. 11/13 [i] 01:10 Odložený prípad I. 11/23 [i] 01:50 Zabijak [i] 03:15 Kobra 11 XIV. 10/14 [i] 04:00 Komisár Rex I. 6/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Planéta Zem zhora II.: Lesy a ľudia 1. časť [i] 05:55 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy RTVS [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:50 Duel [i] 09:20 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: V zajatí 13 [i] 11:05 Sila lásky V. 30 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Žena na úteku 60 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Sľuby, samé sľuby [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 43 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska pri fjorde: Koniec ľadovej doby [i] 21:40 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pád 10/13 [i] 22:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: V zajatí 13 [i] 23:20 Doktorka Quinnová IV.: Sľuby, samé sľuby [i] 00:10 Láska pri fjorde: Koniec ľadovej doby [i] 01:40 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pád 10/13 [i] 02:25 Žena na úteku 60 [i] 03:10 Sila lásky V. 30 [i] 04:00 Sila lásky VI. 43 [i] 04:50 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Hudobné nástroje [i] 08:55 Zabudnuté transporty: Zabudnuté transporty do Bieloruska [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:50 Fokus rodina [i] 11:30 Rozhrania [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Piesne domova: Vajnory [i] 13:05 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 13:30 Família: Família - Americký sen [i] 14:00 Odpískané [i] 14:25 Športy na Slovensku [i] 15:30 Športové ozveny [i] 16:05 Národnostný dokument [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Život rýb: Nočný život [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 GEN.sk: Ján Chryzostom Korec [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Megastavby III.: Súostrovie Svet [i] 20:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Skalica, do tehooo! [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 21:59 Počasie [i] 22:00 Cela 211 [i] 23:50 On air [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:55 Súdna sieň: Z dcéry mníška nebude! [i] 08:55 Súdna sieň: Mama, už mu odpusti [i] 09:50 Pod povrchom 41,42 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 13:55 Zase ona! [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Duchovia strašia v noci [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Volá Milan [i] 21:30 Bučkovci 2 [i] 23:00 Experti 2 [i] 23:30 Underworld: Boj v podsvetí [i] 02:05 Bučkovci 2 [i] 03:05 Experti 2 [i] 03:35 Transplantačná jednotka 11 [i] 04:15 Californication - Orgie v Kalifornii II. 11 [i] 04:40 Hovorme o sexe 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Črepiny PLUS [i] 06:05 Život na zámku: Zvedený a opustený 20 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 21,22 [i] 10:00 Policajt z L.A. 11 [i] 11:00 Prison Break: Útek z väzenia 11 [i] 11:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 13,14 [i] 14:00 Ninja Factor II. 90 [i] 14:25 Šokujúce zábery 11 [i] 14:50 Futurama VI. 15 [i] 15:15 Simpsonovci: XVI. 15,16 [i] 16:20 Najšpinavšie domácnosti II. 6 [i] 17:20 Skutočné paničky z Orange County II. 3 [i] 18:20 DA VINCI 1 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro 11 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 11 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 9 [i] 20:30 Terra Nova 11 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 23/23 [i] 22:30 Biele goliere II.: - PREMIÉRA 6 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills 3 [i] 00:25 Dexter IV. 3 [i] 01:15 Tanec na vlnách [i] 03:00 Mia, moja láska 1/4 [i] 04:35 Zákon gangu II. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Advokáti VII. 15 [i] 08:05 Drzá Jordan II. 21 [i] 08:55 JAG I. 7 [i] 09:55 Dr. House VII. 23 [i] 10:50 Lovci pokladů II. 5 [i] 11:45 JAG I. 7 [i] 12:40 JAG I. 8 [i] 13:40 Drzá Jordan II. 21 [i] 14:30 Profil zločinu II. 10 [i] 15:25 Dr. House VII. 23 [i] 16:20 Lovci pokladů II. 6 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání II. 22 [i] 18:10 Drzá Jordan II. 22 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 20:00 Profil zločinu II. 11 [i] 21:00 Pilíře Země 6 [i] 22:05 Wallander III. 2 [i] 23:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 4 [i] 00:45 Pilíře Země 6 [i] 01:45 Wallander III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Proti proudu řeky [i] 06:00 Jak se to dělá 40 [i] 06:25 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Hledače meteoritů [i] 08:10 Špinavé práce: Čistič lebek [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 09:55 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 10:50 Jak to dělají? 1 [i] 11:15 Jak se to dělá: Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 12:35 Tuning: Značka Wrench [i] 13:30 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Změna postoje - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 16:15 Špinavé práce: Čistič lebek [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 18:05 Nutné k přežití: Irsko [i] 19:00 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 19:30 Jak se to dělá: Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo [i] 20:00 Opravdový podvod 5 [i] 20:30 Opravdový podvod 6 [i] 21:00 Opravdový podvod 3 [i] 21:30 Opravdový podvod 4 [i] 22:00 Nutné k přežití: Irsko [i] 23:00 Říční příšery: Neviditelný kat [i] 00:00 Gangy očima Rosse Kempa: Salvador [i] 00:55 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 01:50 Opravdový podvod 3 [i] 02:20 Opravdový podvod 4 [i] 02:50 Nutné k přežití: Irsko [i] 03:50 Říční příšery: Neviditelný kat [i] 04:45 Jak to dělají? 