Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dostaňte agentov Brucea a Lloyda [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru 33-34/39 [i] 08:00 Malý Manhattan [i] 09:35 Bláznivý Jimov život VII. 5-6/18 [i] 10:30 Zoolander [i] 12:00 Ace Ventura Junior [i] 13:45 Ľadovo ostrí [i] 15:35 Stormbreaker [i] 17:10 Sekerovci [i] 18:30 To najlepšie z 13. Plesu v opere [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore (HD) [i] 21:55 Oko dravca [i] 00:10 Kolíska do hrobu [i] 01:50 Oko dravca [i] 03:40 Koniec sveta [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko v obrazoch [i] 05:25 Svet v obrazoch [i] 05:55 Správy RTVS [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Škaredé káčatko: Úžerník [i] 07:20 Garfield II.: Detektív Odie [i] 07:35 Bola raz jedna planéta: Energie [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Zlatý chlieb [i] 09:35 Tanečná akadémia: Pri tyči 3/26 [i] 10:05 Tanečná akadémia: Mínové pole 4/26 [i] 10:35 Legendy popu: Hana Hegerová [i] 12:40 Autosalón [i] 13:10 On air [i] 13:30 Krajina rebelov 7/7 [i] 15:20 Muž bez tváre [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:10 Let na Západ [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Dvere [i] 01:00 Muž bez tváre [i] 02:50 Let na Západ [i] 04:45 Krajina rebelov 7/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Putovanie kontinentov: Ázia - tektonika života a smrti [i] 09:50 Občan za dverami [i] 10:15 Televízny klub pre nepočujúcich [i] 10:40 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Dvojičkovo [i] 11:10 Košice Interface 2013 [i] 11:20 5 minút po dvanástej [i] 12:20 Mama to vie najlepšie [i] 12:50 Eugen Onegin [i] 14:35 Kapura [i] 15:15 Farmárska revue [i] 15:40 Test magazín: Televízory [i] 15:55 Senior klub [i] 16:20 42 [i] 17:05 Sedemnásť zastavení jari 2/12 [i] 18:05 Na ceste II.: Na ceste po škótskej Vysočine [i] 18:30 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 (Ne)celebrity: Štefan Lipták [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Stratený svet komunizmu: Kráľovstvo zabudnutia (Československo) [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Andreja Šebana [i] 21:20 Reduta 21.storočia [i] 21:50 Falošný pohyb [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Hovorme o sexe 10 [i] 05:40 Bostonské zločiny V. 10 [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:30 Timon a Pumbaa [i] 07:50 Gumkáči II. [i] 08:45 Beyblade Metal Fusion [i] 09:10 Bakugan [i] 09:30 Zmena je život 3,4 [i] 11:00 Najprísnejší rodičia na svete 5 [i] 11:55 Dom snov IV. 10 [i] 12:50 Geissenovci sú späť 2 [i] 13:45 X FACTOR USA [i] 15:30 X-Men 2 [i] 18:00 Fantastické torty 8 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 8 statočných [i] 23:00 Crank 2 - Zastaň a zomrieš [i] 00:50 X-Men 2 [i] 02:50 Crank 2 - Zastaň a zomrieš [i] 04:10 KRIMI 04:40 X FACTOR USA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Láska a pomsta 209 [i] 05:50 Život na zámku: Havária 18 [i] 06:45 Moderné veštenie [i] 07:45 Danielle Steelová: Zoja 1,2/2 [i] 11:15 Prechádzka v oblakoch [i] 13:25 Posadnutá [i] 15:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 9 [i] 16:25 Simpsonovci XVI. 3,4,5 [i] 17:50 Na plný plyn [i] 20:00 Moderná rodina 3 [i] 20:30 Čistič [i] 22:30 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 5,6,7,8 [i] 00:55 Mestečko South Park V. 6,7 [i] 01:40 Božská mrcha III. 4,5,6 [i] 03:40 Zákon gangu II. 3 [i] 04:20 Červené ruže 45 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Někdo to rád hloupé II. 14 [i] 08:10 Advokáti VII. 13 [i] 09:05 Pán šelem II. 7 [i] 10:00 Svatyně IV. 9 [i] 10:55 Svatyně IV. 10 [i] 11:50 Merlin I. 4 [i] 12:45 Advokáti VII. 14 [i] 13:40 Dr. House VI. 1 [i] 14:35 Dr. House VI. 2 [i] 15:30 Dr. House VI. 3 [i] 16:25 Dr. House VI. 4 [i] 17:20 Dr. House VI. 5 [i] 18:15 JAG III. 3 [i] 19:15 Sherlock II. