TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Zaslúžené víťazstvo [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru 35-36/39 [i] 08:25 Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore (HD) [i] 09:55 Bláznivý Jimov život VII. 7-8/18 [i] 10:45 Stormbreaker [i] 12:20 Pirát Čierna brada [i] 15:35 Firewall [i] 17:35 Zámena manželiek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Transformers [i] 23:05 Zabijak [i] 00:45 Smrtonosná zbraň 2 [i] 02:35 Firewall [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:30 Autosalón [i] 06:55 Škaredé káčatko: Vianočná poviedka [i] 07:20 Garfield II.: Ukradnutý domov [i] 07:35 Bola raz jedna planéta: Spravodlivý obchod [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Farebný bazár: Sudcova múdrosť 2/3 [i] 08:50 S Jakubom na rybách [i] 09:15 Púšťou a pralesom 2/3 [i] 10:05 Planéta Zem zhora II.: Lesy a ľudia 1. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Rosemary a Thymeová 1 [i] 13:50 Rosemary a Thymeová 2 [i] 14:40 Film pre pamätníkov - profil J. Lacko: Šťastie príde v nedeľu [i] 16:05 Pošta pre teba [i] 17:05 Kráľ vinár: Čas zberu 10/13 [i] 17:50 Hlavne, že sa máme radi... 2/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Salón sestier Fontanových 1/2 [i] 22:00 Salón sestier Fontanových 2/2 [i] 23:45 Góly - body - sekundy [i] 23:55 Rosemary a Thymeová 1 [i] 00:45 Rosemary a Thymeová 2 [i] 01:35 Salón sestier Fontanových 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Televízory [i] 09:45 Encyklopédia slovenských obcí: Ábelová [i] 10:00 Ekumenická bohoslužba [i] 11:50 Turandot [i] 12:50 Stratený svet komunizmu: Kráľovstvo zabudnutia (Československo) [i] 13:45 On air [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Slovo [i] 14:45 Môj život - Lúčnica [i] 16:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Andreja Šebana [i] 16:45 Família: Família - Americký sen [i] 17:15 Dirigent [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Táraninky: Nebo a peklo [i] 18:50 (Ne)celebrity: Alžbeta Verešpejová [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Zabudnuté transporty [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Pozvánka do divadla: Barbari [i] 00:05 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 00:30 Fotografi: IGOR GROSSMAN [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 Dom snov IV. 10 [i] 06:50 KRIMI 07:20 Geissenovci sú späť 2 [i] 08:05 Česko Slovensko má talent [i] 10:15 Fantastické torty 8 [i] 11:15 Kde bolo, tam bolo II. 2 [i] 12:05 Telo ako dôkaz 1/13 [i] 13:00 Honba za drahokamom [i] 15:10 8 statočných [i] 17:40 Bučkovci 1/8 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Zase ona! [i] 22:50 Templár [i] 01:20 Totálny úlet [i] 02:55 Pavučina klamu [i] 04:25 Zmena je život 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Láska a pomsta 210 [i] 06:05 Život na zámku: Výpoveď 19 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Apači [i] 09:50 Big Ben XII. 2 [i] 11:45 Sanitka 2 [i] 13:05 Nebezpečné vody [i] 15:00 Pozvánka pre pištolníka [i] 17:10 Sloboda za každú cenu [i] 20:00 Moderná rodina 4 [i] 20:30 Ground Zero: Koniec sveta [i] 22:15 Ruská mafia [i] 00:20 Smrteľná zrada [i] 01:50 Incest [i] 03:20 Nevyslovená pravda [i] 04:50 Zákon gangu II. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 15 [i] 07:55 Advokáti VII. 14 [i] 08:45 Pán šelem II. 8 [i] 09:40 Svatyně IV. 11 [i] 10:35 Svatyně IV. 12 [i] 11:30 Merlin I. 5 [i] 12:25 Advokáti VII. 15 [i] 13:20 Pláž Makaha 10 [i] 13:50 Dr. House VI. 6 [i] 14:45 Dr. House VI. 7 [i] 15:40 Dr. House VI. 8 [i] 16:35 Dr. House VI. 9 [i] 17:30 Dr. House VI. 10 [i] 18:25 JAG III. 4 [i] 19:20 Na lodi II. 13 [i] 21:00 Hatfieldovi a McCoyovi 2 [i] 22:55 CSI: New York IX. 3 [i] 23:50 JAG III. 3 [i] 00:45 Hatfieldovi a McCoyovi 2 [i] 02:30 Merlin I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 06:00 Jak se to dělá 39 [i] 06:25 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 06:50 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 07:15 Na plný plyn: BMW [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 20 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 21 