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 08:35 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Spící sopka 4/26 [i] 09:30 Černá sobota [i] 11:00 Příběhy slavných - Josef Vinklář [i] 11:55 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Abeceda M plus I [i] 15:25 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 15:30 13. komnata Yvetty Blanarovičové [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského: Atentát na ministerského předsedu 3/10 [i] 21:05 Rub a líc sametových miliardářů [i] 21:45 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Reportéři ČT [i] 22:30 Protiúder 3/3 [i] 00:00 Na stopě [i] 00:20 MI5 VI 3/10 [i] 01:15 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta [i] 01:20 Z metropole (Praha) [i] 01:45 Tísňová linka [i] 02:15 AZ-kvíz [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:05 Rekordy a kuriozity [i] 03:15 Kavárnička dříve narozených [i] 04:05 Vzestup po šikmé ploše [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dvě setkání s Věrou Kunderovou, setkání třetí ...s bývalou televizní [i] 05:20 Sedm slov Jana Skácela [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 09:00 Pořady kandidátů na f(ci) prezidenta republiky 09:05 Chcete mě? [i] 09:20 Zeměpis světa: Bhútánský Himálaj [i] 09:35 Divočina bez hranic [i] 10:00 Kamera na cestách: Katar, perla budoucnosti [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Pořady kandidátů na f(ci) prezidenta republiky 11:05 Film 2013 [i] 11:30 Československý filmový týdeník 1963 921/2379 [i] 11:45 Klíč [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:40 Krásný ztráty [i] 13:10 Folklorika [i] 13:35 Kvetoucí obchod [i] 14:30 Pořady kandidátů na f(ci) prezidenta republiky 14:35 Milionářská bydlení: New York [i] 15:25 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 3/26 [i] 16:30 Ještě jsem tady - Helena Wernischová [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Mája a ploštice 20/104 [i] 19:15 Víkendáři II 17/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Rok 1929 - rok Velkého krachu [i] 20:55 Technické divy světa 1/10 [i] 21:50 Velikáni filmu: Martin Scorsese [i] 23:40 Na velikosti záleží [i] 01:10 Q [i] 01:40 Na stojáka [i] 02:05 Pološero - Smrt na silnicích [i] 02:35 Přežít! [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Dobré zprávy Diny Štěrbové z [i] 04:05 Za svědky minulosti [i] 04:20 Já si tak hraju [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2325 [i] 09:50 Posedlost [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope III 25 [i] 13:45 Pohřešovaní II 12 [i] 14:40 Odložené případy III: Vítejte 18 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Siréna 3 [i] 16:30 Přátelé VIII 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VII: Informátor 3 [i] 18:30 Ulice 2326 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Chladnokrevně 3 [i] 21:25 Dr. House VIII: Mrtvý a pohřbený 7 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Tudorovci IV 5 [i] 23:50 Plastická chirurgie s.r.o. VI 9 [i] 00:35 Big game [i] 01:25 Novashopping 02:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Siréna 3 [i] 02:40 Odložené případy III: Vítejte [i] 03:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 08:00 Kutil Tim VIII: Velké finále Kutila Tima 2/3 26 [i] 08:45 M*A*S*H 100 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 09:55 Diagnóza vražda VII: Pusa, která řvala 9 [i] 10:50 Schimanski: Samovazba [i] 12:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 13:25 Policie Hamburk I: Otcové a synové 11 [i] 14:20 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 15:15 Walker, Texas Ranger IV: Běs 16 [i] 16:10 Rosamunde Pilcher: Zimní slunovrat 2/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Ve víně je láska [i] 22:05 Partička [i] 22:45 Boj [i] 00:45 Myšlenky zločince II 20 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Autosalon [i] 04:15 Rozvedený se závazky: Rande ve třech / Máma [i] 04:40 Rozvedený se závazky: Psí život [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 16/188 [i] 06:25 Viktória 49/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 154/216 [i] 08:20 Ally McBealová V. 19/22 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 L.O.V.E. [i] 10:55 Druhý dych II. 64 [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 8 [i] 13:55 O.C. California I. 1/27 [i] 14:45 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 14/21 [i] 15:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 155/216 [i] 16:40 Skrytá vášeň 17/188 [i] 17:35 Rozprávkovo bohaté 14/18 [i] 18:25 Dharma a Greg IV. 21-22/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Tisíc a jedna noc 9 [i] 21:40 Ako byť trendy [i] 22:55 Najvzácnejšie dieťa [i] 00:45 Afrika, moja láska [i] 02:15 Adela show [i] 02:55 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 14/21 [i] 03:40 Dharma a Greg IV. 21/24 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dokonalá partie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zmražená pojistka [i] 13:55 Napiš si svou smrt [i] 15:50 Manželská klec [i] 17:25 Na hraně [i] 19:05 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 21:25 Nevěř nikomu! [i] 23:10 Výchovný tábor [i] 00:55 Boogeyman [i] 02:20 Přepadení 13. okrsku [i] 04:05 Schůzka s Drew [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:25 Tenis [i] 14:30 Tenis [i] 15:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Watts [i] 23:10 Tenis [i] 23:15 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i] 06:20 Pohotovost 2: Plus dítě rovná se dvě 5 [i] 07:20 Pohotovost 2: Tyhle dny 6 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4