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 21:55 Jak prosté I. 2 [i] 22:50 Ncis Vi. 5 [i] 23:45 Ncis Vi. 6 [i] 00:40 Jak prosté I. 2 [i] 01:35 Sherlock II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 06:00 Jak se to dělá 38 [i] 06:25 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 09:05 Impozantní lodě: Skandi Arctic [i] 09:55 Americké zbraně: Rodinné zbraně [i] 10:50 Americké zbraně: Odvaha a uznání [i] 11:40 Americké zbraně: Puška zraněného veterána [i] 12:35 Americké zbraně: Ruční dělo/růžová pistole [i] 13:30 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 15:20 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 16:15 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 16:45 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: Panamský průplav, Panama City [i] 18:05 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 19:00 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 19:30 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 1 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 21:00 Králové aukcí 15 [i] 21:30 Králové aukcí 16 [i] 22:00 V cele smrti: Posledních 24 hodin [i] 23:00 Mega zemětřesení - Hodina, která otřásla Japonskem [i] 00:00 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 1 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 1 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 01:50 Králové aukcí 15 [i] 02:20 Králové aukcí 16 [i] 02:50 V cele smrti: Posledních 24 hodin [i] 03:50 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 04:15 Krizové situace pod kontrolou: Panamský průplav, Panama City [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H z Paláce K [i] 06:40 Malý televizní kabaret [i] 07:10 Finley požární autíčko 26/39 [i] 07:35 Cesta na Měsíc 3D [i] 09:00 Karla a Katrine [i] 10:25 Úsměvy [i] 11:05 Zkoušky z dospělosti: Zápas 2/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zakletá třináctka [i] 14:00 Kočičí princezna [i] 15:00 Černá sobota [i] 16:15 Začalo to karafiátem [i] 17:35 Nemocnice na kraji města: Spor 3/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Silvestrovský koktejl [i] 22:05 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Vražda v Orient expresu [i] 00:15 Zabiják [i] 01:40 Sváteční slovo Víta Kašpaříka, výrobce lidových hudebních nástrojů [i] 01:45 Černá Fortuna [i] 03:00 Uprostřed babího léta ve stepi zahoukal vlak [i] 04:10 O falešných muzikantech [i] 04:40 Svlékání kůže [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Medailon Františka Okénky [i] 05:25 Cesty víry: Sudetský paradox [i] 06:00 Letecké katastrofy: Smrt v Tichém oceánu [i] 06:55 Chcete je? [i] 07:00 Spiritus [i] 07:10 Artmix [i] 08:05 Divadlo žije! [i] 08:30 Náš venkov [i] 08:50 Česká muzika na Žofíně [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Americké národní parky - svět vody: Aljaška - Národní park Glacier Bay 1/2 [i] 10:35 Divočina bez hranic [i] 11:00 Skandální impresionisté [i] 11:55 Slyš mne a dej mi odpověď [i] 12:25 Panství Downton 3/7 [i] 13:15 Legendární inscenace: Kytice [i] 13:40 Galerie umění: Toulouse-Lautrec: Obrazy 6/13 [i] 14:10 Svět zázraků [i] 14:35 Milionářská bydlení: New York [i] 15:30 Moje rodina V: A zase ta rodina 14/14 [i] 16:00 Kamera na cestách: Katar, perla budoucnosti [i] 17:00 Zázračná planeta: Echo - nezapomenutelná slonice [i] 17:50 Potrhlá Andula [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Hop v pasti 18/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:45 Bubáci a hastrmani [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Leptis Magna [i] 20:55 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 2/12 [i] 21:45 Černý vlk [i] 23:20 Na stojáka [i] 23:45 Zázraky se nedějí [i] 01:20 Michel Petrucciani! [i] 03:00 Čtyři v tom [i] 03:45 Červený trpaslík 52/52 [i] 04:15 Čtení na dobrou noc [i] 04:25 Všichni se ptají, komu to hrají [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VIII 13 [i] 05:25 Novashopping 06:00 Baby Looney Tunes II 7 [i] 06:25 Taz - mania III 3 [i] 06:50 Batman: Odvážný hrdina 7 [i] 07:15 Monsuno 23 [i] 07:40 Želvy Ninja VI 11 [i] 08:00 Superkočky 13 [i] 08:55 Sněhová kalamita [i] 10:35 Stříbrná pila: Nevěsta 3 [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:20 Děti na zakázku [i] 13:40 Hodná a zlá čarodějka [i] 15:25 Pomáda [i] 17:35 Četník