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Člověk versus bláto [i] 11:40 Špinavé práce: Zámečník [i] 12:35 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 13:05 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Prosívání hlíny [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Odsávání [i] 16:15 Americký chopper: Staré rány [i] 17:10 Nutné k přežití: Irsko [i] 18:05 Dvojí přežití: Proti proudu řeky [i] 19:00 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 19:30 Jak se to dělá: Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna [i] 20:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 10 [i] 21:00 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 22:00 Nejlepší policisté 6 [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Konstrukční chyba [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Únik z Amazonie [i] 00:55 Cesta kolem světa 80 způsoby 10 [i] 01:50 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 02:50 Nejlepší policisté 6 [i] 03:50 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 04:15 Nutné k přežití: Irsko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Pohádky z lipových špalíčků [i] 06:30 Babar: Dárek 14/26 [i] 06:55 Trojčátka: O Jeníčkovi a Mařence 3/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ ztracených kuliček 3/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Madridu [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Stěhování 3/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O sirotkovi z Radhoště [i] 14:20 Dopis psaný španělsky [i] 15:25 Akce Bororo [i] 17:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Svíčková 3/13 [i] 18:00 Příběhy slavných - Josef Vinklář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Případ pro rybáře [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Jedna ruka netleská [i] 23:40 Komisař Moulin [i] 01:05 Copak bych vám lhal? [i] 01:35 Manéž Bolka Polívky [i] 02:55 Rekordy a kuriozity [i] 03:05 Někdo schází u stolu [i] 04:45 Zjasnělá noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Každý jsme nějaký... Jožka je Černý [i] 06:00 Putování za vínem: Francie - Languedoc a Roussillon [i] 06:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 3/26 [i] 07:30 Ještě jsem tady - Helena [i] 08:00 Československý filmový týdeník 1963 921/2379 [i] 08:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 2 [i] 08:35 Mýty a fakta historie: Leptis Magna [i] 09:30 Bitva o Británii - ozvěny roku 1940 [i] 10:30 První monstra [i] 11:15 Kalamita aneb Srdečný pozdrav od [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:00 Nevím nic, ale řeknu všechno [i] 13:20 Život biologa a zoologa Zdeňka [i] 13:35 Království divočiny: Malpy hnědé [i] 14:00 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta [i] 14:05 Křesťanský magazín [i] 14:30 Uchem jehly [i] 14:55 Cesty víry: Kolčavovi aneb plánované rodičovství [i] 15:25 Vlaky do nenávratna [i] 16:25 Budoucnost vody: Vládci vody 1/3 [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Karel Žalud "60" [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Vesmírní trosečníci 11/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 10/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Hypnotizér 11/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Létající hlemýždi 19/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:45 Bubáci a hastrmani [i] 20:00 Čtyři v tom [i] 20:50 Letecké katastrofy: Muž, který přežil svou smrt [i] 21:45 Kanadská soda [i] 22:10 Zločin 3/20 [i] 23:10 Na plovárně s Pinchasem Zukermanem [i] 23:35 Africká princezna [i] 00:50 Bláznovství [i] 02:30 ČT Live - Buty [i] 03:20 Zločin 3/20 [i] 04:20 Všichni se ptají, komu to hrají [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 20 [i] 06:15 Batman vítězí IV 3 [i] 06:40 Monsuno 24 [i] 07:05 Želvy Ninja VI 12 [i] 07:30 Hannah Montana 5, 6 [i] 08:30 Víkend: Zima s prasetem [i] 09:15 Druhá nebo první [i] 11:35 Chlapci a chlapi: Tak přísaháme 3 [i] 12:50 Dave [i] 15:00 Smích se lepí na paty [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Moje krásná čarodějka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rafťáci [i] 22:15 Střepiny [i] 22:55 Podezření [i] 01:15 Novashopping 01:20 Kriminálka Las Vegas X: Ztracené dívky 7 [i] 02:00 Volejte Novu [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 03:45 Smích se lepí na paty [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Tutenstein I: Duchové 10 [i] 07:55 Mickeyho klubík I: Doktorka Daisy 22 [i] 08:25 Tajemství 2. světové války: Útěk z Colditzu 25 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 10:00 Zločiny v zahradách III: Španělské prázdniny 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:45 To je vražda, napsala: Konečně na svobodě [i] 14:15 Soudce Bartoli III [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná [i] 18:05 Ženy na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 V dobré společnosti [i] 22:30 Baby máma [i] 00:25 Myšlenky zločince V: Fanynka až za hrob 7 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Anatomie lži II: Dobrý odhad 9 [i] 03:45 Tajemství 2. světové války: Útěk z Colditzu 25 [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Dva lidi v ZOO [i] 07:25 Skrytá vášeň 15/188 [i] 08:10 Úbohá Nasťa 85 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Eva [i] 12:05 Sabrina - mladá čarodejnica III. 7-8/25 [i] 13:00 Veronika Marsová III. 8/20 [i] 14:00 Ohnivá púšť 2/3 [i] 15:55 Poisťovňa šťastia IV. 6/16 [i] 17:00 Skrytá vášeň 16/188 [i] 17:55 Príbehy o láske: Splnený sen [i] 20:00 Zápisník jednej lásky [i] 22:25 Chcem naspäť svoje deti [i] 00:30 Hriechy minulosti [i] 02:00 Zápisník jednej lásky [i] 03:55 Smiechoty [i] 04:20 Bzzz!!! [i] 04:45 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Prázdniny za všechny prachy [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:40 Dokonalá partie [i] 15:15 Lavina [i] 16:55 Bláznivej sejf [i] 18:35 Prime [i] 20:25 Schůzka s Drew [i] 22:10 Přepadení 13. okrsku [i] 00:05 Puls [i] 01:35 Babel [i] 03:55 Emmino štěstí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:30 Biatlon [i] 15:45 Fotbal [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Fotbal [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Rallye [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 8: Zúčtování v Casa Diablo - 2.část 22 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 8: Loučení se svobodou 23 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Svatební zvony - 1.část 24 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Svatební zvony - 2.část 25 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk jde do banky 12 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 19:00 Titanic 2 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Homecoming 1 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Brief Encounter 2 [i] 23:00 48 hodin v Paříži [i] 01:30 Brick Lane [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Discovery speciál: Lov na kometu [i] 06:00 Země z ptačí perspektivy 1 [i] 07:05 Arktidou s Brucem Parry 5 [i] 08:10 Podzemí měst 6 [i] 09:05 Jimmova sklizeň 4 [i] 10:05 Jamieho revoluce ve stravování II. 2 [i] 11:00 Sedm epoch randění [i] 12:10 Utajený šéf IV. 6 [i] 13:15 Jimmyho les 1 [i] 14:15 Země z ptačí perspektivy 2 [i] 15:20 Život 4 [i] 16:25 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 17:30 Slavní a bohatí ve slumech 2 [i] 18:40 Zvláštní jedlíci III. 8 [i] 19:55 Nejpřísnější rodiče světa 26 [i] 21:05 Uvnitř lidského těla 4 [i] 22:10 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 3 [i] 23:20 Sám v divočině 1 [i] 00:25 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 01:30 Život 4 [i] 02:30 Podzemí měst 6 [i] 03:25 Neobjasněno 3 [i] 04:25 Mravenci vědí všechno 4 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 5 [i] 04:55 Slavní a bohatí ve slumech 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zlatý Glóbus 2013 [i] 08:05 Černobílý svět [i] 10:30 Filmy a filmové hvězdy V. 3 [i] 11:00 Naše máma Georgia [i] 12:30 Konec přehlídky 2 [i] 13:35 Píseň mého srdce [i] 15:20 Signál [i] 17:20 Anonym [i] 19:30 Před kamerou X. 3 [i] 20:00 Scott Pilgrim proti zbytku světa [i] 21:50 Mapa zvuků Tokia [i] 23:35 Noc hrůzy [i] 01:20 Dream House [i] 02:50 Žena z pátého patra [i] 04:15 Nebezpečná kořist [i]
  • TV