a četnice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Úhel pohledu [i] 21:55 Od kolébky do hrobu [i] 23:50 Neznámí vetřelci [i] 01:20 Novashopping 01:25 DO-RE-MI [i] 02:20 Volenka [i] 03:10 Áčko [i] 04:00 Hodná a zlá čarodějka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Tutenstein I: Spolubydlící 9 [i] 07:35 Mickeyho klubík I: Mickey zachraňuje Santu 21 [i] 08:00 M*A*S*H 98 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 99 [i] 10:10 Columbo: Labutí píseň [i] 12:10 Advokátka Věra [i] 13:40 Pýcha a předsudek [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XII: Slídil [i] 18:05 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Mejdan v Las Vegas [i] 22:20 Město zločinu [i] 00:40 Vřískot [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Za humny je drak [i] 07:30 Skrytá vášeň 14/188 [i] 08:15 Úbohá Nasťa 84 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Drahé tety a já [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica III. 5-6/25 [i] 12:30 Veronika Marsová III. 6-7/20 [i] 14:20 Harlequin: Hra nervov [i] 16:05 Poisťovňa šťastia IV. 5/16 [i] 17:10 Skrytá vášeň 15/188 [i] 18:05 Inga Lindströmová: Kone z Katarinabergu [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 21:50 Afrika, moja láska [i] 23:35 Láska medzi riadkami [i] 01:20 Harlequin: Hra nervov [i] 02:50 Smiechoty [i] 03:35 Bzzz!!! [i] 04:00 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Škola svádění [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Impyho zázračný ostrov [i] 13:35 Manželská klec [i] 15:20 Ali [i] 18:05 Co vlastně ženy chtějí? [i] 20:05 Emmino štěstí [i] 21:50 Babel [i] 00:15 Elitní jednotka [i] 01:55 Bláznivý [i] 03:35 Ostrov samoty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:30 Biatlon [i] 15:15 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Fotbal [i] 22:00 Snooker [i] 23:00 Snooker [i] 00:00 Rallye [i] 00:30 Magazín Game, Set and Mats 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 2: Jaký život? 4 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 6: Draví ptáci 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 7: 1. díl 1 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 8: Černí draci 18 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 8: Vojáci nenávisti 19 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Generálův návrat 20 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Zúčtování v Casa Diablo - 1.část 21 [i] 14:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 15:00 Bigfoot [i] 17:00 Psanci Ameriky [i] 19:00 Tak se měj [i] 21:00 48 hodin v Paříži [i] 23:30 Spravedlnost v krvi 2: Collateral Damage 21 [i] 00:30 Spravedlnost v krvi 2: Mother's Day 22 [i] 01:30 Dědictví strachu [i] 03:30 Dračí templáři [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 10 [i] 06:00 Úžasná planeta 3 [i] 07:05 Podzemí měst II. 6 [i] 08:05 Zmizelé světy 22 [i] 09:05 Země z ptačí perspektivy 1 [i] 10:15 Arktidou s Brucem Parry 5 [i] 11:25 Vášnivý jedlík 19 [i] 12:00 Vášnivý jedlík 20 [i] 12:35 Utajený šéf IV. 5 [i] 13:35 Arktické dilema 2 [i] 14:40 Země: Planeta a její moc 3 [i] 15:45 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze 1 [i] 16:50 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 17:55 Slavní a bohatí ve slumech 1 [i] 19:05 Zvláštní jedlíci III. 7 [i] 20:20 Nejpřísnější rodiče světa IV. 8 [i] 21:35 Louis Theroux: Nejnebezpečnější mazlíčci Ameriky [i] 22:50 Předvoj II. 3 [i] 23:25 Předvoj II. 4 [i] 00:00 Raději se bojte 2 [i] 00:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 7 [i] 01:50 Úžasná planeta 3 [i] 02:55 Země: Planeta a její moc 3 [i] 04:00 Megakatastrofy - Speciál 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Generace Singles [i] 07:20 Kohout na víně [i] 09:25 Štěstí je teplá deka [i] 10:15 Miláčku, zvětšil jsem naše dítě [i] 11:45 Victor [i] 13:20 Facebookoví šílenci [i] 14:15 Já, padouch [i] 15:50 Muži v naději [i] 17:45 Moneyball [i] 20:00 Svatební obřad [i] 21:35 Tamara Drewe [i] 23:25 Dostaň ho tam [i] 01:15 Jízda o život [i] 03:05 Další hroznej pátek [i] 04:30 Svatební obřad